Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
aci: já mám za oknem 8 stupňů!!! teď, v červnu!!! To snad ani neni pravda...
Odpovědět
Profilova fotka
to my máme stupnů 14,ale fouká a je zataženo,ale neprší (pršelo celou nioc až do rána),ale určo ještě bude. No je to tam venku jeden velký "břid" :-D . Co to je za léto....? No ale prý tak má být celé prázdniny,prý také nic moc. Ale kukala jsme na počasí,a už od neděle se má začít oteplovat - hurá....
Odpovědět
No já radši ani nevím, kolik je tu stupnů...to když je v Praze 8, tak tady bude tak 6... Hele hoky, myslíte, že by se k těm mým šatům hodil závoj? já se pitomá a nenechala jsem si ho k nim vyzkoušet, tak nevím...přijdou mi takové "kubistické" (profesionální stavební deformace :o)), tka nevím, jestli by se k nim závoj hodil, připadají mi takové moderní.....a když teda závoj jo, tak jestli dlouhý, nebo krátký....co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás je 10 brrrrrrrr aci na kolegu se vykašli já jich tady mám takovejch víc ;-) závoj určitě ano ale je to názor od názoru já jsem závojova :-p ale záleží na účesu
Odpovědět
Profilova fotka
aci: no já jsem taky na závoje,ale záleží fakt na tobě,musíš vyzkoušet,ale jestli jo,tak určo kratší,protože máš čačanou sukni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a když už jsme u toho závoje. Tak jak už víte mám ho doma. Ale ještě jsem si ho nebyla zkoušet k těm šatům,asi bych měla ne?? Vždyt mám na to právo,že. Ale už vidím ty ženské v tom salonu,aby se zas neksichtily,že nějak otravuju,a to jsem si naposled ty šaty zkoušela někdy v zimě.... :-N Ale chci mít klid. Kašlu je. prostě co,šaty mám zaplacené,beru od nich i bolerko,oblek pro malého,tak můžou bát schovívavější ne? :-D Takže tak zajdu a hototvo....... :-)
Odpovědět
no mě se závoj líbí, ale nevím, jestli by k těmhle šatům šel....
Odpovědět
Profilova fotka
aci: určo by k těm tvým šatům závoj šel,proč ne? Akorát né žádný zdobený,jen takový lehounký,a tak délku pod remena či do půli zad....
Odpovědět
Ahoj holky:-). Aci: k těm šatům si závoj neumím představit resp. neumím odhadnout, jestli a jaký by se hodil... A nic si z toho nedělej, já jsem si závoj k šatům taky nevyzkoušela, takže tam půjdu ještě jednou... ]-( ]-( Jinak se mi líbí ta zelená jablonecká bižu :-). A samozřejmě gratuluju k prstýnkům :-) ;-) Já k těm šatům budu mít na krk asi něco zlatého, nějak mám pocit, že by se k tomu výrazná bižu nehodila... Co myslíte? ;-) Krtku?: Z Magnolie mám dva kousky, oba od drahohouše k něčemu (narozky, svátek), to víš, pracuje naproti Floře:-). Jen se o to stříbro neumím starat, takže mi černalo, tak jsem na to koupila nějaký čistidlo a tak divně to zežloutlo... ]-( ]-( už asi půl roku se chystám, že to odnbesu někam do zlatnictví, jestli s tím půjde něco udělat... :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aci chce to vyzkoušet já jsem zkoušela samé kratší ale pak vyhrál dlouhej není sice až uplně na zem a je obyčejnej jednoduchej aale krásnej a ted docela gol brouzdám po netu a hledám nějaké bolerko hodící se k mým šatům a našla jsem stránky mojí tělocvikářky a :-D šije fakt krásná bolerka i stránkymá krásný takna to fakt docela čučím od tělocviku k závojům abolerkám :-D :-)
Odpovědět
já jsem pro jistotu závoj k šatům zkoušela spolu se všema doplňkama abych pak nezjistila že je to blbý jani: krásné oznámení a krásné šaty..koukala sem do alba.. aci:koukám že máme podobný vkus já byla taky v andělském a v maggii a nemohla sem se rozhodnout nakonec vyhráli šaty levante..
