Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - možná jsi to už někdy psala,ale ty šaty co máš jsou ty z alba?jestli jo tak jsou moc krásné...
Odpovědět
Profilova fotka
holky někde tady sem četla, že měli na svatbu objednanej autobus a při vstupu každá z dam dostala malou kytičku.Jedno zda příbuzná nebo ne a muž vždy po malé korzážce,místo myrty.Proč ne,musí to být krásný,ale nemusím mít zas všechno. Kytek bude i tak dost všude..
Odpovědět
Já o tom slyšela jenom od jedný kamarádky a jakonápad se mi to líbilo. Protože z těch čtyř "ostatních" jsou dvě pořád tak blízká rodina (babička a teta, ale vlastně druhá máma :-D), že by se mohly skoro urazit, že nemaj taky kytku. No a mít tam pak jenom sestřenici a kamarádku s prázdnýma rukama, když všechny ostatní mít budou? :-N A navíc se mi to prostě líbí - a čtyři gerbery nebo růže se v tom rozpočtu absolutně ztratěj ;-)
Odpovědět
petrajda: my budem mít minibus -hele to je dobrej nápad dát jim to při vstupu! Dík!
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - to jo :-D já mám pocit :-D :-D že ve svatebním rozpočtu už se ztratí skoro všechno :-D chich ne vážně je to hrozný jak to naskakuje
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda: Děkuju moc :-D já si je dávala do výběru, který jsem si objednávala na zkoušení jenom kvůli tomu střihu - byly jediný se stojáčkem a moc se mi do něj teda nechtělo - ale když jsem je vzala na sebe, bylo jasno ;-) (díky bohu, zkoušela jsem si patery a bohatě stačilo!!) Krtek: Budeš tam mít pět a půl člověka, tak proč ne? Kdybych měla dávat já každý babě na svatbě kytku, nedoplatím se, na to se můžu pěkně krajcvajc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: Já myslí,že to po vás chtít nebudou.Od dubna spadli do 19 procentního DPH,tak zvedli cenu. Jinak kytku máme jen pro družičku, svědkyně a pro babičky.My bohužel ani jeden už nemáme maminku.A já kytku na auto
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - neni zač :-D . A kdo nude podavač? Ženich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - no já měla se šatama taky trable,lidí budem mít sice dost,ale nechtěla jsem nic moc hogofogo , prostě něco normálního. Mě šaty stojí 9000 kč což sem původně myslela, že za ty co mám bude méně. No trochu sem se spletla,polkla na prázdno, když mi to paní zdělila,ale nakonec co...byli z nové kolekce,tak možná proto.Já se nechtěla stilizovat do něčeho jiného než sem,sem spíš takovej prej sportovní typ, říkaj jiní,ale nevim jak to myslej, na sport sem děsně líná :-D .,takže jiné šaty na mě vypadaly dost nepodařeně.A jedny korzetové se mi docela líbily i na mě,ale zasta sukně respektive ta obruč, to byla sranda. Pomalu sem v tom ani nemohla chodit :-)
Odpovědět
já počítám kytku pro maminky, babičky a svědkyni....jiné kytky nebudou, holek tam bdue spousta, to bych se nedoplatila...ale zase by to bylo moc hezký.. no já jsem si řekla, že hlavěn ten rozpočet nesmím na konci sečíst, protže to by mě fakt asi omylo :-( snažím se nakupovat s rozmyslem a nesčítat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase jiný holky co maj po svatbě tvrděj, že se to vrátí. nechci tím říct, že se má na svatbě vydělávat, to ne,ale prej to tak je... ty jo za 14 dní jdem na svatbu kamarádovi, tak to budu očumovat a třeba se i inspirovat..
Odpovědět
petrajda: Asi svědek nebo svědkyně. Svědek by byl lepší, ale nevim, jestli nepojede sólo až na místo obřadu. Tu cestu ještě nemáme pořešenou.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Petrajda: Já si nakonec ani žádný korzetový s obručí nezkoušela :-) Právě proto, že jsem se nechtěla stylizovat do něčeho, co nejsem - přesně jak píšeš... Nakonec jsem se rozhodovala mezi těmi, co budu mít a těmihle: http://www.nevesta-svatby.cz/userfile... - nakonec jsme s ženksýma rozhodly, že k našemu stylu svatby se hodí víc ty, co budu mít... :-) Nemáš někde větší obrázek těch tvých šatů? Aci.: Přesně - nepočítat! To by bylo na mašli...
