Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Estrellita: Kdyby se tam dalo ubytovat, nebudu to řešit... Bohužel je to jen restaurace a už teď to vypadá, že budeme muset přespolní hosty ubytovat někde v Praze, protože v Kunraticích, zdá se, nic slušného není :-/ Takže, prosím, kdybyste o něčem věděly, napište - klidně i IP, budu ráda! Sidi: Fotografa naštěstí už máme - bude nám fotit bývalý kolega muže z práce, normálně svatby nefotí, ale ze známosti na to kývl - jsem na to zvědavá, myslím, že nás žádná klasika nečeká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: taky už fotografa máme,chvála bohu. Sice není nejlevnější,ale je to profík. A udělá jak fotky,DVD,tak oznámení.......Už jsem viděla jeho výtvory,a dobrý,tak uvidíme..........
Odpovědět
Profilova fotka
Co to znamená nejlevnější není?Koukala jsem naty šebestovi, ale musím zkusit jestli mají ještě volno.Kolega v práci taky fotí, ale ne svatbycestuje po světě a tak, tak nevím jestli ho neoslovit
Odpovědět
Profilova fotka
no už jsme zaplatili 1000,-- zálohu a pak celkem ještě 13.000,-- a podle ohlasu tady na brm,tak je to asi dost...A asi jo,ale je fakt mezi nejlepšíma tady u nás v Opavce.....No a jsou v tom fotky,6 DVD a to oznámko.....
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: ted jsem trochu zmatena - kde mate svatbu a hostinu? popremyslim pak, kde by bylo neco pekneho, aby to bylo blizko. sidi: fotografa taky uz mame - tedy udeme mit dva,je to kamarad a kamaradka - profi fotografove :-) Sebestakovi jsou neskutecne drazi - kamaradka je mela asi za 15 000 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Estrellita: Obřad je na Chodovské tvrzi a hostina i pařba U Rytíře Jakuba v Kunraticích - což se samo o sobě od sebe kousek, ale bohužel pravděpodobně jediný fungující penzion ve vsi je dost tristní - trošku čára přes rozpočet... A díky!
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: tak kdybych mela domov 200 metru od restaurace, tak budu chtiti byt taky doma :-) my bysme museli jet taxikem domu (budeme oba pit, tak nepredpokladam, ze bysme se odvezli sami :-) a takze pak jet jeste domu, to se nam nechce. novomanzelske apartma je krasne utulne a jidlo nam prinesou az do pokoje - pry, takze nikam vstavat nebbudeme muset :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: tady jsem nasla nejake hotely a pensiony u Chodova http://maps.google.cz/maps?hl=cs&lr=&... treba by neco z toho bylo hezkeho a snad blizko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se mi libi :-) http://www.hotel-nautilus.cz/Ubytovan...
Odpovědět
Profilova fotka
Estrellita: díky, mrknu na to :-)
Odpovědět
Tak my budeme mít hostinu v Horních Počernicích - hotel Svornost, ukončíme to asi někdy vpodvečer, bude to malá svatbička, spíš rodina než kamarádi, žádná pařba do noci není v plánu. A my tam asi s mužem zůstaneme. rozhodně se mi nechce prožít svatební noc doma, asi by mě to dost mrzelo, kdybysme se po vší tý slávě měli odebrat do těch svejch 36metrů čtverečních a ráno normálně řešit snídani a venčení psa :-S Akorát nevim, abysme se tam celej večer nenudili :-D Jinak mladej až teď pochopil, že ačkoliv zařizujeme doparvu minibusíkem, tak já počítám se zapojením našeho auta pro mě - nevěstu :-) A že prej kdo ho bude řídit, tak řikám, že třeba můj tatík, ale to ne, prej náhoda je blbec a kdyby ho bouchnul někdo jinej než oficiálně pojištěnej řidič... Tak si mě asi ženich odveze na obřad sám :-D Ale má námitky, že mě přece nesmí vidět před svatbou, tak jsem ho ujistila, že tomu se stejně nevyhneme. Vida, jaká je to konzerva, a to mi pořád tvrdí, že žádnej oblek, džíny to jistěj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takj si vemte nejake stolni hry :-D a nebo si vymyslete nocni prochazku ;-) no me taky nechcce videt pres svatbou, teda chce me videt az na obradu, ale u nas to jde :-)
Odpovědět
Článek se načítá
vy ste to zase rozjeli - já mluvila s fotografkou říkala že si mě píše ale víc že to pořešíme v dubnu tak sem vyklepaná aby neřekla že zapoměla a už má plno.. jinak nám už přišlo oznámení a ted nevím jestli už ho dávat takhle brzy nebo ne- zas co sme se bavili s kamarádama tak už na září plánujou dovču tak sme si říkali radši brzo aby to věděli..no nevím jinak já líčení ještě vůbec neřešila..ani nevím jak začít..
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita: Aha no 15.tis to máš na celý den ne? To co jsem koukala já bylo asi 2,5 hodiny focení za 9 tis. Tak nevím jestli do toho investovat, nebo vzít něco levnějšího. jana1k:Ahoj to máte, ale i s videem ne? laura.r: Ahoj jestli se můžu zeptat jakou máš fotografku?
