Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
filu - moje palce budou určitě držet krti a aci - fotky máte fakt moc krásný, taky už bych je chtěla, fakt se těším čím dál víc krti - s vánocama ještě chvílu klid, ještě tady jsou nějaké zářijovky, které se musí vdát a pak se z toho trochu probrat aci - k tomu mimču, on si na to zvykne během těhotenstí, že se nedělá už všechno jak chce on, ale pak bude naměkko, teď si vám chci trochu postěžovat na hosty - mám jednu kamarádku a ta má fakt vola partnera, jsou spolu 6 let a celou tu dobu řeší, jestli s ním mám být nebo ne, ale to nechci rozebírat, a teď jsem se jí ptala pro jistotu jestli přijdou oba - odpověd, že NEVÍ protože ON nechápe PROČ ho zveme a že neví jestli se mu chce. Docela mě tím naštval, my ho zveme jen proto žej sou partneři, moc ho nemusíme, tak se k té kamarádce nechová pěkně, a zveme ho protože to tak má být, a on se ještě bude ofrkovat, fakt mě ten člověk se..
Odpovědět
klara: já bych se na něj vykašlala...jestli ta kamarádka na té svatbě kromě váz zná ještě někoho jiného,tak bych pozvala jen jí a na toho jejího přítele se vykašlala...není nic horšího, než když se mění počet hostů na hostině den předem, nebo ještě přímo ve svatební den....
Odpovědět
Profilova fotka
filu: budu drzet pesti, at vsechno klapne a s tim, ze Ti nedochazi, ze se zitra vdavas, to jsem mela podobne. Nedocvakavalo mi to ani v sobotu rano a mozna mi to poradne nedoslo jeste ani ted :-)
Odpovědět
nedbi: koukala jsem na fotečky, moc pěkný, krásně jste spolu ladili se ženichem :-) holky, co to máte tenhle týdne, držím palcečky at to vyjde a všechno bude fkat super, tomu věřte :-) je to jako s maturitou - všichni se bojí a pak všichni říkají,ž e to bylo v pohodě...tak přesně tak je to s tou svatbou
Odpovědět
Jen koukám, jak se tady mění ty ikonky. :-D Jsem z toho trochu zmatená.:-) :-D
Odpovědět
edvi: já se taky hledám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky máte všechny moc krásné fotky. Všem těm co tom mají tento výkend držim moc palečky. Pokud jde o hosty my jsme taky dost dělali kompromisy a jsou tam i tací které je prostě neslušné nepozvat.Nejdřív jsem to strašně řešila,ale teď už nad tím mávám rukou.V tom počtu lidí se prostě stratěj.A proto sem chtěla mít tam co nejvíc kamarádů.Proto taky 90 lidí :-| .
Odpovědět
HOlky jaké máte zkušenosti s podprsenkou pod šaty? Měla jste některá gelovou?
Odpovědět
Hodila jsem do alba foto té šílenosti co mám na hlavě. Na nevěstu trochu extravagance ne? :-| :-D :-D :-D
Odpovědět
edvi: slušná červená :-) ono se to ještě vymeje.....co budeš mít za účes? já měla gelovou samodržící podprsenku a držela dobře, až do než jsem šla spát...
