Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
chtěla jsem napsat barva....:-) je to moc hezký ...škoda, že se nehodí, abych si nabarvila vlasy na zeleno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to už by bylo asi malinko brutální, i když musím říct že některým výstředním lidem to sluší takový dva proužky, ale spolíhej se na to že nebudeš vypadat jako česílko :-D
Odpovědět
zelvi: právě :-)
Odpovědět
zlevi: tak to vypadá ,že u vás bude o víkendu hezčeji než u nás :-( to jsme to dopracovaly, co ? na začátk srpna ještě hlásili 30 stupnů a sluníčko a bude 17 a lejt.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi:Barvaje krásná,vynikne v těch tmavých vlasech. lotri:Šaty ti seknou zbytečně bych to nehrotila i když sama uvidím v pátek jak se budu cejtit.Jinak rozlučku mám v pátek jduasi s 10 kamarádkama posedět do music baru aje tam i disko,tak spíš pokecat než se s něčím loučit. aci:Hrozně ti to uteklo a kam nakonec letíte na líbánky?
Odpovědět
Profilova fotka
aci - kde jsi to vyčetla? samozřejmě budu ráda když u nás bude hezky, ale všude říkaj něco jiného
Odpovědět
lotri: Buď trochu optimista, nemůže se pos... všechno najednou ;-) zelvi: barva je parádní! Mně obecně přijde, že tyhle barevný proužky jsou super na tmavejch vlasech, ale třeba na mejch blond by vypadaly divně. Škoda... aci: Tak když se střískaj zelenou, tak to je docela v pohodě, to ladí s barvou svatby (a jejich výsledná ranní barva taky) :-D :-D
Odpovědět
aaci: Ty se máš, přesně něco takového jsem si představovala, jako ten šál. lotri: Moc pěkná výzdoba, máš moje barvy ;) zelvi: Ani by se nemusela vymýt, mě se líbí takhle ;-) Já dneska taky vesele pekla, ale jen cukrovím do výslužek. A tgaky jsem konečně docuchtala jmenovky a teď tisknu svatební noviny. Do tomboly mi chybí poslední 3 ceny - z toho jedna jsou rajčata a druhá indiánci - takže to budu balit nejdřív v pátek.
Odpovědět
sidi: Egypt - Sharm al Sheikh...uteklo to strašně a já se tak strašně těším až tam budeme a nebudu muset nic řešit... zelvi: na počasí idnes to píšou.... krtek: jo zelený k zelenému sedá, to je fakt, aspon budou do barvy :-D holky, plánujete něco ještě den po svatbě?jako návštěvu u rodiču či tak něco? někde jsem slyšela, že druhý den se rodina zase sejde a společně se probírá svatba a dojídá :-)
Odpovědět
Jinak s těma šatama jsem na tom stejně...teď si říkám, proč jsem nechtěla trochu jiné, já se totiž rozhodovala mezi 2 druhy...A jestli mi v nich nebude trčet zadek nebo břicho a nebudou mi padat...No děs.
Odpovědět
salome: jednu jsem koupila ve slevě v Bijou Brigitte - měli na ní slevu 50% a z té slevy ještě slevu 50% :-) takže místo 500 kč stála 120 :-) ale ta je taková maličká jen....tu druhou mám půjčenou z jednoho salonu tady v liberci....ale nevím, jestli jsem si neměla půjčit radši kožich, podle té předpovědi ]-( :-( já si zase říkám, jestli jsem si neměla vzít ty šaty z půjčovny, než je šít...
Odpovědět
aci: jj, tak to bude u nás. Pujdeme všichni společně do kostela a pak na místo hostiny dojídat zbytky a uklidit to tam. To už pujdeme ale jen ti nejbližší - rodiče a sourozenci a babička s dědečkem. A my mjáme ještě domluveno jedno focení na neděli odpoledne, takže se pak pujdeme fotit ještě sami, protože v sobotu máme fotografa jen na chvilku a to se budeme chtrít pofotit hlavně se svatebčany. A jelikož nemáme video, tak chceme aspoň spoustu fotek. Ale vzhledem k počasí to bude asi na houby :(/ Zima a déšť, ve vinohradu bude bláto, tam toho asi moc nevyfotíme
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoooooj holky, tak hlásím dopečeno..... něco málo přes 2000 ks koláčků, později dodám fotky :-D JUPÍÍÍ...... :-D zítra nehty a uklidit doma a v pátek už bude veselo.....
Odpovědět
Teda teď koukám na počasí na nově a na idnesu a víc se mí líbí pro mě to na idnesu...19 stupnů a oblačno, to bych brala a snad bych ani nezmrzla.
