Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi smázli fotku dortu, byl na něm odkaz na web, odkud jsem obrázek stáhla - na druhou stranu - neporušujeme právě tímhle autorský zákon? Když si stáhnu fotku něčího výrobku, jsem nucená smazat název obchodu nebo výrobce a teprve poté fotku uvěřejňuju? ... Navíc potom složitě zjišťuju, odkud kdo co má a jako největší gól mi přijde diskuse "Hledám..." - sama o sobě je parádní, velice užitečná atd. ALE - hledala jsem brož do hlavy, jen co jsem tam napsala, podařilo se mi ji najít, tak jsem rovnou hodila odkaz na firmu - a to se nesmí! Takže když napíšu: wéwéwé - tečka - mulletjoe - tečka - com tak je to nejspíš OK, ale když dám: http://www.mulletjoe.com - tak Joeovi s luxusním fotbalákem dělám asi reklamu... :-) No nic, jsem trucovitý zmeťour a jdu si kocouře vrátit... ;-) jestli bude zase nějaká z nich cacná, budu už hnusná... Petrajda: Pořádně se obleč a koukej sledovat každý detail, budeme čekat na podrobný report ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - fotka "zátiší s botkama a kocourem" výborná :-) :-) .Držím palce ať projde sítem. každopádně jsi zahájila malou revoluci x-) si myslím,protože přesně to co píšeš tak je a tady funguje.Na jednu stranu chápu ,že na tzv.neplacenou reklamu tady nejsou zvědavý,ale k čemu tenhle portál teda je? Rady porady ale potřebujem přece občas vědět odkud. Možná k tomu má sloužit IP.Občas ji použiju s nějakým přímim dotazem,ale dizkuze má bejt spíš veřejná. Taky čtu stará témata a někdy je to i přínosné. Jinak info podám doufám bleskově v pondělí jak co bylo a tak. Vzhledem k tomu,že tam jdem jako "foťáci",tak budu mít doufám podrobný přehled a musím bejt u všeho :-) . teda hlavně přítel,já budu maximálně držet a měnit objektivy :-)
Odpovědět
Ahojky holčinky, jsem tady nová a tak pokud nevadí ráda bych se přidala. Přejeme si stejně jako petrajda svatbu 26.září 2009. Zatím jsme pro to ale ještě neudělali vůbec nic..snad jen čmuchám na netu po hezkých prstýncích. Jak jste všechny daleko???
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, vítej :-) Určitě se přidej, víc hlav, víc ví a víc naplánuje ;-) Petrajda: Já jsem prd revolucionář - ale z principu si za tou fotkou stojím, protože opravdu netuším, jaké pravidlo jí můžu porušovat...
Odpovědět
chichi..no já toho holky asi moc nenaplánuju,mám doma takového skrblíka:-).Ale tak nějak s ním souhlasím,chceme stavět,takže penízky budou potřeba tam... Jinak jsme v dubnu přišli o miminko v 12tt,takže tohle je taková "záplata"..aby se člověk soustředil na něco jiného a nemyslel jen na to ošklivé...říkám si,že když se zabavím"svatebním blázincem" tak se přeci jen dám dřív do kupy a i to miminko půjde samo.
Odpovědět
Profilova fotka
jani - miminko přijde třeba i souběžně se svatbou :-) . My si to plánovali tak nějak,ale jsem holka marnivá,mám vybrané šaty do kterých nesmim přibrat ani deko tudíž mimi až třeba během svatební noci :-D jestli ovšem nějaká bude.Jinak vítej. A jakou svatbu chystáte? Menší,větší, v katedrále, na hradě a nebo na úřadě jako my? jinak taky během toho svatebního blázince stavíme sice sme se už dokázali přestěhovat,ale tím to rozhodně nekončí,ale každopádně jsme už ve svym..
