Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teda sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bude standa :-D Podpatku určitě piluj, abys pak fakt nepadla :-D Evi, v TP. Chtěla jsi solárko v TP nebo ne? Kde vlastně bydlíš?
Odpovědět
Profilova fotka
A co je s Kačkou? nevíte,jestli je ok?
Odpovědět
Profilova fotka
Včera psala, že už jí je trochu líp, ale furt tam asi je...
Odpovědět
Profilova fotka
chudák,ta má stejně pech :-( přišla kámoška migréna,mějte se!
Odpovědět
Profilova fotka
ááá, tak ji pozdravuj :-S
Odpovědět
Ahojky holky, tak mám konečně čas abych vás dočetla a napsala vám. Barčo i já mám dne migrénu,ale takovou hnusnou, vzala jsem si prášek tak doufám že to bude už lepší. No i já musím začít chodit do solárka, jinak budu stejně bílá jako ty šaty a hlavně promodralá. :-D Na Kačku pořád myslím, čekám jestli třeba nehodí jen nějaký příspěvek,ale asi má jiné starosti. Hlavně ať užjí je dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky Simi ;-)
Odpovědět
Ahojky, konečně pátek, to je nádhera.
Odpovědět
Profilova fotka
To Ti povím. Mě se dneska vůbec nechce pracovat :-N
Odpovědět
No tak to jsme dvě teda tři i s mojí kolegyní, pořád si hledáme nějakou zábavu aby jsme nemuseli pracovat. Už jen 3hodinky a hurá do druhé práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem z Krupky, ale pracuju v Teplicích, krupka je zabitá tam je snad jedno solárko na 13 tisíc lidí....
Odpovědět
Článek se načítá
Evi a kde pracuješ? Teda jestli se mohu zeptat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé v Krupce jsem taky bydlela x-)
Odpovědět
To já tam nebydlela ale měla jsem tam tetu, už ale ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, omlouvám se že jsem sem tak vpadla, ale diskuse "Ústí nad Labem" trochu vázne. Nemáte náhodou někdo zkušenosti se svatbou na zámku v Trmicích.... myslím hlavně jestli si tam můžeme vzít vlastní hudbu a tak. Díky moc Danča :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dančo! Tři z nás se vdáváme ve Velkým Březně, ale v Trmicích bohužel nevím... :-N Klidně zůstaň tady u nás, když to na ÚL vázne ;-)
Odpovědět
Dančo, bohužel v neznám žádnou nevěstu která by se měla vdávat v Trmicích.
Odpovědět
Profilova fotka
zazulka: tak díky moc:-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi tam bydlela? Já jsem si totiž říkala podle fotek že jsi mi povědomá, tak možná.... :-) Pracuju v bance, ale nemůžu přece říct v jaké, to by se vedení nelíbilo, že místo práce pitvám svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to si to budu muset na matrice projít bez zkušených rad :-) Nevadí, a zřejmě ani nikdo z vás neplánuje hostinu v Srdíčku v Brné?? :-D
Odpovědět
Danielko, tady je někdo kdo se vdával v trmicích, zkus jí napsat ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
nebo http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám všechny nové nevěsty!
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme :-D
Odpovědět
Ahojky leníku, jak je? Ty jsi mi minule neodpověděla na to kolik jste platili za ty kejty v Krupce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dančo! :-) Holky, já tu naší kočku odstřelím asi někam pryč. Vyčůrala se v kuchyni pod topení a ještě se v tom vymáchala. Takže se dneska opět koupala, aby nám nesmrděla... Jako mimi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andru: díky díky díky moc....100% využiju ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme morčátko a normálně ho pouštíme po domě a když chce čůrat tak si skočí zpátky do domečku a vyčůrá se do rohu a zase jde pak ven šmejdit.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ruzenkas: z toho si nic nedělej... mě po bytě čůrá malej syn a k tomu se občas vyzvrací pes, z toho jak mu ten prcek pořád něco dává jíst...takže taky jen uklízím... :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?