Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně že jste s Pavlem v tomhle za jedno... To je důležité. Jak už bylo psáno, rodiče si nevybíráme a pokud s nima bydlet nebudete, nemusíš se s mámou "kamarádit". Alespoň že máš svoje rodiče v pohodě.
Odpovědět
To mám a jsem za ně vděčná Pavla přijali hned a chová jí se k němu úplně úžasně, jen mu i já někdy závidím jaký on má vztah z našima a já mám takové problémy s mámou. No jak píšeš rodiče si nikdo nevybíráme a tchyně už vůbec ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi a ze které? Ty nemáš žádnou fotku, takže mě to ani nenapadlo no
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, bohužel ne každá máma má dobrý vztah s svojí snachou, ber to tak, že prostě ty jí odvádíš jejího milovaného synáčka z domu a ted už nedělá všechno co ona chce a všechno kolem. Bud ráda, že máš svojí rodinu, ta tě určitě vždycky podrží a jeho máma prostě ignoruj, i když je to těžký se pokaždé povznést nad tím co říká a dělá, ale asi ti nic jiného nezbude.
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s holkama a hlavně s Mončou v tom, že je důležitý, že na tohle máte s Pavlem stejný názor. To je nejdůležitější. Holky, těším se na vás v to úterý, že pokecáme :-)
Odpovědět
Holky mockrát děkuji hodně jste mi pomohli a já jsem se potřebovla vypovídat a vy jste mě vyslechly děkuji moc. Těším se moc na úterý.
Odpovědět
Profilova fotka
Do ústí na PEM, občas jsme spolu jely vlakem, bydlela jsem v trnovanech a nastupovala taky v Proboštově, ale moc jsme se neznaly, jen teď koukám, že podle vidění tě znám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak ahoj evicko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ahoj, taky se známe??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, tak to je možný. Je fakt, že tenhle rok už jsem vlakem moc nejezdila, ale od vidění tě asi taky znám a ty jsi se mnou chodila do ročníku nebo jen na fakultu?
Odpovědět
Profilova fotka
do ročníku... ale jen Bc. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem že budeš mít šaty Pissa, to ti závidím, já jsem si je moc přála, jenže jsem je tady nikde nesehnala ve 34 a šampaň, tak mám nakonec Planeta... ale Pissa jsou náádherný
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Planeta taky San Patriky?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo... :-) taky
Odpovědět
Profilova fotka
Už mi z těch šatů hrabe, už aby to bylo zamnou, vůbec si nedokážu představit o čem budu pak přemýšlet, když ted 90 procent myšlenek věnuju svatbě :-)) Ted trošku stresuju z toho počasí, protože máme obřad na Hněvíně venku :-( no snad se to vybere, ještě mám tři týdny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eví ty jsou také moc pěkné, ty v tom mém salonu ani neměli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty je máš určitě z Ústí z Míráku, ? tam jsem si je zkoušela ale byly to 38, paní sice tvrdila že no problem mi je zůžit, jenže mi to přišlo že mi jsou obrovský... nakonec jsem jela do Mostu, v salonu Delta mají hodně šatů san patrick a tam mi seděly všechny 34, ale Pissu tam neměli, ale dostala jsem trošku strach, že i když se mi ty Pissy zúží o 4 čísla, že mi nebudou sedět, že to tam třeba bude dělat nějaký faldy nebo nevím, tak jsem si radši vzala ty Planety, ale pořád myslím na ty Pissa :-( není to jednoduchý
Odpovědět
Profilova fotka
Jj tam odtud je mám :-) ty tvoje jsou moc krásný. Kdyby jsi neměla svatbu 1.8. a neřekla, jsi že mě znáš ze školy, tak bych řekla, že jsi moje kamarádka, ale ona se vdává už příští týden a San Patriky má taky i mi je právě v Deltě ukazovala, ale nevim který přesně to byly. Tak mě ty šaty právě byly akorát, páni to jsem možná ráda, že jsi tak hubeňoučká, nevim jak by ty šaty pak vypadaly, když by je brali o 4 čísla, aby pak byly mě :-) Je fakt, že já jsem si je zamlouvala, když ta kolekce akorát přišla a otázka je, jak budou vypadat ted. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, nějaký dírečky třeba, :-) ne, myslím že v poho, paní na Míráku to dost prožívala, takže tě nenechá vdát když to nebude 100 procentní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V Mostě těch San Patrick mají opravdu hodně a všechny jsou krásné, Planet jsou také krásné fakt a když tak na ně koukám, tak vršek mají hodně podobný. Hele nemůžeš si dělat album, at taky vidíme, kdo se k nám přidal :-) a taky já kdo se to bude ze mojich spolužáků vdávat :-) stačí když tam dáš jednu fotku třeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, nene, myslím, že se neznáme :-D Jak jsi Věrko odhalila, jaký bude mít Evka šaty? Já je nikde nevidím :-N Evi, půjdeš s námi na sraz v úterý?
Odpovědět
Profilova fotka
Jasan, slibuju že udělám :-) Můžu taky přijít na váš sraz teplických nevěst? Aspon bych konečně si mohla pokecat s někým o svatbě, přítel už je ze mě úplně vyřízenej, a zakázal mi koukat na internet na cokoliv co se týká svatby :-)) (ted jsem v práci, takže můžu ) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko Evka napsala název, tak jsem si je v Deltě našla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to víš, že můžeš, máme to v úterý od 18ti hod v Hospůdce u veselýho mandlu. Víš, kde to je? Určitě Tě rády uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, holky budou určitě rády :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zdravím Evičku (jestli neva, že jsem Tě takto pojmenovala). Budu se taky na Vás všechny moc těšit :-) Teda, vlastně jsme se ještě s Barčou nedomluvily :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Moni, jedete obě a hotovo :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, mami :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, mohla bych Tě, prosím, poprosit o zasedací pořádek? :-N Děkuji. Maila máš, viď? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?