Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
No já myslím, že před obřadem to moc pohoda nebude :-) co jsem byla ted na té svatbě, tak nevěsta si v klidu sedla až tak kole 23h :-) To bych nečekala, že je to taková fuška, protže musíš pořád někam chodit, někomu děkovat, poslouchat projev, bavit se...pořád se tě někde na něco ptá, kde se dá tohle udělat...a kde tohle. Novomanželé si to vůbec neužijou ten svatbení den.Teda ženich možná ano, chlapy si tyhle starosti nepřipouští :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, tak to jsem na to zvědavá jak to nakonec bude jinak kytku mi bude vázat kamarádka, která to dělá s láskou a má fakt nádherný kytičky, tak jsem na to zvědavá na kolik vyjdou, ale prý o dost laciněji něž z květinářství
Odpovědět
Je to dobré, když má člověk nějaký známmý...my máme třeba známou cukrářku, tak díky tomu ušetříme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtku :-D heled, tak to nedelej izolepou, ale tema pricucama, to auto neznici a navliknes na to kazdou tu kyticku ;-) jinak ja bych na auto taky panenku nechtela, budu tam mit nejakou mensi kytku. i kdyz je to teda taky dost draha zalezitost, nekdo si dava prave proto umele, ale to mam uplne husinu. nemam rada umele kytky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca: já mám taky známou cukrářku, mojí tetu, dělá to jako koníček a peče výborně, a hodně ušetříme, protože jí nakoupíme suroviny a zaplatíme jen eletriku a práci nám učtovat nebude, prý to bude od ní jako svat. dar, tak jsme rádi, protože toho udělá spousty a hlavně domácí a výborný jinak já budu mít na autě panenku a přítel panáčka, konečně jsme ho sehnali, pořád se mi to nějak líbí nejvíc, než květiny, ale to na každé z nás
Odpovědět
Já budu mít panenku, je památeční, měla jí na autě i máma. Co se týká kytky na auto, tak tedka jsem na té svatbě kámošky udělala docela špatnou zkušenost, měla kytku s velkým plastickým magnetem, když auto stálo,tak to drželo super, ale měli jsme smůlu při jízdě, ten den docela foukalo, takže se dalo je max.50, protže ten vítr tu kytku strašně ničil a lámal. Takže já budu mít něco, co půjde dobře přivázat :-) A ženich bude mít jen nějakou šerpu...
Odpovědět
Ahoj holky, já bych chtěla mít na autě kytku, nějakou menší méně lámavou :-D , no a ženich cylindr :-) . Kytku bych ráda dvě kulatou, dvě barvy růží, okolo něco zeleného.... Docela se mi líbí styl s dlouhou červenou stuhou, viz mé album http://www.beremese.cz/album/album.ph..., jen růžičky bych chtěla menší ;-) a kombinaci rudé a meruňkové... :-N
Odpovědět
sarkajak: ta kytka s tou stuhou, to je moc hezké a je to zajímavý nápad, já si to určitě poznamenám :-) Akorát by ta stuhla byla v mém případě světle zelená...
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych taky chtela nejakou delsi bilou stuhu na kytku :-) jinak ja se toho magnetu trochu bojim, aby neznicil auto!!! co myslite?
Odpovědět
estrel: magnet auto nezničí, toho bych se nebála, ale spíš bych se bála problému, který popslala aci :-| ]-( . Jen si nejsem jistá, že přísavky budou stabilnější... =-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
co jsem videla, tak ten drzek na magnetu, kam se zapichuji katky, tak je mrizkovany, tak myslim, ze by se tim dala provliknout organza a pak uz by to bylo jisteny na tuty, to pak v cervenci promyslim, az to s nima pujdu na 100% domlouvat. prisavky - no nevim, musis mit lepivy sliny :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se tedy chystám na přísavky, existuje prý nějaká velká tak se chystám jí dát i na panenku i na panáčka, prý drží, a pak od nich stuhy
Odpovědět
Článek se načítá
no já spoléhám, že to všechno přivážu, panenku za pas a organzovou mašli také nějk :-) ale budu si to muset předem vyzkoušet :-) lowe:prosímtě, kde jste sehnali panáčka a jak vypadá?
