Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
@maajinkaa Ahojky!já jsem dělala vývazky z šířky 0,5cm...a mají ji na prioru v 1.patře v různých barvách
Odpovědět
maajinkaa: Tak to tam na 100% seženeš, když nebudou mít, tak objednají..to mám ověřené:)
Odpovědět
Také nemám ráda mnohé svatební zvyky - například falešná nevěsta nebo únos nevěsty... Líbí se mi tanečky s nafukovacím balonkem mezi těly a koneckonců ani poznávání nevěsty podle kotníku a ženicha podle kolene není v pokročilých hodinách k zahození. ;-) Lampiony mít určitě budeme - ta myšlenka vyslat přání do nebe je moc hezká, samozřejmě jich nebudeme poštět desítky a také je třeba nepouštět je mezi stromy nebo paneláky nebo ve větrném počasí... 8-) Pouštěli jsme je poprvé letos o půlnoci na Silvestra a mělo to nádherné kouzlo. Už několikrát jsme při procházkách našli něčí spadnutý lampión - často i s napsaným přáním, datem nebo místem, odkud byl vypuštěn, a také to bylo hezké. Ale nechci tu dělat obhajobu toho či onoho zvyku - každému se líbí a nelíbí něco jiného a vždy má pro to svou obhajobu .... :-)
Odpovědět
@maajinkaa ano přesně tak, některé zvyky jsou dost divné, skoro hloupé, třeba to závaží na nohu ženicha a taky jak píšeš únos nevěsty atd.... :-D
Odpovědět
Huráá, tak teď mi volali od Pechance, že máme hotové prstýnky. No a já jsem od přírody zvědavý tvor, takže se na ně jdu dneska už mrknout. :-D
Odpovědět
@gutgirl Tak jak to dopadlo? :-)
Odpovědět
@maajinkaa Naprosto úžasně, vyvedly se skvěle, paní dokonce říkala, že si ten náš vzor okopčili a budou ho tam prodávat, že jim to strašně líbí. :-D Jsme nadšení :-)
Odpovědět
@gutgirl Tak to je super!!!! Jsou opravdu nádherné!!! Já jsem měla na ruce i originál, ale ta cena! :-o Budou se vám určitě skvěle nosit... ;-)
Odpovědět
@maajinkaa my jsme se inspirovali pouze stylem, jinak jsou lesklé a kamínky jsou jinak. A vyjdou nás na 8tis. oba.
Odpovědět
@gutgirl Úžasná cena, paráda! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky... co se týká zábavy, tak já se musím nechat překvapit... :-D Vzhledem ke zvyklostem v naší rodině, kdy na oslavy vymýšlím zábavu já (mám spoustu věcí na svatbu (a hlavně na oslavy) zveršovaných, má to vždy svůj příběh ke konkrétní události a úkoly či dárečky pro novomanžele (resp. oslavence), sama si to vymýšlím a vždycky to mělo mega úspěch), tak jsem zvědavá, kdo mi to oplatí a určitě se těším... Nebudou lampiony, nebude únos nevěsty, doufám, že ani poznávání ženicha či nevěsty nebude - to moc nemusím... Ale čepení o půlnoci to asi bude, pak rozbití talířku... Jinak o další se nestarám, to se musí postarat jiní. U nás si snad už ani nedovedeme přestavit, že by se jen jedlo, pilo a tančilo... Jediné, do čeho se pustím, budou svat. noviny, abych zabavila lidičky, když se půjdem fotit a ráda bych měla svatební knihu na vzkazy. Jinak jsme pokročili v tom, že jsme byli za farářem... a bylo to dobrý :-) Dokonce se hodně pobavil, když jsem mu řekla, že chceme obřad "za pět minut dvanáct" :-D ale neměl nic proti tomu... a i když nás nebude oddávat, tak všechno zařídí, což je supr.
