Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Tak to já jdu do šatů bez prádla :-N teda jako kalhotky jo.. :-D ale podprda nebude, jsem si ji při zkoušece nechala a furt jsem se hlídala jestli mi někde neleze... a pak jsem ji sundala a bylo to lepší :-) a to mám prsa F :-N ale šaty jsou dobře šité, takže je krásně drží :-)
Odpovědět
sidi: tak stojan na dort už se vyrábí, skleněné podnosy jsou hotové a ted nerezové trubky mezi. Akorát je těžký - má 11kg. Takže teoreticky bude, tak bych ti ho mohla půjčit. Akorát jen doufám, že ho včas dodělají, protože když jsem se na to dneska ptala doma, tam mi bylo řečeno "až bude,tak bude"....
Odpovědět
Ahpj holky, já taky na opary hodně trpím, když je zima/teplo/stres/únava... :-p :-p . Mně se osvědčil vectavir a to i v pokročilejším stádiu oparu. Rozhodně ho nepropichuju, mohl by se rozlézt po celé puse =-) =-) . Na vysušení používá tea tree oil... Včera jsem se dozvěděla, kolik nás cca budou stát dorty (svatební pro cca 40lidí (3 patra) + 2 obdélníkové na večerní pařbu (každý po cca 25 lidí)). Horní odhad je 4500, tak doufám, že to vyjde nakonec levněji... :-N :-N. No a dneska jdu nebo jdeme (podle toho, jestli se drahouš stihne vrátit) ten náš byteček x-) x-). A snad bude zítra oznamko, konečeně... :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Ten můj takybude,necháme ho nakonec z toho mléčného plexi skla.Tak snad bude lehčí. Jinak jsem dnes pořídila ženichovi košily,tak snad nebude malá.A přidala jsem čoko do alba.Tedadneska bude pekelný vedro :-(
Odpovědět
holky, předpověď počasí..... http://aktualne.centrum.cz/domaci/poc... sidi: no tak to je fajn, to ho budete mít určitě lehčí...
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Takto vypadá celkem dobře to počasí,ale oni to ještě 10x změní známe to
Odpovědět
sidi: čím je to blíž, tím je to přesnější :-) ale snad se to zas nezmění nijak výrazně...jako že by vytrvale lilo a bylo 11 stupnů....
Odpovědět
no přiznávám, že bych drobnou korekci brala, místo přeháněk bych radši polojasno :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:Ale zase bude pršet štěstí,tak by trocha nevadila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katcha: Šaty jsou bomba :-) Podobný jsem si měla původně jako naprosté favoritky - http://img519.imageshack.us/img519/48... - ale měli je jen v bílé a v tom jsem vypadala jak vyblitý zelí... Aci: Kdyby ještě psali, že druhý týden nebude pršet, bylo by to dokonalý :-D :-D
Odpovědět
Pokud přeháňka, tak až odpoledne/navečer :-N . Přeci jen to parkem do Viničního altánu pár kroků máme :-N :-N
Odpovědět
pro nás počasí pořád není, máme to ve hvězdách dnes si jdeme pro svatební oznámení - hurá , dnes volali, byla to dost rychlovka, objednali jsme je 5.8. a dnes jsou k vyzvednutí, prstýnky už taky máme k vyzvednutí, ale ty asi zítra nebo sobotra, nechci je mít doma ať je nevykoukám kozinko - a nebylo to nepříjemný bez prádla v šatech, nedřelo to nikde? Taky nad tím uvažuju?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Joo, no jo - úplně jsem zapomněla hlásit - muž včera v noci přinesl hotová oznámení a pozvánky na hostinu a pařbu - vypadají famózně :-D Klara.k: Taky budu mít jenom spoďáry, bez podrpdy - nikde mě nic nedřelo, naopak mi to bylo příjemnější - ale já mám takový ty rozšláplý lentilky pod kobercem, takže bez podprdy chodím v létě celkem často ráda i normálně... Sarka: A co kdyby nepršelo radši vůbec? :-) Máme domluvenou část rautu na zahradě, tak by se to docela šiklo ;-)
Odpovědět
