Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.m: no my dohromady s přítelem uvaříme všechno, já spíš to jednodušší, a on gulášek, svíčkovou atd a na mě jsou pak knedlíky dělám papíry, neboli podklady pro účetní, ale účetnictví ne
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,tak to jo.No tak to přítel je kuchař, tak taky uvaří vše.Ale já jsem radši když do kuchyně nechodí.Jájsem zdravotní sestra.Od kud máte prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jasně čistoučko, taky to mám ráda, ale přítel si vždycky i uklidí, tedy když vaří a já jsem v práci, ale jinak spolehá na to že to uklidím, ale myčka je vděčná zatím nemáme a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
No zatím taky ne, ale líbíse mi některý od Lukáš Rýdl nebo Ladislav Kouřil, ale ten jeaž z Brna.Mánádherný a taky pěkný ceny vesměs kolem 10.tis za oba.
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak ceny za 10tis, za oba je super, taky bychom se chtěli vejít max. do 15 tis. rýdla znám ten má hezký, ale kouřila ne, mě se líbí ze slaného, to bys měla kousek z Prahy, goldex, ty mají taky krásný a ceny přijatelný ale v praze jich musí být spousta ne?
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: O tom mi vypravej, ja mam saty zamluvene uz 4 mesice, ale porad brouzdam po netu a hledam jine saty a mam v planu jeste zkouset. Rikam si, ze kdyz nic lepsiho nenajdu, tak nevadi, rpotoze mam krasne saty zamluvene, ale kdyz najdu lepsi, taky dobre. A bylas v Maggie(Poteseni 79), kdyz jsi v Praze? Tam maji taky hromadu krasnych satu, ktere nikde jinde nemaji. Ja jsem tam byla, protoze v Praze studuju, ale na pujceni by to pro me bylo daleko. My mame prstynky od Bisaku. Ti jsou taky z Brna. Vybrali jsme si prstynky na veletrhu, pro oba za necelych 9000kc, v cene i s rytim. Ted jeste musime pockat, jak to dopadne. Lowe: mam takovy dotaz k te dovolene. Na co poletis? Stihnes si vyridit novou obcanku nebo poletis na pas s divcim jmenem? Chteli bychom taky brzo po svatbe nekam na dovcu, ale nevim, jak tohle funguje. Diky
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi: poletím na pas, který si musím udělat, jelikož ho mám propadlí, myslela jsem že to zvládnu na občanku, ale jelikož budu mí ustřižený růžek, a nestihnu novou, tak si musím udělat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
takze si budes delat novy pas jeste na divci jmeno?? nebo uz na nove?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne v Maggie jsem nebyla.Kde to přibližně je?Mají tam i větší velikosti? Mě přijde ten kouřil,že má nádherný.Jo v Praze jich je mraky.Na Václaváku mají nádherný v jednom zlatnictví, ale ceny za 15.tis za jeden!!!!! nedbi: Já mám zamluvený v Adině,ale jek tak chodím a pokukuju, tak nevím jestli jsem se neunáhlila.Vždycky to můžu změnit. My poletíme na dovču až v listopadu,tak doufám,že si stihnu udělat nový doklady
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi: na dívčí, na nové mi ho neudělají
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: Maggie je na Vinohradske 79, do IP jsem Ti poslala odkaz na stranky. Maji tam hodne satu,urcite i na tebe. Ale pokud tam pujdes, tak tam radsi zavolej a objednej se na zkouseni, maji tam docela dost rusno. Ale v cene pujcovneho je uplne vsechno, skoro - i zavoj, bizu apod. Zalezi na tom, kolik chces dat za pujceni. Pohybuje se to vetsinou od 10 do 15 tisic. Ale stoji to minimalne za to jit s etam podivat lowe: Jsem si to myslela. delaji s eted jeste vubec takove ty pasy na pockani? Do druheho dne nebo tak nejak? To bys po svatbe jeste stihla, ne? Ja taky nevim, jak to udelam, pas mi konci pred svatbou, tak na nej asi taky nikam nevyjedu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi: O.K.Děkuji, už jsem koukala. Ale co když se mi tam zas bude něco líbit to je hrůza.Obcházím to se svědkyněma a každá má jiný názor,takže z toho pak taky nejsem moc moudrá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sidi: hlavni je, jak se v tom budes citi ty :-) ono kazdemu se stejne bude libit neco jineho ;-)
Odpovědět
sidi: Neuvažovala jsi o těch vínových šatech? Ty na tobě vypadaj fakt luxusně!!! Nebo si v nich aspoň zajdi někam na ples, fakt ti seknou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek.93 Ahoj to víš,že uvažovala,do toho salonu taky přišli jako svatební, ale kdyby mě v tom viděli babičky tak je asi klepne.Byli fakt nádherný a divím se že i v mojí velikosti
Odpovědět
No jo, to chce asi dost odvahu, vzít si něco netradičního. Taky bych váhala (šla bych tak maximálně do jemnejch pastelovejch barev). Ale ne kvůli babičkám, spíš bych se bála, abych časem nelitovala, že jsem byla "netradiční". O tom holt musí bejt člověk 100% přesvědčenej a pak může čelit i babičkám :-D Ale ještě jednou - moc ti slušej.
