Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, neplánuje některá z vás svatbu v Hradci králové? Potřebuju nějaké rady na naši svatbu narychlo ;-)
Odpovědět
mi se to teda líbí strašně moc. Přítel teda řekl, že si není jistý, že je to krásné, ale že se mu nezdá ten název panna a netvor.Tak jsem ho ujistila, že on je asi takový netvor jako já panna. Jdu ještě hledat dál teda, ale třeba to nakonec fakt projde.
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: jestli můžu poradit, tak já hodně písniček našla na mailu seznamu hudbasvatbazavináčseznamtečkacézet heslo beremese a je tam spousta i instrumentálek, dala jsem tam odtud celou naší hudbu na obřad tak jukni jestli chceš
Odpovědět
Profilova fotka
holky měj te se já pádím dom a zítra mám dovču
Odpovědět
aha lowe tak díky
Odpovědět
lowe: uži si dovču
Odpovědět
tak nakonec to bude asi tato. Máme ji oba spojenou s dobou kdy jsme se seznámili. ;-) http://www.youtube.com/watch?v=WdlPjA...
Odpovědět
Já tedy nevím, jestli tomu počasí věřit. A když už, raději bych ten hic, protože nfakt nembudu mít nic na sebe :-( Jenom šaty.... lotri: Líčení ti sluší ;-) edvi: Vtipně řečeno :-N A obě skladby se mi moooc líbí x-)
Odpovědět
Ahojky děvčátka, tak se po dlooouhé době hlásím... Koukám,že jsem se vám trefila do témátku..protože tady právě vybírám hudbu.... A je to teda docela fuška....zatím mám tak předběžně 2..na nástup a děkovačku....ale na samotný proslov nemůžu za boha nic najít....
Odpovědět
joo a ještě mne zajímá...podle čeho víte,jak mají být jednotlivé pasáže dlouhé????
Odpovědět
Dneska čekám na polovičku jako na trní. Domluvli jsme se, že žádné děkovné dorty nebudou, i máti to s cukáním odsouhlasila, a dneska na mě mamka vybafne, jaký text tam chci! Tak jsem řekla, že jsme se domlouvaly, že je vypustíme a ona - no ale Michalova matka ho dělá, tak my musíme taky! Takže asi chyba v přenosu nebo co, budu se ho muset zeptat, zda jí to vůbec řekl. Mě se zdá, že mi chybí ještě spousta věcí - květiny ještě pořád nemám dořešené, nevím co si na hlavě vytvořím, asi to nechám až na svatební ráno, jmenovky nemám, zasedací pořádek nemám, musím vytisknout svatební noviny, nakoupit krabice na výslužky a pití na hostinu, ještě pořád čistírna nevyčistila oblek a mě nepřišla ta samodržící podprsenka, pořád mi chybí ještě některé ceny do tomboly....Taky se máme ještě domluvit s varhaníkem, co nám zahraje...Já už si to asi fakt budu muset sepsat, abych to za ten týden stihla!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já se před chvílí vrátila z úspěšné mise z Prahy. Mám boty a prádlo. To sem sice měla, ale teď sem sehnala přímo korzet co sem chtěla. A plus nějaké cajky kolem. Ale sem utahaná jak kotě |-| Aci: Závidim ty balonky, já to ještě nedotáhla.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, a co, jak jsi pořídila? Našla jsi ten krámek?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jojo, Střevíce a více. Trochu sem si obešla Prahu než sem natrefila tu Spálenou ulici, ale to sem celá já :-) . Sice bílých botek jeden regál, ale i tak sem přebírala a nemohla si vybrat (kdyby měly dvoje, bylo by to jednodušší). Lákaly mě ty s tou dlouho špičkou a vysokým šteklem, ale na tom bych se prostě zabila. My totiž navíc máme pro obřad a místo na tanečky skvělý povrch- kočičí hlavy. Takže už vidím, jak bych si natrénovala příchod a u pultíku křup, bum bác a skončila bych oddávajícímu u nohou :-D .
Odpovědět
jé tak závidím všem co už všechno mají dokopeno. 8-)
Odpovědět
salome: tak takovej pocit jako ty, že to nestíhám, mám taky...seznam už mám napsanej, vím,ž e tam spoustu věcí chybí a stejně je na dvě stránky :-( včera zase bodovala moje mamka, řekla jsem jí, že ta balonková výzdoba bude - její reakce "to je blbý, nehodí se to, je to ja na mejdan", tak to jsem ještě přešla......a pak jsem řekla, že to je překvapení pro ženicha a že to před ním nemá říkat....první, co jsme přieli, tak to bylo "no já nevím s těma balonkama, to myslíš vážně" já jsme se bála, co bude vyvádět tchýně při přípravě svatby, ale co dělá moje mamka je 100x horší, fakt mě to štve a mrzí :-(
Odpovědět
Arci mě by štvalo kdyby do toho vůbec někdo kecal. Nám do toho nekacá naštěstí níkdo. Tak nějak si všichni uvědomili, že i tak ta svatba bude naprosto jiná a nemá smysl něco upravovat. :-D Na napsání seznamu se právě taky chystám at vím co je třeba dozařizovat a dokoupit.
