Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Jupííí..našla jsem ještě jedny!!!!Od téhle firmy mají šaty ve vedlejším městě.No myslím,že příští týden už něco vyberu http://www.bridarling.com/marques/col... a tyhle druhé jsou ovšem bomba!!! http://www.bridarling.com/marques/col...
Odpovědět
ahojky já jsem si šaty vybrala až v brandýse nad labem, v praze bylo byli dost drahé za půjčení. Stáli mě 4500.
Odpovědět
Jééé ono tam skáče pořád to stejný..tak to mne mrzí..... Uvidíme,pojedeme tam v úterý,tak snad si vyberu.Půjčovné mají od 4 do 6 tisíc. Mayner a máš je na obrázku???Hoď odkaz..
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak rekni koliktae jsou to saty od zacatku :-) to pujcovane je dobre. ja mam za 8 000 kc, protoze jsem zrovna chytla akci v Andelskem svatebnim, kdy meli 2 000 kc slevu :-p
Odpovědět
Esteril juknu,které to jsou..
Odpovědět
Už vím..ty třetí..s dlouhým rukávkem
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak jsme se bavily o tom zenichovi ve svetru, tak pridavam fotku, kde je zenich taky lezerne obleceny a presto to vypada dobre :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
A pak ještě ty desátý..(ona má za sebou vě vázy s růžema) No uvidíme co zjistím v úterý... Nikde jsem neviděla tolik hezkých šatů,které by splňovaly můj požadavek na rukávek!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jani, ja jsem si to myslela podle tech puvodnich satu :-) hezky. taknam pak hod i fotky ze zkouseni :-)
Odpovědět
Víš co oni tady alespoň trochu ladí..ale myslím,že všichni řeší tu fotku s ženichem v lila svetru..ten se dokonce dostal až na koníka....a oni to měli hloupý v tom,že ona krajku a on pleteninu..to moc k sobě nešlo....
Odpovědět
Esteril a kdepak máš Ty svoje šaty..jinak teda 8000 je fakt ranec....ale na šatech bych taky šetřit nechtěla..raději si zaplatím s rukávkem nějaké dražší francouzské,ale budu vědět,že mi sluší a že se v nic cítím. dobře...než to nějak pyklíkovat jen s korzetovkama a pak se pořád ošívat,že v tom mám ramena jako Xena. Mimo gigaprsou mám totiž problém s tím,že mám nemocná záda,takže je mám občas docela dost napuchlá,chodím na masáže,ale nepomáhá mi to...
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Jsme měli včera doma taky Itálii - nejspíš byly nějaký skvrny ny slunci ... :-) Jani: Teda oboje jsou nádherný - myslím, že tu budeš z nás jediná s dlouhým rukávem - paráda!! :-D Jinak se mi zdál další skvělý svatební sen - byla zima a moje sestra-svědkyně přišla oblečená v džínách a dvou svetrech (nějaký tlustým hnusným šedivým a přes něj měla bílej) - strašně jsem se v tom snu vytočila, k tomu ji začala naše máma obhajovat, že jí přeci nebude zima!! :-) ... Nechci vědět, co se mi bude zdát týden před svatbou!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jani: fakt i na konikovi se to resilo, jo? :-) no prave, kdyby on si vzal nejakou lila kosili, tak je to podle me jeste OK .... mno jani: ja jsem je tu v albu mela hodne dlouho, ale uz jsem je smazala :-) ale najdu je na www
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.andelske-svatebni-studio.c... jsou na 4. strane vlevo nahore - Pronovias Domingo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jizi, stale me zajima argumentace ikarkulky, prosiiiiiiiiiiim, sem s ni :-D :-p
Odpovědět
To víš,že se to řešilo i tam..někdo to vyštrachal,tak pak dal odkaz na koníka.... Každý máme jiný vkus,takže nám asi nepřísluší říkat,že jsou nevkusný..ale pokud mám vyjádřit svůj názor,tak já bych tohle u partnera "nekousla"..chci klasický oblek.Navíc nevím zda máte stejný názor jako já..ale ať je chlap sebeošklivější,tak pěkný oblek,který mu sekne z něj udělá vždy chlapáka.A taky já mám partnera,který si bere oblek cca 3x do roka,takže budu moc ráda,že ho v něm zase uvidím.Mám doma fotbalistu,takže má vysportovanou postavu a tak je na něj v obleku radost pohledět..chichi..i bez něj :-D :-D :-D Jinak jsem poslala emila té paní na tyhle poslední šaty..říkala,že na provozovně má jen část věcí,ale prý není problém objednat!!Jupííí..tak snad to klapne!!!Navíc se mi moc líbil její přístup,kdy jsem okolo 10 emila poslala a už mám odpověď.....(pro někoho třeba hloupost,ale mě to přijde milé) Esteril ty šaty jsou nádherný,úžasný!!!!Budeš to mít i s tím bolerkem nebo bez??? My jsme teď přišli z procházky,byla jsem si v práci vytisknout ten formulář,tak ho vyplním a zítra tam skočíme.
