Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Moni já chodím do Pařížský,nad Hudy sportem,asi 3,5min.,ale začni asi už teď,Ty jsi světlejší,já zase vynechala nebo spíš chodím jednou týdně a není to moc vidět. Zuzi nakonec mi brácha řekl,že je to pěkně d... a Zdenda pak řekl,že by radši,abych byla taky s ová,tak tedy budu ová no.Četla jsem i tady na nějaké diskuzi,že se kvůli tomu,když nekončí manželovi přijimení na samohlásku musíš přihlássit k jiné národnosti nebo co,takže asi dost i papírování.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jako že 3,5kč za min. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je blbost, proč by ses měla hlásit k jiný národnosti :-o To je nesmysl. Moje ségry jsou vdaný sto let v cizině a jsou to pořád Češky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prt.v čechách to není uzákoněnný,takže musíš podepsat nějaký lejstro,že se třeba hlásíš k polský nebo nějaký jiný národnosti ,kde to uzák.maj nebo je to tam běžné,ale Češkou bych byla furt,to jen ,že se k nim hlásíš,já tomu taky nerozumím,ale ty holky to tam psaly,co si to jméno takhle nechávaj
Odpovědět
Profilova fotka
možná,že když máš manžela cizince,tak je to jiné!
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to slyším teda prvně. Je přece nově, že ová mít nemusíš, ale tohle jsem teda fakt nikdy neslyšela =-) No, ale když budeš ová, tak to nemusíme řešit :-) Tady mezi námi vlastně není nikdo, kdo je bez ová nebo jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky ne,ale ta diskuze tady někde je,je to snad přímo přijimení bez ová
Odpovědět
Profilova fotka
Tak že bych šla už teda příští týden? A 2x týdně? Se bojím, abych se nepřipálila. To je normál solárko? To abych šla na normál tak max. 5 minut, ne? Ahoj Evi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, oni Ti tam poradí. Lepší je určitě víckrát a na míň minut. Správná obsluha Ti má poradit podle typu pleti.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evičko :-) hele já nejsem nějaký odborník na solárko. Já vždy poprvé jdu na 10min.,teď chodím na 15min. je to normál,žádný turbo nebo tak
Odpovědět
Profilova fotka
Víte o nějakém dobrém solárku tady? Já chodím pravidelně do dům plný pohybu, jenže tam ho maj rozbitý asi už skoro měsíc a už je ze mě bledule, skusila jsem v trnovanech to sun studio, jenže tam nemají klimatizaci a málem jsem tam umřela vedrem... :-( Ruzenkas, myslím, že pokud nejsi nějaká úplně bledá a náchylná na sluníčko, tak 5 minut je málo, doporučuji aspon 10 :-) ale taky záleží na intenzitě solar.... .-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Evičko já chodila v Trnovanech do solárka,asi tak třetí ulice napravo od toho sun studia,tam bylo dobré,na rohu je nějaký donner kebab a hned v té ulici,takové malé,ale jestli to tam ještě je no :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To už tam asi není :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak víc neporadím, jsem z UL
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, právě že já jsem docela světlá a nohy mám fakt jako vápenku...
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky přírodně bílá a navíc mám ze sluníčka vždycky vyrážku a tenkrát když jsem začala chodit na solárko tak mi tam doporučili 12 minut, první týden když se začíná by se mělo chodit častěji a pak tak max 1-2 krát za týden, ale asi záleží na tom solárku, oni vždycky poradí :-)) a nohy vápenka neva, stejnak budeš mít punčochy, ne? teda já jsem si je koupila ale obávám se že 1.8.bude teplo, takže je stejně neoblíknu....
Odpovědět
Profilova fotka
Prý je dobrý solárko na Mariánským náměstí, hned u zastávky, víš, kde to je?
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to já ,i když bude pařák, punčochy musím. Sice mám samodržící a drží na mě! :-) ale budu muset, abych neměla odřená stehna...
Odpovědět
Profilova fotka
My máme obřad na Hněvíně venku, takže už si představuju jak na mě praží sluníčko, do toho je 30 stupnů a v těch šatech, který váží snad 5 kilo... :-) minulý týden jsem byla na zkoušce šatů a bylo docela dusno a po těch 15 minutách co jsem je musela mít na sobě jsem byla úplně zpocená.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mariánský náměstí? V teplicích nebo ústí? to nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moni já nevím,jestli jsi už o tom slyšela,ale mamka a už to dělá spousta holek,že si natřou stehna lady speed stickem a prý v pohodě! a to samé,když má někdo větší prsa,tak si to pod nimi také natře a pak se nepotí
Odpovědět
Profilova fotka
možná to už je profláknuté,ale třeba mamka,když fakt měla 100kg,tak dost trpěla a v létě měla stehna pomalu do krve a tohle jí to vyřešillo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pod prsama používám voňavý pudr, co mám ještě hodně starou zásobu od Avonu. Baru, slyšela a četla jsem tady diskuzi. Zkusím si koupit malý tuhý deo a vyzkouším to. Teď už to není tak děsný, než jak to bylo před tím, než jsem zhubla, ale ono to pak děsně bolí...
Odpovědět
Profilova fotka
Voňavý pudr od avonu byl skvělý, škoda že už ho nemaj..... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
je mi to jasný! jsem ráda,že si nemusím brát punčochy,akorát se musím naučit chodit v těch botách,jsem se vytahovala jak umím chodit na podpatkách,ale tyhle jsou fakt trošku vyšší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, já mám Percieve, nebo jak se to píše a je fakt už babička, ten pudr. Ale pořád voní, vyrážku po něm nemám, tak ho ještě používám...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fakt si dojdu ten deo koupit a vyzkouším. Slyším jen samou chválu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty tvoje botky vypadají vysoké a k tomu ten uzoulinký podpatek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a pod tíhou 8kg šatů a k tomu roklepané nohy,já tam sebou někde určitě švihnu :-D ,aspoň bude standa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?