Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iwci: no jo všichni říkají že jsme si pospíšili a že je to moc dopředu ale už toho bylo spoustu zadaného.... oznámení i nás dva máš v mém albu. a abych se přiznalal tak to byla já kdo to všechno zrealizoval a tak jsme postavila mojého před hotovou věc. snad to dobře dopadne :-/
Odpovědět
Ahojky holky na vanoce pod stromečkem jsem byla požádana o ruku romantika jak blaze :-D a už ted uvažuji nad termínem svatby a myslela jsem kdyby jsme to stihly tento rok tak 1.8 ale můj říka že se nechce potit tak uvažuji nad zářím bo i když můj má narozeniny a máme tu i pout ale poslední dva víkendy by to mohlo být a jesli bude škaredě tak nevím nebo ještě uvažuji nad červnem ale to by jsme už museli si zabukovat datum ani nevím kde mam zajit a co se vše musí vyřídit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petra123:gratuluji k zásnubám. nechci strasit ale pokud uvazujete o místu které je hodně oblíbené už ted můžete mít problém s rezervací. jako bohužel já. bud byla zarezervovaná kaple nebo restarace. tak že nakonec datum máme až 26.9. a strach z počasí mám uplně stejný jako kdybych se vdávala třeba v červenci. i když v tom září se s tím dá počítat. a nacím ten náš termín je pět dní po mých narozeninách... ale mě to vůbec nevadí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nebojte, v září bude určitě krásně ;-) !!!!! I když pro mě je počasí asi největší strašák, moc by mě mrzelo, kdyby pršelo a nedaly se udělat krásné fotečky ... no jo, s tím ale člověk nic nenadělá, musíme jen doufat, že nám to vyjde. A s těmi termíny to je docela drsný, člověk si řekne, do svatby času a času, ale ono ne. Taky se do toho budu muset pustit spíš sama a můj drahý bude jen odsouhlasovat ;-) , protože chlapi většinou mají představu, že by stačilo začít zařizovat snad týden před svatbou. Petra8619: A Peti, kde budete mít svatbu?Už jsi to tady asi psala, ale nechce se mi ted vracet v příspěvcích.Vidím, že v okrese Hodonín, ale bydlíte s přítelem v Brně? My totiž taky bydlíme v Brně, ale svatbu plánujeme na "jihu" kvůli rodině :-) .A jinak se jdu mrknout na tvé album ;-)
Odpovědět
ahoj holky, taky bych se chtěla přidat. O ruku jsem byla požádána už v říjnu na dovolené, ale zatím další věci neplánujeme. Zatím uvažujeme termínu 5. 9. 2009 ve Slavkově u Brna. Dívala jsem se tak letmo na netu na nějaké svatební šaty, uvažuju o ušitých na míru a zatím se mi moc líbí v Madoře v Mikulově, prý jim stačí měsíc na ušití, tak na to je zatím čas. snad se nám to podaří vše naplánovat a zorganizovat.
Odpovědět
tak holky před chvíli jsme se rozhodli na datumu 1.8.09 tak ale doufám že nevadí ;-) a o zabukování datumu se taky bojíme no uvidíme v pondělí jdem na uřad pokud tam bude otevřeno a vezmem si papíry zeptame se co a jak bude potřeba a zabukujem to datum pokud bude volno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vaverunka:ano bydlímě už přes rok v brně ale protože jsem se narodili a žili celé dětství a mládí na hodonínsku a máme tam příbuzné a kamarády plánujem svatbu v čejkovicích. mám strach z toho počasí. jestli bude pršet vůbec nevím kde se a jak se budem fotit... to ještě musím s fotografem domluvit. já už snad kromě kadeřnice mám všechno dojednané a zamluvené..... maravka:plánuješ šití šatů? na kolik taková věc může vyjít. já teda dávám přednost půjčení... ale to je každého věc. a nepřijde to o moc dráž??? ale aspon budou pěkně sedět to je fakt...
