Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to dneska poradne oslavte, a at vsechny vykrocime pravou nohou do toho naseho roku..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všem přeju štastný Nový rok a ať se nám ty naše plánované svatbičky vadaří přesně podle našich přání a snů :-) ... A co se týká různých plateb za svatbu, tak jak to plánujete ? Budete šetřit, nebo si půjčíte, nebo už máte něco našetřenýho ??? My totiž už pár let cpeme všechny peníze do domku, takže nic našetřenýho nemáme :-( . Já teda tak nějak počítám, že se domluvíme s našima a ti nám hodně pomůžou .... a jinak už si začnu šetřit do prasátka na šatičky a na květiny ... ostatní se nějak splácá potom ... A s tím pitím na svatbě, nejradši bych svatebčanům platila jen nealko, a třeba pivo, víno naše a tvrdý at si platí každý sám. Nejhorší je prý otevřený účet na všechno, to si tam pak můžou napočítat co se jim zlíbí a konečný účet může vyrazit dech ... Jinak já už si začínám připadat pomalu jako vorvaň - pač pořád jenom něco jím, spím, odpočívám a věnuju se Pavlíkovi ;-) , a kilečka jdou nahoru ... ufff. Takže od pondělka nastupuju do posilky a začnu na sobě makat, chci si jít koncem ledna zkoušet šaty, tak ať nejsem nepříjemně překvapená, že mi nic nesluší :-D . Nechodíte někdo v Brně do Ladiesgymu ?? Je to tam fajn. Mějte se papa
Odpovědět
Profilova fotka
My to mame tak ze nam svatbu temer celou zaplati rodice, oba s pritelem studujeme,i kdyz on i pracuje, ale nasi to tak i chteli berou to tak ze by jim bylo lito kdyby mi nemohli vystrojit svatbu.. sami si budem platit prstynky, kytky a tak ale ty vetsi polozky jako hostinu plati nasi... jinak s tim alkoholem je dobry vybrat treba nejaky dva, tri druhy tvrdyho(vodka, fernet,..) a domluvit se ze koupite celou lahev a mit ji zvlast na stolku, pak je aspon prehled co se vypilo a jestli je potreba dalsi, kdyz neni prehled radi si tam neco pripisou..navic vis co se pije,ne ze ti tam nekdo pije tequilu, nebo tak..
Odpovědět
Ahoj holky, krásný nový rok!! :-) Doufám, že pro nás všechny bude šťastný. Dnes už mě nebavila televize, tak jsem surfovala na internetu a napadlo mě objednat oznámení, sice je to dost dopředu, ale co, nevadí. Tak jsem ho objednala a už se na něj moc těšíme. I s pozvánkami ke svatebnímu stolu bude stát 2389 Kč., tak my takhle postupně nakupujeme aby nás to nezruinovalo. Ta hostina, počítám stejně takových 60 tisíc, máme i ubytování. Ještě jsme o tom doma nemluvili, ale budou to asi platit rodiče.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem si to tady pročetla a jsem zase o trochu veselejší. Já se budu také vdávat za velmi štíhlého kluka a už se těším, jak budu v těch bílých šatech vypadat jako vzducholoď :)) Luccy, to Ti závidím, že už máš vybrané pozvánky. Mám z toho zamotanou hlavu. Líbí se mi oznámení s fotografií, je to takové osobnější... Ale kdo, co a jak.. to tedy ještě nevím.