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r Jinak oznámení nás přijde už v pondělí, tak se na něj těším a taky váhám jestli ho nerozdat.Ale je fakt asi brzo
Odpovědět
estrellita: Noční procházka mě taky nepadla, jestli bude čas. Ale myslim, že okolí tam neni nic moc. Nebo soukromý pouštění lampionku... Ale stolní hry :-D :-D :-D Navrhovala by ch člobrdo :-D Hlavně tam nesmí bejt k dispozici internet, jinak je o zábavu postaráno :-( :-D Teda řeknu vám, za to focení to jsou teda pálky. Já nejenom že bych za dvě a půl hodiny 9 000 nedala, mě by asi ani nenapadlo, že si někdo může tolik říct! teda, než jsem začala projíždět tyhle diskuse, teď už jsem víc v obrazy a taky je mi jasný, že ne každej se snaží ten rozpočet držet při zemi.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek.93 :No mě taky ani ve snu nenapadlo,že by tofograf mohl být tak drahý. Ten Mašek mi přišel celkem za rozumnou cenu za 4400 Kč, ale v těch diskuzích nic moc.Já měla vyhlídnuté 2 ale oba měli už plno, tak pořád nevím :-(
Odpovědět
já mám naštěstí kamaráda fotografa a focení dostanu jako svatební dar... jinak jsem zjišťovala a pod 10 tisíc se člověk nedostane :( kameramana nechceme...
Odpovědět
Profilova fotka
shafrah: Tak to máš super, to já pořád pátrám, ale on si člověk asi nevybere.Já taky nechci kameramana, úplně to nesnáším, když mě někdo natáčí
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme fotografa a taky je zároven kameraman.....Takže proto těch 14.000.--Ale jak tady vidím,taky tu píšete pěkne pálky,za 2-3 h. 9500????? To mi jsme to s takovou snad ještě vychytali. Jo a já kameramana chci.....ty DVD jsou super,je to chlama,když se pak člověk na sebe dívá.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky: my máme foto profíka Lukáš Potůčka, budeme mít téměř na celý den, od účesu po krájení dortu, cca 8 hodin, cca 400fotek, 100ks vytištěných, a všechny ostatní na CD, na dva měsíce galerii na webu a ceny 9 tis, 9,5 s dopravou je to na nás dost, ale památka je památka, a když to už tak dlouho plánujeme tak ať je to pořádně zachycené Kamerama: zatím nemáme, ale po shlédnutí videa mé kamarádky, si ho asi necháme udělat, ale musím najít přijatelnou cenu, tak uvidíme, jinak určitě budou tořit příbuzní Co se týká svatební noci: tak s 99% budeme taky doma, v bytečku a pak si to pořádně užijeme na svatební cestě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
konečně jsem našla na netu, tedy v jednom albu mé šatičky, tak jestli se chcete kouknout je to luckkyy07 a jsou to šaty druhé a třetí, s takovou to šlehačkou a merunkovou stuhou pod prsy, nechci sem dávat fotku sebe, protože sem chodí hodně známých a nebylo by to překvápko
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se konečně pročetla příspěvky od mé poslední návštěvy... :-p Někdo :-) se mě v diskuzi ptal, jestli už máme místo na hostinu... Tak nemáme ještě ani místo na oběd ani na večerní akci rodina + kamarádi... Zatím jsem sjížděla něco po internetu, mám pár míst, kam se asi podíváme, ale domluveného nemáme nic... Svatební noc bych radši strávila mimo domov (i když budeme relativně čerstvě přestěhovaní:-) ), mimo běžný režim... :-) Toho si užijeme ještě dost... Kameramana mít na svatbě nebudeme, možná bude točit někdo "z vlastních zdrojů"... Nemyslím si, že bych se na obřad nějak často chtěla koukat...
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: taky bych nejradš byla někde v hotýlku, kvůli atmosféře a tak, ale vyhazovat 2tis. za jednu noc, to se nám moc nechce, už tak to bude ranec
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdou Vám přidávat fotky? mě to nejde, chtěla jse hodit pár fotek hotelu kam pojedeme na dovolenou a nic, a všechno mám Ok, velikost, jpg, tak jsem zkusila vložit fotku co už tam jednou mám a taky nic, poradíte mi někdo? prosím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lowe ... tak já nevím, ale já s přidáním fotek problém nemám :-S
Odpovědět
lowe, já taky ne... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, tak v čem já tady chybu, zkoušela jsem to v pátek, to jsem si říkala, že to třeba nejde, občas to tu blbne, ale dnes mi to taky nejde, ani fotka co už tam mám :-( ]-(
Odpovědět
no já jsem předběžně domluvena s paní z Šebestových - je to palice za to ale přitom jen za 2,5 hodiny, ale kamarádka od nich má fotky a nádhera, na maška jsem tak koukala a nic extra a hlavně ty reference - je jasné že si na web do prezentací dají ty nehezčí fotky ale důležité co pak dají vám a ne co mají na webu proto vybírám spíš podle referencí a kamarádky než dle fotek na jejich stránkách..a myslím že fotky a prstánky jsou to jedniné co nám zůstane..tak nešetřit..
Odpovědět
Tak to nevím :-( Dala jsem přidat fotku a normálně se mi nahrála... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?