Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Teď mě napadlo - takže za tu chvíli, co jsem tu stihla napsat tři čtyři příspěvky, bych už vlastně byla vdaná =-) To je šílený - takovej životní krok a vlastně taková chvilička... Docela závidim těm věřícim, co to maj pěkně v kostele se vší parádou. To fakt dá na víc než 10 minut ;-)
Odpovědět
lotri: A kdyby to nezdržovala? Tak snad jenom profrčej :-D Každopádně o pani fotografce jsem už slyšela moc "pěkný" story, takže mi od začátku bylo jasný, že s tou bysme si asi moc nesedly... Třeba někomu ten její styl vyhovuje, ale já bych z ní byla nešťastná.
Odpovědět
To jo, já bych ráda řekla víc, než jen ANO, přemejšlela jsem ANO, BERU... ale celkově, škoda že není nějakej civilní "slib", byť krátkej těch snoubenců.
Odpovědět
lotri: Já bych teda nechtěla nic řikat, myslim, že budu ráda, když ze sebe dostanu to "ano" :-N Ještě že to nebudem mít na kameře, radši se nechci pak slyšet... Jinak zjišťuju, že vedle těšení se a trochy toho stresu začíná bejt u mě nejvýraznější zvědavost :-D Já jsem tak strašně zvědavá, jak budou vypadat ty kytky a dort a co budou mít všichni na sobě a taky na svoje reakce, jestli budu spíš vysmátá nebo uřvaná :-N ( kdyby mi to teď někdo ukázal, jak to všechno bude, tak snad ten samotnej "akt" ani nepotřebuju :-N )
Odpovědět
Já mám trochu problém se šatama a toho se trochu bojím... myslím, že jsme si vybrala špatně. Myslím, že mi nesedí a hlavně jsem chtěla něco uplně jinýho. :-|
Odpovědět
lorži: neblázi....proč ti nesedí? to já jsem ve stresu, že nestíhám....a to ještě jedeme vlastně ze svatby rovnou na dovolenou, dneska jsme jí koupili, takže dneska musím sbalit na dovču, protže jedu do prahy už zítra ráno
Odpovědět
lorži? to je jak erži :-D No jak jsem si je zkoušela, tak byly o hodně založený, v tom zrcadle za mnou je to vidět, že mi byly malý, pak se povolily a to na mě uplně plandaly, pak se na dvakrát musely opět založit, a mám pocit, že mi z toho lezou prsa a dost mi to teď nestáhne boky a tak... fakt se bojim, že si sednu a ty prsa mi z toho tak jako vylezou nahoře... fuj.
Odpovědět
lotri: Tak ještě je čas na nějaký ty úpravy ne? Já teď na poslední zkoušce taky trošku zapochybovala o šatech - jestli mi dobře seděj nahoře, ty rukávky jestli jsem neměla chtít jinak... Holt už nám asi jedou nervy. Taky jsem si nepamatovala, jestli jsme tam zkoušely širší nebo tenčí stuhu, tak že tam dáme tu tenčí - venku jsem začala přemejšlet, že jsem si měla říct o tu širší. ježišmarjá...
Odpovědět
krtek: už jsme byla na 3 s tím, že jako už prý seděj, což jako jo, to je asi tím, že bych si se svou postavou přála vypadat jak modelka =-) holt budu rozkydlá oteklá nevěsta, nájs! :-D
Odpovědět
ahoj holky! ja mam stejnej pocit se satama, taky najednou nevim, jestli jsem si vybrala sparvne saty i salon a po kazdy dalsi zkousce me napada par dalsich veci, ktere jsem asi mela zduraznit, ale jak tak tady ctu, bude to tim presvatebnim stresem, podle vasich fotek vam saty fakt slusi! ja zacinam rezignovat a rikam si, ze hlavni je, ze si rekne ano a ze se dobre najime a pobavime se vsema, kteri prijdou, aby s nami v TEN DEN byli a slavli. ostatni uz bude vedlejsi...
Odpovědět
lotri: Neblbni, modelky jsou většinou vyhublý vysokánský košťata (to teda tvrdí můj nastávající). Ale vážně - na těch fotkách z katalogů jim to sice většinou sekne, ale ty dekolty nic moc, to pak v reálu bejvá lepší ;-) Já zas mám příšernou rýmu, takže budu fakt úžasná nevěsta s rudym odřenym nosem :-N
Odpovědět
Holky, jak to máte s tou rozlučkou? Já teda žádnou neci, nechci se se svobodou loučit, ráda budu vdaná. =-) Chlap má teď v sobotu odjet za kamarádem, a že prej on chce moc poznat i mě před svatbou, že se vožerem... já skoro abstinent a zase tam se svým a cizím chlapem dřepět v hospodě. :-.
Odpovědět
Článek se načítá
No já teď spíš tak chodim na kafíčka s kámoškama jednotlivě. Už jsem byla s jednou a teď se chystám se svědkyní a ještě s dvěma lidma jsme se plánovali sejít "za svobodna", ale to možná nestihnem. Já klasika rozlučku nechci, páč ty lidi se navzájem neznaj a některý se zase znaj, ale nemusej se, nějak si tohle "pytlíkování" neumim představit. Ženich netušim, maximálně nějaký sezení s kolegama z práce? Ale to by ho museli vytáhnout oni, on nic nechce.
