Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
aci: jojo, ty gerlové vložky mám taky v plánu, musím si to napsat do poznáme, abych na to nezapomněla, viděla jsem je v Deichmanovi
Odpovědět
já u Bati :-) taky si to musím napsat, málem jsem na to zapomněla....ještě, že se o tom bavíme... jdu pomalu spát...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Když se bavíte o tom prádle, já pořád řeším vršek. Nepotřebuji zvedat, spíš vycpat. Málem jsem si koupila ty gelová prsa, ale paní v salonu radila spíš korzet anebo korzetovou podprdu- tu sem si koupila, ale nějak mi to nestačí a korzet neměli (na mě) a hlavně je i mnohem dražší. Mám trochu strach, že kdo bude stát nade mnou, uvidí všechny ty vycpávky v mém výstřihu. Asi se to zakryje vrškem šatů, ale mám z toho trochu strach.
Odpovědět
Ahojky holky. katcha:Koukám že i ty jsi z Teplic tak to se možná budeme znát od vidění. Jina já slyšela že ty gelové prsa nejsou dobré, holky co je měli na svatbě se v tom cítily velice špatně a pořád si to tam rovnaly, stačilo se trochu zapotit a prsa přestala držet.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Livinkas: do Teplic jsem "přistěhovavší" :-D Určo se neznáme. ;-)
Odpovědět
Ahojky. Tak asi ráno vyrazím do města podívat se konečně na nějaké ty boty a ozdobu do vlasů. Snad něco seženu. Začla jsem se na tu svatbu fakt soustředit až teď. Jinak u nás nálada pod psa kvůli té operaci a je možné že to celé vzdáme a tím asi ani nebudem mít spolu miminko. ;-( Prostě je toho už na naši psychiku hodně. :-(
Odpovědět
livinkas: nevím, co jsou gelová prsa, já mám tu celosilikonovou samodržící podprsenku a vůbec se pod ní nepotíš a drží celý den perfektne...nosím jí i do práce, takže to mám vyzkoušené :-) na vycpání je dobrá :-) edvi: tak možná by to bylo lepší to trošku odložit a odpočinout si od stresu, třeba za půl roku, tedka se přestat snažit a mít chvíli klid, ono to je taky náročné, když na to pořád musíte myselt, že to nejde.... dneska jsem měla svatební sen.....byly jsme všechny na nějaké stajném místě, asi na hotelu a všechny dohromady jsme se připravovaly na svatbu...já tam běhala v teplákách, protže to mám až ve dvě (včera jsme se tu s holkama o tom bavily), různě jsme si půjčovaly šminky a punčochy....:-) můj ženich přišel v devět místo v půl dvanáctý, přinesl strašnou kytku - červené orchidee a kaly, svázané provázkem - no děs....furt se smál a s mojím tátou a bráchou dělali vtípky...vy jste se tak nějak přesovlay na ty svoje obřadní místa a já furt nic....najednou sjem neměla žádné šaty, tak jsem si je objednala hned po internetu. Přivezli takové ty princeznovské z pohádky - takové barokní, s nabíranými rukávy a proužkovanou sukní, v barvě červeno bílé...navíc byly špinavé a měly fleky. Tak jsem si je vzala a jeli jsme taky na obřad..když jsem tam přijela, tak tam byla salome a všichni si fotili její účes :-) a měli auto celé obalené růžovými a bílými balonky....zřejmě jsme měly obřad na stejném místě všechny, protže jste se tam nějak vyskytovaly, bylo to v nějakým parku s růžema... obřad uběhl ani nevím jak, pak jsme jeli na nějakou párty, já jsem si objednaal po internetu další šaty, ty byly sice bílé,ale byly jako kroj (opět včerejší diskuze tady ), akortá měli zase nějaký fleky, tka jsem je po telefonu reklamovala, strašně dlouho jsem se s tou paní o tom dohadoala.....a dál už nevím. Fakt to byl úplně živej sen a nejhoší to bylo s tou kytkou, ta byla fakt strašná
Odpovědět
Ahoj holky, děkuji za názory ohledně cestovky, no snad všechno vyjde jak má, jinak mě picne.. |-| =-) ;-)
Odpovědět
aci: Hned po ránu jsi mě hezky pobavila :-D Ale zdát se to mě, asi bych z toho tak veselá nebyl, spíš vykulenáí, cože se mi to zdálo. :-D
Odpovědět
kozinka: neboj, to budou jen nějaká momentální problémky, uvidíš, že to bdue dobré...
