Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ahoj! edvi: Máte krásný místo ;-) A bižu se mi moc líbí, akorát aby tý čevený nebylo moc. nezkoušelas to třeba zkombonivat s krémovou? lotri: Mně se líběj víc ty čtyřlístkový, ty medvídci mi přjdou takový... ohraný, neber to zle. Na těch lístečkách navíc líp vynikne ten text (ten mi přijde úplně v pohodě, takhle se to nějak vždycky píše) aci: Těšim se na fotky! meyner: Užij si volno! Já už plánuju dovču, jsem z toho úplně tumpachová, abysme na něco nezapomněli... Dneska jsem poslala oznámka, co jdou poštou, zbytek nějak rozdistribuujeme sami, většinu až po dovolený, ale to je těm, kdo stejně už přesně vědi co a jak. A ještě musim dát dohromady nějaký ty dary a rozeslat to, ať si to lidi nějak rozmyslej, zatímco budem pryč. Akorát jsem zjistila, že ženichův svědek asi neplánuje nic nebo co =-) Tvrdil mi ženich, že neví, proč by mu měl něco posílat, že stačí, že tam přijede a poděpíše to, co bych jako víc chtěla? =-) Tak mě napadá, že tady budu muset zapracovat - bůhví jestli chudák vůbec ví, že je pozvnej taky na hostinu, můj nastávající je na tyhle věci s prominutim blbej (a svědek očividně taky moc povědomí nemá :-N ). plus asi oba počítaj s tim, že svědek přijede vlastním autem až na místo - takže pomoc veškerá žádná. no, to se mi teda moc nelíbí, ale holt co dělat, že jo :-|
Odpovědět
krtek: neberu to vůbec zle... me to you je taková klasika... stejně to asi udělám uplně jinak, mně se nějak nelíbí ani jedno :-D
Odpovědět
krtek: ta si dovču užijte... naber síly ;-) co myslíš tím, že svědek nic neplánuje? jako dar nebo nějakou akcičku? někdo holt není na takový ty kravinky, proslovy apod. Jestli oba počítaj s tím, že on se jen podepíše... ;-)
Odpovědět
lotrinkas: O akcičku ani nestojim, ale asi by mě nenapadlo jít někomu svědčit, najíst se na hostině, a s ničim nepomoct a navíc ani nepřinést nic jako dar (teda třeba něco plánuje, ale zaráží mě, že ho nezajímaj žádný tipy - spíš bych řekla, že ho dosud nenapadlo, že se to dělá. A ženicha očividně taky ne) Tahle nevěsta měla úžasnou kyku, takový "pápěří" x-) A vůbec jsou to krásný fotky: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Ta kytka je hodně zvláštní,ale vypadá moc hezky.Jinak si hezkyužij dovču a pochytej bronz.To je divný,že bynepřinesl žádný dar ani se nijak neangažoval,to bymusel být hodně zvláštní :-( lotri:Mě se víc líbí to zelený
Odpovědět
Ahoj holky, po dlouhe dobe zdravim toho casu z Londyna ;-) . Moje vyprava je nastesti z vetsi casti uspesna, mam svatebni boty a satky na prevleceni ;-) ;-) . Sice me to stalo skoro dva dny ;-( ;-( , ale mam.. Jeste musim drahousovi koupit kosile do prace (idealne s manzetovymi knofliky ;-) ;-) ), chtela jsem si jeste nekoupit nejake botky (na prezuti), ale na ne porad nejak nemuzu narazit ]-( ]-( . No a taky jsem si chtela koupiyt nejakou bizu do vlasu, ale je to strasne drahy a v nesvatebnich kramech zase nic vhodneho nemaji :-(. S vestiskou a regatou pro drahouse jsem taky zatim neporidila :-( :-( Jinak jsem dneska stravila uzasny den s jednou holcinou tady z brms, vlastne moje prvni rande pres internet, byly jsme se podivat ve windsoru ;-) ;-) . Sbezne jsem vas docetla a jen kratky koment: krtek a sidi: ucesy povedene oba dva ;-) , jste kocky ;-) ;-) lotri: z tech dvou variant tu ctyrlistky ;-) edvi: hezka bizu, jsi sikulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Jizi, Dartsman, Barbuch- díky moc za tipy na boty. Asi budu muset podniknout výlet do Prahy, tady v regionu je to prostě zabitý. Ad.Barbuch- koukám do tvého alba, ale žádné botky nevidím. Sidi: podle mě by MMB mohl bejt mimibazar? Tušim, že Beremko má takové spřízněné weby, my jsme svatby a pak jsou ještě děti, bazary a tak. Edvi- máte obřad na vrchu sjezdovky? Tak to posuňte na prosinec a bude ti závoj plápolat, až pojedeš šusem dolů, ne? :-D Mě se moc líbí svatby venku a vůbec netypická obřadní místa. To vaše vypadá super. Teda na šperky seš šikovná, to musím uznat. My budem mít (když klapne počasí) taky obřad venku, ale je tam alternativa, kdyby pršelo (pod markýzou). Lotri: mě přijdou fajn ty tmavě zelené čokoládky. Protože u těch méďů není čitelný text.
