Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
TO jsou fotky, někdy z ledna, takže teď už mám delší vlasy, ale těším se že je hned po svatbě zase nechám ostříhat a hlavně sestříhat,...mám to teď takový nijaký:-) To bolerko chci mít jen večer v záloze když by bylo u grilu chladno a půjde i k těm převlekovkám. A co ty Aci plánuješ s vlasama?
Odpovědět
Profilova fotka
Zelvi: Jo, tak ten je super! Aci: No tááák, budeš krásná nejkrásnější i s kratšími vlasy!! (ostatně jako my všechny, no ni? :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a nebudu působit v kudrnatejch vlasech jak cukrblik když mám nadělanou sukni? co myslíte,....strašně se mi líbí ten účes, ale kadeřnice mi řekla že by volila něco hladkýho, ale je pravda že ta kadeřnice(je to moje kamarádka)třeba vůbec neuznává závoje, prej zestaršují,....ale kdybych ho opravdu chtěla tak bych si ho prosadila:-) :-p
Odpovědět
ziraf: tak držíme palce... jizi: hezký optimismus :-D zelvi: no já nevím právě, co budu mít za účes...do drdolu to nedám, mám jen takový myší ocásek...mám od přírody vlasy vlnitý, tak to prostě asi nechám sepnout nějakýma sponečkama.....ono na krátké vlasy moc účesů není, mám doma asi dvě fotky, co se mi líbí, večer to hodím do alba...zkouším je naechat narůst,ale nejsem na to moc zvyklá a je to divný.... kudrnatý? to není - mě se tedy líbí víc ten světlý účes co máš v albu a ten je jen zvlněný, ne kudrnatý...ten bych řekla, že se k těm šatům hodí...
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf: Tak dej vědět! Aci: No však, přeci si nesmím dopředu připouštět, že mi ze stresu vyraší beďary, účes mi nebude držet, líčení se rozmaže, zlomím si podpatek, pokydám se jídlem... a do toho všeho bude pět stupňů, vichr a déšť - to bych si to mohla jít rovnou hodit :-D Zelvi: Závoje zestaršují? No, s tím bych si dovolila nesouhlasit ;-) A jako cukrblík podle mě vypadat nebudeš - ale uvidíš na zkoušce, pak to prodiskutejeme detailně ;-) (samozřejmě pokud se necháš :-D)
Odpovědět
jizi: no když mluvíš o těch beďarech a tak....minulý víkend jsem se pěkně opálila při práci na zahradě, až semi z toho udělaly opary, vypadám příšerně....já na ně navíc docela trpím, skoro na každé fotce mám opar na puse...tak se mě přítel ptal, že doufá, že na svatbu to mít nebudu....úplně mě to vyděsilo...představa, že takhle vypadám na svatbu, to by mě zabilo...tak se asi 14 dní předtím budu cpát všem možnýma práškama, na opary, beta karotenem, vitamíny a co já vím, co je proti flekům na obličeji.....
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - jasně že se nechám, a budu ráda za jakoukoliv kritiku, lepší za včas, když s tím člověk ještě může něco udělat s :-D tím závojem to říká ta kadeřnice, ale to jsem měla jasnou volbu ještě než jsme se o tom bavili, ale rozhodně nemám pocit že bych v závoji vypadal starší Aci - jestli myslíš ten světlí s tím ocáskem ten je taky super, prostě jeden z těchto dvou to bude. ted akorát odbarvujeme vlasy na bílo a pak na svatbu mi na to dá lila pramínky - je to prej nějaká barva která se nanáší cca 5hodin,...jakože šampon působí ale půl hoďky, pak barva, pak zas nějakej přípravek, pak uzamykač,.....no doufám že na svatbu budu mít vůbec vlasy:-)
Odpovědět
zelvi: odbarvuješ se na blond? ty jo, to je změna....a do toho lila pramínky...hmm, to abys ladila se svatební výzdobou :-) to je teda nějaký sepciální preparát, jen doufám, že s toho vyleze tam lila barva a ne nějaká jiná :-) mě barva chytá strašně špatně, mám vlasy vyšisované od chloru (12 let jsem závodně plavala), takž at je kadeřnice sebedražší a má sebelepší barvy, tak já ze všeho mám po dvou umytích zrzavou...
Odpovědět
Profilova fotka
aci - já to napsala špatně,....mám černý vlasy,....a odbasrvujeme pramínky na blond, které následně pak obarvíme na tu lila.
Odpovědět
uf, to já už se lekla, že se odbarvuješ celá na blond, podle toho obrázku....
