Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jizi, ahoj holky. Mě se líbí ta šestka,ale beru to dost podle sebe. Píšeš, že nejsi takový ten botovokabelkový :-) typ, asi jako já, takže já bych volila ty s plnou špičkou a nižším podpadkem. Pásky dost řežou a měla by jsi být na ně asi trochu zviklá. No ale na druhou stranu boty zase je třeba trošku předem rozchodit.
Odpovědět
Profilova fotka
jizi. tak mě se nejvíce líbí,č.2, 3 a 4......Víš u 2,ty jsou pohodlné (mají plnou patu,a to je myslím,aspon podlé mé zkušenosti základ), 3. ty jsou taky krásné-ten pásek přes nárt je krásný,ale podle mě moc uzoučký (myslí taky na pohodlnost) a ty 4. ty jsou přímo sladoučké , ten pásek přes ten kotník nemá chybu (a zase mají plnou patu-pohodlnost). Takže u mě by asi zvítězily ty 4 .......????
Odpovědět
Profilova fotka
Díky díky díky :-) Vtipný je, že já mám jako srdeční favoritky jedničky :-D Jde taky trochu o to, že mám dost širokou nohu a vysoký nárt a plný špičky se bojím - mám v živý paměti jediný nákup lodiček (do tanečních) a bylo to peklo - tři měsíce jsme běhaly s mamkou po obuvích a stejně jsem potom trpěla jako zvíře... ;-) ... Ach jo, mně se líbí všechny, škoda, že nejsem pekelně zazobaná - bych si objednala všechny, a pak se rozhodla, haha...
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: :-D :-) to si říkám pokaždé když vybírám nějaký doplněk nebo parádu či blbosti na svatbu. Brala bych lecos. A nebo se několikrát vdát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda: Hehehe, to jsem si přesně říkala při zkoušení šatů :-D Tyjo, ale viděla jsem tu album nějaký novopečený manželky a ta se během svatby třikrát převlíkala - do trojich svatebních šatů - jedny měla na obřad, druhé na focení a třetí na hostinu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: no nic se nemá přehánět. Ale i takové jsou mezi námi
Odpovědět
Profilova fotka
jizi.To jako fakt,se některá převlíkala 3 X ????!!!! Tak to už je trošku přehnané,nemyslíte??? :-) Jinak s Váma všemi souhlasím, též bych ctěla všechno,ale to nejde :-N a jak píše petrajda-jedině se několikrát vdát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, budete mít nějakou kabelku, pompadurku nebo vám osobní věci :-) bude střežit nějaká vámi pověřená osoba?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) já ji zkusím najít... přehnaný to podle mě samozřejmě je - já nebudu mít ani popůlnoční šaty - jednak neplánuju pařit do rána a druhak - cheche - když už jsem dala takový nekřesťanský prachy za půjčení, tak si ty šaty hodlám zatraceně užít!! :-D A kabelku neplánuju žádnou (teda, i když jsem viděla nádherný :-)) - stačí, že se s tím musím tahat normálně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: poslala by si mi prosím odkaz na ty www s botama? mám s tím dost problémy :-) (potřebuji s malým podpadkem a velkou velikost :-) ) díííky
Odpovědět
Profilova fotka
já taky mít žádnou kabelku mít nebudu, bude to muset zvládnout svědkyně, nebo sestry a šaty na převlečení asi budu mít, protože mám strach aby ty půjčené nějak nezničila
Odpovědět
Profilova fotka
možná si až dost na večer sebou vezmu něco "normálního" na převlečení a projistotu nějaký jiný papuče :-D . Na lodičky moc nejsem stavěná ač se mi teda leckterý dost líběj. Ale mějm nožkám leckdy zase ne :-) . Stačí mi kolikrát leckterý ples...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jizi: 100% s tebou souhlasím ,taky nemám ani po půl.šaty,a jak píšeš,taky si je chci užííííít......A kabelku asi ne,stejně to nebudu mít asi u sebe,ale někoho pověřím....možná ten "pytlíček"(nebo jak se tomu říká),na kapesníčky,tic tac,a třeba lesk na rty. Ale kam dám ciga,to bolerko,parfém atd...Do nějaké mé kabelky,no a nechám v autě,a pak v hospě ji dám někde pod nohy,třeba...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nedělám si iluze, že bych v botech na podpatku vydržela dýl než do oběda :-) šaty jsou dlouhý, nějaký jarmilky pod ně schovám... A šaty snad nezničím, jakože jsem tak trochu kopyto, ale když se budu hodně snažit, možná večer ani nikdo nepozná, co všechno jsem ten den jedla :-D
Odpovědět
ahojky botky pěkné ale já osobně jsem taky pro 6 chci s plnou špičkou - pásky po hodině hrozně řežou a rozhodně taky nechci utratit tisíce za boty který si vezmu jednou ale zas přes internet bych se asi bála že to nebude dobré- přece jenom by v nich měl člověk být celý den..já se totiž taky neplánuju převlíkat- ale !! Kamarádka se taky nechtěla převlíkat a nakonec ve 2 ráno už byla hotová tak byla ráda že si zabalila sukni a bluzu..taky proto jsem si vybrala ty svoje svatební šaty že nebyli tak těžké jako ty druhé.. Jinak holky ste mě dost zvyklali s fotkama- já byla rozhodlá ale s potůčkovýma jsem dost zvyklaná mají za cenu co my budeme mít 2,5 hodiny a 180 fotek celý den focení..no ale fotky mají sice krásné ale ty od šebestových co sem měla v ruce od kamarádky měli fakt takový krásný náboj..teď nevím..nemáte někdo 11.9. Potůčkovi?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám potůčkovi 19.9. lukáše ale myslím, že už tu někdo je z diskuze, ale jaký termín nevím
Odpovědět
Profilova fotka
hm..na kabelku se asi taky vykašlu. Prostě se mi sice líběj,ale na obřad ji mít stejně nemůžu a na cestu k hostině by asi překážela, když prej pro nás vymejšlej nějaké blbosti.Svědkyně mi věci snad pohlídá. No jen jsem se ptala, říkala jsem si, že by se možná hodila. Když já sem zase mobilovej závislák :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si strč mobil do výstřihu - kamarádka takhle odtančila celý ples :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k zářijovým nevěstám :-) Jak se máte, o čem povídáte???
