Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
salome 100 osob...????!!!!! Tý jo,to je dost. My jen 30 lidí......ale nezvu lidí z práce atd. jen fakt kámošky a známí co budou na svatbě......prvně jsme to chtěli na zahradě,ale to padlo,za prvé tolik lidí by se tam ani nevešlo,ale už m§že být i kosa,a co si budeme nalhávat,chci to mít bez práce a bordelu :-D ,takže jsem zamluvila stůl na bowlingu + dvě bowling.dráhy (holky vs. kluci,at je sranda).....takže asi tak.....
Odpovědět
No jo no...právě k vůli tomu počtu jsme to nechtěli dělat, že se nám to hodně prodraží. Přítel totiž musí pozvat lidi z folklorního souboru, pak tenisty, fotbalisty, já pár kolegyň z práce a kamarádek a hned je to lidí kopec. Holky, dneska mi tu byla jedna holčina na hlavě stvořit pár účesů. Chci jen něco jednoduchého, hlavně mít co nejvíc rozpuštěné vlasy, takže mi to jen tak ukázkově posepínala. Čelenka je taky zatím provizorní. Jestli máte čas tak an to kukněte prosím, co se vám jako nezaujatým pozdává. Kvalita fotek je strašná, je to focené na chodbě. Mám tam i fotku z první zkoušky, kdy mi to holička navlnila kulmou, takže teď nevím - rovné nebo zvlněné vlasy???
Odpovědět
Profilova fotka
salomme:100 lidí?To bude druhá svatba ne?My budeme mít rozlučku každý sám,já budu mít asi 10-13 lidí, jsou to jen kamarádky a půjdem si večer posedět a zatancovat. aci:Drdol pěkný jen byvh možná tak nenatáčela tu patku,nechala jí podél obličeje a závoj určitě pod drdol. krtek:Hezky si to užij a dobře dojedte.
Odpovědět
Fotky tam nebudu nechávat, protože můj výzor na nich je vskutku odstrašující :-D
Odpovědět
Sidi: Kdepak, na svtbě máme jen do 55 osob ;) No a vidíš, to já do té rozlučky zapoměla počítat rodinu...No to je hned minimálně +50 lidí nahoru, jelikož na svbatbu nezvu už sestřenice a bratrance (většina už je dospělých a mají vlastní rodiny) , jen jejich rodiče.
Odpovědět
Ono se to nezdá, ale už jsme na několika svícách souboráků byli, a tam se sejde neuvěřitelné množství lidí...Jsme holt maloměsto.
Odpovědět
salomme: tak jestli můžu, tak já jakožto "jen chlap" hlasuju jednoznačně pro ty vlnité ze zkoušky 1 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme:A budeš mít závoj nabo jen čelenku?Mě se líbí ty zvlněné kdybys k tomu zkusila čelenku a tens čelenkou.Já mám fakt pár kamarádek a pár holek z práce
Odpovědět
Profilova fotka
Sal: Mě se nejvíc líbí fotka č.44- jak máš ulízlou patku, čelenku a vzadu asi nějaký spletenec? Možná bych ty splývající vlasytrochu nakroutila. A buď takhle jednoduchou čelenku a dozadu (nebo na stranuú strany) třeba ještě kytku anebo čelenku "masivnější".
Odpovědět
Pokud budu mít čelenku, tak masivnější štrasovou. Závoj budu mít taky, mák dlouhý. U těch rovných účesů se počítá ještě se žehlením.
Odpovědět
dartsman : No vidíš a ten můj chlap na ty vlnité řekl - neee :-D Že v tom mám strašně velkou pusu.
Odpovědět
Profilova fotka
salomme:Tak to já bych šlado těch nakulmovaných vlasů.Bude to pěkný s tím dlouhým závojem a čelenkou
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj dámy a pane. :-) Chvíli jsem se Vám do diskuse nezapojovala, ale neustále pečlivě četla. ;-) K těm účesům - Aci, ten drdol se mi líbí mocmocmoc! Krásný, slavnostní, ale nikoli přeplácaný (a šaty máš taky nádherný, to jsem nestihla nějak dřív napsat ;-)). Sal, stejně jako katche se mi líbí nejvíc ten na fotce 44 (a předpokládám, že "zadek" od něj je na 43?) a možná bych byla pro to trošku ty vlasy zároveň zvlnit, ale hezké je to i takhle rovné. Krásné to máš i jen tak navlněné z té první zkoušky, jak píše dartsman, ale možná to částečné sepnutí horních pramenů je i praktičtější, že Ti nebudou vlasy celý den lézt do obličeje atd. Ad rozlučky - my nic takového neplánujeme, neberem to tak, že bychom se s něčím loučili a tak... Teď bude mít rozlučku jedna kamarádka a vznikla z toho taková celkem monstrózní akce s vymýšlením bůhvíjakého organizovaného programu a s celkem vysokým rozpočtem a i to mě celkem od něčeho takového odradilo. Jen si půjdu příští týden někam sednout se 4 kamarádkama, protože jedna z nich pak odjíždí na studijní pobyt do Francie, takže nebude moct přijít na svatbu, ale rozlučka bych to určitě nenazývala. ;.-) Jinak v sobotu jsem byla s mýma rodičema a přítelem u jeho rodičů. Rodiče se viděli podruhý a částečně si dokonce potykali, takže mám z toho celkem radost. :-) No a dneska jdu vyzvednout konečně prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
Filu: hoď pak fotky Sal: akorát s tou čelenkou, jestli je to fotka 43, tak ji určitě zapíchni ty konce do vlasů
Odpovědět
filu: Tak to je fajn, že si rodiče sedli :-)
Odpovědět
Všechno bylo jen tak na rychlo a na oko, abych měla představu, takže čelenku bych rozhodně takhle mít nechtěla, normálně za uši a tak aby ty konce nebyly vidět, teď mi přijde moc posazeá do zadu. Mě se na fotce 44 moc nelíbí ta "hučka" na temeni, to by se muselo ještě dořešit. Ten poslední účes vám přijde moc obyčejný?