Odpovědět
katcha: Já bych vsadila na tu korzetovo podprsenku, mě jí taky doporučovali, ale nevím, kde ji sehnat (mám 75 D), aby ji pro mě měli bez ramínek (silikonové nechci). :-( Takže asi to nechám jen na té silikonové a korzetu, prsa zatím nemám vytahaná až ke kolenům :-N
Odpovědět
salome : v tom snu jsi měla ten účes, co se ti líbí ze všechn nejméně :-) a to vaše auto, celé bylo obalené do balonků, vyopadalo to fakt hezky :-)....překvapilo mě ale, že v tom snu jsem nebyla vůbec naštvaná...teda trochu kvůli té kytce, ale ty šaty mě vůbec nerozhodily, že mám jíné a dokoncea ni to, že jsou růžové a nemoderní..... No asi jsem šla spát moc brzy po té naší včerejší diskuzi, tak se mi to přeneslo do snu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jizi: děkuji :o). Je pravda, ze i my se snažíme tak nějak vyjít s penízkama, co máme, ale jak se to blíží čím dál tím víc to vidim, že mi asi na chvilku bude muset pomoci bankovní ústav :-D . Jen tam asi nepůjdu potají a s kuklou... Všechny jsme prosili o příspěvek místo růžovýho porcelánu, tak bychom to snad po svatbě spláchli... Nejhorší je to, že já si to chci užít opravdu, a tak vymýšlím spoustu blbinek... Třeba mi můj svědek volal, že má známého, který dělá na zakázku ohňostroje a tomu se přeci nedá odolat, ne? :-D
Odpovědět
dartsman: Jj, tomu nelze odolat ;-)
Odpovědět
dartsman: nedá.....:-) nám řekli v restauraci, že jsou v chráněné oblasti a že ohnostroje jsou tam zakázané :-( tak máme smůlu
Odpovědět
zelvi - cukroví budeme mít z Popůvek, máme osvědčenou paní a budoucí tchýně nevím, něco si upeče a zbytek objedná, chtěla to mít rozdělený na účes se půjdu domluvit začátkem září, spíš konec srpna, na jedné zkoušce jsem už byla, tak to pak bude jen doladit líčit se budu asi sama nebo kamoška, to ještě uvidím, já se mormálně nemaluju vůbec, tak chci být nějak nenápadně nad rozlučkou jsme taky uvažovali, ale nakonec na ni asi nebude kdy, chtěli jsme udělat oheň a bečku a pozvat lidi na který nedošlo na svatbu, ale nevím kdy bysme ještě toto zařizovali a brali peníze, pomalu to zavání, tím, že začneme krást, ale nějak nevím kde. Nevím kdo jste psali o samoopalovacím krému s postupným hnědnutím, můžete mi poradit jaký to je? Já na kosmetiku vážně nejsem, tak neznám ani toto. A ramínka se snažím doopálit normálně, ale není na to čas. partner bude mít sako a košili s dlouhým rukávem, ale koupil si hodně průhlednou, tak musíme sehnat nějaký tílko, ale chci nějaký termo, aby to rovnou odvádělo pot, jnak ještě nemá kravatu a boty, kravata nebude problém, mám vyhlídnutou, ale boty. Má malou nohu s vysokým nártem a ke světlému obleku, to asi bude docela fuška, ale zatím má pořád času dost, tak vudiím jak to zvládne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mě se zase na dnešek zdálo o mym zesnulym tátovi (jsou to 2 roky) :-( . Najednou se objevil, já ho k sobě strašně tiskla, bulela a nechtěla ho pustit a on se pořád smál. A najednou zmizel a já řvala ještě víc. Jinak vůbec nevim, co se mi zdálo. Včera sem měla jeden z těch blbějších dnů, kdy mi přišlo, že se mi nějak všechno nelíbí třeba dekorace, jakou sme vymysleli, košíčky na výslužky vypadaly divně, s šatama si pořád nejsem jistá, kytku nemám, čas běží, bla bla bla. A dneska sem v pohodě, našla sem košíčky jiný, jsou jen za 2,5 takže je asi prohodim, šaty nějak dopadnou a zítra mi přijede mamča s družičkou a budem obíhat a vymýšlet spoustu blbinek. Prostě mám taky takový "up and down" stavy.