Odpovědět
jenže já tam právě jít znova nemůžu ...je to v hradci a ty šaty tam posílají z brna....tak abych opruzovala jen kvůli tomu a pak si je stejně nepůjčila, to mi je blbý....ale jsem pitomá, můžu si ten závoj přece pořídit až je budu mít ušitý...to mě vůbec nenapadlo....ach jo..potřebuju dovolenou laura: levante jsou pěkný :-) no jo, já byla v andělském dvakrát, tedka tam mají tu akci,ž e všechny šaty jsou za 5900, když si je zamluvíš na prvním zkoušení
Odpovědět
Článek se načítá
Hi hi, já už jsme úchylná - mě tak baví prolejzat tady ty nový svatební alba :-N Ale tohle je fakt pěkný http://www.beremese.cz/album/album.ph... Já jsem vždycky tak nadšená z těch "ne úplně tradičních" svateb - jsou dobře zapamatovatelný :-D Vždycky doufám, že ta naše bude taky ;-)
Odpovědět
Jé, tak stupňů je tu už 13 - že bych předtím blbě koukala? Ale stejně je to málo :-S
Odpovědět
krtek: to se nebeoj, já ty svatební alba lustruju každej den :-) přítel je ze mě úplně na mrtvici to je hezká svatba, navíc ženich v bílém vypadá docela jako člověk...no někdy se to podaří i hezky :-)
Odpovědět
Mě fascinuje, jak jsou vlastně všichni barevně sladěný. Ani nevim, jestli bych to tak chtěla, ale je fajn, že se uměli tak pěkne domluvit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - vějíř si myslím že by určitě šel k tvým šatům, když se podíváš ke mě do alba, tak si tam dokážu úplně na té fotce představit tvoje šaty,..jen s tím závojem ti neporadím,....jestli to budeš mít v kombinaci se zelenou, tak jen něco decentního,...jemnýho Jani - tak jim v salonu řekni, že potřebuješ fotku i se závojem včetně šatů pro kadeřnici, to by mohlo projít ne :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
taky prolízám svatební alba a taky mi kupodivu můj nastávající říká že už to trochu přeháním. hlavně o víkendu jsem perlila,sedímpřišpendlená na židli.........a spálila jsem brambory,hrnec je nepoužitelnej.adenpřed tím to odnesla mikrovlnka..........je na odpis,máme černou zeď atd....dělala jsem popcorn déle než je zdrávo :-D jsem zvědavá co se ještě stane do 12.9. abysme mnevyhořeli :-( no a výsledkem je že na brms jsem radši jen v práci aby u nás zase nehořelo :-D a aby miláček nebyl nafouklej :-p
Odpovědět
Holkýýý,tak mi poslali návrh na naše oznámení..až dám souhlas,tak se už bude tisknout!!!!No já se snad vážně vdám!!!!...i když asi nahá....to bude taky originální....chichi A zítra už jedeme pro prstýnky,musím dneska vybrat zálohu..chtějí třetinu,takže 4000 snad budou stačit!!!! Jupííííí :-D :-D Aci k těm šatům by se mi závoj nelíbil.....musím říct,že mě víc nějaký lehký klobouček....má ho tady v albíčku okka..něco takového.... Ale ty šaty jsou už samotné hodně reprezentativní..možná by měly zůstat jen s trochou bižu.....bez jakýchkoli pokrývek hlavy a závojů...Toť můj názor ;-)
Odpovědět
bajoch: :-D :-D :-D Tak u nás zatim katastrofy žádný, ale večeříme neobykle pozdě... A vůbec jsem nějaká nepoužitelná.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani připomíná mi to uplně mě,mělajsemuplně stejnpu radost z oznámka :-D dělali jsme si valstní návrh a hurááááááááááááá jsem pak chtěla křičet do celého svtěta(je v albu) ;-) pro prstýnky jdeme až v druhé půlce července :-(ale tak snad do té doby vydržím :-o máme naprpsto jasnoupředstavu a šikovného zaltníka,který dělal můj zásnubáček
Odpovědět
já dostávám vynadáno, že furt blokuju PC a že jsem nekumonukatviní a že mi z toho brzu hrábne :-) že neví, co tam furt prohlížím, když je to pořád stejný, apk zase rejpá, co jsem se tu dozvěděla a případně ještě přijde domů a volá "ááá, náš závislák".....když mě vidí s PC na klíně :-) ale zatím jsem nic nespálila, jen nestíhám žehlit, uklízet a tak....večeře jsou studené :-) tak nevím, jak dlouho to vydrží... díky za radu ohledně závoje...uvidím, jak to dopadne, až se šatky ušijou,t ak to vyzkouším...
Odpovědět
aci: jak u nás :-D Naštěstí máme každej svoje PC, sedíme zády k sobě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vydržej to s nám protože nás milujou :-)
Odpovědět
Ahoj holky má tady taky někdo termín 19.9. v Opavě? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka:Vějíř jsem si takyobjednalas Květuše,takdoufám,že to přijde v poho,i nějaký ty přísavky naauta a hlavně ten papírový balon jak se vypouští pro štěstí. krtek:Závoj bych k tomu vyzkoušela,proč bynešel?Já byla taky proti závoji,že mám krátký vlasy a ono to pak vypadá dobře,tak už ho mám taky doma. Holky kdo to psal s těma bolerkama?Nemáte nějaký odkaz? V Praze je taky pěkná kosa,ach jo,to počasí. Jak se ta svatba blíží tak to na mě nějakpadá, bojím se že budu ošklivá nevěsta,že se něco zkazí a pod. Tychlapy jsou fakt všude stejný, ten můj mi pořád říká na copořád civim,že už to musím znát na zpamět akdyž něco nevím,tak si prej mám nechat poradit od vás :-D
Odpovědět
bajoch: vy máte roztomilé oznámení....
Odpovědět
sidi: já jsem drahého upozornila, že i když budu vypadat jako koště, tak že mě musí pochválit a že nesmí ve svatební den na mě nic kritizovat, naopak chválit :-) já věřím, že to bude dorbé, i když třeba ne absolutně dokonalé, tka že si rozhodně ostudu neuděláme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bajoch:Děkuji za odkaz.Nevíš jak se to pohybuje cenově?Já zas nevím,aby se mi to hodilo k těm mým šatům,ach jo.Jinak krásný oznámení,tak máme zvířátkový ;-) vally:Ahoj vítám tě mezi námi.Někajse to taky rozrůstá :-D
Odpovědět
sidi.m--děkuju jj je to tady fajn si takhle s někym pokecat kdo ví co se nam v určity moment honí hlavou ohledně přípravy svatby
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?