Menu Forum

Nevěsty ze září 2009

9. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lowe
Registrovala se 15. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
Registrovala se 15. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Karlovy Vary.
    Manětín, Region Plzeň
 laura.r: myslím, že jo, já jsem zkoušela z vlizelínu a to jde
dopravu, na obřad a na hostinu zvládneme autama, a pak rozvoz, to někoho sháníme, kdo bude jen jezdit, ale koho?
20. bře 2009 v 11:24  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
Registrovala se 19. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 268 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 11. září 2009
    Na Letenském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
laura.r
Registrovala se 19. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 268 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
    Na Letenském zámečku v Praze, Region Praha
 no tak uvidíme, ale děkuju moc, my dopravu moc neřešíme, potřebujem jen dopravit sebe rodiče a dědy a babičky tak to vezmeme 3 autama a máme vše v jednom - právě jsme si říkali že když to uděláme jinde ušetříme sice třeba na hostině ale nacpeme to do dopravy..a večer to necháme ať se dopraví -to musí pochopit že nebudeme platit 80 lidem taxi v Praze..
Jinak už mi přišlo oznámení, vše už sem nafotila a šoupla do alba ještě musím vytvořit méďovi závoj..
20. bře 2009 v 11:29  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Tak doprava je taky něco, co ještě pořešené nemám... Někdo dojede z Teplic, někdo z Trutnova, moje svědkyně s manželem z Londýna emoticon, zbytek jsou Pražáci... Vzhledem k tomu, že ještě nevím, kde bude oběd a kde pak následná akce pro rodinu+kamarády, tak to zatím neřeším... Uvidíme až podle počtu přihlášených emoticon No uvidíme....
20. bře 2009 v 11:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 zirafka: díky emoticon
20. bře 2009 v 11:46  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1115 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Opava.
    V Komárově u Opavy, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1115 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Opava.
 ahoj holky,když tak se jukněte do alba,hodila jsem tam pár foteček šatů....příští týden mě čeká asi ještě jeden salon,tak uvidím ještě co tam..... papa
20. bře 2009 v 16:15  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
Registrovala se 29. března 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 521 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 5. září 2009
    Na státním zámku v Libochovicích, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
Registrovala se 29. března 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 521 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Praha.
    Na státním zámku v Libochovicích, Region Litoměřice
 Jani.... musím říct, že všechny šatičky jsou moc moc hezké, sama bych nevěděla, které vybrat emoticon Ale je fakt, že ty první ( Bianca) ti opravdu moc slušely emoticon
20. bře 2009 v 16:37  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 zirafka: díky........ emoticon
20. bře 2009 v 16:42  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 jana1k: koukala jsem na Tvé fotky, ty Bianca Ti moc sluší, u těch druhých nevím, jak by vypadala ta vlečka připnutá přes ty volány.... Moc se mi líbí ty první z těch, cos už nestihla vyzkoušet emoticon
20. bře 2009 v 16:42  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 611 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
    Zámek Brandýs nad Labem, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 611 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
 jana1k:Ahoj tak koukám na ty tvoje šatky a ty druhý jsou nádherný, sluší ti.Velkej zadek?A kde?Copak ty nějaký máš? -ne fakt ti seknou
sarkajak:Ahoj vy ještě nemáte místo na hostinu? emoticon
20. bře 2009 ve 21:51  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbucha81 (34 r.)
Registrovala se 14. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 306 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Jablonec nad Nisou.
    Velkých Hamrech, Region Jablonec nad Nisou
fotoportrét
fotoportrét
barbucha81 (34 r.)
Registrovala se 14. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 306 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Jablonec nad Nisou.
    Velkých Hamrech, Region Jablonec nad Nisou
 jana1k:mě se tedy na Tobě líbí ty první.U těch druhých mi ten volán skutečně nesedí emoticon
