Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Inspirovaly jste mě s tím výpočtem, na kolik přišla svatba. Takže jsem teď posčítala, co jsme platili my dva a vychází to necelých 60000. Jídlo a cukroví platili rodiče (takže o tom nnemám přehled), místnost byla zadarmo, alkohol byl z vlastních zásob a veškerou květinovou výzdobu nám dali za směšnou cenu 2000Kč. Teda to je fakt neskutečné, když to člověk vidí takhle napsané, to číslo. Ani bych nevěřila, že tolik peněz jsme měli :-N
Odpovědět
jani: moc si to užji a vůbec všechny co to máte zítra a pozítří :-) bude to super a budete z toho nadšené :-) já fotky taky ráda,ale já zase shromažduju elektronické verze a dělám alba na CD :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci . tak tchán nám taky nedal na zařizování a hostinu ani korunu,...ale neřeším to,...hned o začátku nám říkal že ať si to se svatbou rozmyslíme že nám ty NAŠE PENÍZE pak budou chybět,...da nám darem deset tisíc a tím to pro něj vše zhaslo,...pomoc nebyla vůbec v ničem z jeho strany,...no ale protě si říkám že je to prostě chlap, na druhou stranu už dávnopřed tím než jsme se poznali, přepsal na manžela svůj byt, a teď už se ptal že když čekáme malý kdy ho budeme chtít vyměnit, on má třípokoják a my jen dvoupokoják(manžel ho už před několika lety zdědil po tetě),...takže to je taky dost nemalá pomoc. Musím řít že je to super začínat se vším bez dluhů a hypoték, i když by se to prostě muselo nějak udělat, zvádaj to ostatní tak by jsme to nějak zvládli i my
Odpovědět
Profilova fotka
aci - zkoukla jsem tvoje profi fotečky, jsou fakt super
Odpovědět
zelvi: dík :-)jo, fotky jsou krásný, až jsem z toho byla dojatá....jo, je to fakt, my taky máme byt v domě tchána a jsem rádi, i když je malej, protže s hypotékou si pořizovat dítě není žádná legrace...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak co to máte zítra a hlavně v sobotu a i tu další moc moc držím palce at vám všechno klapne.My zítra odlítáme na dovču a vracíme se 27.9. to už budete všechny paninky.Budu na vás myslwt.A myslete namě jak budu přestupovat v Paříži,ach jo.pa pa :-(
Odpovědět
Tak všem, co se vdávají tenhle týden, hodně štěstí a ať se všechno vydaří, jak má. Já už musím jít spát, ať jsem zítra vyspalá nevěsta. ;-) Doufám, že se mi podaří nějak rozumně usnout. Navečer jsem byla už celkem dost nervózní, ale teď se to trochu zklidnilo, tak to snad bude v pohodě.
Odpovědět
sidi: moc si to užij tu dovolenou :-) filu: bude to super, uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: kdyby se stal trapas s těma kytkama, tak dej tu jeho třeba na oddávací stůl anebo si ji nech jako "házecí". Já jdu smolit jmenovky na stůl (máme břečťany, tak jdu oškubat zahradu) :-D V poledne mě čeká mučení nohou (vosk) a jinak vyzvedávání a rozvážení cukroví. Furt si říkám, jestli sem na něco nezapomněla, i když už mám asi tak milion papírků... :-|
Odpovědět
Jééé,dobré ranko..no snad tady nejsem s křížkem po funuse a stihnu ještě dnešní nevěstinky.Takže hlavně klíd,moc hezky si to užijte,karambolům se zasmějte a vykročte tou správnou nohou!!!! I když já teda zatím moc v klidu nejsem,protože jsem byla ve středu na poslední zkoušce šatů..sice jsem sama sebe ubezpečila,že šaty jsem si vybrala správné,ale omdlela jsem tam....takže trapas jako brno...všechny ty paní co mi tam pomáhaly do šatů se na mě vrhly jako vosa na bonbon a chcete tohle a tamhleto..nemám tuhle publicitu ráda...Ale byly tam opravdu moc hodný..ale pak jsem nějak ještě v deliriu nebo co,blbě spočítala vývazky,takže jich mám jako pro celou ulici.. :-D A poslední věc,že se na nás chystá nějak moc lidí..jako kdybychom byli nějaká atrakce..to ani nemůžu Pepčovi říct...ale on sám mi řekl,že minimálně 20 jeho holčinek podřízených,psaly mi holky z koníka,už sondovaly kolegyně z práce....takže jako začínám být parádně nervozní....
