Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky my budeme svatební noc doma, aby mě přítel přenesl přes práh našeho bytečku, navíc každej z našich přátel nám říkal že byli po svatbě tak vyřízení že si neměli ani chut neco takového vychutnávat, takže bych to vyděla na následující víkend. takovej svatební dar manžílkovi, TEN HOTEL JE FAKT BOŽÍ
Odpovědět
Profilova fotka
h.p. - no to jsou my otázky :-D :-D :-D :-D tady máme všichni zarezervovaný sluníčko :-D :-D :-D
Odpovědět
hanik: no přece zelý září bude super počasí....a nejlíp bude každou sobotu a pátek :-) zelvi: no já nemyslím, na nějaké noční řádění, to věřím, že budeme úplně grogy, ale takový pokoj, jako mají v tom Mýtu, to je přesně moje představa, s tou výřivkou, ona se bude hodit, aspons i člověk odpočine....Domů to budeme mít 100km, tam nepojedeme
Odpovědět
:-D hmm doufám že máš oravdu
Odpovědět
pravdu
Odpovědět
No dovču necháváme na posled tak doufám že nebudeme doma ;-(
Odpovědět
hanik: no nezbývá, než tomu věřit....kámoška měla svatbu před 14 dny, bylo 11 stupnů a pršelo..hrůza
Odpovědět
acimedaca: krásné šaty jsou mezi nima i ty nej???
Odpovědět
acimedaca:To mě je jí líto, ale jsou doležitější věci hlavně ať je to na celý život!!!
Odpovědět
no asi jsou, zřejmně to budou ty Postal....:-)
Odpovědět
aci: Jako teoreticky je času spstam ale prakticky jede na dovolenou nejdřív pani švadlena a pak já, takže pokud nechceme došívat šaty pár dnů před svatbou, tak by se to mělo sfouknout tučim tak do konce července ;-) Jinak dneska jsem sebou málem sekla - jsem si z nudy kontrolovala kalendář... A jak jsem tu někde v jednom tématu "poučeně" radila, jak jsem si úžasně posunula "své dny", aby mi nevyšly do svatby... Tak jsem si je posunula blbě :-N Jako do svatby by nevyšly, zato přesně první den na dovolený. Vzhledem k tomu, že to mívám prakticky celej tejden, by nám z tý dovči moc nezbylo :-S Takže jdu posunovat ještě jednou, tentokrát fakt aby se "to" vecpalo přesně mezi dovolenou a svatbu. Uf, ještě že jsem na to přišla teď! Omlouvám se za možná příliš osobní téma, ale fakt je to dneska můj nejsilnější zážitek :-D
Odpovědět
Ježiši, spousta tam mělo bejt napsáno... To je děsný, já už to tak komolim, že ani sama zpětně nejsem málem schopná identifikovat, co jsem to chtěla napsat =-)
Odpovědět
Článek se načítá
krtek: v pohodě...já přišla na to, že nejlepší je nevynechávat, že to stačí tak jednou za čtvrt roku...a ani doktor proti tomu nic nenamítal....ale tedka beru třífázovku, tak se to nedá :-(
Odpovědět
No mně to v kuse braný nedělá moc dobře, takže to právě musim řešit takhle dopředu - kdybych si to v tom "kritickým" období jenom vynechlala, tak by to stejně bylo na prd :-S
Odpovědět
Dobré ranko holčinky, tak mám za sebou druhou návštěvu salonu,šaty na mne mají..ale jen dvoje.Prostě velikost prsou 46 asi moc nefrčí....Jedny jsem zavrhla úplně jsou hnusné na ramínku i na mě.Takže výběr z jedněch to je fakt výběr jako stehno.Ale neházím flintu do žita a mám v merku ještě dva salony.V jednom jsem se dokonce ujistila mejlem,že tam ty konkrétní vybrané šaty na mne mají.Dokonce mi paní psala,že jsou super vystužené,takže pokud si člověk podrží prsa ve správném tvaru a zašněruje se,tak ani nemusím mít podprdu.A Praha bude takový můj záchytný bod,kdyby nikde nic. Holky jako věděla jsem že mám giga poprsí,ale že s tím budu mít takové starosti????....Navíc jsem ryze kalhotový typ,takže si ve všem připadám jako blbec....Vůbec si neužívám to,že můžu být princeznou! Holky a co na hlavu????Budete mít závoj,čelenku,kytku do vlasů???? Já mám teď nějaké starosti v práci,firma moc neprosperuje,tak se po nás majitel hodně hodně vozí.Takže mám nervy se svatbou a teď ještě v práci....