21. bře 2009 v 16:07  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2261 příspěvků a 3 alba. Má 13 přátel. Praha/Liberec.
    V Praze na Liběňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2261 příspěvků a 3 alba. Má 13 přátel. Praha/Liberec.
    V Praze na Liběňském zámečku, Region Praha
 Ahoj všem...my dneska objíždíme v Praze místa na hostinu...přítel trvá na tom, že všude si musíme něco dát, tak už jsem pěkně přejedená...dneska jsme zvládli tři místa, včera dvě, večer jdeme ještě na večeři a zítra máme ještě dvě místa vyhlídnutá....myslela jsem, že když vyberu něco mimo prahu (jinočany, průhonice, nedvězí) tak ty ceny půjdou trochu dolů, chceme mít 70 lidí a to něco stojí....Ale pořád to vychází 1000 na osobu... emoticon . Potřebovala bych nějaký zlevnění, nebo vyhrtá sportuku. Zítra jdu zkoušet první šaty, tak uvidím, už se docela těším. Obřad ještě není zamluvený, chceme se odpíchnout od restaurace (pro 70 lidí toho moc v nabídce není) a pak teprve obřad, zase tolik nám na místě nezáleží,ale zkouším sehnat něco venku...Stejně, všechno to zajistit, to je fuška, když to pak tak strašně rychle uteče...
21. bře 2009 v 17:27  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 Ahojky! Tak jsem nakonec dala do albíčka nějaký fotky ze zkoušek líčení - profi a "domadělaný" (líčení, fotky jsou všechny "domadělaný" samospouští, takže můj výraz - fakt bomba emoticon ). Řešim, jak moc to přitvrdit, aby to bylo víc vidět na fotkách, ale zároveň abych to byla já. Tak jestli se někomu chce, tak kouknětě, třeba budete mít zase jinej názor. Zatim mám vyjádření jenom od jedný svý hodně dobrý kamarádky, která mě zná, takže na tu dám asi nejvíc - tý se to moc líbí. Ale já dávám za pravdu těm, kdož by trošku "přitvrdily" - chtěla bych ve finále nějakej kompromis mezi tím vším, co v albu je. Super podklad, kterej vizážistka fakt umí, barvy víc k šatům (to od ní je až moc růžový, takže spíš trochu do béžovo zlato hnědo růžový - no, snad to pochopíte emoticon ) plus doplnit jenou linku na olní víčko a trošku pozměnit barvu rtěnky.
Nebo myslíte, že se hnědozelený líčení (khaki) hodí i k šampaň šatům se stuhou v meruňkový nebo lososový barvě? (Taková ta barva mezi růžovou a oranžovou, nevim, jak to popsat, denně se tim teď maluju emoticon )
21. bře 2009 ve 22:14  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
 krtek.93: Ahoj tak jsem ti to omrkla a já bych trochu přitvrdila, ale jen na očích aby se víc zvýraznily. Jestli se můžu zeptat, kdo tě a kde profesionálně líčil, v tom nějak pokulhávám.Jinak já jsem přemejšlela, že si nechám protáhnout řasy na tu svatbu a zhustit.
22. bře 2009 v 05:36  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 krtek: Ahojík,tak jsem též jukla,a souhlasím se sidi.Tvář a zdravíčka "líčka" jsou dobrý,ale ty oči bych taky více zvýraznila.......Nevím jestli je to těma fotkama,ale ty posl.2,jak píšeš,že je to tvá "práce"tam ty nalíčené oči máš lepší......A jestli má š šampan barvu šatů,a jak píšeš merun.až los.barvu stuhy...Tak do růžové bycvh moc nešla.... Podle těch šatů,bych šla do očních stínů jemně zlatá čí merunková (jak píšeš ta barva mezi růžovou a Oranžovou,ale musí tam být více te oranžové než růžové,když máš takovou barvu stuhy).........
22. bře 2009 v 07:41  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 ještě krtek: víš khaki líčení si myslím,že by bylo dost tvrdé.....A ještě si myslím,že k barvě šampan by to nepasovalo....Zkus barvičky v barvě zlaté.....to se může hodit k šampan,přidej do té zlaté třeba tu meruňk.(to zas je barva stuhy). Mělo by to prostě ladit se všemi barvami,šaty,stuha,barva kytice,ženichovi kravaty a tak.....A zároven líčení na svatbu nemá být moc tvrdé,ale jemné ale i zároven výrazné. Je to těžké ja vím emoticon .Sama chci svatbu do bílo-oranž.,tak že líčení je jasné,budou jemně oranž,až merunkové stíny....
22. bře 2009 v 07:55  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 Díky, holky! Já už tady do toho nějakej ten tejden civim a už ty fotky svýho ksichtíku nemůžu ani vidět emoticon Utvrdily jste mě v tom, že na zkoušku s účesem si za prvé asi přinesu nějaký fotky i líčení (možná to svoje "domácí" - mně by se líbilo, ale líp udělaný. Aby to vydrželo a bylo víc vidět) a zadruhé jí mrknu do barviček a zapíchnu prst do toho správnýho odstínu emoticon Úplně ho vidim před sebou, mám takovej i doma, jenom nevim, jak ho "přitvrdit", sám o sobě je taky docela nevýraznej.