Odpovědět
My chceme svatbu menší,jen ti nejbližší tzn.20 lidí...žádná monsterakce!!!Jinak klasika na úřadě. Co už máte vyřízeno.....???? U nás to vzniklo jako momentální nápad, před měsícem.29.5. jsem měla narozeniny,tak jsem od páníčka dostala zásnubní prstýnek s briliantem..a já si přeju svatbu jako měli naši v září....jim to vydrželo už 33 let,tak snad je budeme následovat..sice vím,že datum nic nevyřeší,ale je to spíš takové symbolické.. Takže padlo datum 26.září.... Jen jsem si řekla..jo tak fajn,jdeme do toho,ale teď když koukám do různých albíček,tak jsem z toho trochu nervozní....nemáme jen nic,jen představu o šatech,prstýnku,místě konání a datumu....
Odpovědět
petrajda: v ponědlí očekáváme PODROBNÝ report ze svatby, nemysli, že to nějak ošidíš, potřebujeme informace :-) janicka vítej :-) jizi: rebelkám zdar :-) ¨já vůbec nestíhám reagovat,t edka mám děsně práce v práci i doma, takže budu asi psát jen hesla :-)
Odpovědět
acimedaca..jsem úplně odvařená z toho tvého albíčka...tak pro jaké ses nakonec rozhodla??? Já si bohužel nemůžu moc vybírat,mám strašně velký prsa a k tomu i docela oplácaný ruce...tak si myslím,že budu muset mít takové to bolerko. Joo a Adina je osvědčená,měli tam velký výběr???A co ceny???
Odpovědět
Profilova fotka
aci - NEOŠIDÍM :-) :-) ÚPLNĚ NEJVÍC SLIBUJU ! JANI - TAK TO JE HEZKÝ,TO GRATULUJU K TAKOVÝM KRÁSNÝM ZÁSNUBÁM.MYSLÍM,ŽE NÁS TU ZAS TAK MOC NENÍ KDO MĚL TAKOVÉHLE PŘEDCHÁZENÍ SŇATKU.JEDNA SI SNAD ZÁSNUBÁČEK MUSELA KOUPIT SAMA CO JÁ VÍM :-) . JINAK CO MÁME? TAK NĚJAK VŠECHNO.ŠATY,PRSTÝNKY,OZNÁMENÍ,DORTY DOHODNEME PODROBNĚ AŽ ZAČÁTKEM ZÁŘÍ,KAPELA JE TAKY DOHODNUTÁ,DOKONCE I MATRIKA :-) ...
Odpovědět
Hmm..takže deprese na mne dosedá úplně....do datumu víc jak tři měsíce a vy máte všechno...my velkýho bobika :-p :-p Tak to teda budu muset do páníka trochu šťouchnout...i když zase to máme možná v něčem jednodušší.Moje nej kamarádka je v Lounech nejvyhlášenější floristka,partnerovo kamarád je fotograf,zároveň od partnerovo ségry švagrová je cukrářka,oblek on má nový(i když já bych si přála tmavý..on má světlý natracit),botky máme oba,prstýnky snad zařídíme příští týden... Holky vyhlašuji anketku!!!!Kdo z vás má ofígo oznámení a kdo si jej dělal sám????