Odpovědět
Profilova fotka
jo :-( A ta hučka jak říkáš ti právě dělá hezkou siluetu hlavy, takový princeznovský nádech.
Odpovědět
Katcha: :-D A to se mi právě nelíbí ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
anebo zvlň jako na foto 39, ale sepni nějak jako na foto 42/ 43 a nahoru na stranu kytku. Uplně tě vidim 8-)
Odpovědět
salomme: no je přeci dobře, že ne všem chlapům se líbí to samé :-D . Je asi pravda, že mně se všeobecně líbí víc ty "krouceniny" :-D Ad rozlučka: taky plánujeme rozloučení, ale jen s pár těmi nejbližšími. U mě to bude například na zahradě, kde bude o týden později svatební veselí. Představuju si to tak, že si sedneme s mně nejbližsími kamarády, popijem, pogrilujem, potlacháme... Můj andílek původně nechtěl, ale když jí ženský začaly říkat: "A kde si potlacháme my?", tak si prý též zajdou někam sednout na vínko ... Ale oba neplánujem nic monstrózního, to si necháme o týden později ;-)
Odpovědět
Ahoj holky a kluku:-) Aci: účes se mi líbí, drdol Ti sluší, závoj ano;-) Sal: Víc se mi líbíš v těch vlnitých vlasech (je to takové vzdušnější, ale méně praktické :-| ), ale samozřejmě záleží na Tvém pocitu a názoru Tvého drahouše :-) . Rovné vlasy Ti taky sluší, vypadají víc slavnostně. Zezadu se mi líbí fotka 42 :-) Rozlučku zatím neřešíme:-), možná na ni dojde týden před svatbou.... Uvidíme ;-)
Odpovědět
Děkuji za názory vážení :-) Asi tedy přehodnotím ještě ty kudrliny.
Odpovědět
salome: no já jsem pro ty vlnité......a nebo pak ten čtvrtý účes - patka a rozpuštěné....ty vyžehlené sepnuté vypadjí krásně zezadu, ale ze předu mi to přijde hodně ulíznuté a ty máš krásný vlasy, tak mi to přijde škoda..:-) u nás má rozlučky jen přítel s kamarády.....a já jdu na víno s kámoškou, možná s holkama z práce vyrazíme na disko
Odpovědět
Profilova fotka
sal: tak ja uz jsem tvoje fotky nestihla :-(((
Odpovědět
estrel jsme na tom stejně ..já taky přišla s křížkem po funuse... ;-( Jinak jsem ale myslela,že rozlučka je výhradně pro kamarády a měla by být oddělená...v pojetí,jaké má na mysli Sal mi to příjde moc mega...navíc sehnat prostory pro tolik lidí je asi taky trochu pešek. U nás rozlučka nebude..teda alespoň já jí mít nebudu..Pepča se ještě rozhodne,ale případně půjde maximálně s pár kamarády posedět..tak max do 10 osob. Jinak k vám teď holčinky moc nechodím,ale připadám si tak nějak na mrtvém bodě....všechno co tam chceme mít je zařízeno,objednáno...takže vám sem nějak nemám čím přispět :-(
Odpovědět
Profilova fotka
janicka: no právě.....a já mám posl.dobou pocit,že se na tu svatbu vůbec netěším. Že to beztak bude katastrofa,mám pocit,že mé vlasy budou strašné,že se nikomu a hlavně ženichovi nebudu líbit,ten samý pocit mám i se šatama.......normálně at už to je za mnou.......opravdu.
Odpovědět
janicka: My jsme holt větší vesnice a tady se ty svíce dělají jinak. To jsou vesměs přítelovi kamarádi. Do souboru chodí tak cca 40 lidí + mají i své partnery, tenistů a fotbalistů je taky minimálně po 10 lidech + partneři, ode mně cca 20 lidí...Nezdá se to, ale naskládá se to. Navíc se to dělá většinou na volném prostranství (kepmy, fotbalová hřiště, vinné sklepy), takže se tam i leckdo přichomýtne....Proto jsme o tom dřív neuvažovali. Ale teď jsme nahlodaní....
Odpovědět
Profilova fotka
Jani moje řeč s tím ať už je to za námi, a zárověň mě to blížící se datum děsí, ..co když jsme na něco ještě zapoměli...dneska se jdeme domlouvat na videu,..co máme přesně za představu pak nás ještě čeká fotograf a kapela,..a už snad nic Ale strašně se na ten den D těším.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, aci: me se taky moc libi ten Tvuj uces tedka ze zkousky v Liberci. salomme: Tvuj uces uz jsem nestihla... :-( k rozlucce: taky delame, oba dohromady. PAr kamaradum jsme rekli kdy a kde, ale u nas se na svicu nezve, takze spis tam bude vic lidi nez min a nektere bych tam ani videt nemusela. Ja bych chtela jako jmenovky pernikova srdicka, vim, ze jsem je nekde na brms videla i u nekoho v albu, ale ted je nemuzu najit. Kdyby ste nahodou nektera takovou fotku mela nebo vedela, kde hledat, tak mi pls dejte vedet. Predem dekuji
Odpovědět
janičky : já se taky moc netěším, přijde mi, že účes mám blbej, šaty nejsou hotový, mám problémy v práci, takže svatbu nějak nestíhám, do toho nestíhám tu práci, jak myslím na to, že nestíhám tu svatbu, přítel to má tedka to samý....fuj, už aby to bylo za náma....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?