Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: :-D Jinač pokud se líčíš jen tochu,tak to si piš,že to bude pro tebe (a hlavně pro ženicha) změna a spestření.....No holky jaký je rozdíl mezi kosmetičkou a vizážistkou.....Jasně že kosmetička,je taková "kožní",spraví Ti plet,vytrhá obočí,hodí masku atd.ale si myslím,že líčit by měli umět tak obě stejně ne?? Nebo ta vizážistka je na líčení "lepší"...?? ptám se asi jako hotentot :-D ,ale vizážistku ve svém okolí nemám či neznám.......
Odpovědět
Profilova fotka
jana - no já teď jedné kosmetičče volala a ta udělá kde co,okolo té kůže :-) ,ale nelíčí :-( .Jinak jsem si taky myslela,že kosmetička by líčit měla. Tvrdila mi že barevnou typologii mi udělá,poradí jak na to,ale vzhledem časovému vytížení prej nemůže dělat všechno. Problém u mě je,že jsem na malym městě a jaksi není možnost si vybírat. Jednu vizážistku znám a ta zas nedělá to kolem té "kůže".Jenže k ní se zase musí dojídět a já jsem npojízdná. Tak jsem te´dka volala známé co mi bude dělat nehty zda by nezvládla i něco mimo svuj obor. Jdu k ní v úterý tak se snad dozvim víc. Chci si prostě zařídit vše v místě abych nemusela pak v den D lítat jak splašená a kdyžtak mam v záloze ještě šikovné kámošky,ale s těma zase ve svatební den počítám jinak.Nějak to musím zkombinovat.
Odpovědět
Dobré ranko děvčátka, tak já si dneska užívám den dovolené a už mi volalo 5 otravných lidí z práce....se picnu. Jinak já musím teda v den D ke kadeřnici,a pak budu mít kamarádky oblíkačky a malovačky už doma.Myslím,že tam bude i ta kytka,takže to taky nebudeme muset nikam chodit...takže jediný úkol je zvládnout kadeřnici. Jinak jsem koukala na ten váš nápad s děkováním rodičům,Petrajdo...hele a nemyslíš si,že to bude takový jako hodně citový,pak ten obřad,to taky bude záhul na nervy,rodiče ubulený,tchýně ubulený.... Víš jako já třeba kdybych měla děkovat našim a viděla bych tam mámu a tátu jak bulej....tak bych z toho asi byla na mrtvici..a nebyla by se mnou žádná kloudná řeč.. Holkýýýý...teď jsem dostala sms"Dobrý den,Vase zakazka(snubní prsteny)je hotova.Klenoty Provazniík Žatec".....jupíííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
janicka - gratuluju k prstýnkům!!A krásnou dovolenou.m s tím děkováním. mě se to zdálo jako dobrej nápad,přítel se na to moc netváří,ale ještě jsme o tom moc podrobněi. Jenže u nich je to daný jejich výchovou. Oni si ze zásady při přání k svátku a narozenimám třeba nedaj ani pusu,což já zase z domova neznám. u nás jsou všichni prostě takový vřelejší. Ale máš pravdu,že to bude asi nápor na city. Sama starostka nás na to upozornila,ale byl to její nápad. ještě uvidíme,ale já se tomu vůbec nebránim.
