Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Jejej tak to my máme rozpočet tak poloviční....nechceme tolik lidí.Náš limit je tak dvacet lidí...chceme jen fakt ty nejbližší.Jinak musím říct,že jsem taková docela dost praktická,takže bych si přála krásný šaty..chci aby Pepča,kterej mne zná jen v džínách byl paf a pyšnej jakou má kóčuli..a pak si přeju krásný prstýnky...bude to naše památka na celý život.A to ostatní nějak zvládneme. Dneska už jsme dostali tip na kapelu.Jen asi bude všechno na mých bedrech..Pepča není vyběhávací typ a taky začíná u své matky dělat od pondělka topení:-( Holky nevíte zda někde na netu je ten formulář,co se má vyplnit na matriku??? Jooo a jinak perlička,když se vdávala loni kamarádka..vdávala se v 36 (poprvé!!!) a když přišla na matriku,tak jí tam ta bába říká..No tak si připravte OP,papíry od rozvodu...Jako když jí bylo 36,tak musela být automaticky rozvedená a nemohla by být v 36 svobodná!!!!
Odpovědět
janicka: Tak ta matrikářka je docela netaktní, neřku-li sprostá :-S Jinak jak jsem tak pochopila, tak vy budete mít dost "z vlastních zdrojů"? to byste se mohli do toho rozpočtu vlézt. Já ten formulář stahla z netu brandýský matriky, ale nevim, jestli je všude stejnej, nebo ho má každá matrika upravenej po svým.
Odpovědět
Profilova fotka
holky ty papíry na matriku mě taky zajímají
Odpovědět
Krtečku ty tam nemáš Tvé vysněné nebo dokonce vybrané šaty!!Copak se líbí Tobě??? Jinak to víte,že bych brala klasiku,nějaký krásný korzetovky s holýma ramenama,ale prostě si to nemůžu dovolit... Kamarádka,která je docela při těle si tohle vzala,navíc to má díky věku takové vytahanější a bylo to docela hrozný.....Toho se chci vyvarovat..nejdřív jsem přemýšlela o šálu..jenže já jsem nervák od přírody,tak co teprve v takový hektický den..a ještě myslet na šál!!!! :-o :-o
Odpovědět
Já ho hledala na lounský Měú,ale mají tam prdlajs.Takže jsem se stihla ještě rozčílit,hlavně že tam sedí milion protivnejch bab,ale aby měli formuláře na stránkách,aby člověk nemusel pořád lítat sem a tam to ne. Holky a už máte vybrané svědky??? Já bych ráda chlapa a Pepča taky..takže budeme mít dva svědky chlapy.....myslíte,že to neva??
Odpovědět
janicka: Já je mám zatim jenom vhlavě ;-) Pod prsama přestřižený, s mašlí dozadu, krátký rukávky, od prsou dolu volný. Sama jsem zvědavá, jak budou vypadat. A my teda budem mít já svědkyni, můj muž svědka. Ale moh mít taky svědkyni, nakonec se rozhod pro kolegu z práce. To neni daný, že by svědci měli bejt "páreček", akorát se to tak většinou poštěstí, tak to vypadá "normálnějc".
Odpovědět
Krtečku sice máme dost známých,ale zdarma to taky určitě nebude.... Jenom jediné nevím co s vlasama..mám takové na ramena a nesnáším různé kudrlinky a činčurinky kolem obličeje...z toho jsem nervozní. :-S A víte co se říká,že musíte mít??Něco starého,vypůjčeného a modrého!!!Splňujete tento požadavek na svatební pověru??? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Janičko - já budu mít za svědka kamarádku a přítel kamaráda, ty formuláře jsem už našla na stránkách mé matriky
Odpovědět
jani: Ale určitě to bude levnější, ne? Jinak na tu pověru docela dlabu, jsem toho přesycená z americkejch filmů :-p Obzvlášť "modrý" teda nevim, kde bych vzala (podvazek z téhož důvodu jako to ostatní mít nebudu) - ale vlastně to jediný možná nakonec splnim (jo, ještě "nový") - parfém Dolce Gabana Light BLUE ;-)
Odpovědět
Chichi..tak to já budu mít alespoň kluka,který bude mít z nás všech nejdelší vlasy..chi :-D Jinak jsi mne moooc potěšila,konečně někdo,kdo nemá ještě šaty...jinak bych si tady mezi váma připadala jako brzda(i když asi jsem ;-) Ale díky všem za uklidnění,že se to dá ještě v pohodičce stihnout. Pepča má taky kolegu z práce. Holky a nechaly jste si na prstýnky něco vyrýt????Datum,jméno nebo snad obojí???Jinak já bych si přála určitě žluté zlato...ale zase protože musím.Mám totiž strašně světlou pleť,špatně se opaluju,takže jsem pořád taková "vyblenclá",a tak bílé zlato,i když je krásné,vypadá na mě špatně,žluté je lepší,je takové teploučké...