jana: tím "khaki" jsem myslela něco podobnýho, jako mám na tý poslední fotce - je to z paletky loreal hnědozelený trio a moc se mi to líbí, ale je fakt, že se tim líčim málo, zdá se mi to na svatbu taky tmavý.

A ta vizážistka se jmenuje Veronika Chovancová a je z Prahy, studio Relax na Albertově. A je to moje první zkušenost a mně vyloženě sedla svým přístupem, nesnášim, když mi někdo něco diktuje. Já to chtěla jemný, ona to vymyslela takhle, tak předpokládám, že příště si vyberu víc odpovídající barvu a budu to chtít o malinko výraznější a bude to ono emoticon To příště je hlavně až v létě a já jsem tak zvědavá, že bych to nejradši provedla už teď, ale ještě ani nemám šaty emoticon
22. bře 2009 v 09:59  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
Registrovala se 18. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 556 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
Registrovala se 18. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 556 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 Zdravím dámy, chvilku mi zabralo, než jsem dočetla emoticon Uvědomila jsem si, že do svatby už nezbývá ani půl roku a trochu mě to vyděsilo... Nicméně - včera se nám podařilo sehnat oblek pro ženicha - nakonec vyhrál naprosto klasický, černý oblek s vestičkou od Blažka, sedne mu jako ulitý - byli jsme se nejdřív podívat v Outletu ve Štěrboholích, prolezli jsme čtyři nebo pět krámů a ve všem vypadal legračně - přišlo mi, že všechny kalhoty jsou dole zúžený a měl to jak elasťáky emoticon Takže jsme vzdali vidinu levného nákupu a přejeli naproti do normálního krámu. Byla tam úžasná paní, která skutečně věděla CO prodává (já mám v poslední době pocit, že takových je čím dál tím míň) - kalhoty mu na místě upravili na počkání a teď už bude jen povinně trénovat "Ano" emoticon.

A co vy? Co je nového? (starého, modrého, půjčeného... emoticon)
22. bře 2009 ve 12:04  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 jizi: naprosto s tebou souhlasím,že to letí a za půl roku už budeme všecky "paní" emoticon . Jsem ráda,že jsem se do toho spustila s předstihem,nechat to vše na léto,jak jsem prvně a naivně myslela,že to postačí,tak se pak asi opupínkuju emoticon . Jinak ti závidím chlopka,že s tebou spolupracuje,to mi snad půjdem shánět oblek asi měsíc,či 2 týdnz před svatbou nebo co emoticon ,furt je prostě čas.Ale ubezpečuju se,že přece jen s těma oblekama nebude problém......doufám.....Jinak pro malého oblek kupovat nebudeme,už mám zarezervovaný v salonu,chtěla jsem sice celý černý,ale je černý a v něm jemné bílé proužky.Ale je úžasný a mají ho úplně nový,no a půjčí ho za solidní cenu 400,--. Tak to je super...Akorat musím na malého sehnat klasickou bílou košili a to si myslím,že bude asi největší problém...Protože také banální věci,mam pocit,že se v dětském zboží vůbec nevyskytuje emoticon

