Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré, tak jak včera bylo? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, no parádně jako vždycky, holky jsou super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Je mi to moc líto, že jsem nedorazila, ale já jsem umírala v posteli. Dneska to jede od znova :-( už mě to štve, protože nemůžu nic. Když v klidu sedím, je to lepší, ale jakmile se začnu hýbat, tak mám pocit, že mi hlava praskne
Odpovědět
Dobré ránko holky, Zuzko cesta v pohodě. My jsme se domů vrátili až skoro v půl dvanácté,ale uspěli jsme. Svědkovi se oznámení moc líbilo. Mončo snad to brzy přejde, odpočívej.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni, no tak to je blbý :-p Neboj, my jsme na Tebe myslely ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Však jsem taky škytala ;-) No, jste mě pěkně prodebatily, co? ;-) :-) Snad budu brzy zase v normálu.
Odpovědět
Čau holky! Taky jsem na vás včera myslela. Pište mi, komu mám do IP poslat odkaz na naše svatební noviny, abyste se mohly mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, vaše oznámko se musí líbit každýmu, je to super nápad. No, jasně, Moni, jsme nedělaly nic jinýho než jsme drbaly Tebe ]-( To jsou mi vtipy... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, dej odkaz normálně sem, určitě se všechny rády kouknem. Akorát tam nedávej 3w...
Odpovědět
Pošlu to do IP.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Však to byl vtip, ne... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný, Moni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, ty noviny jsou ÚŽASNÝ! Zfoukla jsem je jedním dechem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdenička má fotky!!!
Odpovědět
Díky! Však jsem psala, že jsme se vyřádili :-D Akorát je po přečtení hned každej sbalil, takže jich bylo málo.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeňulko, paráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, ty noviny jsou bomba!!! fakt se vam povedly... :-D
Odpovědět
Díky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt super! Jak už holky psaly, jsou fakt bombový, ty noviny!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci také noviny, fňuk... Prosím.
Odpovědět
Máš je tam x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ty noviny jsou luxusní :-D
Odpovědět
Hihi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, která z Vás říkala, že shání perličkový náramek na ruku (na minulém sraze) a já jsem říkala, že doma mám a že ho přivezu? Já ho přivezla, tak abych věděla, pro koho to je...Díky :-)
Odpovědět
Mončo, mě jsi to říkala. Protože budu mít holé ruce,ale to nepospíchá já to mám až v září. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem ráda, že už vím, komu to bylo. Já myslela, že to bylo Věrce. Včera jsem to chtěla vzít s sebou, ale jaksi to nevyšlo. Ale mám to v UL, tak až se uvidíme, tak bych Ti to vzala, nebo poslala poštou...
Odpovědět
Profilova fotka
simčo... až??? spíš UŽ..:-D
Odpovědět
Kačko, já vím,ale to až je lepší, protože když řeknu už vím že to rychle uteče a bude povšem. Mončo myslím si že se ještě uvidíme do mojí svatby, teda jestli přijedeš.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?