Odpovědět
Ahoj holky:-) petrajda: já bych tu děkovačku nedala, budu dost problémů sama ze sebou... :-N :-N . a na tu vodu jedeme na Berounku:-) Ad kadeřnice, asi pojedu za ní do salonu a měla by mě i nalíčit... Příští středu jedu na barvu a lehkou zkoušku účesu, tak se s ní zkusím domluvit... Na jednu barvu budu stejně muset ještě pár dní před svatbou, tak se to dá zkusit ;-) ;-) Dokonce mi nabídla, že se tam můžu rovnou i obléct ;-) ;-) Novinka, tak jsme si včera konečně objednali tu kuchyň, termín dodání (instalace) někdy v týdnu před svatbou... Tak doufám, ž ese to neposune :-N :-N, by mě asi kleplo :-D :-D No a taky jsme se včera s drahoušem viděli s mojí skorošvagrovou, začali jsme ladit svatební web s instrukcema atd... Tak to snad klapne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak - tak gratuluju i ke kuchyni :-) . No a co se týče termínů tak jsem spíš pesimista. Bohaté zkušenosti z naší stavby mluví za vše,ale né vždy a všude to musí být stejné :-) .takže držím palce. Jinak jsem včera dělala znovu seznam lidí na svatbu a definitivně je rozdělila na dva tábory. Na ty co pojedou rovnou od nás a na ty se kterýma se setkáme až na místě.Ještě to teda proberu s drahým,ale i tak jich bude u nás dost a aspoň nebudu mít už takové problémy rozdělit všechny do aut. Jinak účes tak nějak vim,ale kadeřnice mi řekla,ať s tím líčením raději nepočítám. Když ona je hrozná perfekcionalistka a musí být podle ní vše dokonalé. Já jí říkám,že pro mě osobně a ženicha zejména to bude změna už jen proto,že normálně se nelíčim.Ale snad vše zařídim jinak.
Odpovědět
sarka a odkial mate kuchyn? Aku?
Odpovědět
Holky, půjčují/kupují si Vaši nastávající oblek? Já uvažuju nad světlým, ale taky nad variantou, že černý nový má - že bych k tomu koupila kravatu v barvě mojí kytky a vestičku. Co myslíte?
Odpovědět
my sme kupovali, pac on chudak ma len jeden oblek a ten uz mu dosluhuje, takze sme kupili oblek, ktory moze pouzit viackrat, nie len na svadbe......a tvoj by bol ok so svetlym oblekom? Lebo ja by som mojho priatela nenatahla do svetleho....
Odpovědět
Profilova fotka
lotri - mi oblek půjčovali,i když má,ale ten jeho stávající na svatbu nic moc. Půjčenej má v barvě světlešedé. Jinak světlá barva záleží jak na kom. Nikdy bych kalsickýmu českýmu klukovi nedoporučila oblek bílý ani béžový.Přijde mi že naši chlapy na to nejsou stavěný.Viděla sem jednou fotky z takové svatby a upřímě,vypadal jak sněhulák. Ale to už jsem tu jednou psala.
Odpovědět
No právě jsme ho chtěli zkusit... ale asi od toho upustíme... můj má pěknej oblek, ale není šitej do kombinace s vestičkou prej... takže by měl jen košili a kravatu.
Odpovědět
Petrajda... no já mám chlapa hubeňoura... prostě normální vyšší chlap. A právě já i dle fotek v albu nejsem štíhlá, takže aby on vedle mě v tom černém obleku (černá zeštíhluje) nevypadal jak tyčka. Ale taky se mi to na chlapech nelíbí, třeba http://www.beremese.cz/_gallery/64186...
Odpovědět
Článek se načítá
cutty: německou kuchyň - firma nobilia (objednáno přes sconto...). Nemáme majlant na "kuchyň snů", uvažoavli jsme nad Ikeou, nicméně nedělají rozměr skříněk, které bychom potřebovali... Oblek snad seženeme nový, ráda bych (a drahouš už taky:-)), aby do něj šla vestička a já bych ráda regatu, ale to chce zkusit... Barvu ne černou, spíš bychom rádi nějakou hnědou třeba i s nějakým šedým proužkem, no uvidíme... Mně by se víc líbil středně tmavý až tmavý, drahouš by neměl nic ani proti světlejšímu, nicméně rozhodně ne béžovému... Blbé je, že všude mají černé/šedé, hnědé se snad nešijí... :-( Nemáte některá tip? :-)
Odpovědět
Tak já osobně jsem si oblek půjčil. Sice byla možnost, že bych si koupil nějaký tmavý a pak ho ještě unosil, ale... Mně osobně se moc líbí světlej oblek a když jsem si oblékl před mou nastávající obě varianty, tak souhlasila se světlým oblekem. A je pravda, že hezký světlý oblek sehnat je taky dost velké umění...