ted uvažuju,že nemám a asi mít nebudu nic starého??Toto mi úplně vypadlo....Tak půjčené budu mít šaty,nové budu mít bižu a boty,modrého a darovaného budu mít podvazek(od mé segry-svědkyně),no ale starého??? Kurník tak to fakt nevím....Co vy???
22. bře 2009 ve 12:36  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Jani, s tím oblekem pro malýho je to super - cena a vůbec, určitě mu to bude moc slušet - a s tou košilí si hlavu nelam, určitě něco seženeš, v tomhle bych kdyžtak zkusila nějaký internetový obchod, určitě na to musí někdo pamatovat! A muž spolupracuje v rámci možností - jeho maminka se nabídla, že synovi na svatbu oblek koupí a včera jsme u nich byli na obědě, takže se potom rovnou vyrazilo po ochodech, abychom to zfoukli z jedné vody na čisto - zas tak často se nevidíme, takže to byla ideální přiležitost (ale sama jsem zírala, jak to přežil dokonce s úsměvem - normálně v obchodech prská, že ho to nebaví, že nový věci nepotřebuje, že se mu nic zkoušet nechce, blebleble... a včera byl vzorný - asi že tam byla mamka a jeho sestra emoticon). A na nastávajího taky něco seženete - já jsem ráda, že si to můžu odškrtnout, protože on obleky nenosí vůbec, takže budeme muset koupit i černý polobotky (má jen tmavě hnědý), košili, kravatu, pásek... A znáš to - tisíckrát nic umořilo vola a když se to odbude postupně, třeba mě to snad neumoři emoticon

A čtyřboj? (starý, modrý...) - Vidíš, ani mě nenapadlo, že za půjčený můžu šoupnout šaty emoticon Takže půjčené šaty, nové doplňky, modrý asi taky podvazek a stará já emoticon (a jestli to neplatí, tak budu muset ještě něco vymyslet... emoticon

Už jsem se tu myslím jednou ptala, ale nějak to vyšumělo - plánujete někdo svatební noc jinde, než doma? A kde? Potřebovala bych nějaký tip na pěkný hotel v Praze...
22. bře 2009 ve 12:49  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 Holky chtěla jsem se Vás zeptat,co se týče líčení a účesu. Mám kámošku jak kosmet. tak kadeřnici,no a jsem s něma "předběžě" domluvena,že ve sv.den ráno,přijedou obě ke mně domu a tam mě dají do kupy,a že nemusím nikde jezdit. Ale zajímá mě jak to máte se šatama. Ty mé Bianca (a vlastně i další ostatní co jsem zkoušela) se oblíkají přes hlavu....No a ted nevím,jak bude.Jestli mám jako celou dobu už sedět v šatech,a nechat se líčit a česat...to je asi blbost ni? A nebo jedině zkusit ty šaty obléct přes nohy,no ale to pochybuju,že je tak obleču....nevím.... Hrome,to jsou ale prkotiny co,nad čím vším musí člověk uvažovat emoticon .....

No a když už se tak "blbě" ptám,dělá se první účes a pak se líčí a nebo naopak???? Protože účes chci mít rozpuštěné vlasy,tak mám pocit,že ji ty prameny budou při tom malování vadit,ale zase účes trvá dýl,takže.................nevím..............měla bych se asi zeptat těch kámošek,jak to míní dělat že??? emoticon
22. bře 2009 ve 12:55  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 jizi:jseš borka,máš dobrý hlášky emoticon emoticon emoticon

jinak my svatební noc plánujeme normálka u sebe doma.......Malého bude mít dvě noci po sobě tchýňka (to už je domluveno) emoticon ,takže todle vůbec neřešíme..........A ještě ke všemu,druhý den už máme domluvené "popravky" v té samé hospě co bude sv.hostina,takže se vyspíme a pojedeme zase všichni zpátky na další "tralala". Ne,ne,ne popravky už budeme mít jen s nejblížší rodinou.....takže dojíme to co tam zůstane s předešlého dne,prodrbeme předešlý svatební den a tak............... emoticon
22. bře 2009 ve 13:02  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Jani, moje sestra měla taky šaty, co se oblíkaly přes hlavu a normálně jsme je na ni se sestřenicema opatrně navlíkly, až když byla našesaná a namalovaná, takže myslím, že to bude v pohodě - jen to bude chtít čtyři až šest šikovných rukou - navíc - jak účes tak líčení musí zatraceně něco vydržet a kdyby sis to měla rozhrabat už jen šatama, tak asi něco nebude v pořádku... (jo a díky za kompliment emoticon)