Odpovědět
Krtečku ty jsi fikaná..chichichi..s tím parfémem,to bylo dobrý!!!Ale blue je fakt modrá..chichi zelvi a myslíš,že jsou nějaký univerzální nebo jsou na kažou matriku jiný???Můžeš sem hodit odkaz??Díky ;-)
Odpovědět
A má vlasy delší než ty? ty jo, to abyste začali řešit nějakej slavnostní účes ;-) :-D Ale náhodou, mě se dlouhý vlasy na chlapech líběj (většinou). My budem mít vyrytý jenom datum.
Odpovědět
Článek se načítá
No Jiřík má vlasy až pod lopatky..dlouhý,černý,vlnitý... BUdete mít holky někdo příčesek nebo něco takového???Kamarádka si barví vlasy na černo,takže měla výhodu,vzala si ho a vypadalo to báječně...Já bych teda do toho nešla... Jooa co hudba...myslím u obřadu.TeĎ asi oslovuji hlavně ty co to budou mít klasicky na radnici..necháte si tak fižlat nějaký ty jejich nahraný nebo jste si sestavili svoje cédo???
Odpovědět
Dneska už se loučím ;-) Dobou noc všem a díky za fajn přijetí :-D
Odpovědět
Hudba - vlastní CD, nevim co by se muselo stát, abych přistoupila na vrahany :-D A příčesek rozhodně ne-e (nemám na sobě ráda umělý věci obecně)
Odpovědět
Profilova fotka
jani: tak my mame na prstynkach vyryte takova nase tajne souslovi, jinak ani jmeno,a ni datum :-) prstynky mam v albu a uz je mame doma, tak na ne chodim koukat x-) dobrou a zas se tu ukaz :-)
Odpovědět
http://www.formstudio.cz/formulare/pd... ještě jsem na skok zpět,ale už fakt jdu hají...formulář vkládám ;-) Našli jste holčiny stejný??? Pááá
Odpovědět
jani: Tak jednim okem jsme rkla - jo, je to stejný. Dobrou! estrel: Teda, to vaše takný sousloví by mě zajímalo :-N No mě napadlo, že my bysme si tam klidně mohli dát to "krleš", jakožto údajné požádání o ruku. Mezi známejma a v rodině už je to normálně "veselá historka". A jak tě požádal? No, normálně, "krleš" :-D :-D (To už jsem totiž byla fakt docela na nervy, jak se to táhlo a pořád žádný vyslovení se, tak jsem mu vysvětlovala, že bych to i zařizovala, klidně i všechno, ale že se to musí s nějakým předstihem a abych teda mohla začít, tak někdo - jako on - musí říct to "krleš", jako že jo, jdeme do toho, můžeš zařizovat. Tak to po pár minutách ticha u nějakýho filmu na Nově řek :-N :-N )
Odpovědět
jani: Mrkla jsem jednim okem, aby bylo jasno :-D
Odpovědět
tak my máme žluté zlato, vyrytá jména a datum, prstýnky si vyzvedneme v srpnu. svatbu mame v září
Odpovědět
Pane jo, ještě jsem se ani nesrovnala s faktem, že odpočítávadlo v plánovači má jenom dvě číslice, a teď koukám do alba - místo 3 měsíců už jenom 2 a 30 dní :-N Občas si fakt přeju, aby už bylo po všem. Nebo aspoň po těch přípravách, aby byl den D, všechno nachystáno, připraveno... A hodně se začínám těšit, až si pár dní po svatbě sednem nad fotky (nebo aspoň já - drahej fotky obecně moc nemusí), s pocitem, že už patříme k sobě i oficiálně, že už nejsem "slečna X...ová", ale "pani Y...ová" x-) A na Vánoce už budeme moct napsat na přání "přejí Y...ovi" x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtku- jj,myslela sem tebe :-) Já vím,že to byla taková záplata,psala jsi to.Já jen reagovala na ty prstýnky, to víš závidím