Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
mayner: tak sit o užji,a t dobře zrelaxuješ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mayner - užívej si volna a hlavně relaxuj když už se načalo téma minizákusky zajímalo by mě zda když máme objednáné trubičky,kokosky,věnečky,sem tam nějaká roláda a řez a samozřejmě svatební dort - počet sama nevim-nechala sem to na cukrářce jen trubiček sem řekla ať je víc než jedna dávka,tak snad by to mohlo stačit.Něco málo napeče i přítelova mamka,ale to spíš tak decentně pro radost.nebo mám ještě něco opravdu minimini? Já mám z toho strach. Kolik salámů a sýrů na ten náš raut mam nechat nakrájet. Budeme mít 90 lidí.Ale snad mi řezník poradí. Jinak když jsem u něj jednou byla tak mě trochu překvapil,když říkal že na svatbu si lidi objednávaj počet koleček.To mě dostalo.U nás by se asi upočítal :-D :-D
Odpovědět
janicka: Fakt hezké fotky, jiné než ostatní. Svatební cesta nebude, nejdřív až příští rok v zimě...:-( mayner: Měj se hezky :)
Odpovědět
petrajda: no já bych to vzala, kolik si toho tak kupuješ normálně.....10dkg salámu je tak akorát podle mě...
Odpovědět
Profilova fotka
Fujtajbl vespolek :-D Lotri: co je, prosím tě, ten ascot? To je nějaké spešl sako? Včera sem zaskočila do cukrárny s obrázkem dortu, zda jsou schopni takový udělat i když není z jejich katalogu a před chvílí volali, že ano a byl by za 2 litry. Tak to ještě musím odsouhlasit doma a doufat, že se jim povede. :-) Petrajda: my třeba máme na raut počítáno 500 gr na osobu za grilované speciality (klobásky, ryby, špízy biftečky atd), 60 gr za sýrové spec., 150 gr.další mísy (řízečky, šunkové mísy, minibramboráčky). Pak ještě máme gulášek ale porcí jen pro 1/2 lidí a nějaké ovocné mísy.
Odpovědět
Profilova fotka
aci - jojo to není špatné měřítko :-) katcha - tak s gulášem počítáme také a asi taky pro půlku lidí a budem dělat nějaké řízečky.Jinak samozřejmě ty salámové a sýrové mísy ,zeleninku atd.Ale děláme si to sami,trakže to se specialitkama nebudem asi přehánět.neumim si představit kdo by to dělal.Ale budete to mít aspoň hezky pestré.
Odpovědět
katcha: to je ta široká kravata... nosí se pod vestičkou, je kratší, je jinak uvázaná. Je to to, co má můj muž na krku na fotce v albu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, holky, nevíte, kde se dají sehnat takovéhle boty? http://www.beremese.cz/album/view.php... Přijde mi ta značka jako Brian Anderson, nemůžu to přečíst a na webu se mi je taky nepodařilo vyhledat. Nebo nemáte tip na nějaké podobné- takové ty krajkové? Taky jsem narazila na značku Growikar, jsou to Poláci, ale nemůžu najít jejich zastoupení v ČR: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
katcha: takový krajokvý botky maj v každým salonu.
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo zkus té dívčině napsat.Měla svatbu v dubnu,tak se třeba ještě tady vyskytuje.Ale jinak je fakt,že jsem podobné po salonech taky viděla.Ale většinou né s kulatou špičkou.
Odpovědět
Profilova fotka
nemaj :-(
Odpovědět
Profilova fotka
napsala, kupovala je přes e-bay s tím já nemám zkušenosti
Odpovědět
Článek se načítá
tak já frčím na zkoušku šatů,t ak mi holky držte palce, at to dobře vypadá....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a hoď pak fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katcha:Takse mi líbily botkyna ebay,ale neumím přesto nakupovat,tak mám smůlu :-( aci:Určitě budou super,těším se na fotky.
Odpovědět
katcha: my koupili nevěstě botky v Praze, myslím, že se to jmenovalo Střevíce a více nebo tak nějak. Jejich sortiment najdeš na wewewe roub-boty cézet. ;-)
Odpovědět
ahojky, tak jsem zašla nafotit místo na obřad, koukněte na to do alba. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: krasny :-) a jak to teda bude? podarilo se ti je presvedcit, ze pujdete pesky? dartsman: tam botek maji hafo, jen vsechny hodne podobne a myslim, ze zadne krajkove,myslim.
Odpovědět
Estrel to ještě nevím jak to uděláme, asi se to nějak ujasní až podle počasí. Možná to uděláme tak , že eepůjdu pěška jen já a ženich. :-) Tohle zatím nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Katcha:podobný prodává paní na MMB,můžu Ti poslat odkaz.Já jsem je tam objednávala 05.08.,v pondělí mají dorazit z Ameriky a pak hurááá ke mě...ale upozorňuji,že jsou dražší než na ebay,a to za 1,500-1,600,- Mrkni do mého alba,má takový styl...
Odpovědět
Profilova fotka
edvi to bude romantika. Hlavně aby bylo slušné počásko
Odpovědět
Tak ještě jsem dla fotku bižuterie co jsem sama vyrobila. Nevypadá to nic moc, jinak je to docela třpytivé.
Odpovědět
edvi: Jsi šikovná, povedené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - tý jo. Bude ta vaše svatba mít takový hezký styl
Odpovědět
Edvi: Na to, žes to dělala sama, tak hezký. Já bych si umotala tak leda tkaničku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edvi:Tak místo obřadu krásný to bude romantika,ale pěškybych to jít nechtěla ;-) Bižu se to povedla a a bude to pěkný k těm šatům. barbucha:Co je to MMB?Jsem asi úplně mimo
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych chtěla tyhle: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
holky dík za pochvalu, možná ještě vyrobím něco trochu jiného ještě jsem to nezkoušela dohromady s šatama. Jen fakt doufám, že bude nádherné bezdeštné září. :-) Ještě tu máte některá obřad venku?
Odpovědět
Profilova fotka
mayner: mariánky! to ti normálně závidím, tam mi vždycky bylo tak nádherně, i když jsme tam byli jenom na půlden... tak si to užijte! 8-)
Odpovědět
Holky, snažila jsme se udělat svatební čokoládka... zatím 2 návrhy v divný kvalitě v albu... vůbec nevím jakou tu větu na druhou stranu tam dát. A ani jakej design, prostě nic. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?