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krásný den,venku je jak kdy, ráno to vypadalo na docela slunný den,ale nějak se to kazí.tak zase trošku pročítám pár dní sem tu nebyla, nějak nebyl čas. Co se týče kytic na auto, já budu mít určitě a mám doma u našich takovou památeční panenku,tak sem si myslela ji do té kytice nějak zakomponovat jestli se to povede. A ženich nějakou parádu mít taky bude.Furt tvrdí že mu je to jedno,ale myslím,že bude rád. Už se nám stalo,že se nás někdo ptal na svatební dary. Děláte si holky nějakej seznam nebo si třeba rovnou říkáte o peníze?Já sem v tomhle dost zpátečnická.samozřejmě že sem ráda když nějakej dárek dostaneme,ale já se u toho vždycky tvářim blbě. je mi skoro blbí dárky přijímat,i když sámoška potěší ;-) ,natož si o ně říkat x-) .jo a jinak mě napadl dárek,kterej bych nebyl k zahození - poštovní schránka-stylová- s našim příjmením.Zkusím někoho popstrčit a nebo navrhnout jako dárek přítelovi k třicetinám.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda, tak jednak si muzete vytvorit seznam daru, ktery pak vsem date, nebo se dava na webove stranky (jestli mate nejakeho kamarada, ktery je vam udela - a kdyz budete posilat oznamko i treb s informacema, tak tam napiste www adresu a nechte to na nich). Nas, kdyz se nekdo zepta, tak rekneme, ze jelikoz uz spolu dlouho bydlime, mame vse, ale chceme delat prestavbu, takze budeme radji za jakykoliv financni dar. Teta mi dokonce na rovinu rekla - nebudete se zlobit, kdyz vam misto hmotneho daru dame penize? :-D ... takze jak je videt, myslim, ze i svatebcanum to rpijde vhod ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak budete mit vy ostatni ozdobene zenichovo auto?
Odpovědět
petrajda: no my jsme si tady na beremku udělali svatební list, s tím, že jako první je tam prosba o penízky, kdo chce dát a pak je tam nějakých pár tipů, co nám vyloženě chybí (šampus skleničky, krepové povlečení, robotu do kuchyně, hrnec). Ale bydlíme spolu už tři roky a máme víceméně zařízeno, takže se nám hodí spíš peníze na nábytek, který máme starý. Udělala jsem takový průvodní dopis, kde je program dne a možnosti ubytování a tam jsem napsala i ty dary a to budemem posílat s oznámením
Odpovědět
Profilova fotka
aci: jj, my to mame stejne - taky mame pruvodni dopis (s harmonogramem dne, mapkama, dulezityma tel cislama - modry andel, rychla zelva a pak kontakt na nekoho, kdo v pripade, ze nekdo zabloudi, tak pak navede :-D a pak tam mame prave zminku o darech - penizkach ;-) takze je opravdu hodne moznosti, jak jim dat vedet. a jak rika aci, kdyz nemate vlastni www, muzete poslat list z brmse
Odpovědět
estrel: no vidíš, to mě nenapadlo dát tam telefonní čísla na želvu a kontakt na někoho, když se ztratíš :-) ale počítám, že budeme mít svatební noviny a tam tuhle drobnosti budou, a ty noviny dostanou lidi po obřadu před focením, aby se nenudili...
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, si vemte,že sem zrovna mluvila se svou skorošvagrovou.Při opětovném ujištění, že koláčky rozdávat opravdu nebudeme,že se přeci všechny zvyky dodržovat nemusí a něco můžem vynechat mi vpálila, že by jsme mohli vynechat právě i ty svatební dary.Že by se prej spoustě lidem ulevilo. No nevim, je to holka mladší o pět let než já,s její svatbou jsem ji kdysy dost pomohla. Je mi to strašně líto co řekla. Teď je mi už vůbec blbí si nějakej ten seznam sepisovat.Pravda mohla jsem ji to vrátit ve stejný rovině a vpálit jí ať tam raděj nechodí...jenže v tu chvíli mě to nenapadlo.nechápu proč musej být lidi furt tak hnusný..