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, jdu si sem tak trochu vorazit,mám před sebou perný den a tady se trochu uklidnim. Když tak píšete o pousouvání "oněch dnů" tak sepřiznám,že asi budu mít smůlu,ale řešit to nebudu.Protože o svatební noci si asi stejně budem muset jen nechat zdát, a bůch ví jestli ji nestrávíme ve spacáku s ostatníma mlaďochama x-) . Řekli jsme si,že se buď zbalíme a odjedem domu a nebo že se uvidí. janicka - přeju ti hodně štěstí,ale ty své pravé určitě najdeš. Já sem taky spíš kalhotovej typ a když sem si zkoušela v salonu i korzetovky,docela se to líbilo i mě,akorát ta obruč byla hrozná. Pohla sem se a celé se to rozhoupalo.Připadala sem si jak panenka na tyčce :-) . No a jinak jak mam ty mimosy,tak já mam zas problém,že prsa céčka,ale vzhledem k tomu,že sem před nějakou dobou dost zhubla,tak teda žádná krása to neni. A tyhle šaty mi krásně drží tvar a hlavně jsou tam kde maj :-) . Jinak ač sem původně myslela jinak budu mít ve vlasech štrasovou čelenku,takovou jednoduchou a vlasy vzadu vyčesané a jakoby spadlé dopředu,ofinu atd. Docela jednoduchý účes,ale mám krátké vlasy a do září mi už víc nedorostou.A závoj jsem zamítla hned v počátku
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - jinak gratulu k další zkoušce. A k tomu bydlení..je to na každym a jeho možnostech.Je víc těch co si raději vezmou hypotéku a splácej 30 let,ale jsou ve svym a své hnízdečko si postupně dávaj dohromady. I když koupíš novej byt,vždy se najde něco co neni podle tvejch představ a chceš to předělat. No a ta menšina žije celej život v podnájmu.V jiných zemích to je dost běžný,prostě žijou dle svých možností platěj podnájem a jinak si života užívaj,jezděj po dovolených,různý akce,nemusej nijak moc makat a dřít na bytě nebo na baráku a vztekaj se ,když jim nájemce nedodrží slovo atd.nevim jestli jim svym způsobem nezávidim,my máme barák,tedy přítel má :-) , budem ho opravovat tak do důchodu,jsou v něm další 2 byty a dva nebytové prostory. jenže vše ve stavu dezolátnim,nejdřív hoooodně investovat a pak možná se ti to nějak vrátí.Ale tady na malim městě spíš vesnici nevim nevim...no snad sem tě nijak neotrávila,píšu tak trochu mimo téma...tak už raděj končim ;-)
Odpovědět
janicka: neboj, určitě něco najdeš, dneska je výběr velký a když bude nejhůř,tak v tý praze určitě něco seženeš...no jo, ta krize, ta nám dává, u nás v práci to není o nic lepší :-( petrajda: já jdu zrovna příští týden na kontrolu,tak si rovnou řeknu o ty posouvací prášky, kdyby náhodou :-) ony se hodí i tak, třeba na dovolenou. No barák, to je pěkná starost, pořád se nkědě něco opravuje :-( Najednom konci začneš a něž objedeš dokola, tak můžeš znova.
Odpovědět
dávám dotaz do pléna....tedka jsem narazila na diskuzi - jak sladit nevěstu a ženicha. Slečna tam řeší, jestli je nutná vestička pro ženich nebo ne..ten můj jí mít nebude. Ale pak jsem zjistila, že všichni píšou, že pod bílou košili musí být nátělník, nebo tričko..tak se ptám, jak to mají ty vaši chlapy? Ten můj se dost potí a jestli bude vedro,tak košile s dlouhým rukávem a ještě pod to tílko, to se mi zdá moc...Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
aci: no tak můj nejspíše bude mít taky bílou košily,a velmi pochybuju,že na sebe narve ještě nátělník :-N ,nevím,ale asi né....
Odpovědět
Profilova fotka
aci - vestičku mít nebude,i když jsme s ní původně počítali,ale je hrozně hubenej a prostě na něm jen tak plandá :-) ,takže bílou košili a nátělník dost pochybuju :-D . A co se počasí týče tak já patřím teda mezi skeptiky, myslim,že v září nebe nic moc podle toho jak se to zati vyvíjí
Odpovědět
pertajda: musíme doufat, že bude hezky...já chci, aby bylo :-) Takže myslíte, že nátělník není neutný? to jsem ráda, abych neudělal nějaké společenské faux-pas, když ho nebude mít...