Odpovědět
katcha: já mívám občas sny o svatbě, ale většinou si z nich nic nepamatuju, nebo jen takové útržky, jako že mě oddávala babička a že ženich nepřišel a vzalal jsem si někoho jiného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že už se mi o svatbě taky zdálo, ale vždy to bylo něco s časem, že sme třeba přišli pozdě a neměli nic připraveného
Odpovědět
klara: Já jsem dřív používala Garnier - ten mi pěkně voněl, vždycky jsem si s ním na jaře mazala nohy, abych je neměla v sukni jako bělice, a pak jsem taky zkoušela Niveu, ta se taky dá, ale přijde mi, že proti garnier smrdí. Většinou mají 2 druhy - pro světlejší pleť a pro tmavší pleť, můžu říct, že za cca 5 dnů se mi místa třeba po plavkách srovnala. Je ale fakt, že když se s tím člověk týden nenamaže, vymývá se to z kůže, takže bych začala asi tak 10 dní před svatbou mazat a mělo by to být akorát.
Odpovědět
Ahoj holky:-), jizi: máš krásný účes ;-) , odkud máš tu sponu do vlasů? Já včera vyrazila po pražských bižu a nic jsem nesehnala... Navíc bych potřebovala jako základní barvu zlatou 8-( 8-( . dartsman: ohňostroji se vážně nedá odolat, ještěm, že nemáme takové kamarády :-D :-D aci: tím snem jsi mě dost pobavila :-D :-D edvi: snaž se trochu uvolnit (já vím, snadno se řekne, hůř udělá...), zkus se trochu rozmazlovat, to mi na depka stavy celkem pomáhá ;-) sal: pro ženicha hezká vestička, taky ji ještě budeme muset pořešit... :-p :-p Jinak holek z Teplic se tady schází nějak hodně, jsem pražská náplava, do 18 jsem v Tp žila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sem zase teplický přivandrovalec :-D
Odpovědět
salome: Garnier jsem taky používala, ale nějak mi nesednul a vůně se mi hrozně příčila :-) dělalo mi to hzorné fleky, tak jsem se na to vykašalal...tedka mám niveu a doceal to ujde
Odpovědět
aci: no jo, každému holt sedne něco jiného :) Hlavně se tam toho nesmí dávat moc, jen co se stačí rozetřít. Ale fleky mi nedělal ani jeden, maximálně když jsem si špatně umyla ruce, tak mezi prsty jsem měla zahnědlé.
Odpovědět
klara: jen můj malý postřeh a jen můj názor, ale tílko pod košili myslím už není to pravé ořechové a navíc, jestli je ta košile dost průhledná... sarkajak: když nemáš takové kamarády, tak na netu je též spousta možností ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
S ohňostrojem nevím, na to už asi nezbude, ale přemýšlím o jedné dekoraci za pár korun- koupit tak 7 balonků v tónech ostatní dekorace, naplnit je heliem, uvázat na stuhy a ty stuhy omotat kolem větších kamínků na zemi. Viděla sem to u někoho v albu a vypadáto hezky. Jen nevím, kde se dá plnit heliem. Že bych obcházela místní chemické laboratoře? :-D
Odpovědět
katcha: na plnění heliem prodávají takový ten set - 30 balonků + lahev helia ,je to cca za 1200 Kč ...docela to vyjde draho :-( jinak nevím, kde jinde helium sehant :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ledaže bych pak tu lahev se zbylým heliem vzala na after párty, ať je sranda? No nevím, zda do toho chci dát další litr...
Odpovědět
aci ten sen je husty :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
dartsman - a jak bys to řešil, ta košile je opravdu hooodně průhledná je v ní docela nahatý, tak nevím jaký jiný řešení zvolit, a kdyby to bylo nějaké termoprádlo, co má široká ramena, aby to bylo ode švu ke švu, tak se to pod tím ztratí, jinak nevím, poraď, děkuju a s tím samoopalovacím krémém, mám se s tím mazat celá, nebo jen ty neopálený ramínka? Asi jen ramínka, ne? na toto jsem fakt vedla jak jedle)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?