těm ostatním co ho dostali ;-) :-) . janicka - šaty které se ti líbí jsou moc pěkné. nelituj,že nejsou korzetovky, mě naopak přijdou šaty s ramínky užšími či širšími velice pěkné a vkusné. no jinak sem sem jen jukla a jdu chrnět.Zejtra nás čeká ta sláva,tak se chci na to vyspat. Jo jinak sem přistihla přítele jak kouká po svatebních fotkách.On je zejtra za toho fotografa.Tak sem myslela,že se nechává inspirovat,jak a co se fotí,detaily a tak. Nakonec z něj vylezlo,že čučí po těch technickejch detailech,jako jakej foťák fotil tu či onu fotku,clona časy, s bleskem bez blesku. teprve za hodnou chvíli si všimnul,že na těch fotkách je občas i nějaká nevěsta a ženich :-D :-D.No jo - je prostě blázen do focení.
Odpovědět
Profilova fotka
Janičko - jo jo formuláře jsem našla celkově potřebujeme tři, když dáš do googlu Matrika Bystrc tak to tam pak najdeš. Ale mají v hlaviš´čce jejich iniciály
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.bystrc.cz/ImgLib/Doc000001... tak jsem našla ještě tento formulář
Odpovědět
Profilova fotka
jani: ale vsechny formulare ti daji na matrice,nemusis si to tisknout !!! a nechces si zalozit album? ;-) krktu: tak to bych si tam to "krles" teda vyryt dala :-D to je super!!! mne to prijde lepsi, nez jen datum a jemno, jsem to tu uz jednou psala, ale jsme si s pritelem rikali, ze vime, jak se jmenujeme a dulezitejsi, nez datum svatby je to, od kdy jsme spolu, ze to stejne budeme vzdy poctat podle nase vyroci. no a kdyz budeme senilni, tak si stejne nevzpomeneme, ze to mame na prstynku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, zas pisu jak cune, pardon :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, jsem na**tá jak jetel - bota je zase pryč, tak to ne - buď mi dámy adminky vysvětlí, co s ní mají za problém nebo se tu s vámi rozloučím, já se od někoho, kdo se realizuje tím, že si na postu admina svatebního webu kompenzuje pravděpodobně nedostatek moci v reálném světě, buzerovat nenechám - ta bota je moje svatební, stokrát víc to souvisí se svatbou než prádlo nebo třeba ohňostroj, co v albu mám a zůstává tam (doufám, že teď zmizí, haha) a to, že u toho leží zvíře je detail, kdyby tam byla kuchařka nebo děcko, bylo by to naprosto stejné!! Boha jeho... To mi hnulo žlučí... ... jdu vás dočíst...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani: šaty jsou moc hezký! ... A pokud jde o dva svědky - chlapy, za sebe myslím, že je to úplně v pohodě :-) S vlasama taky nevím, co udělám, asi něco jednoduchýho, ublízlýho, mým hodně zdobený šaty, tak ať nevypadám jako maškara... Na prstýnky jsme si nic vyrýt nenechali - vím koho si beru, i kdy to bude a jestli to někdy zapomenu, tak to bude asi jedině dobře :-D Ale "krleš" je super... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: napis anaxamon !!! a vyreste to. tohle je fakt pakarna. at ti proste reknou, co je za problem. kde ma jana saty? ja jsem asi moc pozorne nedocitala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: to tvoje svatbni pradlo je husty :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?