Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já když koukám na alba z příprav, jak to někdo plánuje na příští rok a zpomenu si, že jsem to měla před rokem taky a teď už "to" bude za chvíli...tak to je fakt děs. Vůbec mi nepřipadá, že za měsíc budu vdaná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
*vzpomenu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, počkejte, po svatbě nebudete mít do čeho píchnout, mně to také tak přišlo :-D Ale teď si to už užívám a už se umím podepsat a nepletu se do telefonu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak joo, budu tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn, Leni. :-) Takže Ti to trvalo 2 měsíce, zvyknout si na to? Tak mě po svatbě čeká bakalářka-zpracování dotazníků, abych na ní už začala něco dělat, teďka to odkládám, mám výmluvu svatbu, ale pak už se nebudu mít na co vymlouvat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dva měsíce úplně ne, ale až po dvou měsících mám všechny doklady vyřízené a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
To je doba, svatbou vše teprve začíná, zařizování a běhání po úřadech... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
sice nikoho tam nebudu znát, jen trošičku Věrku :-) ale svatba sdružuje.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, my jsme se na začátku taky neznaly ;-) Ale jsme super holky, uvidíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Ahojky tak jsem tu zas na chvilku, byli jsem něco shanět a zařizovat a odpoleedne jdem zase. je to děsny :-.
Odpovědět
Profilova fotka
holky musím jít, jedu rozdat zas nějaké oznámení, takže se loučím, jinak jsem konečně naplánovala rozlučku se svobodou a budu to mít za 14 dní, tak se těším tak se mějte ahoj
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Zdeňulko :-D Evi: :-D Ale je to pravda, uvidíš sama ;-)
Odpovědět
ahoj zuzanko :-)
Odpovědět
Holky tak já už jsem zase v práci,ale v té druhé, takže budu čekat až zase někdo napíše a pokecáme. Ještě jednou chci za dnešek poděkovat hodně jste mi pomohly, děkuji.
Odpovědět
Tak tady na vás čekám,ale stále nic, jen doufám že se vás ještě dnes dočkám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simčo :-) Asi už budeš za chvíli končit, co? Já jsem si odběhla od žehlení, mám tu mega kupu, takže jdu zase pokračovat...
Odpovědět
No za 20minut hlásím konec udělám uzávěrku a jdu domů. Už abych šla, tak ty žehlíš, tak to já tam v neděli budu mít haldu až ke stropu. :-D
Odpovědět
Loučím se pa pa zítra. Přeji všem krásnou dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky. Konečně pátek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky, mě v práci plánujou průvod popelářskýma autama :-D To zas bude vostuda :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Zuzko, taková exkurze, to musí být super... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak se mi dělá z té svatby smutno. Že jsem nezhubla v rukou, abych nebyla tak naplácaná. Měla jsem na to rok... ;-( Teď budu každý den cvičit a v pondělí se chystám do posky, už konečně!!
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, to řešíme všechny, neměj obavy ;-) Já se zase chystám od příštího týdne na solárko a už bych si taky mohla nasadit lehkou dietku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, na solárko bych měla taky. Jenže nevím, jak to tam chodí a bojím se toho docela. Já vím, jsem divná, ale nejsem moc příznivce takových věcí, ale zase nechci být jak reklama na vápenku...
Odpovědět
Profilova fotka
No Moni, že jsme ale byly cvičit co! tak můžem jít spolu na solárko,jestli budeš chtít!
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš, že bych někdy mohla jít s Tebou? Kam vůbec chodíš? Jo a kdy tak mám začít, abych byla trochu opálená? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baru, hele, tak mě napadlo, Ty jsi psala, že chceš jméno bez ová, viď? Rozhodla ses takhle teda? Moni, jednou za čas to rozhodně nevadí. Dermatologové pro to nejsou samozřejmě vůbec, to je jasný. Ale před svatbou rozhodně jdu. Člověk vždycky vypadá líp, když je trochu opálenej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, Tys mi to normálně vzala z hlavy-tu otázku na Barču. Já na to myslela minulý týden a pak jsen na to teda zapomněla...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?