Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti: trvalo jim to neco malo pres 7 tydnu, ale bylo to tak dlouho protoze do toho meli novej rok a to dva tydny nemakaly..
Odpovědět
a ktery nakonec vyhraly? jsou fakt levnejsi, nez kdyzby sis je pujcila...taky o tom premyslim...ale zatim me nic nepresvedcilo, ze bych do toho mela jit taky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak první zkoušení je za mnou, vyzkoušela jsem šestery šaty, z toho dvoje postupují do dalšího kola a půjčovné? Jedny 4000 a jedny 3000 :-), korzetové, fakt moc hezké , ale ještě jdu v úterý do Adiny v Praze, tak pak se rozhodnu... Bohužel Vám se ale nedám fotky, jsou fakt hodně moc nekvalitní, takže byste z toho nic neviděly... snad se v úterý povedou lepší 8-) :-D
Odpovědět
Škoda, že nejsou fotky, já to moc ráda sleduju, asi proto, že to budu mít jinak - ušitý na míru. Zatim jsem měla na sobě svatební šaty jenom jedny, abych si udělala představu, jak se v tom budu asi cítit - a cítila jsem se divně :-S Ale taky to byly šaty o číslo menší, takže nešly dopnout, ale podobnýho střihu, jako budu mít já, tak jsme to prubly a pani mi je vzadu držela, abych se mohla pořádně mrknout do zrcadla :-) zirafka: ta cena je super, ty moje šitý budou stát asi 5000 (dostala jsem slevu za včasné objednání - jinak by byly za 7000), což ve srovnání s těma nejznámějšíma půjčovnama v Praze je super, akorát je to holt trochu adrenalin.Nejradši bych nekoukla o pár měsíců dopředu :-D Já jsem holt taková melancholická citlivka - dávat peníze za něco, co bych při vracení nejspíš hrozně obrečela, se mi nehtělo :-) Ale teď vám ostatním to zkoušení všemožnejch stylů a typů docela závidim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, musím říct, že jsem se taky v těch šatech cítila tak zvláštně, ale to bylo tím korzetem, ale bylo mi v nich hrozné vedro, ale jinak jsem se málem rozbrečela, když jsem se v těch jedněch viděla... ale pobavila mě ta slečna tam... navlíkla na mě jedny šaty vcelku, mašli, která měla být přesně pod prsy jsem měla přesně v půlce prsů, s mojí svědkyní jsme se shodli, že to je strašné, a slečna povídala jak mi moc sluší... no nevím, jestli to nebylo tím půjčovným 5000,-
Odpovědět
ahoj holky, po dlouhé době. :-) Tak já se ke zkoušení šatů ještě neodvážila, půjdu asi tak koncem března. Snad to nebude pozdě a bude ještě výběr. Jsem zvědavá. Představu mám, uvidím, jak to dopadne. Nechci korzet, chtěla bych nějaký pěkný ramínka nebo zavazování kolem krku, připadá mi ale, že se snad vyrábí jen samý korzetový... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko.. :-), luccy, určitě se nevyrábí jen korzetové, ale mě budou slušet asi jen korzetové, nejsem zrovna štíhlá, takže proto.... ale paní tam měla na výběr spoustu různých střihů...
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: neboj nejsou jenom korzetovy, ja sem zadny klasicky korzetovy ani nezkousela,prijde mi ze lepsi jsou saty vcelku kde nikde nic neleze..navic mam plesovky s korzetem a je to vzdycky utrpeni v nich byt jak je clovek stazenej...
Odpovědět
zirafko, já právě taky mám menší problém s postavou ]-( , i když se teda snažím aspoň 5 kg zhubnout, ale právě jsem myslela, že kvůli tomu bych neměla mít korzetový??!! Ne že bych teda měla 80 kg, no ale 50 taky nemám.... :-| Počkám na zkoušení, kterýho se děsím a uvidím. Tulikiss: já se právě taky nechci cítit jak v kazajce a věčně kontrolovat, jestli mi někde něco nevypadne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ono je taky možný, že v Adině mi poradí jinak... tohle mi řekla ta slečna v Děčíně.... Do Adiny se fakt moc těším.... jsou tady na ní skvělé reference...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím dámy, chvilku jsem tu nebyla - škola mě na čas vyhnala od počítače a svatebních příprav ;-) Jediné, co se "posunulo" je zaplacení zálohy v hospodě...
Odpovědět
jizi: a jak si školu zvládla? já toho měla teď taky nějak moc, tak jsem přípravy taky zanedbávala. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luccy: zvládla :-) díky za optání :-D Nevím, jestli jsme psala, ale rozhodli jsme barvu svatby - zatím jsme pro bílo-stříbrnou a našla jsem na webu se svatebními dekoracemi krásný motýlky - na stůl nebo i zapíchnout do květinové výzdoby... Teď řešíme, kdo nám bude na pařbě hrát - nikoho nezmáme, zvažovala jsem hudebníka, co byl na svatbě mé sestry, mně se líbil, muž je spíš proti, než pro... Tak nevím - jestli ho prosadit silou nebo na blind zkusit něco jiného? Samozřejmě narážím na to, na co narážíme asi všechny - on má pocit, že je času habaděj a vždycky mi odkýve, že ano, už to pořešíme, a pak skutek utek - a já se teď pět neděl učila, poslední tři neděle před postupkama už hodně natvrdo a vážně to byla poslední věc, na kterou bych myslela... Tak snad nebude pozdě a nezbude na nás flašinetář s opicí...