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: prosim prosim, hod mi do IP odpoved na ten dort. kde vam ho v Praze budou delat za takovou super cenu? dekuju :-) nn, budu to mit bez bolerka, ani jsem ho nezkousela, mozna ho vyzkousim na zkousce tyden pred a uvidim i podle pocasi :-)
Odpovědět
Holky, taky vám teď půl dne nejelo beremko? Nějak se jim to asi kazí..... estr: Hezký šatky :-) jizi: To je určitě erupcema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, vypadalo to na odstávku serveru... Zrovna dneska se mě sestra ptala, co budu mít přes ramena, když bude hnusně (volala jsem jí, abych jí vynadala za ty džíny a světr :-D - ale mám být prý v klidu, nejsem magor, taky se jí před svatbou zdály ujetý sny o tom, jak se po***lo všechno, co mohlo...) - a netuším... mám pocit, že ať si k těm "mým" vezmu cokoliv, bude to vypadat blbě a já nechci vypadat jako člneka ansámblu z cirkusu Humberto... Co byste si vzaly vy?
Odpovědět
jizi: Taky přemýšlím, co na šaty...Přeci jen v kostele je chladno i v létě :-| Uvažuju o nějakém plédu nebo šálu nebo něco takového...obyčejné, bez vzorku.
Odpovědět
Profilova fotka
salomme: nn, tak jsem se sem nemohla dostat. a to si delam pravidelne pauzy od uceni a vzdy jdem chtela kouknout a ono nic, tak jsem se musela jit ucit :-D a dekuju :-) jizi: ty budes mit ty v albu? no ja bych asi taky zvolila jen nejaky pled bez vzorku.
Odpovědět
estr: A co se učíš hezkého?
Odpovědět
Profilova fotka
Estrellita: Jo jo, budu mít ty z alba :-) Ony na fotce vypadají... no řekněme: zvláštně (před zkouškou jsme se shodly, že ty mají prostě všechno a rozhodně ne v kladném slova smyslu... ještě na ramínku jsem z nich byla dost konsternovaná a celkový dojem byl naprosto fascinující :-)) ...kdyžtak můžu poslat odkaz na fotky ze zkoušky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jizi, posli odkaz ze zkousky :-)
Odpovědět
jizi: Jj, pošli odkaz x-) A přes jakou cestovku jste si zamluvili tu svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
Výraz nehodnotit... :-) Na tom musím ještě zapracovat :-D http://jizinka.rajce.idnes.cz/Zkouska... (jméno i heslo je "šaty") Salomme: Rudolf Reisen - mají kancl pod Kotvou, paní mi tam přišla docela laxní na to, co by se měla snažit prodávat... :-|
Odpovědět
jizi: ty jo, tak hned ty první šaty jsou přesně můj styl! Krásné! Jdu se koukat dál :)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: moc pekny. slusi ti i ty temer posledni, ktere jsou ve stejnem stylu, ale jen nad prsa :-) a je to prijemne, to kolem krku? neskrabe to ?
Odpovědět
Hmmm, a ty favoritky....v těch teda vypadáš hooodně luxusně! Skvělý výběr!
Odpovědět
Profilova fotka
jizi a jak budes mit vlasy? predpokladam,ze asi nahoru, vid? aby to vsechno vyniklo? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?