Odpovědět
Profilova fotka
tedated jsem koukala na tvoje fotky sidi a musim rict WOW, fakt jsou ty vinove nejlepsi!!! sedi ti uplne nejvic z tech vsech zkousenych!!!! a k tomu bila kytice x-)
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt, že ty vínové ti sedí opravdu pěkně, ale jak se znám já, tak bych pak určitě litovala, že jsem nebyla "tradiční" nevěsta.... od začátku prohlašuju, že chci bílé šaty.... a taky je mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za pochvaly, jsem ráda,že se líbí.Jsem taky klasik, nejdřív jsem byla rozhodnutá pro šampaň, ale nějak se mi to rozleželo.Je fakt, že bílá je prostě bílá.Ty vínový byly úžasný, ale na fotce to není vůbec poznat,ale přes prsa neseděli na 100 procent
Odpovědět
sidi: Chápu, ono taky záleží, jak na který fotce třeba stojíš. A máš už konečnej výběr? Můj soukromej tip je číslo 3 nebo číslo 1 ;-)
Odpovědět
Jinak holky závidim vybírání šatů. Já se teď dala do shánění dopravy, ačkoliv se mi vůbec nechtělo. Ale jelikož mě to fakt začíná trápit (netušim, kolik peněz si připravit), tak jsem právě zkusila požádat dvě nebo tři firmy o kalkulaci. Zatim to vypadá na minibus tak pro 12 - 15 lidí s řidičem a úplně se děsim, co mi ty firmy "navrhnou". Ale nevim, jak to jinak řešit :-S Já tak ráda zařizuju ty ostatní blbůstky, oznámení, výzdobu, šaty... Tohle je praktický, neromantický, neestetický, prostě fuj 8-( P.S. Mužovi bohužel nemůžu teď svěřit ani dopravu, určitě by tvrdil, že je na to brzo, a já prostě nemám nervy začít to řešit někdy v létě.
Odpovědět
Profilova fotka
muj soukromy tip je taky c. 1 a c. 3 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky,tak sidi: tak se přidávám k holkám -libí se mi nejvíc na tobě 1 a 3,opravdu..... krtek 93: víš,myslím si,ale že tou dopravou by ti měl tvůj chlopek pomoc !! Jseš na tom tak nějak podobně jako já,taky vše zařizuju sama,ale nevadí mi to,mě to totiž baví. A vím,že ten můj na to nemá bunky,tak se do toho neplete,jen přikyvuje a někdy hraje mrtvého brouka.Ze začátku tvrdil,ježiši vždyt je ještě čas,ale jak jsem mu vysvětlila co to všechno potřebujem a že v létě na to nebude čas,bo budem tajtrlíkovat na stavbě,tak už radši nic neříká...Ale jak jsem minulý týden chtěla zajet,pro ty kravaty,byli jsme objednat u jedné paní výzdobu kostela a upřesnit v cukrárně,kdy stačí obj.cukroví,dort a zákusky,tak též brblal a nechtělo se mu,ale tak jsem mu řekla,at si to začne dělat vše sám a jeli jsme a bez keců :-) . Ale tím ti chci jen říct,že by ti mohl aspon v té dopravě (přece jen je to chlap a rozumí tomu) pomoc..... A vysvětli mu že čas na to prostě zase tak není.....A že nebudeš nervačit až do leta a čekat až ti to někdo fukne před nosem ne?? prostě ho taky zaúkoluj a ještě to je dokonce mužská věc (a jak jsi i psala,že t todle zrovna nebaví)....Držím palce....až ho popoženeš....ale pamatuj,že v tomdle nejsi sama (s těma chlopkama),že nás tu je víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ty první troje jsou favoritky,hlavně ty druhé, ty mi seděli perfetkně.-ty třetí jsou šampaň, to mě trochu odrazuje. Chtěla bych ještě zkusit nějaký salon. -natali a -brigit.A jak řešíš dopravu jako večer z mejdanu?Já jsem oslovila syna mé šéfové z práce. Má transportéra, tak aby mi pak rozvezl lidi večer zmejdla
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.m ........mě se na Vás všechny tři šaty moc líbí. Střihově jste vybrala perfektní styl, který se pro Vás moc hodí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sbedik: Děkuju, ale pořád jsem nějaká nerozhodná, tak to zatím neřeším uvidím ono se to nějak vyvrbý´í
Odpovědět
ahoj, holky já se přidávám k vínovým jsou fakt krásné, ale já chtěla šampaň a maky obě řekli že musí být bílé..tak budou bílé.. Koukám že na výrobu mašliček mi nikdo asi neporadí žádný návod.. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj já bych ti poradila,ale sama nevím jak na to.Radši je koupím.
Odpovědět
Profilova fotka
Laura.... jaké mašličky potřebuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: taky bych ti poradila, ale neumím to popsat, já jsem si jeden vývazek zkopírovala a pak zvětšila, a zkoumala, jak autorka vedla mašličku, jinak fakt nevím ;-) sidi.m: přimlouvám se za šaty 3 a nebo ty vínové, ty jsou pro tebe šmrncovní :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?