Odpovědět
Profilova fotka
JANI - Depka na tebe dopadat nemusí.3 měsíce je pořád dost. kámoš co mu jdem na svatbu zejtra si objednával dorty a kytky ypřed 14 dny!Ale to si neber za příklad. Prostě každej potřebuje jinak času. My máme fotografa taky kamaráda,cukrářka je kamarádky mamka,kadeřnice a kosmetička v jednom zas má kamarádka,kapela jsou kluci odsuď co teprve začínaj a jsou moc prima a hlavně bezva hrajou,kytky si dělám sama,jen to oznámko sme si objednávali přes net a tzv. na míru,což mi opět připomíná,že sem ho sem ještě nedala.prstýnky máme z chiru,cena slušná. Jak se jmenuje kamarádka?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jani - a jen co ti radim,tak těm všem s jejichž pomocí počítáš to nahlaš včas.My jsme to původně chtěli rozhlásit pnohem později,ale najednou bylo všude slyšet,že ten se v září chystá do lázní,ti plánujou na podzim dovolenou,ti zase stěhování,bylo to peklo,tak sme to ohlásili už v lednu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,zdravím nově příchozí ;-) Petrajda,souhlas,ohlásit co nejdřív !! Od nás z rodiny,taky se chystají v září na dovču,ale 19.už tady budou. Jeden bratránek už vím ted,že nedorazí,dělá v cizině,takže ho nepustí. Ale jinač ostatní tu budou...Takže,taky jsme to oznámili rodině už v lednu. A právě tím,že to stejně všeci vědí,tak už ted rozdáváme oznámka. Jani: jinač,nám dělal oznámko,náš fotograf,co nás bude fotit i na svatbě ;-)
Odpovědět
Ahoj Jani, tři měsíce jsou v klidu.... Já jsem začala poměrně laxně ;-) zařizovat na začátku března a v podstatě není moc co dělat... Některé věci visí na přítelovi (třeba oznamko ]-( ]-( ), seznam hostů na večer... Nicméně to na něm visí už od dubna a tak nějak se nic neděje... =-) 8-(
Odpovědět
Holky díky za rady..budu je určo potřebovat,teď jdu makat,abych mohla taky někdy z práce,ale večer se podívám co jste napovídaly. Pááá
Odpovědět
jani : díky, v Adině mají docela hezké věci,ale spíš takové ty klasické typy šatů, kdybys chtěla něco jiného, tak musíš jinam...ještě jsem se nerozhodla, chystám se to rozseknout ted o víkendu - pravděpodobnější jsou ty Postal jinak my máme fotografa kamaráda, cukrářku kamarádku,zahradinic známou, oznámení z netu z budesvatba, přítel má oblek....a hostinu a obřad petrajda...píšu si, že slibuješ podrobně :-) Já měla taky zásnuby na narozeniny :-) k naušinícím a přívěsku jsem dostala i snubák, prý aby to ladilo dohromady...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani: A kde plánujete svatbu? ... My máme z těch velkých věcí vyřízené taky vlastně všechno - šaty, místo obřadu, hostinu, prstýnky, chybí dodělat oznámení (pracuju na něm), koupit ženichovi košili a kravatu, na pevno domluvit kytky a oběd a dodělat takový ty kravinky jakou jsou jmenovky na stůl atp. ...
Odpovědět
Profilova fotka
Janicka - ahoj a vítej, my už jsme termíny obřadu a hostiny museli zamlouvat loni v září, hned jak mě přítel v Egyptě za svitu měsíce požádal na molu o mou tlapku :-D jinak by jsme se nechytali.Před cca dvěma týdny nám odpadl nás kameraman, a musím říct, že jsme byli docela dost v pasti. Není málo času na zařizování, ale bohužel tři měsíce před svatbou sehnat někoho kloudnýho, to je občas prekérečka. To pak musím říct že volné termíny odpovídají pak kvalitě. Samozřejmě tě nechci stresovat,...jen to důležitý bych si být vámi urychleně zamluvila na váš termín,....na dolaďování je času vždycky dost. Jinak holky, ještě jsme tady asi neprobírali jak probíhali zásnuby,....u nás to bylo docela legrační :-D :-D teda pak zpětně když mi