Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Mladé paní, kde máte zásnubní prstýnek? Já si ho dala na prostředník hned vedle snubáku, ale cinkají o sebe a nějak nemůžu vymyslet, kam s ním. Na jiných prstech mi moc dobře nesedí.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata :-) Moc jsem vám chtěla poděkovat za ten včerejšek! Bylo mi s vámi strašně hezky! Děkuji za dáreček :-) My teď byli na houbách a našli jsme dva červivý pidi hříbky :-D ,tak se jdu vykoupat a napatlat těma věcma od Adrianky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, tak já chtěla i včera, ale nevyšlo to, tak snad příště mi bude dobře...
Odpovědět
To určitě, vím že ti bylo špatně. Nic se neděje. Ifko moc chválím svatební noviny je vidět že jste se pěkně vyřádili, úžasné, super, jedinečné a kouzelné...... Barčo vy jste nic nenašli no tak to nebude oběd.
Odpovědět
Profilova fotka
ifko, ja mam zasnubni na prave ruce na prstenicku..:) taky jsem musela preorganizovat prstynky na ruce a budu muset ke zlatnikovi poupravit velikosti..:)
Odpovědět
Mně právě z pravého prsteníčku padá a na prostředníček se nevejde 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no my nic a ostatní tam chodili s narvanýma košíkama 8-(
Odpovědět
No Barčo asi jste byli na špatném místě a nebo už tam někdo byl a vyzbíral to.
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky na houbach najdi vzdycky "houby"... :-D
Odpovědět
Kačko a jak ti vůbec je,asi se to za tu noc nezlepšilo co. Já než na houby šla bych se koupat a opalovat,alespoň bych chytla nějakou barvu.
Odpovědět
Profilova fotka
jj já taky a ještě jsem šlápla do vosího hnízda,ale naštěstí mě ani jedna neštípla! Holky mě se dnes stalo,že Zdenda musel zastavit,prt.mě polil studenej pot a udělalo se mi na chvíli hrozně a blbě a teď mamka volala,že babička už je na přístrojích,na umělém dýchání nebo co :-( ,tak za ní musím odp.jet.ach jo,no jo,člověk s tím počítá,ale stejně to zarazí
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko Tobě bylo včera špatně?
Odpovědět
Článek se načítá
Barčo, tak to mě mrzí,ale jak říkáš člověk s tím počítá a stejnak ho to zasáhne. Hlavně se držte. Budu na tebe myslet. Jiný by řekl takový je život,ale vím že až to jednou zasáhne u nás položí mě to.Jsem moc citlivá.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi díky. Mě to taky položilo,ale musím teď být oporou pro mamku,to víš,že když jsem tu sama,tak bulím jak želva.No jo,radši na to nebudu myslet!
Odpovědět
Profilova fotka
holky musím pádit! mějte se tu hezky a za vše vám moc děkuji, možná vám to tak nepřijde,ale ten včerejšek a to,že se vám tady můžu takhle svěřit apod.pro mě moc znamená!pa pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simco, no dneska po praci jdu na krcni, uz je to teda lepsi, ale jen pro kontrolu... ATB nechci, uz mam ty strikaci, to mi staci...jsou hnusny, fuj... :-( musim byt fit, v nedeli jdu na turnaj.. :-D barco, no bolelo me v krku, nemohla jsem polykat, jsem celkove unavena, proto jsem sla brzo domu... |-| barco, to je mi lito s tou babickou, je to hrozny... :-( clovek vi, ze to jednou prijde, ale do posledni chvile si to nechce pripustit, to je jasny... ach jo, kdyby to slo nejak pomoct, vid... vubec se na to neda nic napsat...budte silny a statecny...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru... to je strašný ;-( Neumím napsat víc než napsaly holky, je to smutný, člověk je bezmocnej, může jen přihlížet. Buďte silný a zvládněte to... :-( Jak píše Barča, je fakt neuvěřitelný, že jsme sešly jako takováhle supr parta, vždycky vás strašně ráda vidím x-) A Ifko, zásnubáček bych chtěla nosit na snubáku, ale když možná mi to bude nepohodlný, protože naše snubáky jsou fakt tlusťoši a hodím ho pravou, kam mi teda taky pasuje...
Odpovědět
Profilova fotka
zase trochu sentimentu? :-D
Odpovědět
Je to pravda jsem ráda že jsme se všichni takhle sešly a dokážeme si pordit a pomoci.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, co? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ále nic...
Odpovědět
Profilova fotka
To že řeknu, že jsem ráda, že jsme dobrá parta, neznamená, že jsem sentimentální ubulenka... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem taky neřekla... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aha
Odpovědět
Snad se i po svatbách a za další čas budeme scházet a dál se spolu kamarádit. Jsem ráda že jsem vás našla a vy jste mě vzaly mezi sebe.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že jo ;-)
Odpovědět
To je dobře a pak až budeme mít jednou děti budeme místo do hospody chodit na pískoviště..................před hospodu........................... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Haha, tak já na vás počkám v tý hospodě :-D
Odpovědět
No já půjdu s tebou dovnitř.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jdu pomalu domu, tak se mejte krasne..papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?