Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám za sebou 1.zkoušení šatů..měla bych v tom pokračovat..:-) ale je to náročné.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenka: tak šup sem s fotkama :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: vždyť už tam jsou :-)
Odpovědět
lenka: tobě sluší snad všechny, máš na to dobrou postavičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkaxxx: slusi ti snad vsechny, ale nejvice se mi na to libi, ty prvni saty mas u nich napsano, ze zatim vedou, vrsek s raminky ti sedi mnohem lepe nez ten korzetovy typ rovneho strihu
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju holky :-) ale zatím nevím, jestli jsou mezi nima ty pravé, chci tento týden ještě někam zajít, tak uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkaxxx: urcite by jsi nemela byt jen v jednom salonu, je lepsi toho objezdit co nejvic
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás nevěsty... Dlouho jsem tu nebyla, mám co dohánět :D Už mám šatičky koupené, jupí.. a teď hledám někoho, kdo by byl schopný mi je oprat. Nevíte o někom, kdo se tím zabívá? Resp kdo by mi mohl poradit nebo pomoct? Do obyč čistírny se to bojím dát, slyšela jsem na to spíš negace...
Odpovědět
lenkaxxx: přidávám se k ostatním s pochvalou, můžeš mít snad všechny, všechny ti sluší, ale ty první jsou z nich nejlepší a také zajímavý vršek s ramínky... ramínka všem nesluší, tedy aspoň na mně se mi nelíbí... máš výraznou barvu vlasů a pleti, tobě bude slušet skoro všechno...
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa: jj, tak to jsem taky slyšela a sama se je tam pak budu bát dát. Takže pokud má někdo nějaké info o čistění šatů na svatbu, kde to udělají dobře a nebudu mít nějaké blbé řeči, tak si taky ráda přečtu. Holky, kde jste si kupovaly boty? Já totiž zatím nic nemám. Buď se mi nelíbily, nebo mi neseděly. A bojim se objednávat přes ne, že když si je nevyzkouším....
Odpovědět
tinulkaaa teda tys eš odvážná, klobouk dolů, já bych neměla nervy na to ty šaty prát, bála bych se že se jim něco stane, kdoví, co je to za mmateriál :-o Já jsem byla š´tastná, že sem si šaty pujčila u Svozílků a byly připravené, upravené, čisté, voňavé, prostě tip top.
Odpovědět
lenkaxxx: mě se na tobě nejvíc líbí ty první, ale i ty poslední...jsou nádherné oboje, ty ostatní jsou takové,jaké jsem občas na nevěstách už jakoby víc viděla...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
děkuji za chválu :-) no ty poslední, když se dívám na tu fotku, tak se mi taky hodně líbí.. ;-) no zítra se chystám do dalšího salonu, tak uvidíme, co objevím - třeba ty pravé..? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já už mám botičky doma, jsou krásné.. ;-) objednávala jsem si je přes známou z Ameriky, protože tady jsem nemohla žádné, které by se mi líbily najít..
Odpovědět
Ahoj holky, doufam ze se muzu pridat. Jsem tu uplne poprve. Planujem svatbu 26.3.2011 a zatim mame jen zamluveny obrad v Holesove na zamku, je to tam pekne. Ted mame problem s tim kde udelat hostinu. Pocitame ze nas bude tak 85 az 90. A jelikoz zenich je slovak, tak potrebujem zaroven ubytovani tak pro 50lidi. Radi by jsme hostinu udelali na hotelu kde by se pak i spalo. Nemate nejaky typ kde by jsme tu hostinu mohli udelat? bohuze uz 7roku na zlinsku nebydlim a tak to tam uz moc nepoznam. Budu strasne rada za kazdy typ. Zatim rodice objizdeji hotel Rusava a Vsemina.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zkus penzion Na Rozcestí v Trnavě. Nejsem si sice jistá, jestli je tam kapacita na ubytování 50 lidí, ale za optání nic nedáš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alenka: v Trnavě máme svatbu my a kapacita ubytování je jen 25 lidí. Takže tam byste se nevešli. Všemina by myslím byla suprová, nebo hotel Tuskulum na Lukově zkusit, ale tam neznám kapacitu.
Odpovědět
alenka206: možná můžeš také zkusit Hotel Lázně Kostelec (u Zlína) - je tam hezky kolem příroda a pohoda anebo možná Hotel Moskva Zlína (restaurace Bohemia), ale to už je teda v centru města... tady bys v obou s ubytováním určitě neměla problém... vždyť jsou to hotely... ;-)
Odpovědět
Nevěsty tak co je s váma, běháte po dárečkách? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl daresky uz jsou doma, byli jsme na nakupech v sobotu a ted uz je jen zabalit a super
Odpovědět
picasso: to se máš, mě ještě něco málo chybí, ale to dokoupím dneska :-) Já jsem spoustu věcí objednávala z netu, tak se jen modlím, ať to stihne dojít. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co u koho nového? A jak se připravujete na poslední vánoce za svobodna? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisekivuska Jo to mas pravdu, taky jsem rikala skoromuzi, ze jsou to nase posledni vanoce, co mame jako pritel a pritelkyne. Ale myslim, ze se podari jako ostatni nase vanoce. Dnes me ceka baleni darku, mam si uzit ;-)
Odpovědět
Čauky nevěstinky, tak se přidávám mezi vás.