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - pěkné ohnivé háro,ale proč ne? Já naopak pře¨šla z červené na něco jako "přírodní" hnědou se světlím melírem.Ale jen proto,že červenou nebo fialovou sem nosila celé léta a chtěla sem teď změnu.Kdyby to bylo naopak jdu taky do ptáka ohniváka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: barva náhodou dost dobrá a co jiného taky do tvé vínové svatby, ne? Já byla dnes na nehtíkách, paní jsem donesla obrázek (z beremka) a jsem moc spokojená. Teď jen aby vydržely do soboty. A už mám doma šaty, ale poctivě nechávám futrál zapnutý ;-) . Zítra to už bude hukot, asi se sem vůbec nedostanu. Tak kdyby něco, myslim na své "spolunevěsty" a vy myslete na mě. Dík :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, mrkla jsem do stávajícách alb nevěstinek, co všechno přibylo za fotky a jedním slovem NÁDHERA x-) x-) . Tak nakonec to dopadlo tak, jak jsme si tady říkaly, tj. že se pak tady budeme vzájemně "plácat" po zádech a říkat si, jak jsme krásné a jak nám to sluší a jaká ta svatba byla paráda :-D :-D :-D Edvi: celkem drsná barva :-) :-) , ale do toho účesu, který budeč mít, to bude vypadat hezky výrazně, super ;-) ;-) . Tahle z boku bych Tě jinak tipla na punkerku :-N :-D :-D Všem nevěstinká, které mají svatební den ještě před sebou, přeju hodně štěstí a užijte si to holky, fakt to stojí za to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
katcha - a i ostatní - ještě jednou držim palce!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.chmi.cz/meteo/om/tyden/tyd... drzim palce vsem, co je to ceka zitra a v sobotu :-) kdo to vsechno je? tesim sena dalsi varku fotek :-)
Odpovědět
edvi - barva paráda, já jsem byla před dvouma rokama taky úplně rudá a mocv jsem si to užila, teď mívám rudá jen místa zítřejším nevěstam přeji vše nej, ať vám to vyjde jdu na zkušku šatů, tak jsem zvědavá jestli se mi pořád líbí, dnes jsem celý den ve svatebních botech a zjiš´tuju, že v nich asi vydržím, mám je od rána s vyjímkou na oběd, trajdám po chodbě, a asi dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co uz jste se vdavayl - musi se neco tesne pred resit s uradem? zaplaceno mame, rodny listy maji. je jeste neco, co se jim ma dodat? nebo se s nima proste uvidime az v patek?:-) klarko: ja jsem byla na zkousce vcera a sedi :-)) takze jsem rada a pani kolem me behala s metrem, aby je zkratili :-)
Odpovědět
Estrel koukám na to počasí, hlavně, že tam není déšt, jinak dobrý. ;-)
Odpovědět
Holky taky se vám stává , že vám průběh hodlají komplikovat příbuzní? :-( Já jsem z toho harmonogramu docela nervozni aby všechno bylo jak chcem a už se začínají ozývat s komplikacema. Jako mamka, že se půjde podívat na focení, což nechci, chceme jít sami a tím by se to strašně zdrželo a zkomplikovalo, brácha že zajistí květiny, my že nechcem, tak se obávám at nemám ve svatební den dvě a budu řešit trauma jak to vyřešit, někteří, že už na grilování nepůjdou...Ach jo, jak by nemohli být prostě v klidu a nechat to tak.
Odpovědět
edvi: no naštěstí u nás to tak nebylo, téměř všichni byli vzorní a ty co nemohli přijít to řekli na začátku....mamka se chtěla míchat do všeho,tak jsem jí něco určila- kytky a cukroví a bylo....Bráchovi řekni, že už to máš zajistěné a je to....s mamkou to bude asi těžší, tak udělajte nějaké fotky s ní hned po obřadu, bude spokojená a vy pak můžete jít na chvíli po svém....my jsme třeba hosty zabavili při čekání panákama a nějakým cukroví a koláčkama, oni si povídali a bylo to....
Odpovědět
Tak jsem to holky spočítala dneska a svatba nás se vším všudy vyšla na 130 tis..... z toho my jsme zaplatili asi třetinu, další dvě třetiny zaplatili rodiče...takže to není zase tak špatná bilance...myslela jsem, jak se nám podaří ušetřit oproti původnímu odhadu, který jsem udělali naúplném začátku (ten byl cca 140 tis) a to se mi tehdy zdálo strašně moc.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tady zase po delší odmlce, byla jserm dva dny u našich a děšlají jim zateplení, takže mají nefunkční internet, tak jsem byla jak bez ruky:-) Tak co je nového? Jinak všem víkendovým nevěstám samozřejmě přeji ať vše klapne, počasí hlásí oteplení a sluníčko, tak to budete mít príííma
Odpovědět
Profilova fotka
aci - to nás svatba vyšla na 99000i přes ty úplně nejmenší prkotiny jako jsou mašličky na jmenovky,....no nás, teda spíš moje rodiče ;-) my platili tak jednu čtvrtinu. Jsou zlatí, pořád říkali ať si za ty svoje našetřený peníze pořídíme něco do bytu a taky že budeme potřebovat pr o miminko spoustu věcí,...tak jsem strašně moc ráda x-)
Odpovědět
zelvi: taky jsem do toho zahrnula asi všechno i nákup v papírnictví za 50 kč :-) jo, naši a itchíánovci se taky hodně podíleli, je to od nich hezký....třeba jsem se tedka bavila v práci a kolegyně má dvě děti ve věku na vdávání, je jí 48 ...a líčila mi tam, jak jim rovnou se skorotchánovcema řekli, že jestli na svatbu nemají,tak at se neberou a že at je pozveou až to budou mít zařízený a tím to pro ně končí...jako že ona a ni budoucí tchýně nepřispějou na svatbu ani korunu...to nechápu tohle :-( přitom s těma dětma má dobrej vztah, občas u nich přespává, vídají se...