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: mne se moc libi ty tmave zelene cokoladky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak se dneska máte? My byli dopoledne na velkým nákupu, máme tu teď na týden mojí sestru a neteř - 10 a 4 roky, tak to bude zas něco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: A kde jsi nakupovala saticky na prevleceni. Ja pojedu do londyna za 2 tydny a chtela bych se takypo necem mrknout
Odpovědět
Ahoj! Já mám konečně dovolenoooou!!! Jakože jsem dneska byla naposled v práci ;-) Ale do úterka takovýho zařizování - prádlo, nákup, balení... A úplně jsem zapomněla na svoje šaty =-) Tak snad nebude problém to dotahnout za těch deset dní, až se vrátíme... Pokusili jsme se doručit oznámko ženichovo rodičům, byli na nějakým výletě či co a že prej se vrátěj tak na sedmou (tvrdili ve čtvrtek). Tak já v práci do šesti jak blbec, pak jsme se chytli s drahým, neb pro mě odmítal přijet - prej volali, že dorazej v půl osmý, tak ať jedu mezitim domu. No, přemluvila jsem ho, sjeli jsme ještě nakoupit a něco zařídit, voláme pro jistotu rodičům - a ejhle, ujel jim vlak, dorazej nejdřív v děvět ]-( tak na to už jsme neměli nervy. Drahej prohlásil, že jim to necháváme ve chránce, zaplaťpánbůh, protože nevim, kdy bysme se pak dostali domu. A já od osmi v pracovnim procesu, už jsme měla fakt dost :-S Ale mrzí mě to, to jsme jim to mohla rovnou poslat poštou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, to já zas oznamko šetřila mé mamce, že jí ho dám osobně, ale ještě jsme se neviděly. O svatbě ví, ale stejně si neodpustila poznámku, jestli je vůbec na stavbu teda zvaná.. :-| Včera sme si úplně oddychli aspoň na den od svatby a gruntovali- napočítali sme, že máme asi 20 oken 8-( A dneska zkusíme buď houby nebo výlet, prostě po 100 letech relax víkend, žádné návštěvy, žádný stres. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tento víkend je tu nějak mrtvo. my měli ženichovi dotáhnou oblečení dokonce, ale nic z toho ne¨bude, skolila mě asi nějaká viróza, takže ležím už od soboty v posteli a potím se a potím...Ach jo :-(
Odpovědět
Já právě přemejšlim, jak vyřešit "seznam darů". Napadlo mě zatim tak pět věcí :-| Na hostině nás bude maličko, tak teď nevim, jestli to mám rozeslat mailem, ať se ty osoby mezi sebou dohodnou, nebo vytvořit něco tady (ale to by znamenalo risknout, že se tu začtou do nějaký diskuse a obzvlášť některým by to nemuselo být příjemné :-S ) Jak to řešítě vy? a co máte na tom seznamu? Mě totiž nic moc nenapadá, to, co bysme fakt potřebovali, si musíme i vybrat (třeba talíře - jeleny riskovat nebudu :-N ), nebo se nám to do bytu nevejde (jedinej důvod, proč jsme si to ješt nekoupili sami), nebo je to moc drahý (odchází nám lednička - ale to jedině, že by chtěl někdo přispět finančně). No, z týhle části příprav fakt nadšená nejsem :-S A potřebuju to vyřešit nejpozdějc zítra, než odjedeme.
Odpovědět
krtek: My napsali k pozvánkám tu básničku o penězích, nejdřív jsme se toho báli, že to některým přijde blbé, ale všichni si spíše oddychly, že nemusejí nic vymýšlet a řekli rovnou, že jsou rádi, že nám stačí dát jen peníze.