Odpovědět
Profilova fotka
janičko - nebuď nervózní, vždyť uvidí tu nádhernou načančanou, krásně namalovanou nevěvestu se zářivým usměvem ve tváři,...uvidíš že si budeš připadat strašně příjemně :-D , protože budeš každýmu na obdiv
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Jé ty budeš mít hodně čumilů vid?Aspon uvidí jakou si bere Pepča kočku. aci:Děkuju,ale mám nějakou blbou náladu a na dovčuse mi vůbec nechce a ta šílená cesta,no snad to tam bude stát za to.Nejradši bych do Egypta ;-) filu:Krásně si ten váš dnešní den užijte a holky vy zítra taky pa pa :-D
Odpovědět
Článek se načítá
sidi: neblázni, bude to tam moc hezký a ten let zvládnete v pohodě, dejte si třeba prášek na spaní na tu část dlouhou a bude to v klidu.... janicka: neboj se, bude to krásný, je fajn,ž e se na tebe lidi chtějí dojít mrknout, uvidí krásnou nevěstu a všichni tě pochválí....a s tím omdléváním, já jsem na zkoušce omdlévala skoro pokaždé a to ani nejsem těhotná,tak si myslím, že to zase takovej trapsa nebyl, protže se to stává častěji....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak preju vsem nevestinkam, ktere to tento tyden ceka, at to dobre dopadne. I tem, co se chystaji na dovolenou. My valime na malou svatbku na Slovensko.
Odpovědět
Profilova fotka
jani: nebud nervozni :-) neboj, tzvladneme to!! na nas se taky chysta hodne lidi, tak jsem na to zvedava :-) a procpak jsi omdlela? moc te sesnerovaly? jo a vase rosnicka: http://www.novinky.cz/domaci/179339-l... :-D uz si pripadam jako psychopat :-))
Odpovědět
nedbi : užij si svatební cestu :-) estrel: já koukla dneska na počasí a hlásí krásně až do konce příštího týdne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) ) estrekl - nejsi psychopat,je potřeba informovat jani - to bude dobrý.Na nás se chystá prej taky dost lidí.Mám z toho taky mrazení,protože nevim jak se vejdem do obřadky.Zas nějakej sál to néni.Už si začínám zamejšlet že jsme přecejen neměli dávat valle všem radnicím a zámkům :-D .Ale zas je fakt,že tolik lidí by se za námi nikam asi neharcovalo :-) Jinak se mi zdálo o svatbě zatím jediný,že můj táta,kterej jedinej má pronést přípitek,se místo tohobohapustě cpal :-) Na zkoušení šatů a úpravu jde příští středu.Z toho mam taky husinu,protože 3 kila navíc jsou tři kyla a nejdou a nejdou dolů ]-( .
Odpovědět
tak já přidávám s nervozitou z toho, jak budu muset vystoupit v - přeleku nevěsty - před strašnou spoustu lidí, nejsem žádný exhibicionista, umím být středem pozornosti když jsem v kroužku prima známých nebo rodiny, ale jinak jsem spíš zakřiknutá, a nemám ráda, když na mě civí moc lidí, a mám takový pocit, že při vystupování z auta, my bude velmi špatně, jak tam uvidím všechny ty lidi. Minulý týden se mi už ozvali žaludeční vředy, tak beru projistotu něco na uklidnění a doufám, že se mi to nerozjede. Jinak jsem docela klidná, jen zté pozornosti upřené na mě, mi jde mráz po zádech. Včera jsem byla na zkoušce šatů, je to docela fajn, já jsem prostě sportovní typ, na krátko, nemaluju se, kalkhoty tričko a teď svatební šaty, sluší mi to, ale právě z toho plyne ta narvozita, že je to fakt něco jiného než jak mě lidí znají. Dnešní nevěsty - moc štěstí a smíchu
Odpovědět
Profilova fotka
klara - jéje,to dobře chápu. Já sem teď nervní furt.A nevim jestli víc ze svatby nebo proto,že to v práci nejde,případně i z toho,že si s přítelem přejem moc mimísko a ono furt nic :-( .Je toho nějak moc
Odpovědět
Profilova fotka
po tomto vikendu uz zustavame jen 4, pokus se nepletu - ja v patek, petrajda, klarka a janicka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
máš dobrý přehled :-) Jak máš naplánovanou kadeřnici a líčení? já jdu ke kadeřnici v osm,pak jakto vyjde na líčení.Obřad máme ve dvě.Mě to přijde brzo,ale jkadeřnice mě přesvědčila,že asi tak.Bude mě vlastně jen foukat a česat,nebude mi dělat žádné drdoly-nemá z čeho :-D
Odpovědět