Odpovědět
krtek, aci: Holky, ty profi fotky se moc povedly, jsou krásné! sidi: Jeee, jízdu velbloudem bych brala taky :-D jizi: Já jsem taky fotkofil, ze všech dovolených a akcí mám fotky vyvolané a nebo udělané jako fotoknihu. jako dar jsme dostali i velké fotoalbum, takže zatím probírám fotky na CD, které si enchám vyvolat (dostali jsme jen fotky na cd, ne tištěné). Alemještě nemám fotky ode všech a od druhého profi fotografa, takže si ještě npočkám, abych to mohla vyvolat hromadně. nedbi: Moc hezké šaty a koukýám, že naši muži měli stejnou vestičku, moc hezké :-)
Odpovědět
nedbi: Máš krásný fotečky! Sluší vám to tam! jana: Ten můj se taky nerda fotí, tak to bylo trošku "mučeníčko", ale na těch profi fotkách si myslim, že to neni skoro poznat ;-) filu a ostatní víkendovky: Držimplace, určitě to vyjde krásně! edvi: Šílenost jsem nestihla, to mě mrzí :-( Budou pak fotečky ze svatby? ;-) klara: Tak bych asi milému pánovi vzkázala, že když nechápe, proč byl pozván, tak ať dělá, jako by se nestalo ;-) K těm kompilakcím od rodiny - během příprav a těsně před se brblalo docela dost, tak jsem se bála, že se určitě najde někdo, kdo bude brblat i na svatbě, ale přímo tam si to nikdo nedovolil. Naopak mi teď psala tchýně, jak to bylo fajn. Trošku nespokojenost byla kvůli zasedacímu pořádku (pořád jedna a tatáž osoba, jako s dortem, dopravou atd. :-N ), ale prostě se to nějak vyřešilo a nerejpalo se v tom. Akorát já si teda v čele proti sobě (na druhým konci stolu) představovala někoho jinýho (dala jsem do čela dítě, podle mě je tak jediný kromě novomanželů, kdo má právo bejt takhle "extra"), ale budiž, hlavně že byl klid. Nás totiž byl lichej počet, tak jsem holt ze všech blbejch variant musela zvolit tu podle mě nejmíň blbou :-p A celý nás to vyšlo tak kolem 60 tisíc, z čehož necelá třetina byla hostina placená rodičema a vlastně oblečení bylo taky od nich (šaty a oblek), chtěla jsem si taky počítat úplně všechno, ale to se nedá :-D
Odpovědět
sal a jizi: S fotkama se přidávám. Já dokonce plánuju, že si s přádným albem pohraju až v zimě, až bude čas ;-) (od listopadu dělám od 8 do 16)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak já jdu popřát všem co to mají zítra a pak v sobotu jako já ;-) ,tak tfuj,tfuj,tfuj at nám to vše vyjde podle naších představ,počasí má být suprovní jako na objednávku :-D . Zítra už tu nejspíš nevlezu,bo nemám kdy,celý den zabitý......Holky zlaté držte palečky ju? Pořád tomu nemůžu uvěřit :-D ,že už je to tu!!!!!!! A nervozní teda nejsem vůbec,se úplně divím,no uvidíme zítra hihihihi ;-) . Jo a hodila jsem poslední fotečky asi z příprav,balení výslužek. Tak se mějte papa ;-)
Odpovědět
krtek: Já to taky vidím až na zimu, příští měsíc mám ještě nějakou zkoušku a do toho vinobraní ve volných dnech, kdy netrčím v práci....
Odpovědět
jana: Ať vám všechno vyjde! JUá si snad doteď ještě neuvědomila, že jsem fakt vdaná :-D My jedeme v sobotu na nějakou manželovu ( :-N ) firemní kaci, docela se těšim, akorát mám problém - pořád mě zlobí to trávení, takže jsem už třetí den na rohlíkách, večer si povolim šunku (doma už tolik neriskuju jako v práci :-D ), ale na tý akci bejvá strašný množství výbornýho jídla... Prosím prosím, ať už je mi líp a můžu si dát aspoň kousek sejra a ovoce :-( Občas si řikám, jestli mi ta svatba za to stála, jsem si skoro jistá, že ten finální stres mi prostě rozhodil imunitu a vůbec. Cpu do sebe Lactobacila, tak snad to brzy zabere.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?