Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Lení tak se klidně sejdeme až v tom říjnu to už budeme všechny vdané paní. Já stejnak po svatbě v září odjíždím na dovču a do konce pak už nemám čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Já v říjnu už nemůžu, začíná mi i manžovi zase dálkové studium... Nevadí, třeba to vyjde jindy, mám v plánu trávit v TP Vánoce :-D :-D
Odpovědět
Tak to necháme na Vánoce.
Odpovědět
Profilova fotka
a Simčo Ty už nestíháš před svou svatbou žádný srázek?
Odpovědět
To jo,ale po svatbě nebudu mít čas. Před svatbou je to celkem v pohodě. To vás ještě budu chtít vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo :-)
Odpovědět
Holky takže je to dne opět od 18hod v mandlu a zase na jméno Boháčová?
Odpovědět
Jé Baruš. kde jsi vzala ty krásný motýlky?
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, přesně tak, od 18ti v Mandlu ;-)
Odpovědět
Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo mamka mi je koupila,prý na dort,ale jsou zespodu na magnet,tak teda nevím :-D ,ale v UL je prodvají na více místech...cena 17Kč
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, tak ty jsou na železnej dort :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Barčo, jsou opravdu krásný, mají je ve více barvách?
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec budeme mít všechny motýlky =-)
Odpovědět
Né to já se jen ptala, mám je na zácloně.
Odpovědět
Profilova fotka
právě, teď musím zavolat do cukrárny,aby tam dali nějakou kovadlinu doprostřed :-D Simčo nevím,ale jelikož jdu opět dnes do toho krámu,kde je mají,tak se mrknu! jakou by jsi chtěla barvu?
Odpovědět
Profilova fotka
já je chtěla jen na dort,ale nemá na ně formu nebo co a mamka byla zas akční a koupila tyhle,ale asi tam dva dáme...nějak snad teda
Odpovědět
Profilova fotka
Kovadlinu :-D To vás chci vidět, jak to bude řezat :-D
Odpovědět
No na jedné mám zelené a na druhé oranžovo žluté,ale mám velké tak tyhle menší by se mi líbily víc.
Odpovědět
Profilova fotka
no a mám je koupit? nebo se na ně chceš nejdřív mrknout? myslím,že v TP je také budou mít,tady je mají asi ve třech krámech s dekorací.
Odpovědět
A ty je dnes přivezeš?Jestli se ptám jako trubka tak se omlouvám,ale dnes jsem jako pitomá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
můžu,jasně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já musím pádit!!! motýlky beru! jé já dneska budu snad muset vzít krosnu :-D tak večer pa :-)
Odpovědět
No jestli je někomu nevezeš, tak se stím netahej.
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš mi kupuje tam u nich umělou kytku, víš? Proto to píše, ale jsi, Baru, moc hodná. Ty jo, jsme si z Tebe udělaly úplnou nákupčí :-D Pro ty, kdo nakukujou kvůli srazu: SRAZ DNES V MANDLU OD 18TI HODIN, NA JMÉNO (naposledy) BOHÁČOVÁ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdu domu, tak vecer pa :-)
Odpovědět
Holky tak večer pa pa .
Odpovědět
Holky, užijte si to večer!!! Kdyby byl nějaký další sraz někdy v pátek, tak to bych určitě přijela. Já teď vehementně uklízím a třídím svatební dary a píšu poděkování aspoň mailem, než uděláme nějaká pěkná z tiskárně. Už se mi z nehtů loupe lak, ale bohužel normálním odlakovačem to nejde dolů, takže vypadám, jak když si koušu nehty :-| A v sobotu máme s holkama to "vítání nesvobody", tak už se moc těším! Mějte se!
Odpovědět
Profilova fotka
ifko, tak příště se domluvíme na pátek teda. To bude muset bejt někdy nějakej pátek, kdy nikdo nebude mít v sobotu svatbu, ale určitě se domluvíme!!! Vítání nesvobody, jo? To je super nápad! Holky, mastím domů, večer se na vás těším. Pá
Odpovědět
Já neměla rozlučku se svobodou, víš? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?