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne , já jsem věrná černý barvě, akorát podle nálady a když mě omrzí účes, tak změní pramínky z bílé na vínovou a pak zase bílou
Odpovědět
já jsem jedn čas přemýšlela, že bych zkusila blond melír....když mi nedrží žádná barva, tak to odbarvení by mělo držet...ale neodhodlala jsem se..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, nemáte některá nějaký návod na šmodrchání vývazků? Přišly mi stužky a nějak nevím, odkud začít... =-)
Odpovědět
ahojky, zajistila jsem pro svého přítele který má 19 července narozeniny 32 tiny, ubytovaní na víkend hotelu viva ironia je to ve vysokém mýtě, jsou tam luxusní pokoje v ložnici s výřivkou naprosto mě ty fotky dostaly. tak jsem si řekla že mu dám dárek romantický předsvatební víkend.
Odpovědět
jizi, máš to v poště, ale ještě jsem je nedělala ;-)
Odpovědět
mayner: no pěkně ho rozmazluješ :-)
Odpovědět
no jo, ale chlapec si to zaslouží
Odpovědět
no když to říkáš :-) jdu se na ty fotky hotelu mrknout, nalákala jsi mě
Odpovědět
mayner:ty jo, to je fakt paráda, to bych si představovala jako pokoj pro svatební noc..
Odpovědět
acimedaca.: vid já když jsem to viděla tak jsem z toho byla hotová. vzhledem k tomu že svatební noc budeme mít v apartmanu kde bude hostina. ale v tom Vysokém Mytě to je bomba.
Odpovědět
bohužel Vysoké Mýto je z Prahy dost daleko....snažím se v Praze najít nějaký pěkný hotýlek, kam bysme se na svatební noc ubytovali, ale nic hezkého jsem nenašla :-( všechno je úplně v centru, na Malé Straně...myslela jsem, že najdu něco pěkného blízko počernic a nenašla :-( nejblíž ve Strašnicích
Odpovědět
my tu hostinu máme hotelu Astra pár metrů od metra skalka.
Odpovědět
My máme hostinu v Dolních Počernicích v restauraci Léta Páně, tak jsem myslela, že najedu něco poblíž...jsou tam sice nějaké pensionky, ale tam jsou jen obyčejné pokoje a my jsme si chtěli dopřát na svatební noc něco super...
Odpovědět
já jsem také dlouho hledala než jsem narazila na ten hotel astra. uřčitě ještě neco najdes.
Odpovědět
Ahojky! Jsem tu dneska jenom ůletem světem, tak jsem požádně vnímala jenom první dnešní stránku ;-) sidi: To album je... prostě mazec, co na to říct? Jinak já občas taky takhle sejčkuju, ale nedovedu si vůbec představit, že by se něco fakt stalo. Někdo tu psal - život je kurva. Tak pod to se podepisuju :-( jizi: Ehm, ta fotka v pasu je právě dva roky (= asi 5 kilo ;-) ) stará, takže tam bych se teď chtěla opět dostat. A podle obličeje se u mě nedá soudit, do pasu to je v pohodě, ale zato od pasu dolů... :-N Určitě jsem chtěla reagovat ještě na něco, ale jsem skleróza... jo, už vim - byty! To my teď řešíme každou chvíli, jestli lepší dlouhodobej pronájem, nebo hypotéku. Taky je tu možnost odoupit od někoho dekret na družstevní byt... Ale nevim, aby to nevyšlo stejně jak ta hypotéka :-N No, zatim je před náma svatba a pak se uvidí. A dneska jsem si domluvila zkoušku šatů na pátek večer x-) - jestli to pani stihne, je prej kapánek ve skluzu.
Odpovědět
krtek: tak nám pak poreferuješ, jak ti šaty sedí...není proč se nervovat, svatba je až v září :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady je to na mě nějaké rychlé hehe svatbu budeme mít na slezské radnici a hostinu bud na zámku v šilheřovicích a nebo v edenu a pak je ještě místo takže plus mínus to je pohoda...prstýnky taky vybrány šaty si budu nechat šít seznam hostů i pozvánky jsou hotovy tak nevím hehe co dál...fotografka je kadeřnice i maskérka snad taky auto zařízeno tak já nevím jsem nějaký rychlík hehe
Odpovědět
bubbleel: no vidíš, jak jsi šikovná...aspon to máš z krku a ted se můžeš v klidu těšit..
Odpovědět
Profilova fotka
to jo svatba má byt o radosti ne o stresu :) však ono se to nějak udělá :)
Odpovědět
Ahoj nevěsty tak co jaké bude v září počasíčko co myslíte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?