Odpovědět
Tiduska: já ti pomůžu: kdo - to je jasný, -vy dva, co -taky jasný - svatba, :-D jak - no to je horší, na internetu najdeš strašně moc oznámení, druhů, barev, skládací nebo jen karta...ale my jsme si vybrali 6 co se nám líbili a potom jsme vylučovali. Protože chceme svatbu do červeno bíla, máme v těchto barvách i oznámení. Jednoduchý, ale hezký, snad. Potom jsem si samozřejmě říkala, jestli není lepší to druhý atd, ale už je to objednaný. A jak to příjde poštou, určitě se nám bude líbit. Jen nevím, kdy ho rozdávat, jestli hned a nebo až tak třeba v květnu?? Stejně si myslím, že to nevydržím a rozdáme ho hned. Budete k oznámku něco dávat??Slyšela jsem, že se dávají takový ty papírový košíčky a v nich koláčky. To se mi líbí, asi to tak uděláme. ;-) -
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky,tak u nás se nabídli rodiče,že svatbu zaplatí,ale i tak si radši už teď spoustu věcí platíme sami.Když pak zbyde nějaká kačka od rodiču,budeme rádi,kd\ž ne,mtak taky nevadí. Co se týká oznamka,tak ho už máme doma:je to jedna z věcí,které se dá koupit do předu.Také jsme váhali s textem,ale jinak jsem měla jasno v provedení a líbí se nám i teď. Rozdávat ho budeme až tak měsíc před svatbou-alespoň u nás se to tak dělává a dávají se k tomu již zmíněné koláčky.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to bude složitější, něco si zaplatíme sami, mě šaty, oblek ženichovi a prstýnky, oznámka a tak si budem platit sami a přítelovi rodiče se nabídli, že nám hostinu zaplatí, protože jim to taky platili rodiče a protože vědí, že jejich strana je daleko početnější než ta moje... takže budou ještě domluvy...
Odpovědět
Profilova fotka
U nas je to podobne. Vetsinu budou platit rodice, hlavne teda hostinu. No a na tech ostatnich platbach mame v planu se podilet. Koupime si prstynky a pak oznameni a dalsi takove ty bocni platby. Ona to bude stejne nejvetsi palka za tu hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my taky chceme oznámení s našimi fotkami, nějaké origoš, možná si je vyrobíme úplně sami ... ještě to neřeším, chceme si na jaře pořídit nějaké pěkné fotky a pak je použijeme. Jinak to oznámení máme v plánu dávat až pár měsíců před svatbou ;-) . A jak si tady tak píšeme, tak mi teprve dochází co všechno se bude muset pořídit a hlavně zaplatit, jůůů :-S , ještě že nebudeme mít nějak moc velkou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vaveru: no my jsme taky chtěli jen malou svatbu, jenže přítelovo nejbližší příbuzenstvo je asi 35 lidí...k tomu pár mých a pár kamarádů a jsme na padesáti lidech a to už zas tak malá svatba není...
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít na oběd do třiceti lidí,ale na večer jich pozveme víc. Nevíte,jestli se na večerní pozvání dává taky nějaká písemná pozvánka jako ke svatební stolu?Nebo stačí ústně:večer Vás čekáme...
Odpovědět
Článek se načítá
já to mám stejně jak petunia... A to jsme ještě něco seškrtali. Těch 50 je fakt základ :-/
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: asi jak si to uděláte, tak to bude, ale asi bych nějakou pozvánku vytvořila, byť třeba vlastní, míň honosnou...
Odpovědět
holky, co říkáte na tyhle šaty? http://cgi.ebay.com/WG0908-WEDDING-DR... mám silnější ruce a celkově jsem v tuto chvíli soudeček, myslíte, že v tom nebudu vypadat jak selka?
Odpovědět
Profilova fotka
no přítel jednoznačně řekl, chceš se vdávat tak pla't... nakones ale prý si koupí oblek a zaplatí kytky a prstýnky půjdou na půlku.oznámení už máme i zaplacený obřad ¨(to jsem platila já) a hostinu platím já a protože nemám rodiče tak jsem ráda že přítelova maminka se nabídla že nám přispěje 17 tisíc. takže si myslím že zákusky dorty a část hostiny to zaplatí. ale zbytek já. a budu si na to půčovat protože jsme v říjnu dělali velkou rekonstrukci bytu z našetřených peněz... ale půjčuji si malou částku takže snad ok.. a na svatbě jsem chtěla max 20 lidí ... a konečný stav je zatím 24 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iwci: šaty vapadají krásně ale já bych do internetového obchodu nešla. už jenom proto že se těším jak ty všechny šatičky budu zkušet. a jak jsem tu říkala chci vyzkoušet hned napoprvé své vysněné šaty a pak prostě podle toho jestli mi budou slušet... na obrázku nebo na modelce můžou být překrásný ale když si nevyzkouším nemůžu řict.... no já zkoušení plánuji na konec února... nevíte jak to je jestli se platí hned celé šatky nebo záloha a kdy se platí potom zbytek...
