Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Danielko, když dáš na titulní stránce Hledej v diskusi, zadáš tam: zámek Trmice....nebo na zámku v Trmicích, tak ti tam pár odkazů vyskočí, ale chce se tím probrat...
Odpovědět
Profilova fotka
To ho máte vzorně naučené :-) ... Náš křeček taky nečůrá jinam, když ho máme venku. Ale čiči je ještě hodně malé mimi, je jí 5 týdnů a tak si to může dovolit... ale loužičky dělá velké, jako kdyby to bylo štěně.
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky jsou i takový nevyzpytatelný, že někdy to dělají naschvál, jako ab sis jich všimla, ne? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: díky moc...už jsem těm dvěma nevěstám napsala a ještě to tu projdu. Jinak jsem koukala na vaše fotky ze svatby a jsou vážně krásné...moc vám to slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ona, podle mě, z toho ještě nemá rozum :-) Teď spinká a je to zase zlatíčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, máte překrásné fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jednou jsme kamarádce hlídali kocoura a za týden nám okousal všechny kytky, snědl všechny svoje hračky poškrábal dveře a spoustu dalšího... asi ho štvalo že ho k nám šoupli a ani se ho nezeptali.....
Odpovědět
Holky, díky, fotila Lada Baladová, je fakt skvělá, máme nádhernou památku na celý život, uplně mne dojímá pokaždé když si to prohlížím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Má krásné fotky, už jsem je viděla u více holčin tady na beremese, ale je fakt, že vy dva jste i takoví hezcí :-)) My máme fotografa Milana Vinše, jsem zvědavá na naše fotky, ale snad to bude v poho.... nemáte s ním někdo zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se nedivím, kocour nebyl doma a tak se bránil, to já bych byla vzteklá taky :-D ... Tj. Andru, krásná památka :-) moc
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem jukla na web p. Vinše a má taky moc hezké fotečky, ale to jméno jsem nikdy neslyšela
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, fotky se nám líbily a při komunikaci se zdá být moc milý, to je taky důležitý, abych se toho fotografa nebála :-D ale ještě jsme se s ním nesešli, tak uvidíme.... kdyžtak se rozvedeme a na další svatbu vememe ladu b. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To mi vůbec neříkejte, já na ty naše fotky koukám také pořád! My máme od paníí Borlové, prostě také úžasné. Simčo: Promiň, to já jsem asi přehlédla, nezlob se. Platili jsme asi 2300,- za obě dvě... Mám ten pocit. Určitě to bylo od dvou do tří tisíc, ale ta uzená byla lepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Já bych asi taky teď vybrala někoho jiného. Ale komunikace s naším fotografem je super. Dle něj není schůzka třeba a tak vše řešíme po mailu. Poslala jsem mu, jaké bych asi chtěla fotky a ptala se, jak to bude probíhat a tak. Odpoví vždy max. do druhého dne a prostě tak pohodově :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme zarezrvovanou Zuzanu Scharf...hrozně moc se mi líbí její fotky, takže to je jediný co jsem udělala takhle předčasně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ta má taky nádherné fotky... my jsme fotografa zařizovali měsíc a půl před svatbou a všichni už byli obsazení, ti co jsem chtěla.... :-|
Odpovědět
Dančo tak Zuzku jsem chtěla původně bohužel byla půl roku před svatbou už obsazená na téměř celé léto...tak to bude paráda, lépe jste si nemohli vybrat....už se těším na fota. Holky, my dnes večer letíme na líbánky, tak se moc těšíme, už počítám minuty do odjezdu na letiště...
Odpovědět
Profilova fotka
a kampak?
Odpovědět
Eví, do tunisu, hotel Mahdia beach, jedem i s dcerkou, tak snad nás nechá líbánkovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dančo, tak Zuzka je výborná, fakt úžasná, to je super volba ;-) Evi, jo? Jsem Ti povědomá? I když mě to teda teď říká hodně lidí, to bude asi tím, že furt někde lítám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Andrej, tak to závidím! Užijte si to a odpočiňte si ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Se máte, taky bych hned někam jela, v tunisu snad nebude pršet jak tady :-| už mi ten každodenní déšt začíná vadit.... začínám se bát že to bude celý léto
Odpovědět
Lení a představ si že našim známým to prodali jedno za 4000kč no natáhl je strašně moc, tak jsem ráda že to tam mít nebudem, vím že rě všude natáhnou,ale až takhle.
Odpovědět
Holky, díky, no ale co jsem koukala na předpoved poslední dny, tak pršelo i v tunisu...takže snad nám pršet nebude....to je počasí, to je hrůza...
Odpovědět
Profilova fotka
Díky....taky jsem si jí doma tvrdě prosadila :-) Zamilovala jsem se do jejích fotek...říkala jsem si že když už mi z té svatby zbydou skoro jen fotky, tak ať stojí za to:-) Hlavně Zuzka je hrozně ochotna, že přijede až do Ústí...naprosto úžasná komunikace. Andru: jéééé já ti tak závidím tu cestu... už abychom taky měli líbánky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi,bydlela jsi v Krupce jako malá holka? Já totiž byla na táboře když mi bylo tak pět :-) s holčinou co vypadala jak ty :-D
Odpovědět
Holky, takže se loučím, užívejte si krásné přípravy a já zas juknu až se vrátím,občas vás čtu, ale jinak chodím na uzavřenou diskusi holek z června 2009, tady je to moc veřejné...a každý tu šmíruje :-D :-D papááááá
Odpovědět
Profilova fotka
dančo, tak koukám že vy si ještě chvilku počkáte na líbánky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pááá, užijte si to
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim z domova... Andrejko, ja uz ti prala na nyxu..:) Vitam Evicku...:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?