Odpovědět
Tak jsem dnes v Deichmanu pořídila krásné balerínky na přezutí....! :-D A byly tam v patero přijatelných "svatebních" provedeních, bílé i smetanové... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky chtěla bych se zeptat jestli nevíte kde by se dal koupit pauzovací papír. Nejlépe Kroměříž nebo Zlín moc vám děkuji
Odpovědět
Ahoj holky, jak se vám daří najít ty nej... pohádkové svatební šatičky? Už máte ty nej vybrané nebo ještě chodíte, přemýšlíte a zkoušíte, co kde mají nového...? Za mě to není vůbec jednoduché najít ty "pravé", které prostě padnou a člověk si vydechne a řekne ano to jsou ty pravé... No naštěstí do září je ještě dost času...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ráda bych se zeptala, zda budete mít někdo prstýnky z chirurgické oceli? A nosíte někdo běžně prstýnek z oceli, jak se chová, jaké máte zkušenosti? Nezajde časem nebo nějak neoleze?
Odpovědět
Profilova fotka
@capaja1 Driv jsem ho nosila denne v matu teda urcite a zadne zmeny jsem nikdy nepozorovala.
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Právě uvažujeme o ocelových, ale ani jeden z nás je normálně nenosí, tak nevím, jak se časem chová. Nerada bych, aby nám časem nějak olezly nebo něco. :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me nikdy neolezli i kdyz jsem je casem nosila na krku apod. toho bych se nebala
Odpovědět
@capaja1 Ocel je stálejší než zlato. Ocelové šperky nekorodují potem tak jsou vhodné pro alergiky. Já mám ocelových šperků několik a jsou lepší než zlato. Proto jsem i mojí dceři dala náušnice z oceli bylo mi to doporučeno doktorem protože poslední dobou má čím dál více dětí alergii na zlato. A je to bez problémů. Taky budeme mít snubní prstýnky z oceli a vůbec se toho nebojíme přítel dělá těžkou manuální práci a prstýnky ze zlata a stříbra vždy pokroutil. Tak jsem se rozhodla po narození dcery koupit prstýnek z oceli a už ho má dva roky a je pořád stejný jak vzhledově tak tvarově. Vůbec se nemusíte bát a asi bych to i doporučila.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji za info. ;-) :-)
Odpovědět
můj názor je, že snubáky mají být zlaté ;-)
Odpovědět
@luuuciee Jenže ne každému musí zlato vyhovovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je pravda, že zlato se mi osobně nějak moc nelíbí. Prostě jsem si oblíbila stříbro. Ale nedovedu si představit snubní prstýnky bez žlutého zlata, které je symbolem. Proto vybíráme prstýnky z bílého i žlutého zlata, abych i nadále mohla nosit stříbrné věci a bylo poznat, že už někomu patříme :-) Ale opravdu vždy záleží na těch lidech, jak se domluví...
Odpovědět
@picasso_123 ahoj, jsem taky z bystřice, začala jsem plánovat svatbu, nejspíš září. Kde budeš mít hostinu?
Odpovědět
@smisekivuska Nám se klasické zlato nelíbí vůbec a taky jsme si oblíbili stříbro. A tak jsme si řekli, že proč dělat něco, co se nám nelíbí, když to budem nosit celý život my. Takže je celý z bílého zlata a hotovo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl jj, to je právě o tom, že si tu můžem vyměňovat zkušenosti, někoho doporučovat, ale to, aby někdo něco někomu nutil mi příjde nesmysl. Každý člověk je fakt jiný a jde to poznat i na tom, že když projde chlap, tak jedna řekne "jééé, ten byl krásný" a druhá "tento? ses zbláznila, ne?" A tak je to se vším :-)
Odpovědět
@smisekivuska jj přesně jak říkáš :-) Každý má jiný vkus a navíc svatbu ať si každý udělá jak se mu líbí, když to chce někdo netradiční, tak fajn :-) taky neděláme vše podle tradic.
Odpovědět
Holky tak mi dneska došly clipy, jsem nadšená, může se pracovat na pořádném účesu :-D
Odpovědět
@gutgirl Super, odkud jsi je nakonec objednala? :-)
Odpovědět
@maajinkaa Jsou z e-bay, jak jinak :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?