Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
katcha: to se dá upíjet i z těch balonků
Odpovědět
heliové balonky, to je super nápad:-). Jen škoda, že je to tak drahé.. :-(. Jedno balení by asi na srandu pro 70 lidí nestačilo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty vado, trapas. Sem si chtěla v práci vytisknout pár obrázků s nehtama, abych donesla nehtařce pro inspiraci, jak to chci a tiskárna se zasekla a začala tisknout zrovna v moment, kdy šéf něco štrachal pod tiskárnou ve skříňce. Tak sem tam (hrozně nenápadně :-N ) rychle přiskočila, a dala přes ty papíry co lezly z tiskárny desky s jinýma papírama a furt to křečovitě držela u sebe. No muselo to bejt teda děsně nenápadný. Jako máme vztahy v pohodě, ale tohle sem fakt nechtěla, aby hned viděl :-S tak nevím, zda něco viděl nebo ne
Odpovědět
sarka: no mě taky těch 30 balonků pro 70 lidí přijde málo....ale strašně se mi to líbí, tak to možná pořídím jako překvapení pro ženicha....navíc, je tu komplikace s tím plněním, musí se to plnit ten den a já si to moc nedokážu představit, kdo by to tam vezl a nebo kdo by to tam plnil..... katcha: určitě si nevšiml, chlapi jsou nevšímavý... to já se taky vždycky plížím, tisknu hned ráno, nebo přes poledne a nebo zůstávám přes čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D . Sice mám tiskárnu i doma, ale tak víš jak... :-D
Odpovědět
jasný...my máme jen černobílou..jsme zvědavá,a ž budu tisknout ty svtební noviny, tak budu muset jít ke kolegyni na počítač o patro výš, mě to tiskne nějak blbě fotky...a to jich budu potřebovat aspon 35 kusů a každé tak 15 stránek...
Odpovědět
Katcha: A kde budete mít vůbec obřad a hostinu teda jestli se mohu zeptat. Chtěla jsem se tě zeptat kde jsi sehnala ten písek do té mističky na prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to abys vstávala ve 4 ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Livinkas: my máme vše na Velichově (u Velkého Března). Písek mají všude možně, já vyšmejdila jeden krámek v ÚL na Hraničáři, jak sou nahoře ty hudebniny, tak kousek vedle, mají hooodně hezký cajky, až sem se odtamtud nemohla odtrhnout. Ale písek taky prodávají v Baumaxu, v TP v zahradnictví Kraus (u Olympie), mají ho všude možně, ale já chtěla zelený, tak sem musela trochu šmějdit a objíždět. A tu misku jsem nakonec koupila v Makru (69 s DPH). Sice jsem původně chtěla kulatou a nízkou, ale buď byly velké, nebo težké, nebo vysoké anebo drahé.
Odpovědět
nebo se "svíčkárnách" mají ten písek a i ty tácečky.....já tam sehnala oboje
Odpovědět
klara: no když jsme sháněli košili pro mě, tak přítelkyně taky držela jednu dost průsvitnou a já hned křičel, že ani náhodou... jesti už tu košili máte tak těžko radit... snad jen prostě sehnat jinou a tuto nechat jako záložní :-D
Odpovědět
tak jsem byla ve městě a nekoupila jsem vůbec nic. :-( boty se mi žádné nelíbily, do vlasů jsem taky nic nenašla a hlavně nevím kde sehnat dětskou košili v bordo barvě, když už někde měli dětské košile, tak maximálně bílé.:-( Tak jsem dojela domů a aspon jsem si vyzkoušela konečně šaty dohromady s bižuterií, hodila jsem to do alba tak když tak mrkněte, jestli to jde, nebo mám vyrobit něco jiného. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edvi:Krásný sluší ti to.Ty šaty bez ramínek jsou lepší. jizi:Ty budeš krásná nevěsta,mít postavičku jsko tak si pískám,má holt někdo štěstí.Máme stejný botky na přezutí. aci:Hustý sen.Já taky zkouším chodit v botkách,ale je to tragedie,budu ráda,když vydržím obřad ;-)
Odpovědět
Sidi: jj budou bez ramínek, taky se mi to líbí víc.