Odpovědět
Profilova fotka
no a hlavně ten světlej oblek musí opravdu tomu chlapovi sedět.Mi zas scháněli světlemodrej,což by se sehnat dal,ale měli zas jen velké velikosti. Vestičku a regatu jsem zpočátku chtěla taky,ale když si to vše vyzkoušel,tak jsme zůstali jsme u klasiky. né každému to prostě sluší.Můj přítel je vysokej a hubenej a vestička na něm dost plandala :-)
Odpovědět
Tak můj drahouš není vysokej a hubenej :-D :-D , je asi o 7 - 8 cm vyšší než já a vážíme stejně :-D :-D , nicméně on má méně "materiálu" v nohách a pozadí (v porovnání se mnou:-D :-D :-D )
Odpovědět
Ahoj holky! Můj má obleky dva - jeden šedivý z Tesca, na takové méně svátečnější nošení, a druhý černý s decentním proužkem od Blažka, v tom zatím byl jen na promocích, ale jemu se moc nezdá to sako, že mu připadne velké. A navíc se nám oběma líbí vestička, už jsi ji i zkoušel v OP prostějov a sekla mu, ale to už by se holt musel koupit celý oblek, protože tu černou barvu bychom netrefili. Takže jsem se rozhodli, že bychom asi pujčili krémovou spolu s regatou...jenomže to co nám ukazovali v jednom salonu..Jak na slona, menší prý nemají a byla takopvá opotřebovaná...Tak teď uvažujeme, jestli koupit celý nový tmavý oblek i s tmavou vestičkou (v tom prostějově vyjde na 8000 s tím, že se dají kombinovat i různé velikosti, pokud někdo není celý konfekční) a nebo objet salony a pujčit bílou vestičku...A samozřejmně se nám momentálně nechce ani do jednoho...Taky mám dnes volno, ale v tom hicu, to je napadnutí...V pokoji mám 28 a to mám už od včerejška zatažené, aby sen nešlo slunko, venku je tak 33 ve stínu, no hnus!
Odpovědět
Profilova fotka
holky začínám mít stažené hrdlo a nejraději bych na všechno dohodla nějakou agenturu.Ale to je asi počasím :-) ,je fakt hic a nedivím se že¨se málokomu chce něco dělat. Jsem v práci,ale dneska jí je sakra málo.
Odpovědět
petrajda: to chce klid ;-) ;-) . Já bych se na to všechno občas nejradši... :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky, hustý!!!!http://www.beremese.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=330751&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php No to jen tak koukám a asi je vidět že se nudím,že?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: to uz jsem taky videla a prijde mi, ze to tady snad nekdo musi davat z recese
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi - nemám představu kdo by si to mohl vzít na sebe. Nojo,kritizuju a to tvrdím že kritiku nemám ráda ;-) ) Za chvíli mi končí pracovní proces.tedy né že by dnes nějaký byl. sarkajak - tu Berounku ti závidím. Ještě bych letos někam jela. Holky která si připravujete svatbu a hlavně hostinu samy,budete dávat papírové ubrusy?Zajímá mě zda nevypadaj moc blbě..
Odpovědět
Profilova fotka
petrajdo: tak to je mazec, to jsou jako saty pro ruskou carevnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík,petrajda: ten inzerát jsem též viděla,to je hustý co...??? :-) jinač dneska je hic na padnutí,fůůj,a to zítra zase hlasí ochlazení,to je jak u blbých,pak že lidi nemají být nemocní. Já mám taky furt kapesník po ruce,bo pořád posmrkávám. jen si říkám,hlavně at v to září nejsme nemocní,hlavně malý........ Co se týče obleku,tak přítel má černý,ale pojedeme pro nový,chci aby měl taky černý (možná v něm nevýrazný proužek),ale chci aby ho měl trošku vypasovaný,né moc volné to sako (sice nemusí vypadat jak v úplým leoš Mareš :-D ),ale prostě trošičičku vypasované.....Pojedeme pro něho do polska.Mají tam úžasně velký výběr,za rozumné ceny a žádné šunty. Neznám tady nikoho,kdo kupoval oblek a nebyl by v polsku :-D ....ale kdy pro něho pojedeme,tak to je ve hvězdááááááchhhhhh 8-)