Odpovědět
jizi: Ty šaty, co máš v albu, jsou nádherný! já jsem jen tak pro pořádek sčetla naše předstvy... No, po svatbě už to asi radši dělat nebudu :-N Ale babička prej chystá nějaký penízky, prej je má pro mě připravený, ať se vdám nebo ne - dostala bych je kdyžtak ke třicetinám (takže to bude asi víc než obvyklá tisícovka :-N ) Tak jsem teda zvědavá, já od nikoho nic nechci, je mi to blbý... Stačí, že se rodičové podělěj o hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - nemám :-( Víš já sem počítačovej analfabet už sem to tu kdysi říkala :-) ,ale když vlezeš na pronuptia.cz, tak sjuv aktuálních novinkách myslím jako čtvrté nebo třetí.Měla bych dávno doplnit album,ale neni čas ani vlastně ty buňky. Jinak věřím, že se ti vybíralo těžko, tyhle sou taky krásné,ale vzhledem k tomu, že nejsem mašličková tak se mi fakt víc líbí ty co máš. Ale vážně, jednoduchá linie, fakt krásné já si rozpočet nedělám a dělat budu maximálně až po svatbě. a to ještě kdoví jestli..
Odpovědět
jizi: no já ani nevím nějak to přešlo do ztracena, řekla bych že mě to hádání tak unaviko že sem to nechala být ale víkend vypadal tak že mi drahý řekl že v so pojedeme na chatu jen popřát dědovi a zpátky, najednou 3 hodiny sedíme na zahradě přijede bratranec a drahej s ním a nevlastním tátou že jdou koupat a kopali do 9 večer a já řekla že půjdu aspoň kousek vedle do chaty za kamarádkou pokecat a projít se a přítele máma- no přece tu nenecháš bratrance ženu samolstnou.. takže pro mě fakt výborně strávenej víkend na zahradě jak... a pak akorát spát protože v půl 10 už fakt nemělo cenu někam jít a to sem chtěla já po dlouhý době se svýma kamarádama v Praze - nezájem.Tak sem fakt byla hotová řekla sem si že si budu taky žít po svým.. a vyslechli sme si že je to blbý že se má držet smutek, že všichni budou truchlit a pořád narážky.. krtek:my máme 37 metrů..a na hypoteku na 20 let takže děti do toho žádný a když vidím ted ceny nemovitostí tak bych si trhala vlasy..
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Ber, dokud dávají ;-) (ne, já to chápu... ale na druhou stranu, ty bys taky brala jako samozřejmost, že nějakou tu korunu kamarádům nebo příbuzným na svatbu jako dar přihodíš...) A děkuju za pochvalu! :-D Petrajda: Děkujuuuu... :-) jsou to tyhle? http://www.magiquemoment.cz/novinky/m... ... ty jsou nádherný, budeš jako antická bohyně... ;-) Můžeš si k nim dovolit nějaký extravagantní účes - to by byla pecka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - jsou. A už je mám i ve většim v tom albu :-D povedlo se :-D :-D antická bohyně jo? třeba P. Athéna jo? To by bylo výstižný...zatím mi ta svatba totiž přijde jak bojiště. zejména ty přípravy
Odpovědět
Profilova fotka
Laura: No tak to teda musel být super víkend - skoro bych ti až začla závidět :-/ Chudáku... copak je bratrancova žena nesvéprávná, aby se nedokázala jedno odpoledne sama zabavit? ... A máš naprostou pravdu! Co kdybys zůstala na víkend doma sama? Vyrazila s kamarádama, trochu si od tý chalupu a jeho rodiny oddechla? ... Držet smutek? Truchlit? Tak tyhle truchlící smutky nezvi, ať můžou v žalu vzpomínati... Grr, tohle mi někdo říct, tak ho pošlu tam, kam slunce nesvítí...