Odpovědět
edvi: jojo, je to pěkný, bez ramínek.... sidi:no já doufám,ž e v ncih vydržím, kramflek mají doceal malý...
Odpovědět
edvi: Sluší ti to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Sen byl teda parádní :-) Edvi: Hlavu vzhůru, vím, že se mi to kecá, vím, že nemám ani páru, co teď prožíváš, kdy přesně jdeš na tu operaci? Jinak šaty se šperky vypadají moc hezky! Jsi fakt šikovná... Sidi: Děkuju za pochvalu ;-) A co se mojí postavy týče, tak věř, že za to můžou hlavně ty šaty :-D Mít moje zápasnický křivý nohy, tak si určitě nepískáš ;-) ... a botky na přezutí - jsou nádherný, co? Ale jsou mi trochu menší, tak doufám, že je rozšlápnu...
Odpovědět
jizi: to už bys možná s tím rozšlapováním měla začít...nebo do nich aspon nacpi noviny....
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Rozšlapuju poctivě :-) Vidět mě teď někdo, tak se prorve - tu běhám v nátělníku, spoďárech, srolovaných silonových podkolenkách a svatebních botech :-D :-D
Odpovědět
jizi: jojo, přesně tě vidím, mívám doma taky podobný kreace, když si beru ty svatební boty :-) tílko a kalhotky, k tomu silonový ponožky a ty lodičky.....
Odpovědět
Jizi: jdu v úterý. jinak ty šaty jsou fakt šik. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: budeme držet palce, ono se to poddá - musí! ... A děkuju :-)
Odpovědět
edvi - šaty krásný a šperky taky dartsman - tak jsem šla koupit tílko, koupila jsem jedno za dvěstovky-teňounký a takový to co odvádí pot, tak to snad půjde, dnes vyzkouší a já doufám. Košili nechat jako záložní nejde, je to jeho jedinná košila a už ji nikdy nikam nevezme, košile nenosí, toto je jeho jediná příležitost jak to máte domluvené s dopravou na svatbu, máte auta nebo autobus. My jsme chtěli mít autobus, ale dnes jsem se dozvěděla, že k radnici nemá autobus povolený vjezd, tak nevím co mám dělat. Musít to pořádně zjistit, ale raději se taky zeptejte ať se tam dostanou svatebčané.
Odpovědět
klara:mě by se líbil ten starej autobus, ale zase máme spoustu lidí mimo město, ty stejně přijedou autem,t ak nevím, kam by ty svoje auta dali....
Odpovědět
Holky pražandy, v jakém obchodě jste nakupovaly stuhy atd.? Vím, že je e-shop, který má v Praze i kamennou prodejnu, ale nedaří se mi ho najít... Díky :-) edvi: šperky moc hezký:-) rozšlapávání bot mě teprve čeká.. :-p
Odpovědět
sarkajak, super obchod so stuhami a serepetickami je v paladiu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se právě vrátila z nákupu sarapatiček z Mostu a dost sem se nalomila pro jiný šaty než mám. Tak nevím, zítra tam ještě sjedu s mamkou na cenzuru. Jenom nevím, jak to bude v tom druhém salonu, kde je mám zamluvené a složenou zálohu. Podepisovala sem nějakou smlouvu, tak maximálně snad přijdu o tu zálohu...? A =-) s podrdou sem to vymyslela tak, že sem si koupila ne gelový prsa, ale jen gelový vycpávky a fakt se do tý mojí korzet. podprdy hezky vejdou a nejen že to všechno hezky vyplní, ale v šatech i lehce zvednou. Takže jestli máte některá malá prsa, doporučuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: držim palce :-) Jizi: ty moje možná nový šaty jsou doost podobný těm tvejm :-) ad doprava: snad to dopadne a budem mít půjčenej tranzit, takže i kdyby se vezlo na víckrát, mělo by to klapnout tak, aby nikdo nemusel řídit a nepít.
Odpovědět
Profilova fotka
Katcha: Fakt? :-) A máš obrázek?
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: je to svatebniobchudek tecka cz :-) ma kamenny obchod na Praze 6
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?