Odpovědět
Nemohly by jste mi prosím někdo dat nějaky kontakt na Melody Boys? Chtěla bych je na mojí svatbě a ne a ne sehnat kontakt. Předem děkuji
Odpovědět
Ahoj holky, dneska jsem objevila tuto stránku a hned jsem zaplesala nad touto zlínskou skupinou na fóru. S přítelem se budeme brát 16. dubna na zámku ve Vizovicích. Zatím máme zařízené ty Vizovice, zamluvené šaty a předběžně domluvenou hostinu v hotelu Tuskulum v Lukově (hostina pro 53 lidí). Zkušeností se zařizováním svatby teda moc nemám (vdávám se poprvé, žejo :-) Nejdřív jsme měli domluvený obřad v Holešově na zámku, ale pak jsme se tam jeli podívat a byli jsme z toho nešťastní, jak je ten zámek starý a oprýskaný (nechci se dotknout nikoho, kdo se tam bude brát, ale naše představy to prostředí bohužel nenaplňovalo). Jako další možnost jsem vybrala zámek v Napajedlích, je malinký, ale moc hezky zrekonstruovaný. Manažerka zámku je velmi ochotná, dle jejích slov by nás oddala kdykoliv (i o půlnoci), bohužel je tam problém s matrikou. Sudé soboty se oddává na zámku a liché na radnici (nebo opačně, to už nevím) a náš termín připadl zrovna na radnici. Matrikářka bohužel absolutně nebyla ochotná kvůli nám udělat výjimku (nabízeli jsme jí, že ji na ten zámek z radnice sami dovezeme) a byla strašně nepříjemná, takže šmitec. Nakonec jsme se shodli na Vizovicích, vdávala se tam moje sestřenice a je to tam moc hezké. Tož tak k obřadu. Restaurace na hostinu byl taky trochu problém, protože málokterá má salonek pro víc jak 25 lidí, a tak bychom se nevešli. Manažer hotelu Tuskulum nám ale maximálně vyšel vstříc, všechno nám s profesionálním přístupem vysvětlil a poslal ceníky. Navíc hotel je docela historická budova a má opravdu krásné interiéry, o profesionalitě a preciznosti přípravy svatební tabule ani nemluvím. Bohužel cenově je to trochu vyšší kategorie, takže se jinak budeme snažit hodně uskromnit (kapelu nahradí comp s playlistem a podobně). Jinak co se týče šatů, stačilo jedno dopoledne u Svozílků na Sadové a byla jsem naprosto spokojená (a maminka + houf kamarádek taky :-) Obsluhovala nás paní kolem čtyřicítky, jejíž příjmení začíná na G (hádám podle podpisu na smlouvě) a byla skvělá. Nejenže z té naší tlupy okamžitě poznala, kdo je nevěsta, ale taky přesně odhadla šaty na můj typ postavy (mám problém s velkým poprsím)... Tož tak, pro dnešek už vás radši víc nudit nebudu a někdy si třeba přijdu pro radu (ten šanon se vším, co musíme zařidit, mě fakt děsí... :-) Přeju pohodové Vánoce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@e_panda ajoj a vítej :-) Člověku se zdá svatba vždy pohodová - doku to nemusí začít zařizovat :-) U Svozílků jsou super. Taky jsem tam byla zkoušet šaty a vybrala si. Tak ať se daří v dalších přípravách a hezké Vánoce i Tobě :-)
Odpovědět
Nevěstinky, všem vám přeju krásné Vánoce a bohatého Ježíška. Užijte si poslední svobodné Vánoce. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se pridavam a preji vsem nevestinkam Zlinskeho kraje krasnoucke vanoce a stastny novy rok, ktery pro nas bude necim vyjimecny (stanou se z nas manzelky :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@alenka206 Ahojky,jelikož se budu vdávat taky v Holešově a je nás kolem 75,tak jsem řešila podobný problém,hotel Rusava je blízko,ale paní provozní mě úplně odradila....její chování tedy nic moc a nehledě na to,že jsme se nemohli domluvit,ohledně masa(otec je myslivec a tak jsme chtěli zvěřinu ulovenou jím)nakonec ji budeme mít na Rusavě na Grůni,ale tam je kapacita kolem 70,takže tam se nedáte,navíc na spaní je tam jen asi 10míst.Takže tak....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?