Odpovědět
Profilova fotka
petro vsak ty saty z netu taky objednavas az po tom co zkusis strihy ruznych satu v salonu, bez toho to nejde.. proto sem jich taky zkousela 17:-), ted uz vim co mi snad slusi a ted uz jenom vyberu drobnosti ale ten zaklad vim co volit... ja bych zase nesla do toho ze si saty zkusim ted a do zari muzou byt vecnym presivanim ponicene, navic budu prvni co ty saty bude mit.. iwci: no muj salek to neni ale urcite bych zkusila podobnej strih v salonu at vis jak to bude vypadat, a pokud muzu radit tak bych zvolila strih treba stejny ale latku urcite nejakou co neni leskla, prijde mi ze leskla zbytecne pridava kila a to i hodne hubenym lidem..ale pokud se ti to tak libi tak dej hlavne na svuj nazor, ty sama nejlip posoudis co ti slusi a jak se v tom citis..
Odpovědět
iwci: ty šaty jsou krásný, ale jak píše petra, já bych si je taky spíš vyzkoušela a rozhodla se, jaký střih a styl si můžu dovolit. Bylo by mi líto ošidit se o to zkoušení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja ted uvazuju nad temahle.. http://www.beremese.cz/album/view.php... i kdyz porad vaham jestli nevolit nejaky trochu dole sirsi, jako ma tahle slecna http://www.beremese.cz/album/view.php... tak a ted baby radte:-))))
Odpovědět
ahojky holky tak my si svadbu bude asi platit sami nic od nikoho nechceme celou dobu co jsme spolu tak i ted to nebudem řešit hold udělam pár 16 a budou šaty a oznamení a pokud vyjde ta svadba v září tak těch pár přesčasu udělam a můj taky :-D
Odpovědět
tuli: ty první vypadají lépe, druhí jsou na můj vkus moc překrajkované :-/ dám na vás a nejdřív ozkouším, co by mi sedlo. Jsem z toho všeho nějak hrozně zmatená, nevím co dřív a to máme termín až v září :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k zářijovým nevěstám, i když ještě nevíme, kolikátého svatba bude. A jestli bude vůbec v září, protože kdyby se nám náhodou něco povedlo, urychlíme to. :-)
Odpovědět
oprava: ne druhí, ale druhé :-D
Odpovědět
tulikiss: Šaty jsou oboje moc hezký, ale v těch prvních hodně vynikne postava, já bych je teda mít nemohla, ale ty jsi asi šťíhlounká. Já bych se najedla a vypadala bych jak těhotná. :-S Takže bych spíš volila ty první, ale je pravda, že tam ej hodně krajek, ale jsou pěkný!! Canette: vítej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luccy.luccy: děkuji !!! zatím jsme ještě nezačali s žádnými přípravami, jen jsme se právě teď dohodli na místě. :-) co už máte zařízeno vy? tulikiss: mně se strašně líbí ty první šaty, ale na moje déčka by to nebylo ... ale být subtilnějsí, neváhala bych. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
canette: vitej! tulikiss: Me se libi takove stay, podobne tem prvnim jsem si dokonce zkousela. Me se libili, ale bylo mi receno mamkou, ze jsou pekne, ale az se pry budu vdavat podruhe :))) Spis se asi hodi na starsi nevesty, ktere nechcou velke bile.
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi: Děkuju !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě řešíme s dcerkami, jaké budou jejich družičkovské šaty. dost sranda. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
canette vítej .... no ono sranda je tak trochu u všeckého co se příprav týče... a někdy je to i o nervy..... tulikis:jednoznačne ty první jsou hezčí. ale je fakt že fotka na modelce hdně zkresluje. ve skutečnosti můžou být ty druhé pěknější... a hlavně bude vždy záležet na tom jak se ty v ních budeš cítit. .. ale podle fotek ty první jsou pěknější..... já jednoznačne si budu šaty půjčovat... myslím si že po zaplacení zálohy bych neměla mít šaty zničené. snad nikdo takovou zkušenost nemá... nestrašte...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?