Odpovědět
jizi: mě taky původně nadchla ta stříbrná, v kombinaci s trošku modré a bílé, ale nakonec to vyhrála docela klasika "bílo- červená". Není to sice nijak originální... ale nám se to líbí. :-D Taky jsem přemýšlela o růžové, ale nedokážu si toho svýho chlapa představit v růžové kravatě třeba. nebo košili. I když zase proč ne, teď růžovou nosí i chlapi a některým i sluší...jak se v tom cítí teda netuším. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my původně chtěli modrou, pak zlatou a nakonec vyhrála oranžová a to díky tomu, že jsem chtěla oranžové kaly :-)
Odpovědět
no u nás to bylo taky dilema vybrat barvu, do které to budeme ladit, na tom taky záleží, podle mě. Dává to vlastně celkovej vzhled. Takže máme červenou a už to měnit nebudeme, už mám nějaké věci nakoupené a co potom s tím... :-D
Odpovědět
Tak my se o barvě nijak nahlas nebavíme, ale mám naplánovaný šampaň čaty s takovou jemně meruňkovou nebo lososovou mašlí a úplně jsem se teď do tý barvy zbláznila, ve všech květimářstvích teď okukuju takový ty růovo oranžový růže... takže tak nějak to beru jako samozřejmost. Uvidíme, co na to drahá polovička, až jí to dojde - že to taky nejspíš znamená stejně barvenou kravatu a korzáž a vůbec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás bylo jasno, oba milujeme oranžovou, takže spokojenost je na obou stranách :-) kombinujeme ji s šampaň, co mám já šaty přes různý odstíny žluté až do oranžové :) teplé barvy podzimu :-)
Odpovědět
u nas bude champagne kombinovana s cervenou - ale v odstinu do ruzova. takova zvlastni barva...nevim, snad najdu vse co potrebuju ve spravnem odstinu..:-)
Odpovědět
tak jsem tu pár dní nebyla a nestíhám..koukám že chlapi všude stejný -přítel má vyřešit jen hudbu a ani nezačal, když udělám selekci vyberu z 20 firem 2 tak ho týden přemlouvám aby se na ty dvě podíval a pak se stejně nepodívá..ted sem měla už 2 návrhy oznámení a říkala at si vybere a on pořád neřešil.. A o víkendu jsme zažili docela smršť řečí na téma svatba 11.září..ale myslím že sme si to vyslechli a teď bude pokoj..
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se rozhodli podle kytky oba máme moc rádi slunečnice, pro mě to byla jasná volba. Takže celá svatba bude bílo - žlutá :-) . A řeči má pořád někdo . . . proč obřad ve 12h, proč velkou svatbu, proč hostinu jak jí planujeme . . . :-) vyslechnu to a neřeším.
Odpovědět
to já jsem se zařekla, že si do svatby nenecháme mluvit a raději to s nikým ani nebudeme rozebírat a nic od nikoho chtít. Všechno si uděláme samy. Jednou jsme to doma s rodiči (mými ) řešily a akorát se dohádaly. Na otázky typu proč fotografa za 5000 Kč, proč kameramana za 4500, proč to a proč ono, šetřete, budete stavět atd.....na to nemám náladu. Takže si raději všechno uděláma sami a s nikým se o tom nebudeme bavit. :-p Dnes mi přišlo svatební víno a čokoládky. Za 3700 Kč. Pravda, když jsem to platila, přemýšlela jsem, jestli to není zbytečný, ale vydělala jsem si na to, tak to mám. :-D Teď to jen uskladnit tak, aby se nezkazilo to víno, ale snad ne. A etikety jsou hezký. Čokoládky taky, máme 3 druhy obalů, pěkný. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lidicky, tak saty jsou doma, mam fotky v albu tak muzete kouknout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: koukala jsem a super, padnou dobře :-) dobrá volba :-)
Odpovědět
tuli: Tak mně se teda na těch šatičkách moooc líbí ta vlečka! A až budeš ještě pěkně nalíčená a načesaná, to bude paráda! Bolerko plánuješ určitě, nebo jenom jako "chladnější" variantu? Mně přijde skoro škoda zakrývat ramena, ale taky už přemejšlim, jak vyřešim riziko, že v září nebude úplně horko. Takže nejspíš spíchnu něco sama, nouzovku, střih už mám koupenej z Burdy...
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: Perfektni!! Ty saty jsou moc krasne a pekne Ti sedi. A co ty? jsi spokojena?
Odpovědět
Profilova fotka
ja sem uplne mega nadsena, jediny co predelam je ta masle bude mensi jinak sedi super, takze naprosta spokojenost..a hlavne za 6000 bych je ani nepujcila...
Odpovědět
Tak za 6000 upřímně závidim ;-) Sice mám ráda jednodušší styl, ale zase mě by teda ani ve snu nenapadlo, že se TOHLE dá za tak krásnou cenu pořídit! Fakt velká gratulace, obzvlášť jestli se v nich i cítíš fajn, tak je to super!
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli, fakt nádherné, přidávám se k tiché závisti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli, chtela jsem ti napsat uz v diskusi Asap, krasne fakt moc :-) ja si jeste nejaky tyden pockam (cekam 3.tyden) tak snad se brzy dockam :-) taky me satky staly 6000 i se spodnici, takze 5400 + 600 spodnice, fakt super :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?