Odpovědět
aci: Tak to jsi udělala super kauf ;-)
Odpovědět
My plánujem v neděli výlet do berouna na hrnčířský trhy - ale ne kvůli svatbě, ale protože to takhle blbě letos vyšlo :-N aci: Ale zase se s šatama nebudeš muset loučit, to je fajn ne? ;-) sal: Docela by mě zajímalo, jakej název maj coby cena ty rajčata a indiánci? JInak já si dneska zařídila volno v práci den před i den po svatbě plus pondělí. Neděli a úterý mám svoje regulérní volno, takže do práce půjdu až ve středu. Ovšem... přípravy do práce budou snad složitější než na svatbu. Dneska jsem se dozvěděla, že mi kolegové chystaj dost slušnej dárek, takže bych i já měla tu "výslužku" udělat pořádnější. Sranda je, že na svatbu budu dělat nejpíš 15 výslužek, zatimco v práci mám 17 nejbližších kolegů, ale možná se do daru zapojej i trošku vzdálenější (něco jako kdyby někomu z účtárny přispěli i lidi třeba z personálního), takže si budu muset od kolegy vyžádat seznam, koho se to vlastně týká. Plus jak děláme každej jinak, tak ve středu tam minimálně 4 lidi budou chybět, tak jim budu muset schovat něco vedle... No prostě z toho vyplývá, že celý pondělí budu nejspíš péct slaný, v úterý vyzvednu ještě koláčky a dezerty v učňáku, pak dokoupim nějaký pití a budu to muset dopravit do práce. A pak ve středu v tom frmolu se postarat, aby nebyl nikdo ošizenej. Uf. Ale dost mě potěšilo, že to vzali tak zodpovědně, tak jim to fakt chci oplatit.
Odpovědět
salome: však z toho taky mám radost :-) měli tam i super velkou šálu, ale ta nebyla ve slevě :-( stála 790 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - to u nás se do práce dávaj velký dortový krabice tak nějak pro všechny, do každé kanceláře + šampus, a na sklad krabici flaškou kořalky,..pít se tam sice nesmí, ale na takovéhle události se symbolicky připíjí
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak zítra na osmou hodinu jedeme vyzvedávat výslužky a pak už jen celej den budeme objíždět a rozvážet je ;-)
Odpovědět
zalvi: My to máme blbý v tom, že máme sice dvě hlavní "centra", ale spoustu samostatnejch pracovišť... Do toho celej den provoz a kontakt s turistama, prostě jak ráda bych teď dělala někde v kaceláři :-N
Odpovědět
krtek: rajské potěšení a indiánská rodinka :) Zelvi: Vy jste rychlíci, my teprve zítra napečeme koláčky a porozdělujeme výslužky a rozvážet budeme v pátek.
Odpovědět
Jak jste tu některá hledala tu kytku z kal a bobulí, neni to tahle? http://www.beremese.cz/album/view.php... Mimochodem, i ostatní kytice jsou tam moc pěkný ;-)
Odpovědět
sal: Tak teda sladká indiánská rodinka by mě kupodivu potěšila víc než opravdová :-D
Odpovědět
salome: indiánská rodinka, to je dobrý :-) já brala do práce jednu velkou krabici pro naše oddělení a na každé patro na recepci malý košíček + včera jsem odcházela na dovolenou,tak jsem nechala tchýni upéct 2 šišky štrůdlu a koupila 25 chlebíčku a šampanské...
Odpovědět
A já se začínám těšit, až se tu za pár dní budu rozplývat nad fotkama těch, co to maj už tenhle tejden - plánujete doufám něco zveřejnit? ;-)
Odpovědět
aci: Já tohle teda udělám až po svatbě. Za prvé předtim fakt nestíhám a za druhé až po je podle mě fakt důvod slavit :-D (ale to je ode mě spíš výmluva - před svatbou bych to vážně asi nezvládla).
Odpovědět
Profilova fotka
salomme - to je tím že my nepečeme, nechali jsme si napéct :-D ,...my o to víc asi zase zaplatíme,...my nějak na to nejsme zruční :-(
Odpovědět
zelvi: my si taky nechali napíct :-) krtek: já po svatěb frčím hned na dovču, tak nebude kdy....dostala jsem v práci skleničky na šmapus a ještě nějaký překvapení, nevím,co to je :-( a nesmím to robzbalit před svatbou :-( jo, nějaký fotky sem hodím
Odpovědět
Profilova fotka
já sem určitě nějaký fotky, fám, ale asi jen kde budu já s ženichem, nechci zveřejňovat ostatní svatebčany, myslím že b e jim to úplně nelíbilo
Odpovědět
aci: Nikam, nejdřív fotky :-D :-D Né, krásně si to užijte, docela vám to závidim ;-) zelvi: no já už teď vim, že na jednu svatebčanku je naprostý embargo (z organizačních důvodů ;-) ), fotky ostatních nevim - nějak se mi to nechce dělat bez jejich souhlasu, ale zase ptát se jich se mi taky nechce... Ženicha se zeptám, ale zase nevim, jestli mi to nezakáže, takže nakonec tu budu možná viset jenom já :-D Ale aspoň tak, přece vás neochudim :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?