Hele, co to je/jsou "popravky"? Zní mi to jako malý popravy - že by byla mezi svatebními dary gilotina a vy se jí chystali druhý den za mocných výkřiků "Viva la revolución!" zkoušet? emoticon

Když mně se doma spát nechce :-/ Já nechci hned druhý den ráno mazat chleba a vybírat kocourovi bednu jako vždycky...
22. bře 2009 ve 13:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 popravky to v Praze neznáte??? Ja myslela,že to je normálka-celorepublikove emoticon .Tady to je úplě Normálka....No popravky jsou,že se druhý den ještě znovu všichni "zboří",jak to napsat....Prostě se zapíjí ten svatební den,ale jak říkám,to už je vždycky jen s nejbližšími (bez tetiček,bratránků a tak). Jen rodiče,ségry,bráchové,prarodiče,a svědci.....prostě si v klidu všichni sednou,popijou,popapají,dojí se zbytek z dorta a hlavbě se diskutuje a vzpomíná na ten předešlý den emoticon ......Ale to už je bez hudby,jen se v klidku sedí jí a pije......a není to už do noci.....jen taká prostě pohoda s nejbližšími....... emoticon
22. bře 2009 ve 13:19  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Tak to je hezký... emoticon Nevím, jestli se to tady dělá, ale nikdy předtím jsem o tom neslyšela...
22. bře 2009 ve 13:21  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 samozřejmě se popravky dělají i doma (dovezou se "zbytky" z hostiny a dorta),ale nám to v té restauraci nabýdli,že to můžeme udělat u nich.Stejně tam člověk druhý den musí zajet,zaplatit a vše posbírat....Tak to uděláme rovnou tam,a máme to bez práce a nádobí emoticon
22. bře 2009 ve 13:23  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
Registrovala se 16. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1586 příspěvků. Má 52 přátel.
  • Svatba byla 25. září 2009
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
Registrovala se 16. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1586 příspěvků. Má 52 přátel.
 jani: nn, my popravky v Praze nezname emoticon))

jizi: a kde budete mit hostinu? tam to nejde prespat? my budeme mit apartman v hotylku te restaurace emoticon taky si chci jeste rano uzit tak, ze v pohode pospime, donesou nam snidani a jeste polenosime emoticon jen jsem rikala P, ze se nesmi silene zborit, protoze mam saty, kde je vzadu pak zapinani na milion knoflicku, a jestli je nebude schopen rozepnout, tak nevim, co budu celou noc delat emoticon emoticon emoticon emoticon
22. bře 2009 v 15:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
 a co budu mit stareho? mozna svoje modre kalhotky emoticon emoticon takze spojim dva v jedno emoticon emoticon
22. bře 2009 v 15:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
Registrovala se 5. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2215 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
Registrovala se 5. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2215 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky holky: tak popravky taky moc neznáme a ještě nevím, co budeme další den dělat....to mě docela zajímá.....jinak svatební noc chceme mít taky doma...a to právě kvůli té pohodě. nám se zase nechce probudit se někde v hotelu, muset se rychle obléct, česat, malovat a jít tam snídat....právě se chceme ráno probudit v naší postýlce a říct si tak, a jsme už manželé...... emoticon
dneska jsem si konečně domluvila svědka, tak mám velkou radost....byl moc potěšený, že jsem mu řekla.
a co vy nového holky?
22. bře 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
 Ahoj tak zatím jsem na tom tak nepřemýšlela, jestli do hotelu nebo domů.AQle vzhledem,k tomu, že máme hostinu 200metrů od baráku, tak je asi blbost táhnout se někam pod vlivem do hotýlku.To si užijeme až na svatební cestě.
22. bře 2009 v 16:23  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
 Ahoj holky už máte nějakýho fotografa?Myslela jsem na masek.eu, ale cojsem si přečetla ty názory, tak se mi do toho nechce.
22. bře 2009 v 16:57  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš