Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
jana :-) ty to tak pěkně píšeš, že jsem si hned toho svýho tak představila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě vadí všeobecně představa, jak můj očumuje ženský a kor nahatý, prostě bych to nesnesla. Co se týče kravat a košilí, původně jsme mysleli, že bude obojí v barvě ostatní dekorace (jen v jiném odstínu), ale paní ze salonu nás odradila, že by to bylo moc, že stačí třeba korsáž v barvě, maximálně kravata v barvě.
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: Bude to hrozně těžký, ale vy to určitě zvládnete! (vím, že se mi to kecá, když nejde o mě...) ... Zkus si tu svatbu užít tak moc, jak jen to půjde - i když věřím, že teď na nějaké bezstarostné juchání nemáš asi vůbec náladu... a košile - viz IP :-) A co se týče rozlučky: nějak jsme ji nestihli :-) Původně jsme chtěli každý zvlášť, pak že ji uděláme dohromady a teď už to prostě časově nevyjde... To téma mi přijde zbytečně hysterický - neumím si představit, že bych šla špízovat muže na jeho rozlučku a ještě mu tam udělala scénu a ještě bych čekala, že se ON bude omouvát MNĚ... Absurdní - nevím, jak u vás, ale u nás to takhle prostě nefunguje - primárně by byl nasratý muž, že mu nevěřím a kdybych mu ještě udělala scénu, no jéje, to by byla tichá domácnost... Taky by se mi asi nelíbilo, kdyby měl striptérku, ale co no - když už by se o to, že tam byla, chtěl podělit, předpokládám, že by měl dost rozumu na to, aby mi řekl, že byla šeredná, s vytahanýma kozama a velkým zadkem - a že by mi nepopisoval, jaká to nebyla kočka ;-)
Odpovědět
jizi: no jasně, striptérky jedině šeredné :-) my máme s košilema a kravatama dilema - máme dvě varianty a nevíme, kterou vybrat...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,...tak mi rozlučku tak nějak jako sabotovali :-D ,..nějak nebyl čas něco zařizovat. Advi - zahoď všechny chmurný myšlenky za hlavu,....co je větší důkaz lásky od tvýho chlapa než to že tě chce a stojí při tobě,.....
Odpovědět
Profilova fotka
A kravatu máme o odstín tmavší než košili - takže šampaň...
Odpovědět
edvi - máš báječnýho partnera, úžasně se k tomu postavil, což by tak mělo být, ale jeden nikdy neví. Uvidíš že bude dobře U nás rozlučka asi taky nebude, původně jsme chtěli udělat bečku dohromady, pro lidi který nezveme na svatbu aby z toho taky něco měli, ale vypadá to, že nebude čas. Já sama svou nechci, nerozumím tomu proč, já se s ničím neloučím, svobodu mít budu a ještě k tomu prima muže. Tak jestli něco bude tak ta bečka, ale asi ne. A partner kdyby chtěl ať si klidně udělá svou rozlučku je to jeho věc. A kdyby měl striptérku, tak nadšená nebudu, ale přepokládám, že sám by si ji neobjednal a za kamarády nemůže. A dojít na čumendu jako přepadovka - no tak to bych se hanbou propadla, stíhačka bych teda být nechtěla!!! Košile kravata, máme světlý oblek, bílou košili ale zatím jsme bez kravaty, nevím jestli v barvě obleku nebo nějakou do oranžova. Kytka a výzdoba bude do oranžova.
Odpovědět
jizi a oblek je tmavý nebo taky šampaň?
Odpovědět
Ahoj holky, tak my ještě nevíme, jestli rozlučka bude, včera jsme si byli sednout s kamarádama a některé hrozně řešili, proč drahouš nebude mít rozlučku. U něj by to prý předpokládaly... Takže se asi nechal nahecovat a možná něco pořádat bude, ale jediný vhodný termín je příští pátek (v neděli se stěhujeme) a v týdnu před svatbou bych to už nedala... tak nějak nevím, jak to dopadne... Stíhačku bych dělat rozhodně nešla, nicméně asi jak ovětšině mi výše popsané scénky nedělají dobře an žaludek.. Takže asi tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klara: černý, s vestičkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klara: Jsem si představila, jak by vypadal celej v bílým... haha, už by mu chyběl jenom hrnec na hlavě, mrkev na nose a ruce koště... :-D:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ještě jsem koukala, že jste rozebíraly punčochy: buď budu mít tělové samodržky s krémovým lemem (ale nějak se v nich necítím a kroutí se mi :-(), nebo si budu muset obstarat podvazkový pás a budu mít analogický model... (to jsem ještě neměla na sobě :-N ). Obojí jsem si koupila ve Marks and Spencer v londýně... Nicméně na podvazkové pásy jsem nenarazila, všude měli jen korzety... Nebo jsem dost slepá :-D :-D . Holky, nemáte tip, kde sehnat podvazkový pás na větší nevěstu? ;-)
Odpovědět
jizi: moje řeč, českým chlapům moc světlé obleky nesluší
Odpovědět
aci: ještě jsem se chtěla zeptat, ta regata jde uvázat i k normální košili? Myslela jsem, že by k regatě ta košile měla mít jinak řešený límeček... Kdyby to šlo i k normální, bylo by to super, aspoň by ji drahouš mohl nosit i po svatbě ;-)
Odpovědět
Jejda Jizi díky moc, tys mi nalla košili!!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: Není zač, to byl jenom tip :-)
Odpovědět
sarka: no já jsem nad tím moc nepřemýšlela, ale řekla bych,že to jde, zkoušela to a vypadalo to normálně....ani nám v obchodě neříkali, že by kt omu musel být nějaká jiná košile....expertka na obleky je lotrinkas, její přítel je prý běžně nosí, tak by to mohla vědět. Já počítám, že ten můj po svtabě to vůbec neužije, vůbec to nenosí....
Odpovědět
Striptérka by mi nevadila, nejsem asi natolik žárlivá, přítel by to rozdýchával hůř. Rozhodně bych jej nešla navštěvovat, to bych si připadala trapně. A když už, tak taky bývají rozlučky společné, takže tak. :-)
Odpovědět
aci: tak jsem si dohledala, že košile se může použít normální i fraková:-) jizi: dík za tip:-)
Odpovědět
sarka: tka to jsem ráda, abych zase neudělala nějaký faux pas :-) když už jsem mu tu regatku vnutila :-) salome: no jo, společná rozlučka to řeší :-)
Odpovědět
Pěkný den holky... já dneska byla na zkoušce šatů a bezva a taky poprvé v životě v solárku. Zítra dopo mám zkoušku líčení a musím zajít na nehty. Doma uklidit, uvařit večeři, nestíhám a bolí mě hlava a fuj, to vedro.
