Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
vally : vítej... no jo, čím víc se to blíží, tím víc nevěst se hlásí...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vally: zdravím Opavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vally - i já tě vítám 8-) ,tak jak jste na tom s přípravama
Odpovědět
Ahojky, jsem tady zase po hodně dlouhé době. Je to tak dva měsíce co jsem si stěžovala že jsem nebyla požádána o ruku, že plánujeme svatbu a žádná romantika se nekonala. Tak se hlásím štastná s novinou, že na dovolené v Řecku u Afroditiných vodopádu jsem byla oficiálně s prstýnkem požadaná o ruku.
Odpovědět
akarka: tak to je super, gratuluju! vally: ahoj! Jinak já to tu musim dneska zabalit, nebo k těm našim nikdy nedojedu :-N tak možná večer ahoj!
Odpovědět
akarka: no tak to gratujeme :-) koukám do tvého alba, vy máte svatbu v kroměříži? to se máš, že se můžete fotit v těch zahradách, tam je to krásný...
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám vally kráááása akarko
Odpovědět
Děkuji ano obřad máme na radnici a pak se budeme fotit v květné zahradě tak snad nám vyjde počasí, ale to si asi přeje každá
Odpovědět
krtek: hrozná závislost, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
akarka - ahojky gratuluji,....u nás žádost o ruku proběhl taky u moře, tak budete mít oba na co vzpomínat,....musela to být romantika 8-) ;-)
Odpovědět
Zdravííím.... 8-) Fakt to dalo fušku to tady celý přelouskat :-p . I když jsou podle vás "všichni chlapi stejní", tak snad se sem k vám můžu "vetřít" ;-) . Co už máme je v albu a teď momentálně řešíme hudbu a minivínečka... A co se týká vlečky - tak tu já rozhodně mít nebudu :-D :-D :-D
Odpovědět
u nás žádost proběhla v obýváku, ale taky máme relativně na co vzpomínat...aspon nějaká žádost byla :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dartsman: jůů,tak jsem ti jukla do alba. ty zásnuby,to je krásné.....to u nás nic takového nebylo ]-( ,zabít. Ale co,jsou horší věci na světě..... :-)
Odpovědět
jana: dneska už se nad zásnubama taky pousměju a rád zavzpomínam, ale pamatuju si, že jsem byl neskutečně, ale neskutečně nervozni, když tam bylo tolik lidí (byly to mé narozky). Naštěstí to dobře dopadlo a teď už jen vesele plánujeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dartsman: hihihi,až ted mi došlo,že jsi vlastně "chlap" :-N :-D dobrý. No jo no,bloncka..... :-D
Odpovědět
jana: :-D no už to tak bude. Pochopil jsem, že tady se "automaticky" čeká, že chlapa tady jen tak nepotkáte :-D . Snad to tady přežiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dartsman: To tě docela obdivuju, že sis vybral zrovna takhle veřejnou akci. To se ti vůbec nedivím, že jsi byl nervózní. U nás zásnuby proběhly krásně v soukromí, ale i tak jsem slyšela, jak se příteli klepe hlas ;-) , ale bylo to krásné. Pro ženskou to je rozhodně hezký zážitek a je škoda, že všem holkám tady to nebylo dopřáno. Život najednou nabere jiný směr a hurááá na přípravy. :-D
Odpovědět
dartsman: není na nečekané překvápko při zasnoubení :-) máte vybrané pěkné prstýnky... ty jo, to je dneska nových přírůstků...:-)
Odpovědět
st.katka: no tak ta oslava se k tomu i tak nějak nabízela. Navíc kamarádi mi pomohli tím, že mou partnerku přivázali k tomu totemu a nabulíkovali jí, že to bude jako překvapení pro mě :-D . Holt jsem si to pro jistotu pojistil, aby mi neutekla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to potom jo :-D . acimeda: ;-)
Odpovědět
no se divím, normálně jsme si tu psaly v šesti :-) ale je to dobře, že se to rozroste, co člověk, to názor a aspon se pak líp diskutuje....a jestli nám tu vydrží i dartsman, tak to bude raritka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vydrží ;-) . Jsem se vyskytovala spíš v diskusi, kde je společné datum a nebo místo, ale objevila jsem ještě společný měsíc :-) . Tak to je super.
Odpovědět
ty brďo, chlap:-) ;-) , to je odvaha :-D :-D . Vítej :-) . Fígl s totemem byl dobrý, jistota je jistota :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teeeeeeeeeeedaaaaaaaaaaaaaa smekám dartsman!!! vítej mezi námi :-D já jsem si zásnuby taky užila ajsem za to moc ráda, je to krása a romantika bylo to v restauarci kde jsme byli porvé na večeři, ale nic jsem netušila, měla jsem narozky, sedíme objednáváme a já si v duchu říkám ach jo to je trouba on mi nedal anio kytku :-( no a pak opdešel na záchod rádio začalo hrát nahlas naši písničku a já si říkám tak nemám ani kytku a když hrají naši písničku tak on je na hajzlíku:-)ach jo to jsou fakt ohromný narozky no najednou a on přišel s tou nejnádhernější kytkou a prstýnekm, začaly mi téct slzy a bylo to už ani nevím jak přesně se mě zeptal, všichni v hospodě se otáčeli a my tam stáli a objímali se a buleli jsme oba no apka jsem se pořádně nadlábli zpětně si uvědomuju že byl fakt dost nervozní a choval si divně ale zvlaádl to na jendičku.
Odpovědět
sarkajak: děkuji Tak mě tu moc nezlobte a já vydržim :-D . Ne určitě vydržim, taky na BRM se toho člověk dost dozví, co mu pomůže, je tu spousta inspirace a tak všeho ...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nové zářijové duše :-) Dartsman: Že by ses chystal mít podle alba bílý oblek? :-) ... jinak zítra mě čeká ráno poslední zkouška, tak povinně držet palčáky, nosíte my, dámy (a teď snad už i pane), štěstí ;-) Krtek: Včera v noci opakovali ten díl Sexu ve městě, co jsi o něm psala - jak Carrie najde ten zásnubní prstýnek a poblije se z něj... já ti nevím, přijde mi, že čím pozdější je to série, tím je ona za větší pipku, která by zasloužila s prominutím pár facek a ne takový chlapa, jako je Aiden :-D ... jdu pokračovat, učení mučení, bléééé...
Odpovědět
ty jo super se to tu rozrůstá jenom už to vůbec nestíhám číst..fakt nestíhám..natož reagovat než to celý přelouskám tak se ztratím a už ani nevím na co reagovat..
Odpovědět
Zdravím nově příchozí a valím oši na muže :-) Můj by sem nikdy nic nenapsal.
Odpovědět
jizi: držíme palce :-) všechny, i na nohách.... dartsman : neboj, my si tě budeme považovat, už pro tu odvahu :-)
Odpovědět
jizi: držíme svorně palečky.. :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?