Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jasný vím,já jí také ůvodně objednala na přání,ale prý se jich tam moc nevejde,takže jsem myslela,že by to bylo na druhé straně stolu jako kasička,ale asi od toho upustím,jinak schránku pak budu prodávat za 60Kč,kdyby jsi chtěla, než se s tím mordovat,ale nic Ti necpu ju ;-)
Odpovědět
To je ta v to albu, ta schránka, jsem nějaká natvrdlá. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj přesně :-)
Odpovědět
Baruško, zatím děkuji. Končím, opět mě pobolívá hlava tak to jdu zaspat. Pa pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, dneska je fakt hnusnej den 8-( ,tak se z toho vyspi!!! měj se a dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré úterní ránko... jsem hotová... :-( oteklá, hnusná, celá bolavá a o krku ani nemluvim...:( ani polykat se mi nechce... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, Zdeničko, hrozně moc vám to slušelo, jste tam nádherní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdení, koukám na tu fotku... sluší vám to..:) a ta kytička je krásná a ty taky... už se těším na další fotky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky, Zdeňulko, vám to sekne! Lenka mi včera vyprávěla, jak Ti to slušelo :-) Doufám, že Ti to dneska aspoň na chvilku vyjde! Holky, vy jste takovýhle marodi, jo? Tak se koukejte vykurýrovat! Barunko, moc děkuju za ty fotky!!! Jsi zlatá, jsem zvědavá, jestli to tam půjde přidělat. A super, že jsi zařídila ty dárky!!! Kupovala jsi i pro Věrku nebo pro tu ještě nic nemáme? :-N Nebo se ještě uvidíme než bude mít Věrka svatbu? Já jsem včera sehnala botičky na přezutí, tak jsem ráda, bylo to teda s vypětím všech sil :-p Ještě zkrátit šaty na převlečení a už to bude skoro všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zuzko... a jaky boty sis nakonec koupila a kde? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takový pohodlný sandálky s pásečkem přes kotník, u vietnamců, páč v celý Olympii, Baťovi atd. mají buď baleríny úplně placatý a z těch mě bolí nohy nebo šíleně vysoký podpatky nebo korkový podrážky bez paty :-p Tyhle maj jenom takovej malej podpateček, kačenku :-D Ještě zkrátit ty šaty... Co Ty kromě toho, že je Ti blbě?
Odpovědět
Profilova fotka
já asi nic... nic nového..:) měli jsme jet za 3 týdny do Londýna na nákupy, ale asi to odpískáme, jsou tam nějaký chřipkovatý v tý Anglii... :-o jinak asi nic... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No jsou, a já tam mám rodinu :-(
Odpovědět
Ahojky holky, tak bolest hlavy neustále pokaračuje takže super :-( Je mi opravdu blbě. A ještě ke všemu takový hnusný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Jémine, tak to chce nějak driák nasadit... ale den je fakt ultra hnus, to je fakt :-p
Odpovědět
Mě ta hlava stejnak bolí s toho počasí jeden den tak a pak zase jinak, prostě sílá. Do večera to přejde, teda doufám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Simčo, u mě taky tak. V půl 2 v noci jsem si brala prášek, abych už konečně mohla spát a ráno se probudím a hlava jede od znova. Takže včera jsem se nafetovala 2x a dneska budu muset asi taky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky kuk :-) jj pro Věrku taky jsem také koupila! Moni pak tedy písni v kolik a kde ju :-) Takže jí mám koupit Zuzi?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, tak mi ji, prosím, kup. Když myslíš, že tam půjde přidělat, tak mě tam musí jít taky :-D Doufám :-D Budeš zlatá, díky! Jé, Ty jsi koupila i pro Věrku, no Ty jsi nejlepší!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a kdyby měli ještě i tu malou, tak i tu malou, prosíííííím ;-) Děkuju!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jasan ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Paráda!
Odpovědět
Holky jste super že jste koupily dárečky, na vás je prostě spoleh. Jde zase celá sestava nebo už teď bude někdo nepřítomný?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holka, to nikdo neví. Minule to všichni odsouhlasily, takže předpokládám stejnou sestavu...
Odpovědět
Tak to je paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Já nebudu, tradičně.
Odpovědět
To je škoda. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem Ti ale, Leni, psala, ať napíšeš jakejkoli termín výhledově, kdy tady budeš...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, co jsem tak postřehla,m tak první reálný víkend by byl někdy v říjnu :-) Ale to je jedno, spíš mě mrzí, že jsme se nemohly vidět před tou mou svatbou :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?