došli souvislosti,....protože přítel měl u sebe prstýnek a když jsme se ubytovali, tak ho tajně propašoval do trezoru(bál se že by ho někdo mohl lapnout) na pokoji s tím, že to někdy o dovolené uskuteční(já nic netušila,...jako někdy jsme se bavili o tom že budu jeho žena a že si mě jednou vezme,....ale nikdy nic konkrétního).Hned první večer jsme seděli na baru a jelikož jsem se ještě za ten první den nestihla nabažit moře tak mu říkám jestli se nepůjdem projít na pláž,...a on že jo, ale že si odběhne ještě na záchod :-D :-D holky nekecám,...byl pryč půl hodiny a já už si říkala že ho hned první den snad stihla faraonova pomsta :-D :-D jenže on z hlavní budovy běžel na recepci pro klíč, na pokoj pro zásnubáček,...opět na recepci,...na toaletu,...a pak jsme se šli projít. Došli jsme na molo,...prostě ňuchňačka co vám budu povídat a když jsem mu řekla že ho miluji, tak mi řekl"MILUJEŠ MĚ NATOLIK ABY SES STALA MOJÍ ŽENOU x-) :-N "a vytáhl prstýnek sice neklečel, ale musím říct že jsem musela hodně mrkat abych zamáčkla slzu.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak si taky myslim, ze mazani fotek s odkazama a logama je pak porusovani autorských prav. protoze kdyz nekde stahnu fotku, tak mam povinost pri poveseni ji nekam jinam uvest zdroj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pokud ho neuvedu, pak je to prave porusovani autorských prav. ptala jsem se na to i kamarada pravnika, takze na tyhle stranky by si pak mohl nekdo hezky posvitit a myslim, ze by se pak adminky hodne hodne divily
Odpovědět
zelvi...no to je romantika jako blázen, já bych bulela jako želva...:-) a obdiv tvýmu nastávajícímu, že to tak zkoulel no u nás se to teoreticky čekalo..v prosinci jsem dala ńajevo, že teda možná už se svatby tak nebojím...ale vůbec se nevědělo kdy..máme výročí v květnu,tak jsem to čekala na květen...v únoru jsem měla narozeniny a dostala jsem náušince a přívěsek a pak k tomu ještě jednu krabičku a bylo mi řekčeno "ehm, tak jsem si myslel, že bych tě požádal....ale ne jen o tvojí ruku, ale o tebe celou"..,.no musím říct, že slzu jsem neudržela...
Odpovědět
Zdravím Janičku. :-) Taky si myslím, že je ještě dost času vše v klidu zvládnout. Pokud člověk netrvá třeba na konkrétním datumu nebo místě, kde se oddává třeba jen jeden den v týdnu (právě jen kvůli tomu jsem já rezervovala termín už koncem února)... jinak budeme dost věcí zařizovat až na přelomu června a července.
Odpovědět
Profilova fotka
jani: my mame ofiko oznameni delane firmou g-a-j-a s-t-u-d-i-o :-D hihihi jinak kdyz se jetse vratim k tem fotkam, tak jizi ja jsem pak mela takovou hadavou s karkulkou, kdybych mohla, tak tu pekne peprne napisu, co si o ni myslim, ale vy si to urcite domyslite. ona maze nesmyslne co se ji zlibi. takze proste verim, ze tu botu s kockou smazala ona, ale kdybys tu kocku navlikla do neceho bileho, jako nevesty navlikaji ty svoje psy, ze tak pujdou na svatbu, tak by ti ji tam nechali .............. chapes preci, ne? :-p :-p :-D :-D :-D zelvi: to je super story :-) ja jsem mela neco podobneho, ale v lese x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - to bylo od něj taky super,....a tvůj přítel je i praktickej a má určo jak se tomu říká,...estetický vnímání, když ti koupil celou sadu ne každej šperk jinej styl,.....taky ti to řekl moc hezky....teda já budu asi na svatbě řvát jako kráva,.... :-D :-D nemůžu vidět někoho brečet a kor když budu na měkko,...myslím že naše máma to rozpoutá a pak budeme řvát všichni,....kam se hrabou pohřby :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja mam taky obavy, ze budu slzet, takze si radeji nenecham dat rasenku :-D :-D :-D u nas to rpy rozpouta teta, ktera breci vzdy a nahlas :-D pak mamka a tchyne, no a tecku tomu da tata, ktery je z toho takovy na mekko uz ted :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heledte, kvetnovky uz si daly i to, ze drbou, do nazvu :-D tak nejsme jedine :-)))