bude hezky i pro vás, nebojte :-) při nejhorším polojasno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to pocasi me dost desi... do 11 polojasno ... potom oblacno dest a pozdeji opet ubyvani oblacnosti -svatbu mame 12 :o( Takze to vypada, ze bude cele zari krasne jen okolo 12 bude oblacno a dest... parada :-S
Odpovědět
hanicka: neblázni
Odpovědět
hanicka: bude hezky :-) polojasno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale houby, Hani, klid - vem si, kolikrát jim nevyjde předpověď ani ze dne na den, natož přes tři týdny předem - to je v podstatě jen věštění z kříšťálový koule :-) Určitě bude krásně! Já to šacuju na jasně modré nebe, sem tam takový ten krásný, efektní bílý obláček á la znělka Simpsonových, 22 stupňů, lehký větřík :-D Co ty na to? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Kdepak, bude jasno :-) Jestli chceš polojasno, můžeš ho určitě mít, ale 12. bude jasno :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,téda s tím počasím :-D ,žádný tvalý déšť,no fůůj. Ale je fakt,že je to ještě hodně daleko,to se může ještě 100x změnit, souhlas s jizi. Já bych brala i to polojasno,hlavně at nechčije a není třeba jen 15 st. brrr,to už bych se fakt třásla,jsem hrozný zmrzlík :-N
Odpovědět
jizi: no mě stačí poloasno :-) aby nebylo takový vedro :-) holky, tak si představte, dneska jsem si "stěžovala" u vyššího šéfa na svýho šéfa, že mi dal tu akci a dozvěděla jsem se tam, jestli si náhodou nechci zrušit svatební cestu, že se tam stejně budu nudit a bdueu se těšit zpátky do práce...že přijde zakázka, že mi to chce dát na starost...oni si snad ze mě dělají srandu oba dva..já myslela, že aspon tenhle šéf má rozum,a le jak vidím, tak u toho se pochopení taky nedovolám
Odpovědět
Profilova fotka
holky bude jak bude, já klidně snesu i chladno, hlavně když nebude moc pršet
Odpovědět
Ahojky holky, tak jste mě teď docela dostali zprávou o počasí vdávám se 12.9 takže zrovna ten den by mělo být oblačno. No je pravda že od začátku co máme termín počítám s deštěm.
Odpovědět
počasí si myslím, že nemá cenu řešit, to jediný neovlivníš, snad jen doufat, aby to nebyla prudká změna počasí, to se potom cítím unavená a dokáže to kazit náladu. Ale nedá se s tím nic dělat, jen doufat ... aci - ale obhájíš si cestu nebo to máš příkazem, že ju máš zrušit?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: souhlas,přesně tak...hlavně at nám neprší (aspon dopoledne) ;-) Aci: to si už tí tvý šéfíci dělají z tebe srandu ne? Aspon mě to tak už příjde. jsou normal...?? Přece ví,že plánuješ svatbu. Svatbu!! Která je jen jednou za život. A že k vůli práce si ji jako nemáš užít i tu svatební cestu? Nechápu. Jo jasně,práce si člověk musí v dnešní době vážit,to jo,ale odsud-podsud....... 8-(
Odpovědět
No to si rozhodně obhájím...se zbláznili oba nebo co.....přitom ten vyšší šéf měl svatbu, je to 3 týdny...a na svatební cestě taky byl...ale očividně se tam nudil. Právě jsem šla za ním, že by mohl mít pochopení....a on mi řekne tohle. No prostě chlap...
Odpovědět
klarka: ne-e právě že i ta paní mi říkala, že ten korzet je přizpůsoben tak, abych do něj nemusela z podprdou, jako já mám fakt velký prsa a mrkni mi do albíčka a řekla bys že tam nemám podprdu??? :-)
Odpovědět
a jak psala jizi, když jsem si sundla podprdu, tak sjem se v nich cítila líp a vůbec nikde mi nic nevadilo.. :-) ;-)
Odpovědět
acimedaca: ty wojcle tak to je mazec, jako tohle ti říct.... jak se někdo holky může na svatebce nudit?? to nechápu =-) Jako já si to užiju do poslední minutky! x-)
Odpovědět
kozinka: no to jsou chlapy... nebaví je ležet na pláži, tak se nudí.....oni to prostě nechápou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?