Odpovědět
edvi: ona mě pořád i kontroluje, jestli jsem udělala tohle a tohle a jak bude tohle a tohle a proč to není tak a je to onak...mě už to hrozně unavuje a stresuje, pořád si něco vymýšlí.....já na jednu stranu chápu, že to chce vědět a třeba mi s něčím pomoct, ale mě to hrozně vyčerpává :-(
Odpovědět
Arci: naprosto to chápu, mi se právě strašně ulevilo, že do toho nikdo nekecá. Je to přece váš dena musí se líbit vám. Ach jo tohle nechápu. Nenech se odradit at pak nemáš tu svatbu zkaženou. Asi bych ji to naznačila a pokud to nepochopí tak se ji trochu vyhýbala do svatby. Určitě to sice myslí dobře, ale někdy je to spíš na škodu co?
Odpovědět
jdu začít asi dělat ten seznam, musím to zorganizovat i se svatební cestou když odjíždíme hned ráno po svatbě. Takže do toho musíme ještě zabalit. :-D Akorát se mi nějak nedaří zkombinovat ten svatební den. Nevím kde mám vecpát focení v lese. :-) Jestli ještě před obřadem, nebo až po...Kvůli tomu, kde budou čekat ti lidi.
Odpovědět
já vím, že t myslí dobře,ale přehání to.....my máme focení chvilku(30minut) po obřadu a chvilku (30minut) po jídle...aby se to rozdělilo a hosti nemuseli čekat
Odpovědět
Aci: mě b yto taky strašně štvalo, naštěstí tohle už tchýni přešlo, přeci jen jsou s tchánem na chalupě mimo Prahu a dokonce už radši volá Mirkovi:-)) Ad focení, pokud to zvládnu, tak budou svatební noviny, jinak svatebčané vědí, že prostě budou čekat, počítáme půl až 3/4 hodiny.. Jinak poslušně hlásím, že jsme včera v Prostějově v Kotvě konečně koupili pro ženicha vestičku s regatou a champagne košili, ráno jsem jí posílala naší švadleně na zúžení (darhouš má silnější krk a kočile v jeho velikosti jsou mu pak velké... :-| )
Odpovědět
Aci: No jo, maminky....Mě ale potěšilo, že po včerejší intervenci přítelova matka odpískala ten děkovný dort, takže jsme ho mohli odpískat i my (maminky si samozřejmně hned volali, postěžovali si, co to máme za móresy, ale nakonec to skously). Dneska jsem byla objednávat květiny - mamka prohlásila, že ona nechce nic, ještě aby jí v ruce zavazela kytka, že i tak se bude muset tahat s kabelkou, takže mám jen kytku pro sebe, družičkám objednám bílé růže, na výzdobu stolů nějaké malé kytičky do skleniček a na auto jsme se shodli, že dáme jen panenku, ženich nic, protože stejně pojedeme nějakých 500m a pak už bude jen jedno auto, tak mi přijde škoda za prvé ty kytky ničit a za druhé za ně dát tolik peněz. Dneska jedeme do Brna an nákupy pití, jelikož to nemáme v restauraci, ale v jídelně, kde si tyhle věci musíme zařídit, takže teď dumám, kolik čeho nakoupit.
Odpovědět
salome: no já když jsem dělala plány, tak jsem počítala na každýho 6x2dcl vody, na chlapy 5 piv za večer, ženské 3 x 2dcl vína... taky záleží, jak se u vás pije a na počasí....jestli bdue vedro, tak voda do zásoby se určitě nezkazí...Koukala jsem dneska na předpověď, hlásí 23 a polojasno s přehánkami....ale to se může ještě změnit
Odpovědět
Tý jo tak já jsem začla psát seznam a nestačím se divit co je třeba ještě zařídit. Na tom papíře to vypadá, že je toho ještě dost. :-| No ale to se zmákne, času dost zatím.:-) Skoroženich se odmítá do tohodle zapojovat, prý ho tím nemám obtěžovat. No ale byli jsme tak domluveni, takže mu budu opět jen předkládat věci ke schválení.
Odpovědět
edvi: to ty máš na to ještě doceal dost času :-) já to nemůžu nikdy stihnout :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aci:to stihneš neboj. Takjsem si včerakoupila šaty na převlečení,kdyby náhodou a nový bílí botky joko kdybych jich neměla málo. Doufám,že se počasí umoudří a nebude takový pařád,dnes je to teda hrůza
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem Vás pročetla. O Střevíce a více taky vím, ale mně tam nevyhovovala cena. Jinak já asi lehnu, včerejší opar je asi předzvěstí něčeho. To jsme dneska měli jít na večeři s chlapovým svědkem a jeho přítelkyní, abych je poznala. Tak holt příště. Jinak svatbu teď nějak aktuálně neřeším. O víkendu asi pojedem koupit chlapovi boty. Pěkný den
Odpovědět
Aci, neboj, všechno bude naprosto tip ťop ;-) I kdyby náhodou nebylo vše na 100%, tak to hlavně neřešit, ve svatební den s tím člověk nic moc neudělá a proč si kazit tak významný den, ne? ;-) ;-) (jsem zvědavá na sebe za týden... :-N :-N ) Lotri: zkus se vyležet, o víkendu se má trochu ochladit, tak snad bude líp:-).
Odpovědět
lotri: vyležet a bude dobré.... sarka: tak snad to nějak dopadne.... dneska jsem konečně koupila bižu, hurá hurá hurá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?