Odpovědět
U nás se bohužel žádné zásnuby nekonaly a bylo mi to trochu líto, že to celé vzešlo tak trochu z mojí iniciativy. Prstýnek bych stejně ani nechtěla dostat (loni jsme kupovali byt a do něj všechno vybavení, takže bych nechtěla, aby zbytečně přítel z mého pohledu vyhodil další peníze za kroužek s šutrem :) ), ale stačilo by mi, kdyby se mě zeptal, jestli si ho vezmu. Problém byl ale v komunikaci a jiných prioritách - tím, že jsem se o svatbě nikdy moc nezmiňovala, abych dala přítelovi možnost s tím přijít jaksi spontánně sám - si on myslel, že to pro mě není tak důležité a že si spíš nejdřív pořídíme mimčo a pak až někdy v budoucnu se i vezmeme. Jenže já prostě trvám na staromódním pořadí svatba - dítě. Proto jsem se vybodla na čekání o žádost o ruku a zahájila doma na toto téma diskusi :-), protože oba bychom rádi už založili rodinu.
Odpovědět
no holky my se o tom taky už dost bavili i s rodičema a o místě i jsme se byli podívat tak jsem to taky čekala abyl úor tak na velentýna a neím ani proč udělal to 4.2. ..
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, klííííd, to se stihne - hlavně si zamluvte termín obřadu a místo hostiny, zbytek už se poddá... Estrellita: Představa, jak se snažím kocouře narvat do něčeho bílého je opravdu dramatická - myslím, že bych pak vypadala jak po strážce se pěkně nakrknutým Střihorukým Edvardem stiženým PMS :-D ... A já si o téhle dámě myslím, na základě jejích reakcí na jakoukoliv kritiku ze strany uživatelek, své... A přesně jak jsi psala - kdyby se mi kolem podpatku ovíjel had, může jí to být pumpička, když ta bota není přeskáč, že? ... Zelvinka: Tak to je nádherný - romantika jako blázen, klobouk dolů! U nás žádání předcházelo x měsíců debat na téma: "Svatba ano či ne?" (které i po oné žádosti vesele dalších x měsíců pokračovaly - tentokrát o tom "kdy" - já chtěla co nejdřív, on co nejdýl :-D) - zlom nastal na prodlouženým víkendu v Istanbulu, kdy mi muž řekl, že bychom mi mohli vybrat prstýnek - nejsem žádný zatvrzelý romantik, ale trochu mě mrzelo, že si ho musím vybrat sama... Dal mi ho myslím ten samý večer při procházce podél Bosporu za takovýho hezkýho, dojímacího proslovu, což už bylo opravdu moc hezký ;-) Pochybuju, že z něj někdy nějaký romantický gesto vykřešu, takže jsem vlastně vážně vděčná i za to, co předvedl (a Zelvince tiše závidím a dojímám se :-)) A oznámení vytvářím sama... bude to nakonec hodně originální kousek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
laura- tak o to to je hezčí, že to s níčím nespojoval(jako že tím nesmázl třeba dvě věcy zaráz ;-) ) Akorát žádost o ruku u našich vyšla tak nějak nijak :-D Přítel si to pěkně naplánoval, koupil pugét pro naši mámu, u svého táty vyzvedl lahvinku archivní slivovice a chtěl u dělat překvápko našim(jako o svatbě věděli, ale že je půjde formálně požádat to ne) no a když dojel k našim,...já jsem tam šla už hned z práce,...tak táta pro jistotu nebyl doma, protože šel na oslavu padesátin :-D :-D a máma když viděla půgét tak ustupovala a překotně mu tvrdila že nemá narozeniny,....to komedoška
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?