Odpovědět
Ahoj, omlouvám se, že Vám lezu. Jen se chci zeptat zda se můžu přidat. Narazila jsem na tuhle diskusi náhodou. Taky se vdávám v září a teď jsem to nějak začla řešit a být trošku nervozní. :-)
Odpovědět
Ahojky holky, poslala jsem email pánovi,co prodává ty pozemky...jsem totiž nějak strašně moc naivní a myslím si,že by třeba nemusel říct 1500 za m2.... :-D ]-( Jinak my budeme mít oblek z CA,mají tam černý s vestičkou za 2280 Kč...super nemuchlavý materiál a díky tomu,že Pepča nosí oblek tak 2-3 do roka(a o možná ještě přeháním),tak to bude myslím dobrá investice....Sice by se mi líbil nějaký pěkný třeba z OP,ale tam už je to o jiné ceně... Musím se přiznat,že jiné barvy se mi na svatbu nelíbí.Nejsem prostě na světlé obleky nějak naprogramovaná.. :-| A jinak jsem se těšila na prstýnky,ale Pepčovi se dneska něchtělo pro ně jet....zítra má přednost moje skorotchýně a v neděli mají zavřeno...v PO a ÚT má Pepča ranní....JAko jsem docela naštvaná...prstýnky jsou snad jediná věc,o kterou bych opravdu moc stála a strašně se na ní těším....ale prostě pořád musím uhýbat před tím,co si přeje jeho máma....a ona si momentálně přeje,aby šel k ní zítra makat....takže já mám smůlu...
Odpovědět
Edvi pročpak se omlouváš???? Tahle diskuse je pro všechny a čím hlav tím víc nápadů,tipů a možností!!! Takže jen se klidně přidej!! A pověz nám něco o sobě...albíčko zatím nemáš,tak abychom věděli něco o Tobě ;-) ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Aci tahle holčina má hodně klobouků...nedala by ti nějaký tip??? Nebo už jsi klóbrc :-D vzdala????
Odpovědět
Ahoj! sarkajak: Jé, na Berounku jsem jezdila na tábor! sice ne na vodu, ale na takovou tu tanovou klasiku, kousek od Bujesil (jestli tudyma pojedš, vzpomeň si na mě ;-) ) jani: Gratulace k prstýnkům! Akorát škoda, že je nemáš doma, těšim se na nějakou tu fotečku ;-) Naše budou tak za 10 dní, možná dýl - jsem panu Mádrovi řikala, že na to zas tak nespěcháme. Ale těšim se x-) My koupili oblek v Sunset suits za 4500, můj muž má akorát jeden příšerně starej, tmavě modrej, kterej je mu prakticky celej malej (kalhoty úplně a sako nedopne :-D - bodejť by ne, má ho snad od maturity). Jemu do práce totiž stačí kalhoty a košile, sako úplně odmítá - škoda, sluší mu. Bez toho saka je to takový neúplný. Já chtěla původně tmavě šedej, nejlíp s jemným proužkem, i světle šedej by moh bejt. Ovšem na drahého tam měli celé dva (a to se ještě musely upravovat kalhoty) - hodně světle šedej, kterej se mi fakt líbil, ale spíš na ramínku, a skoro černej bez proužku (což jsem původně vůbec nechtěla) - takže máme prakticky černej. Ale sluší mu. Ono je fakt, že můj nastávající neni žádnej obr, navíc takovej typicky středoevropskej typ - tmavě blond, bledší, šedomodrý oči - v tom světlým prostě vypadal strašně nevýrazně. Plus já krémový šaty, to bysme byli páreček jak z vybledlý fotky :-D Jinak mě se nějak moc nelíbí zbarvení do těch teplejch tónů, jako je hnědá, béžová - ani nevim proč. Bílou ani krémovou bych na něj taky necpala a modrou vlastně taky ne (by se to tlouklo s celým zbytkem svatby)... Takže jsme to měli docela dost omezený :-D Jo, a vestičku nevedeme. jenom košili, kterou teda ještě musim koupit, a kravatu, kterou nevim, jestli nemám ještě vyměnit za výraznější. Ale zase si řikám, můžeme udělat výraznější korzáž, ať se to trochu oživí...
Odpovědět
edvi: Zapomněla jsem tě v předešlém příspěvku pozdravit - takže zdravím novou duši ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?