Odpovědět
Profilova fotka
;-) já si dám odvikací kůru :-) . Mobil potřebuju k práci no... ale na svatbě ho snad nechám vyplej.Doufám, že nebudu mít absťák,ale jak jsem byla na jinejch svatbách tak na mob. nebude čas a doufám ani pomyšlení
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Terry :-) Povídáme o všem, co nás napadne :-D Tak nám na sebe něco prozraď, ať jsme v obraze - kde bude svatba, jak jsi byla požádaná o ruku, jak dlouho jste s přítelem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terry, koukala jsem na tvůj šatník, ty poslední fakt jsou šmrncovní.... mám šaty taky z pronuptie,ale vybírala jsem nejdřív z nettu a pak jela ,doufala jsem, že na jistotu
Odpovědět
Profilova fotka
Takže ahoj ještě jednou vám všem!!! Jsem z Českých Budějovic, svatba bude na zřícenině na Českokrumlovsku, s přítelem jsme něco přes rok a půl a doufám, že už spolu zůstanem navždy :-D Mám za sebou toti skoro osmiletej vztah, ale nikdy to nebylo takový jako teď - no, skoro škoda těch dlouhejch roků :-D :-D :-D No a já o svatbě sem tam mluvila, takže jsem jen čekala, kdy se zeptá... Nejdřív byl proti, že prý svatba nic nezmění a nic nepřináší, ale pak se mu to rozleželo a při večerní procházce s naším pejskem u jezu řeky si klekl a zeptal se... já už vlastně ani nevím jak :-D Hned jsem se rozbulela...
Odpovědět
Profilova fotka
že svatba nic nemění a nic nepřináší jsou takové hluché fráze...většinou je to na nás jak si to dál vytvoříme. Já si to myslela dlouho taky,ale po svatbě je lecos jednodušší anebo naopak. jak říkám, záleží na nás,ale nechci tady filozofovat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda - naprosto úžasné jsou hned ty první, co máš v albu. Já takové chtěla, taky jsem je našla na netu, ale měly je jen ve velmi velkých velikostech a menší už prý navždy vyprodané a nedoplní, tak jsem to obulela... S mamkou jsme tedy vyrazily do půjčoven, ale mně se moc žádný na mě nelíbily... Nebylo to prostě ono, v hlavě jsem měla ty z netu a těm se v salónech nic nepodobalo :-( No ale nakonec jsem po několikahodinovým prolézání netu našla paní, co má v Čechách e-spoh s tou zančkou, kde jsem si vybrala já šaty. Nejprve mi psala, že mou velikost nemá, ale asi za 14 dní se ozvala, že ji přišla várka zboží z USA a že tam nějakým šťastným omylem jsopu jedny v mé velikosti :-N Takže už jsou doma a jsou takový splývavý, anitcký, krásný!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jednodušší to po svatbě bude, možná to taky u mého přítele rozhodlo, i když tvrdí, že za to může láska :-) Stavíme dům, takže aspoˇ%n bude pak jasné, že je nás obou, dostaneme i něco jako novomanželskou půjčku, je to od státního fondu rozvoje bydlení, úrok 2 procenta - no neberete to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terry - a nemáš jejich fotku? měla jsi štěstí a to je dobře. Já ty první zkoušela taky,ale jednak mi byly velký a a jaksi mi stylem moc nesedli.Zkoušela jselecos i korzet,ale připadala jsem si v nich jak nepovedená barbína :-) . nakonec i pani v salonu uznala, že ty co mám mi sluší a je vidět,že se v nich cejtim nejlíp.Trochu mě teda zarazila cena,ale šla jsem do nich.Prostě jsem chtěla něco jednodušího. Koupila jsem si podvazek,ale mám pocit, že si ho nebudu moct pod ně vzít,nebo až na tu selanku se sundaváním.To si můj nastávající prý nechce nechat ujít :-) Mám dojem, že byl celou dobu vidět. Přece jen jsou zakové splývavé,ale uvidím až je budu mít doma...
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda - o podvazku jsem taky přemýšlela, myslím, že by se pod šaty rýsoval, takže asi nebude... Fotku jsem přidala do alba, tak se ;-) mrkni
Odpovědět
Profilova fotka
no jak říkám...měla jsi štěstí. Fakt nádhera!!!! Vědět o nich minimálně bych si je jela vyzkoušet...
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda - děkuju :-) Pořád si říkám, hlavně, aby mi to slušelo, ale taky vím, že sama sobě se líbím trochu v něčem jiném než partnerovi. Například si chci nechat udělat nějaký krásný make-up, hlavně nalíčit oči, třeba kouřové líčení... ale vím, že jemu se líbí spíš málo líčení :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?