Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ok :-) To je v pohodě. Jako také u ní nepsali,že je na auto,prostě si tam připevním stuhou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jsou tam ty přísavky, ne? Kolik že stála? Já jsem to zase zapoměla... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
119,- , nejsou :-| , to je prostě umělá kytka,nafotím Ti jí až se mi nabije baterka do foťáku a pošlu mailem víc fotek ju
Odpovědět
Profilova fotka
OK, za tuhle cenu je to parádní. Půjdou tam ty přísavky nějak přidělat? Nebo jak to tam dáš? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já to prošiju lístečkama zespodu,ale myslím,že to bude držet i bez toho,když to pořádně ovážu tou stuhou
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, tak mi ji, prosím, kup, já na to juknu a snad to nějak půjde teda... nebude Ti to teda vadit? Nechci Tě s tím otravovat, kor když nejedete autem =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Novomanželkám ještě jednou gratuluji. Ifko, krásná fotečka, moc Vám to slušelo. Zdeni, Ifko, nebyla na Vaší svatbě náhodou nějaká Iveta, která pracuje v Ústí na Českých drahách?
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš to je v pohodě prosím Tě! hele já Ti to ještě radši navečer nafotím jo,času dost!
Odpovědět
Profilova fotka
Jó? Tak jo, to budeš zlatá. Mě zajímá, co je tam dole pod tou kytkou..., tak na to kouknu... díky moc!!!
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem tady opět na chvilku. Musím říc že je mi dnes opravdu zle. Bolí mě hlava jako blázen a doprovází to nevolnost, takže paráda. Už abych šla domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simčo, to jsme dvě. Mně je taky od rána děsně blbě...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskuze jsou strašně plné a já nemám tolik času se tím probírat :-N . Poradíte mi, prosím, nějakého fotografa z okolí? (okr. ÚL, TP, DC) P.S. Borlová i Baladová mají plno. Předem moc díky za tipy.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak my máme právě tu Baladovou nebo Borlovou na týhle diskuzi... jedna z nás měla ještě pí. Poklopovou (číslo posílám do IP)... jinak nevím... počkej ještě jestli Ti poradí ostatní holky tady, ale na fotografa už je celkem pozdě... :-N
Odpovědět
Mončo, tak to mě je taky děsně,ale nějak mě to na tu chvilku teď přešlo, tak doufám že už budu v pohodě. Doufám že i tobě bude líp.
Odpovědět
Holky, asi budeme v novinách - někdo nás fotil a říkal, že je z deníku Směr a že to vyjde. Tak číháme kdy ;-)
Odpovědět
Žádnou Ivetu jsem tam neměla, na obřadě byli všichni, které známe...
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, nebyl to ten nový týdeník Naše adresa? tam hodne foti..my tam byli taky... :-) jinak dneska práce nad hlavu, ani nebyl cas... mazu k te kadernici, musim si nechat trochu zkratit vlasky... tak zitra papa
Odpovědět
A představte si, byla jsem vrátit šaty, hned ve dveřích jsme dostali vynadáno, že to neneseme na jejich ramínku, prý mi to říkala... Já bych odpřísáhla, že ne, protože jinak bych jí to na tom jejich přinesla, v tom je na mě spoleh. Šaty byly špinavý minimálně, žádný natržení, všechno super, jen obsluha nas*aná, že nemá ramínko. Prý se jim furt ztrácej. Tak prý ať ho co nejrychleji dodáme. Tak jsem řekli, že nejdřív za týden (zůstalo v TP), tak dělala držky, že je to pozdě. Chápete to? Šaty za X tisíc a ona nás seřve za ramínko za 5 Kč??? Poprosíme tchýni, aby to poslala poštou, ať je ta fraška dokonalá.
Odpovědět
Ano, je to týdeník Naše adresa! :-) Dík, Kačko!
Odpovědět
Ifko, to vás fotil takový mladý kluk, ten je tam pořád, já jak se chodím koukat na svatby tak ho tam potkávám.To je síla teda s těma šatama.
Odpovědět
Ahojky holčičky posílam aspon jednu fotečku z novin jine zatim nemame pak samozřejmě dodam :-) http://teplice.naseadresa.cz/cz/s148-...
Odpovědět
Profilova fotka
Zazulka: Díky za tip :-). Pro další rádkyně: rozšiřuji obzor, může být i z okr. LT. Prostě aby cesťák nebyl vyšší než focení :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! no bohužel neporadím :-| Tak dárky jsou koupené! Holky mě taky dnes chytla migroška,bude něco ve vzduchu!
Odpovědět
Profilova fotka
jé Zdeni vám to slušelo!!!! byla jsi krásná!!!!! a ta kytička! :-)
Odpovědět
Dobrý večer všem, je tady někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
já nakukuji,ale chytla mě podruhé hlava,takže se mnou moc zábavy nebude :-. , teď jsem koukala na počasí,tak do 7.8. má být 28°C :-) ,tak snad 8.8. nezačnou padat kroupy =-)
Odpovědět
Profilova fotka
už se těším na zítřek až se trošku odreaguji :-) ,asi se opiju :-D
Odpovědět
To i mě dnes bylo špatně a jak,ale musím říct že teď už je to lepší. Barčo chtěla jsem se tě zeptat vy jste dělali truhličku na přání?
Odpovědět
Profilova fotka
nedělali, na přání mám tu schránku v albu a na truhličku čekám,že snad přijde,ale asi ji nepoužiju,je mi to blbý si takhle říkat o peníze nebo já nevím
Odpovědět
Né ja myslela tu na ty přání, chceme jí s Pavlem vyrobit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?