Odpovědět
Já už jsem tak nějak sapsala ten mail, ale přítele to (jak jinak) nezajímá, ani neví, co tam přesně je, natož aby hodil nějakej svůj nápad :-S Jasně, peníze se hoděj vždycky, ale to tam psát nechci, nechtěla bych dostat jenom peníze. Ať je taky čim se kochat že jo. Navíc říct si o peníze kamarádům fakt nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Tu dovču ti závidím,hlavně to moře, já už v pondělí zas nastupuju do pracovního procesu.Uteklo to jak blázen.Jinak co se týká darů chtělajsem nějaké blbůstky jako digitální fotorámeček,talíře a možná bude i nový foták.A pak taky ty korunky. Jinaksme se dnes vrátili od známých z chalupy u Loun a včera jsme byli na Lounském letním vábení naChinaski,tak to bylo večer fajn ;-)
Odpovědět
sidi: Vidíš, digitální fotorámeček neni vůbec špatná věc ;-) Asi si to vygoogluju. Díky za tip! Já asi zabiju ženicha. Budu vdova ještě před svatbou. Celý dopoledne se dohadujeme, kdy pojedem na velkej nákup před dovčou. On trvá na zítřku večer, až dovezem psa k našim. A nenechá si vysvětlit, že v osm, v děvět už asi jeho boty nebo mojí lékárničku pořídíme těžko. Nehledě na to, že balit to budu já, to bych měla zítra do noci co dělat. On je v něčem takovej sobec, že to neni možný ]-(
Odpovědět
Sakra, všechno nechává na mně, nehne sám ani prstem, a ještě si bude diktovat, kdy mě milostivě odveze na nákup ]-( ]-( On přece nepoleze do auta dva dny po sobě... Pardon za ten výlev, ale jsem fakt plná ]-( Někdy bych mu s chutí vrazila pár facek, aby se probral.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Koukám,že to s ním fakt nemáš jednoduchý ;-) -ten rámeček je super věc,viděla jsem to u kamarádky
Odpovědět
sidi: Už koukám, kam bysme si ho dali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni! Edvi: To místo obřadu i hospůdka jsou překrásný a šperky jsou taky nádherný, jsi moc šikovná! Krtek: To chce klid a nohy v pekle, taky bych na muži občas nejradši provedla vivisekci za živa, takže naprosto chápu :-)
Odpovědět
Krtku tak to je fajn s tím nákupem, tak pak nech zabalení věcí na něm. ;-) No můj ženich je na tom zase takhle. Včera ráno vstanul prohlásil, že potřebuje být sám, sbalil si spacák stan a odjel. Mám ho prý čekat ve středu. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: copak? to jen tak? nebo jste se pohadali? krktu: nepomohlo by, kdybys mu rekla, ze klido vecer, ale pak bude balit on? :-D zatrast s nim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: No, tak to je taky pěkný... Jel si srovnat v hlavě svatbu či co? Nebo nějaký nápor v práci?
Odpovědět
nepohádali, jen usoudil, že chce být chvíli sám. Asi tak celkově stres a byli jsme spolu víceméně celé léto. Sice to chápu , ale jsem z toho trochu nervozní. :-S Právě doufám, že si to nesrovná v hlavě špatně. ;-)
Odpovědět
Hlavně máme ve vztahu trochu stres z otětnění, poslední pokus co jsme měli nevyšel a je na nervy z toho, že musím na tu operaci příští týden, já se taky bojím a co nás pak čeká. Teda hlavně mě. To taky nějak ve vztahu nepřidává. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: urcite si to srovna dobre. pritel je taky ten typ, co obcas potrebuje vyvetrat hlavu a byt uplne sam. prijde mi, ze to je u chlapu docela dost caste! neboj!! on je z toho vseho taky asi pekne nervozni, tak mu nech prostor a snaz se myslet na neco jineho :-)
Odpovědět
ahoj...dočtu a hodím fotky šatů a napečeného cukroví :-)
Odpovědět
lotri: čokoládičky jsou moc hezké...zelené bych dala, jestli máte svatbu do zelena a ty bílé jestli ne..... krtek: bledá závist, já chci tkay dovolenou :-( edvi: no jestli takhle neodešel poprvé,tak se asi nemusíš bát....u nás mívám ponorku spíš já, to ho pak vyhazuju, at jede aspon an celý den an kolo, at mám klid.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?