Odpovědět
Profilova fotka
já sem skeptik,protože ve skrytu duše očekávám v den D nádherné počasí jako na riviéře :-D :-D jinak faux-pas to opravdu nebude. Mě teda vždycky připadá divný když se pod košilí rýsuje nátělník
Odpovědět
petrajda: no mě to taky přijde divné, dřív možná, když se nosily ty tesilové košile, tak za dob mýho děděčka...já už se lekla, že ho budu muset na to přemluvit...Ale je fakt, že jeden kluk od nás z práce nosí pořád pod košilí tričko, tak to asi tak zapomenutý zvyk nebude
Odpovědět
Profilova fotka
aci - neni,bohužel.Miláček si ho na sebe vezme jen když je fakt zima a se zjevnou nechutí. Kvalitní košile by měla být příjemná z bavlny,žádné umělotiny
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda... Ach jo, máš pravdu, ve všem... teď se jenom rozhodnout... Janicka: Šaty 100% najdeš! V jakých jsi byla zatím salonech? Mají stránky? A ty, co se chystáš? Že bychom je hromadně omrkly :-) ... A klid, se svatbou nemá smysl se nějak výrazně stresovat, to si myslím, užijeme až až poslední dva, tři dny před... Navíc to mají být krásný starosti - takže, klid, všechno bude jupí - stačí, že to je v práci na prd :-| Aci: Muž, když už si musí vzít košili a oblek, si většinou ten nátělník bere - jde o to, aby si nevypotil fleky na zádech a na břiše - aby to, když budu naturalistická, vsáklo všechno, co zvládne... Jinak u nás vestička bude - koupený oblek je ze 100% střižní vlny, je lehoučkej a fakt krásnej, že kdyby měl na tohle nějaký držky, tak už fakt nevím, co by chtěl (tričko, džíny a sandále??) ... Ale vzhledem k tomu, co se tu v poslední době propíralo zepředu nazad a odzadu napřed (až mě z toho přestalo bavit koukat do jiných diskusí, než je ta naše, popřípadě nějaká, kterou potřebuju, pánžto některé názory některých jedinců jsou vážně absurdní a nevím, kdo v tom případě spadl z jahody na znak - jestli já nebo oni... - ať jde v tom, v čem se bude cítit dobře! Jestli nechce nátělník a vestičku, tak ať si je proboha nebere - hlavně, když se bude líbit tobě, zbytek jsou rodina a kamarádi, ti vás mají rádi a budou se s vámi bavit klidně do rána bez ohledu na nátělník a vestičku... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlasim se po delsi dobe, ale ted uz mam po zkouskch, tak se snad budu objevovat castejsi. Vzdycky jsem sem jentak mrkla, ale urcite jsem nezvladala cist uplne vsehno, napisete toho kazdy den mraky :-) K aktualnimu tematu. Pritel bude mit vesticku a proto nepredpokladam, ze by zvladl pod kosili jeste natelnik. Myslim si, ze i tak mu budxe docela teplo. A s tim pocasim nestraste, sice nepredpovidaji nejake extra teple leto, ale na nase svatby urcite vychytame krasne babi leto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - :-D :-D ,hezky jsi to napsala - z jahody na znak - ale i já mám někdy pocit,že píšu nebo řešim blbosti :-) jinak po té době co jsme ¨byli na kámošově svatbě se na tu naši vlastní začínám docela těšit,jako že né že bych se netěšila i jindy,ale jaksi ta atmosféra tam...no hlavně zmatená,ale i tak... Ale řeknu vám,ten den tak strašně rychle utekl! Píšu si takovej harmonogram a kdo kdy a v kolik. Jak moc dlouho dopředu se u vás začnou scházet hosti? Hoďku dvě před odjezdem?
Odpovědět
Profilova fotka
Vy moji sýčkové - bude krásně!! (Proč? Protože jsem to řekla!) :-) Bude jako dneska... modrý nebe, teplota akorát a všechno bude super zelený! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda: To není o psaní a řešení blbostí (to já dělám taky) - to je o tom, že tu prostě některé duše musí být, s prominutím, v každým ho*ně vařaja... A mě nebaví neustále číst, jak se někdo s někým hádá jen z principu, protože už na sebe mají alergii nebo jak něco musí nutně vyjadřovat snad v každý diskusi, protože asi nemá nic lepšího na práci, než celý den sedět na BRMS... ... jééé, ani náhodou - nám se sem skoro nikdo nevejde, takže většina svatebčanů pojede rovnou na místo - u nás se sejde ráno jenom ten nejdůležitější základ - sestra, maminka, kadeřnice, sestřenice, co měl bude líčit a její přítel, druhá sestřenka jako psychická a fyzická pomoc a toť vše! Taťka pojede odvézt dort a zbytek famílie dojede až na doraz a počkají venku - nahoru ani nepůjdou (leda se vyčurat) a rovnou se pojede... já chtěla kolonu, tak se to vymyslelo takhle ;-) Nedbi: Gratulace ke zkouškám! Jsi borec, takže hurá do finále :-)... Mě čeká poslední ve středu... Pak ještě odevzdat dvě práce, ale to už tak nějak nepočítám :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?