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:Ahoj já jsem objevila prádlo veStěpánky je to malý obchudek jmenuje se Markéta a tam jsem pořídila podvazkový pás za 90Kč a k tomu bílé punčochy za 70.Měli nějakou akci.A včera jsem koupila i samodzžící punčochy taky bílé, tak uvidím co na sebe natáhnu. aci:Takyám dilemaskošilí jestli bílou s vínovou kravatou nabo vínovou s vínovo-bílou kravatou.Obojí vypadá dobře,ale asi zůstaneme u klasiky.A bude krátký rukáv prdím na to. Já rozlučku mám příští čtvrtek ale je to spíš posezení s pár kamarádkami va restauraci a je tam i disko.Dlouho jsem nikde nebyla,tak se těším ;-)
Odpovědět
Pridavam nazor na rozlucku ;-) Prijde mi to celkem zbytecny.Hlavne kvuli tomu,ze rozlucka je o tom,ze se zapiji svoboda.Coz je preci nesmysl.To neznamena,ze kdyz se dva berou,ze uz nikdy nebudou v urcitem smyslu svobodni :-)Ja bych rozlucku nemusela mit,ale pritel ji chce.Tak ji mit budeme,ale kazdy zvlast.Ono lip.A je mi celkem fuk,jestli tam bude mit stripterku.Do toho mu kecat nemuzu a ani nechci :-)
Odpovědět
Holky... právě jsem vydrhla záchod a umyla podlahu. Chlapovi od tý doby, co přišel z práce, nebylo dobře, usnul na gauči a nakonec se zeblil jak amina. Pak to chtěl umýt papírovýma utěrkama, no fuj :-D Tak jsem jako správná manželka vzala hadr a kýbl, chlap dostal po lžičkách studenou Coca Colu a je mu líp. Já ale už neusnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... přeji dobré ránko :-) lotri ..... jednička s hvězdičkou :-D Tak jsme včera zajistili minizákusky a kytky a k tomu jsme bourali, prostě to do nás napral zezadu nějaký chlap, jen nám trochu ťuknul pravý zadní nárazník, ale stejně, do svatby se to nestihne opravit :-( Také jsem změnila ozdobu na auto, tak se pokusím pak dodat fotku :-)
Odpovědět
lotri: to je příkladná péče ziraf: ty jsi ranní ptáče...to je smůla s tím autem, snad to není moc.... my jsme se včera zhádali jako koně kvůli dortu - fakt už mi ta svatba leze na mozek...bylo to spíš nedorozumění na začátku,ale vyvinula se z toho pěklná štěkanice....:-(
Odpovědět
Dobré ráno holky! Lotri: Příkladná žena ;) Nás zase dnes ráno probudilo dávení psíka a tak můj přítel, jako příkladný muž, to šel uklidit, protože věděl, že jak bych to uklízela já, následovala bych s dávením psa :-x zirafka: S tím autem je to nemilé, hlavně, že vy jste ale v pořádku. My si včera večer udělali krásnou večerní procházku do parku jako za mlada, konečně, už o tom mluvíme celé prázdniny :-N Holky, máte zamluveno v salonech něco přes sebe, kdyby bylo chladněji? A pokud ano - tak co? Bolerko, pléd, šál....????
Odpovědět
salome dost jsem o tom přemýšlela, ale tedka zase hlásí, že bude v sobotu 5.9. 30 stupnů, tak nevím, jestli se mám vůbec snažit......taková péče, to je od toho tvého milé...
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: chlopek má v tobě poklad ;-) ....ale je fakt,že včera museli být nějaké erupce na slunci nebo co,příteli bylo tak zle. Až jsem měla strach,jestli nemá úpal,šíleně ho bolela hlava,a to u něho nebývá vůbec zvykem. A být celý den na tom slunku,ani bych se nedivila...snad mu dneska bude líp...... Měla jsem včera narozky a chlopek přišel ze stavby zase až večer,chápu to dělá to pro nás a sám už je unavený jako pes,ale myslela jsem,že přinese kytičku,no a on bez že? Sice se omluvil,že na kytku zapomel,ale i tak. Bylo mi smutno. Ale jak mi začal gratulovat,tak jsem se musela chlamat :-D ......A dal mi penízky,takže dneska fičím odpo do města si koupit nějaké hadříky na sebe....huráááá ;-) zirafka: ta s tím autem,mě to mrzí,zase do mého tatky napálil motorkář,ze zadu,ale naštěstí líznul jen bok auta (světlo+blinkr) a letěl do příkopy,kdyby tak napálil čelně,tak auto přeletí a je po něm,bože. A syn od souseda,ale byla to jeho chyba jela jak prase,ale vpohodě.....vše až na to rozbité auto a motorku dopadlo dobře,naštěstí..... salome: já jdu určo do bolerka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?