Odpovědět
Profilova fotka
lauro - já s tebou soucítím.taky sem už začala bojkotovat návštěvy u přítelovi rodiny,ale naštěstí on se mnou drží.naši bydlej v Praze, my tady na vesnici na liberecku.Přítelova rodina je asi 10 km odtud, žádná dálka,ado Prahy se dostanem tak jednou za měsíc a ještě né vždy. Makáme na baráku, chceme se brzo stěhovat,ale tchyňka neustále postrádá naší přítomnost.A když zase přijede tak spíš zdržuje od práce. To že nepomůže mi nevadí, naopak když je tu tak se nedá dělat.to samé tchán. Já mezi ně nezapadla,ale to se nedá nic dělat.
Odpovědět
Laura: přítel taky občas jede na víkend sám někam mimo, na některé akce mě brát sebou nechce nebo já jet prostě nechci... Tak to beru tak, že si udělám program vlastní, vždyť je to pohoda ;-) . Kdyby to bylo moc často, tak mi to vadí, přeci jen se přes týden zas tak moc nevidíme :-| , ale rozhodně na tom být občas "od sebe" není nic divného... Petrajda: Ty šaty jsou vážně krásný x-)
Odpovědět
no to já bohužel jsem v pozici že oboje rodiče bydlí v Praze ale v týdnu nestíhíme ani návštěvu a oboje rodiče mají chatu ale přítel mi řekne každý víkend že chce jet na chatu a že to tak měl vždycky že to měnit nebude a jede a buď jedu nebo se nevidíme a tak je jasné co si vždy zvolím ale když tam pak jen sedím jako trubka tak už mě to přestalo bavit a hlavně pak svojí mamce vysvětlovat proč k nim jedem tak v poměru 1/10 fakt trapný
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak- děkuju tak ještě bych si mohla připadat jak ta bohyně lovu...ta jak se jmenuje...Artemis :-) No a účes? Když já mám krátké háro,kadeřnice pořád že si to mám nechat narůst,ale copak mi to do z´áří doroste do přiměřené délky?Už teď trpím,když sem 4,5 měsíců se nenechala stříhat.Asi ji budu taky bojkotovat, jiný říkat nechci, je to kamarádka,ale vytiskla sem si už pár účesů pro krátké vlasy a hodlám jí to předložit. Jinak je šikovná to zas strach nemám..
Odpovědět
Profilova fotka
holky jinak se mějte, muj drahý pro mě přišel, že sem u počítače už moc dlouho a je potřeba taky něco udělat. V práci sem už skončila,tak teď jdu makat o 2 patra vejš. Tak večer si počtu. laura- taky bych nechtěla trávit víkendy bez přítele. Mě se stejská jen když jede na na dvoudenní služebku,ale nejezdí moc často.A zase by to ta druhá strana měla pochopit, že víkendy jsou krásné i třeba na společném vejletě.
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha: my kvetinovou vyzdobu asi mit nebudeme, protoze budeme mit organzu stredem kazdeho stolu a tam velkou svisku a dve male cajove. takze nechci, aby to bylo preplacane. na kazdy stul bychom asi po obede dali neco sladkeho - talirek, jen na zobani, vse jinak bude rautove. nejsem moc zastancem milionu veci na stole typu kaminky, srdicka, perlicky, pericka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: taky budu mit kvetinovy polstarek pod prstynky :-) takze na to pak muzeme dat cajovou svicku a bude to vypadat pekne. a kykty budeme davat jen maminkam a svedkyne a 2 druzicky budou mit kytku na ruce x-) takze kdyz se tam pak budou pohybovat, budou zivou kvetinovou dekoraci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita - to je dobrý nápad. Naše nejmenší družička bude mít květinový věneček ve vláskách jinak v rukou květinové košíčky. To bude kytiček, maminky,asi i ty babičky,svědkyně, na stolech, na autech, na prstýnky, ženich, svědek do klopy, jejda to bude balík :-D a to ještě něco na stoly
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete si po svatbě zakládat album se svatebníma fotkama?
Odpovědět
jizi: Myslíš tady? Zatim nevidim důvod, proč ne. Ale vzhledem k tomu, že na fotkách nebudu sama, tak nevim... Jestli třeba muž nebude chtít, tak asi ne. I když bylo by mi to líto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - no já se pokusim ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?