Odpovědět
šití šatů příjde na 5.000,-- Kč až 8.000,-- Kč, záleží na meteriálu a taky na salónu, který šaty bude šít...právě mne příjde, že to přijde skoro na stejnou cenu jako půjčení a navíc ti ty šaty zůstanou
Odpovědět
Profilova fotka
moravka:tak to jsem netusila to je opravdu dobrá cená. a už víš jaké chceš aspon ušít. doufám že se pak nám s nima pochlubíš
Odpovědět
mrkni do alba, dala jsem tam ty, které se mi nejvíc líbí (zatím)
Odpovědět
Profilova fotka
moravka: urcite ale podobny strih zkus nez si je das usit, aby ses pak nedivila..
Odpovědět
Ahojky holky vidím že se tu bavíte o šatech ja nejsem ještě jista jesli půčovna nebo ušití ale zasek si říkam na co ty šaty pak budu mít??No asi vyhraje půjčovna ale jedinné s čeho mam strach je střihy šatů bo nejsem moc velká 165 a tělo žadný atlet spíše krev a mlíko a nemam rada šaty co ted některé holky nosí jako moje kamaradka před dvěma lety vzala si korzet a tu sukni jak to je a mazec je že je doopravdy trochu s vahou nahoře a nebala jse a ja se stydím a ještě nevím ský se pojedu zkoušet ty šaty??Vy pojedete ským kamaradka??mamka??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petra123: niceho se neboj, kazda nemuze mit velikost jako modelka a zase si muzes dovolit strihy ktery treba ja ne. Treba u vystrihu bych potrebovala najemnika, takze to ber tak ze zesa muzes mit neco co ty hubeny holky ne:-).. ja sem byla zkouset s maminkou protoze mame super vztah a hlavne ma podobnej vkus jako ja takze mi dobre poradila... a s tou vyskou ja mam jenom 162:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla zkoušet šaty s babičkou a svědkyní, ještě se přitřela sestřenka, ale bylo to fajn... sice to nejdřív vypadalo na dívčí válku ale nakonec jsme se shodly na jedněch... jinak já mám problém, že jsem moc vysoká ( 179 cm) a moc hubená ( na tu výšku jen 58 kg) prsa nic moc, takže u všech šatů bych potřebovala zúžit tak o 10 cm a někde i víc...
Odpovědět
Profilova fotka
to me super sedela velikost 36 ale jenom pokud sem si do podprsenky dala ruce:-))) ale nastesti tam se to da resit dobrou podprdou:-)
Odpovědět
Já pak hodím fotku z dovolené před dvěma lety v Egyptě a tak vypadám i ted moc se neměním :-D chvála bohu :-D ale zase naopak já mam prsa C-D podle podprdy a většinou si kupuji 80C-D no ale mam v plánu trochu zapracovat na břichu at nemam pneumatiku kolem pasu a v šatech :-D jedny šaty se mi noc líbí mrkněte se do alba jsou modře prošívané je to pravě pro takovou osubku jak jsem já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
C-D, to ja mam 75A:-))))))))))))) ty nevypadaji spatne...najdu odkaz na album svarove a hodim ti ho sem pro inspiraci, i kdyz neni zadna modelka tak byla nadherna..
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady je to slibeny album, me osobne se strasne moc libila http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
tuli:ted před chvíli jsem se na ni dívala :-) šikula moc ji to slušelo počkej hodím tu moji fotku na album at víš jak vypadam já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky žádná atletka. ale mám docela štíle nohy ale ty pod sukní nepůjdou vidět..... moc mi nechybí k 80 kg. chci aspon 5 kg zhodit... šaty půjdu vybírat určitě do půjčovny. neměla bych nervy na šití. bála bych se že se jim to nepovede a pak bych nemohla volit. tak si v půjčovně můžu vybírat. i když mám strach že díky mojí postavě si ty své vysněné stejně nevyzkuším... chci jít s mojí nejkámoškou jestli bude mít čas jinak jinak s nějakou jinou. moje mamka už nežije a kdyby tak bych si ji nevzala protože její několik let staré názory by mi asi nepomhly....... prostě chci v půjčovně vyzkušet mé vysněné a aspon se v ních nafotit... ale 100% bude rozhodovat zda mi šaty budou slušet a zda v nich bude příjemně i kdyby to měli být nějaké obyčejné šaty....