Odpovědět
Mně naopak mile překvapilo, že úplně všichni, koho jsme pozvali - hlavně přátelé (jeden rodinný pár odmítl z rodinných důvodů - nezvládají psychicky, zemřela jim před 20-ti lety dcera v mém věku, která měla před svatbou), přijdou na obřad i na raut a rádi nás uvidí. Ani trochu mi není líto těch peněz, vůbec. Snad to bude fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak sem dnes koupila botky pro družičku, pro sebe na přezutí (za 199 ! :-o ), bublifuky, a nějaké kravinky. Jo a panenku už mám taky od nevěsty z beremka, moc hezkou. Jsem ráda za tenhle web. Bych řekla, že my holky se v tom šmejdění vyžíváme :-D . Taky mě asi bude mrzet, že to skončí...
Odpovědět
katcha... za 199, tak to je hnus, to máš určo 38 nohu ne? ;-) to my větší holky :-D tenhle web je prostě typická slepičárna, docela se divim, že je tu i málo hádek, na to, že jsou tu samý baby. =-)
Odpovědět
hurá hurá,máme zabalenou tombolu a jdeme na jmenovky....dneska ještě musím upéct slané cukroví :-(
Odpovědět
Profilova fotka
byly to 36, nějaký krámek v mosteckém obchoďáku, ale za to za ty svatební sem dala v Praze tušim 1.790 :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ty, aci, nemůžeš mě zasvětit do tý tomboly? Jakou formou to děláte? Chápu, že ste nakoupili drobné ceny a ty zabalili. Ale ten princip? Uděláte jako výherní a nevýherní papírky, které si lidi budou od někoho kupovat? Anebo jsou všechny výherní a zadarmo a jen si každý něco vylosuje, aby byla prča?
Odpovědět
aci: ty už to máš za pár! těším se na fotky a zážitky, uplně to vidim jaký to budu mít já: nejhorší svatba... nevěsta jak hroch, matka udělá scénu, někdo se ožere, zkazí to, prostě hrůza ]-( na tombolu se taky chystám, ale na to mám ještě čas :o)
Odpovědět
katcha: my budeme mít jen výherní papírky za cenu "co kdo dá"....docela jsem se při těch cenách nasmála, když jsem si představila ten super titulek a pak tu výhru...sem přemýšlela, kdo asi vyhraje něco "nejhoršího" a nejméně potřebného a užitečného.....a vyšlo mi z toho "pro dlouhé zimní večery" = smíchaná rýže s čočkou...a nebo "puzzle 3d" = strouhanka a obrázek rohlíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotri, fuj to sou depky. je to jen o vás, ne? Když se něco pos..e, tak se vždycky můžeš omluvit, třeba že už jdeš na kutě, anebo někoho požádat, aby toho opilého odvezl domů, ne? Prý se snoubenci i můžou zdejchnout z hostiny (teda k večeru) dokonce bez omluvy sem někde četla- jako že není třeba se všema loučit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jestli si ještě pamatujete jak jsem vám tady psala složitě o mašli na zadní sklo auta a moc jste mě nepochopili jak jsem to myslela, tak jserm hodila fotku do alba. pouze si to představte na okně a vypnutý ty stuhy,...na stůl jsem to nelepila :-D viděla jsem to na autě a moc se nám to s přítelem líbilo, jen budeme muset trefit přesně prostředek skla:-) Udělá to parádu a je to normální stahovací mašle na dárek za šest kaček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš, to je dobrý a tos někde sehnala inspiraci, pro jaký název jakou cenu? Já mám taky stažený seznam, ale už je takový profláklý. A dáte misku s lístečkama do tomboly a prasátko na dobrovolné penízky na nějaké místo a vyvěsíte k tomu ten list, co je které číslo za cenu?
Odpovědět
lotri: neblázni...já už mám tedka schízu z toho,co moje matka provede, jak bude všechny kontrolovat, okřikovat, co mají a nemjaí dělat,babička bude všechny pomlouvat a kamarádi se tam zbourají zelenou...
Odpovědět
katcha: asi pošleme někoho prodávat a ždímat z lidí prachy.....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už mám fialovou barvičku,..tak to taky přidám do alba aci - neboj uvidíš že se nakonec všichni budou krotit, přece jenom budou tam lidi z druhé strany, tak se každej bude hlídat
Odpovědět
zelvi: ta brava je super....moc hezký a netradiční
Odpovědět
Profilova fotka
prej se ještě nepatrně vymyje, že bude víc světlá
Odpovědět
Profilova fotka
Zelvi: Barva je bombastická! Vypadá to skvěle!! :-) Lotri: To chce klid, všechno bude super zelený - uvidíš - nikdo se neožere, rodiče se pro jeden den přemůžou a nic nepo.... A hádek je tu celkem dost, stačí trochu mrknout do jiných diskusí - to mi spíš přijde, že jsou spíš trošku výjimečný ty "termínový" diskuse, kde se nikdo moc (většinou) s nikým nepře...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?