petrajda: já to měla taky ve dvě a ke kadeřnici jsem šla na půl devátou a bylo hotová za hodinu a čtvrt a to jsem měla i účes, ne jen foukání...takže jsem klidně mohla jít až na devátou...a líčení jsem měla doma, cca v 11h a všechno se stihlo v pohodě
Odpovědět
já ještě nejsem domluvená, my to máme ve 14,30, tak si říkám že tak na půl 10 až 10 ke kadeřnici, bude mi jen žehlit vlasy a dá tam nějaký bobule, tak si myslím, že jsem hned hotová, v pondělí k ní jdu se předpřipravit, tak uvidím, jinak s malováním nevím jak to bude, já se snad asi ani malovat nebudu, jsem výrazný typ a partner to nemá rád, nikdy se nemaluju, tak si říkám ať si bere mě a ne masku za kterou bych byla, max řasenku, na nehty jdu ve středu ráno, ty jsem chtěla mít udělaný, poprvé v životě, ale těšim se až je mít nebudu, trochu mě to zklamalo
Odpovědět
Profilova fotka
já sem na zkoušce byla,ale přiznám se,že jsem se vracela dost zklamaná.Kadeřnice je má kamarádka za celou dobu dobrý,ale teď sem se dobře necejtila.Tak sem jí pak opatrně napsala,že bych jí přece jenom do toho trochu tentokrát zasáhla.Ze mě nikdy bardotka nebude,nechci nic moc jen trochu vyfoukat,vzadu lehce zvednout a dotoho zasadit čelenku.Rok se trápim s vlasama,nestříhám je,jinak jsem vždy nosila vlasy kraťoučké jak to šlo.takže je mám teď tzv. polodlouhé,ale podle mě stále krátké :-D . Ono to v osm bude možná tak akorát,jinou zkoušku nevim jestli stihnem a ona už ví jak to chci.Tak kdyby něco mohu hned pod vodu a znova :-D To by byly teprv stresy!! Líčení budu mít jen takové jemné.taky se moc nelíčim.takže světlé stíny,hnědé linky,lehounce růž a lesk na rty.To je vše. Za 15 minut bych měla bejt prej hotová Na nehty jdu taky poprvé v životě,tak sem zvědavá. Klary - ty máš gelovky?? Nechaš si je pak sundat,jestli to jde a nebo odrůst??
Odpovědět
klara: proč jsi byla z nehtů zklamaná?
Odpovědět
Profilova fotka
Všechny dnešní a zítřejší nevěsty: holky, koukejte si to pořádně užít, stojí to za to!! :-D A s těmi čumily - není třeba z toho mít vítr - ke svatební síni budete stát zády, uličkou s tatínkem (nebo tím, kdo vás povede) prosvištíte tak, že z těch lidí kolem neuvidíte vůbec nic - budete koukat jenom na nastávajícího, jak valí bulvy na to, jak jste překrásné a při gratulacích je fakt super, když zjistíte, kolik lidí si na vás udělalo čas a přijelo jen kvůli 20 minutám, aby vám popřáli hodně štěstí... Jani: Hlavně neomdlívej na obřadu! :-) Ne, bane, co se stalo? Málo vzduchu? Nervy? Jak jsi na tom vlastně s tím zvracením a hubnutím - už je to lepší? Sidi: To bude naprosto v pohodě, prď na Egypt, tam byl každej, kdo má v zadku díru! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já bych tak cestovala.Teď mám náladu na nějaké Norsko nebo Švédsko. JInak mám takové tušení,že kamrádi nám chystaj nějakou tu vylomeninu.Né při svatbě,ale po svatbě.Něco jako zážitkovej dárek.Kolegyně v práci si je najednou naprosto jistá kdy si bere víkend za mě.Že to jinak prej nejde.Najednou.Vždycky jí to bylo jedno a vůbec maj všichni taková řeči a divně se culej.No tahat to z nich nebudu,to by balo blbí,ale přítele sem nas to už taky připravila,aby se případně moc nedivil a nekulil oči.Jen doufám,že je nenapadalo něco jako seskok padákem, skok na laně atd.To bych asi musela odmítnout :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda: Neboj, to bude určitě něco moc hezkýho - nějaká romantika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - to víš že by mě nenapadlo hanit někomu dárek.kamarádi jsou takový prdlouši no...mě ten seskot padákem napadl proto,že mi jednou právě ta dotyčná zdělila,že kdybychom už čekaly mimísko,tak že by jsme jim zhatili plány.Těhotná bych tedy neskákala,i kdyby ten červíček měl ve mě jen 2 mm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda: To mi je jasný :-) Já bych neskákala odnikud za žádných okolností :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?