Odpovědět
petrajda: vykašli se na to, na svatbě přeci nebude jen ženichova strana... Seznam si normálně udělej a nic horšího než že od někoho nedostanete nic, se prostě nestane... Máš ještě víc než 3 m do svatby ;-) , tak to ber v klidu, zkus se nestresovat... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda:Tak to bylo tedapěkně hnusný, aještě je to budoucí švagrová.Jako kdyby sama nevěděla kolik vše stojí.Měla jsijí hned odpálit. estre:No já mám vybranou velkou kytku na auto, mám jí v albu a přítel bude mít asi cilindr, ale máme doma ženicha i nevěstu.Koukala jsem natypanenky a není to dneska nic levnýho
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, je to nána... Nejspíš ti závidí, že máš veselkou před sebou, že můžeš všechno chystat a užívat si přípravy a těšení a ona už má smolíčka pacholíčka... Takže to hoď za hlavu - vím, že se mi to kecá, vždycky, když mi někdo něco hnusnýho (nejen) ohledně svatby řekne, je mi to hrozně líto a užírám se tím, ale opravdu to nemá smysl - seznam darů samozřejmě sepiš, jestli je frndě zatěžko vám něco dát, tak ať si škubne ploutví!! Každý normální člověk, který jde na veselku, CHCE novomanželům něco dát - ať už nějakou věc nebo jim finančně trošku vypomoct - já to vnímám jako samozřejmost a myslím, že jsem dostatečně průměrný jedinec, abych podle sebe mohla soudit ostatní... Takže: hlavu vzhůru! Vyprdni se na ni a neřeš to, co ti řekla!! (většinou mi na to pomáhá obejdnat si nějakou kravinku na svatbu a udělat si tím radost ;-)) - a vsadím se, že ti muž řekne to samý, až mu tohle povíš! (ty jo, čím víc o tom přemýšlím, tím mám na ni větší pifku a to ji ani neznám! ;-)) Jinak: zápočet i prstýnky jsou doma :-) Ze snubáků mám obrovskou radost, jsou nádherný - snad ještě hezčí, než jsem čekala :-D
Odpovědět
petrajda: přesně...vykašli se na ní a když ti nic nedá, tak to bude jen její ostuda. Každej rozumenj člověk ví, že na svatbu se má přinést dar, bez ohledu na to, kolik stojí a myslím, že by si to každý všimnul,že někde nic nepřinese. Normálně udělal seznámek a rozhodně se tím netrap.
Odpovědět
Profilova fotka
Estrel: Ženicho auto? :-) Asi nijak... dostane stužku jako ostatní :-D ... (= zatím nevím, tohle je úniková varianta)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi:Gratuluju k zápočtu a prstýnky krásný.Taky se těším naše. Holky teď mě napadá, koukala jsem naněkterý alba a něvěsty se tam fotí se svými čtyřnohými mazlíčky. Plánujete taky něco takovýho?Mě byse to líbilo,ale nevím kdy, asi před odjezdem na zámek
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi: Děkuju :-) ... Myslím, že focení s naším černým, chlupatým a zásadně netahacím kocouřem by nedopadlo dobře - pro mě :-D Takže my určitě ne... ;-)
Odpovědět
jizi: prstýnky jednoduché a pěkné :-) sidi : no mi žádného miláčka nemáme, takže u nás bezpředmětné....ale kamarádi mají dva psi a fotili se s nimi po obřadu a byli s nimi celou svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
jéje holky...vy jste takový moje vrby.nechtěla jsem zahajovavat zase stěžující se diskuzní linku. Ale děkuju za podporu. prostě mi to přišlo líto. člověk se fakt musí zaměřit jen na ty pozitivní věci,ale někdy to jde ztuha. sidi - to neni blbej nápad, vždyť čtyřnohý mazlíček taky bejvá členem rodiny. Já mám teda dvě andulky a s nima by se fotilo asi špatně :-D moc ochočený nejsou. Ale bejt tebou tak do toho jdu
Odpovědět
petrajda: to by mohla být první a poslední fotka s andulkama :-) od toho tady jsme, abysem se navzájem mohly vypovídat. Moje mamka tedka pořád otravuje s tím, že se nebudeme fotit po obřadu a že utečeme z hostiny a budeme se fotit tam v počernickém praku (je to hned vedle restaurace). Ale my s tím nesouhalsíme, chce me to odbít hned po obřad, prostě všichni chvilku počkají, dostanou svatební noviny, malé občerstvení, no tak to prostě vydrží. Ale mamka o tom nechce ani slyšet, že je to blbé...Mě zase přijde divné odejít z hositny, i když vím,ž e to někdo tak dělá.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?