Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi: hodila sem ti je do svého alb
Odpovědět
Profilova fotka
katcha: diky moc. To jsou vlastni?
Odpovědět
Profilova fotka
Nedbi: ne, obšlehnuté :-D . Ještě sem ti hodila nějaké odkazy do IP. Ale já mít perníčky asi stejně nebudu. Chtěli bychom světle zelenou dekoraci, tak zvažuju zelený, pořádně kdyselý jablka a na šťopku cedulku se jménem ;-)
Odpovědět
nedbi: myslím, že krtek taky bude mít perníčky....ale dneska odjela na dovolenou...a lowe taky myslím...
Odpovědět
zdravím po delší promlce, budu se snažit dočíst, a myslím že to nedám. Jak jste na tom s nervozitou, teď jsem se koukla do plánovače a mám to za 39 dní, udělalo se mi trochu špatně. ale jsem skoro poslední zářiovka, tak vám je asi ještě líp než mě. V pátek jedeme zamluvit cukroví a dorty, tak jsem zvědavá jaký vybereme. Termín je rezervovaný, ale počty chce až teď v pátek. Ale to je taková drobnost. Taky si vyzvedneme oznámení a konečně ho rozdáme, spousta lidí o tom ještě neví, asi by bylo na čase.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kdo bude prvni na rade? :-) klarko, ty jsi posledni, ja predposledni ;-) klara: a kdy mas zkousku ucesu a liceni? ja az druhy tyden v zari. jinak my nebudeme delat rozlucku. pritel vubec zadnou a ja si jen pujdu na vecu a pak zarancovat s kamaradkama, bude nas cca 10. ale nepojimame to jako takovou rozlucku, protoze jsme to planovaly i tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita - jestli myslíš na řadě se svatbou tak asi já a aci :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaro - odkud budete mít dortíky? my jsme je nakonec objednali v Rozprýmu. Jinak mě to ukazuje 18dnů,...ale vlastně jen 17,...protože touhle dobou za 18 dnů už budeme mít po obřadě a házet úsměvy do foťáků asi takhle :-D :-D
Odpovědět
zelvi...no jo, my jsme první.....jen 17 dní? uááááááááááááááááááááááááááááááááá...já mám obřad ve 14h, kdy to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ve dvanáct :-) ,....takže si při obědě na tebe vzpomenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci:mě to ukazuje 24 dní,ale takymě to děsí nejradši bch to nějakodložila nebo aby to bylo za námi.Dnesjsem koupila košíčkyna výslužky a botky na přezutí nejsem zvyklá chodit v lodičkách s podpatkem
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný šaty,ale tyopálený ramínka :-( http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
zelvi : jo, to určitě :-) to budeš mít plnou hlavu toho, aby sis nepokecala šaty :-) ty bláho, když si vzpomenu, že ještě nedávno to ukazovalo 124 dní, tak je mi blbě.....a to jsem si říkala, že se tý svatby snad nikdy nedočkám....a tedka bych jí nejradši odsunula, aby sem to všechno stihla.... sidi: taky jsem na to koukala, to je hrůza, copak to ta holčina neviděla? to si nemohla skočit 2x do solárka, aby se to aspon trošku zakrylo...
Odpovědět
Ahojky, tak já začínám mít docela trému :-) A to jsem mezi posledníma. :-) Je fakt, že většina z vás už to bude mít za sebou a pár z nás to bude ještě čekat. :-) Sidi:těch ramínek na té fotce je fakt škoda. :-(
Odpovědět
tyhle se mi líbí že si nevěsta dobře vybrala: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
edvi: ona tam měla spoust hezkých šatů......i ty růžový byly hezný, i když jinak růžouvou nemusím...
Odpovědět
Profilova fotka
edvi:To jo sluší ji moc.A má taky krátký vlasy a závoj Takysi říkám,že jsem do toho šla takhle velkou svatbu,nesnáším když na mě někdo kouká a takhle budu středem pozornosti celý den.Bojím bojím :-( aci:Ty ramínka jsou fakt blbí proto lítám do solárkaa sluníčku se vyhýbám.V pátek jdu na zkoušku líčení tak jsem zvědavá
Odpovědět
jj já růžovou nesnáším tak mě nezaujali, ale je fakt, že tam měla výběr. Stejně je teď tolik zajímavých šatů... ;-)
Odpovědět
edvi: ..."teď" to myslíš jako po tom, co sis koupila ty svoje? to mě se tedak taky zdá, co mi je šijou, že už si nejsem tak jistá :-) sidi: přesně tak, já jsem si omylem opálila jen trošku tenoučká ramínk a hned jsem to zaháněla v solárku...
Odpovědět
Aci jj po tom co jsem si koupila šaty jsem našla spoustu jiných co bych si pořídila. Ale se mnou to je tak vždycky. ;-)
Odpovědět
edvi: já jsem zase strašně nerozhodná a musí se mi něco hodně líbit, musím vyzkoušet spoustu variant a modelů...šaty jsem vybírala hrozně dlouho, ten účes taky....
Odpovědět
no já jsem právě taková , že se rozhodnu, že je jedu koupit a prostě je koupím jakékoliv, ale koupím. Ještě musím sehnat boty. Chci to mít všechno do konce týdne hotové, pak jdu na tu operaci a kdoví jak dlouho budu ležet. Ještě nemůžu sehnat nějakou bordo kytičku do vlasů, chtěla bych mít drdol a jen tu kytici ve vlasech a nemůžu nic sehnat na netu v té barvě. Bílých je spousta, ale bordo....Nevíte některá o nějaké obchodě?
Odpovědět
edvi: ..zkus se podívat u vás ve městě do nějaký galanterie nebo tak...tam to taky mívají..nebo v bižuterii...Já budu mít všechno hotové tak dva dni před, dřív určitě ne :-( uf
Odpovědět
holky, jsem asi divná, ale ty ramínka moc neřeším =-) =-) . Tak hrozné jako ta slečna je nemám, ale i tak... Do solárka používáte nějakou speciální kosmetiku? Nebo jdete "na ostro"? :-N Tu nerozhodnost naprosto chápu :-)
Odpovědět
sarka: do solárka mám koupený krém do solárka :-)
Odpovědět
No já do solárka nechodím, ani se neopaluju, jenže jsem hodně chytlavá, takže jsem vylezla nedávno ven v tílku a trochu už ty ramínka opálené mám. :-(
Odpovědět
Aci: asi budu nucena do nějakého města vyjet. :-| Bydlíme na horách. :-D
Odpovědět
edvi: no, všechno se holt přes internet pořídit nedá :-)
Odpovědět
:-D :-D jj já vím. Ale pro mě jsou internetové obchody fajn.
Odpovědět
edvi: tak o tom žádná, já to taky beru, v liberci taky nemají skoro nic a to je to teoreticky město...:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?