Odpovědět
Tuli fotky jsou v albu :-D nelekni se :-D Peti taky mam kolem 70kg jak kdy jednou jak jsem brala hormony měla jsem neuvěřitelných 75kg těžko jsem to zhazovala ale nakonec zhodila,snažili jsme se o dítko před rokem ale ted se snažíme znovaale myslím si že až dostavíme nastěhujem se a vezmem se tak mimisek příjde konečně za nami.Už by bylo na čase mě je 28 a mojemu 31 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peti myslim ze si zbytecne strasila, budes urcite moc pekna nevesta, jako vsechny tady:-)
Odpovědět
kolik tak počítate že bude stát pučovné ja počítam že bych se chtěla dostat od 4-6tis ale asi jsem najivní nikdy jsem o to nezajimala tak nevím ale doufám že takové šaty najdu někde v půjčovně.Počkám si až mi můj koupí auto at se nemusím plahočit budem někde s kamoškou tak počítam že si šaty budu vybírat tak kolem května to si myslím že to bude stačit dříve si nechci dělat hlavu bo mi asi praska spíše budu shanět ty prkotinky kolem svatby jako ozamení,vybrat si katku,různé doplnky na svatební stůl a dost si vybrat můj říka že by nam ji upekla moje budoucí tchýně umí to tak by jsme na dortu ušetřili majlant. Oblek si můj bud půjčí nebo si pojede koupit do polska jsou tam levné a ja bych si tam koupila šaty na převlečení na večer se svatebních šatů
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss:to je jasné ... všechny budem krásné i když ty štíhlejší to maj jednodušší :-) 70 kg... to sem si myslela taky. pak jsem se postavila po půl roce na váhu a zjistila jsem tu hrůzu. dřív když jsem byla svobodná jsem skoro nic nejdela chodila do posilovny a ted. pořád jím a dřepím doma....ale snad to zas půjde dolů... moje skorotchýně váží stejně jako já....
Odpovědět
to určitě dívala jsem se ted na svatební fotečky té krásné blondínky co si vzala myslím toho McDonalda krásna holka tak bych se samam sobě líbila :-D NE SRANDA budem všechny krásné nevěsty a užijem si ted den D bo jinak proč by jsme tady o tom mluvili :-D menyslíte a Tuli máš pravdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja si budu saty kupovat z ebay a pocitam ze me vyjdou na max 5000 a pak je muzu jeste prodat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli:asi budu hloupá ale to ebay to je nějaká internetová stránka????kde si kupuješ šaty (mimo jiné) a jak je to se zkoušením??? a jaké jsou stránky???
Odpovědět
Peti moje tchýně važí tak 40kg :-D ne je drobounká a malikata :-D kdyby vážila víc tak by ji to neprospělo ale kozy mam po mamce ale ona ma za sebou 3 děti ja ještě žádné :-( no neva pořadna podprda to spraví a trocha cvičení na břicho a prdelku :-D
Odpovědět
jo a to je taky problém jak je to stěma internetovýma starnkama jak si můžu koupit šaty když si je nemůžu vyzkoušet a ty modré co jsem našla a co jse mi líbí stojí 7000kč z 12000kč tak super cenna ale asi vyhraje pučovna pač přesně tak co ja snima pak budu dělat sice prodám ale zase ty starosti jesli se někomu budou líbit a tak si je v půčím ve čtvtek či pátek to si nechám ještě poradit kdy a pak v pondělí vrátím a je po starostech stejnak pak budem vyřizovat občanky a jezdit po pojištovnách a měnit jména a ze svobodných měnit na´ženaty vdaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak stranky jsou ebay tecka com tam si najdes sekci se svatebnima satama, nejakyho spolehlivyho prodejce, nebo napises holcine co tady holkam pomaha objednavat jaky saty by si chtela a ona ti s tim pomuze..saty ti sijou primo na miru zmeris se a oni ti je uzijou, zatim kazde sedeli pokud neni hloupa a zmeri se dobre..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?