Menu Forum

Nevěsty z Teplic a okolí

8. říj 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
Registrovala se 7. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 1353 příspěvků a 3 alba. Region Ústí nad Labem.
  • Svatba byla 8. srpna 2009
    Na zámku ve Velkém Březně, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
Registrovala se 7. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 1353 příspěvků a 3 alba. Region Ústí nad Labem.
 to je také řeení! je fakt,že mě nenapadl vůbec nikdo,koho bych už chtěla,snad fakt jen Zdendovýho tátu
8. črc 2009 ve 22:48  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrus
1
Registrovala se 20. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Labem.
  • Svatba byla 13. června 2009
    Na Panství Velichov, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
adrus
1
Registrovala se 20. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Labem.
  • Svatba byla 13. června 2009
    Na Panství Velichov, Region Ústí nad Labem
 Ahoj Zdeni, to mě moc mrzí s tím bráchou! To je hrozný jak se ty lidi chovaj, místo toho aby skákali radostí, že jdou na svatbu, tak to odmítaj. To mi hlava nebere!!!
8. črc 2009 ve 22:49  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenka83
1
Registrovala se 3. dubna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 926 příspěvků a 2 alba. Region Teplice.
  • Svatba byla 25. července 2009
    V Teplickém zámku, Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
zdenka83
1
Registrovala se 3. dubna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 926 příspěvků a 2 alba. Region Teplice.
 hm někdy mi přijde že mě mají raději da se říci cizí lidi oproti vlastní rodině ale to je asi všude něco. člověk se rodinu nevybíra ta je mu dna oproti přátel
8. črc 2009 ve 22:49  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
 holky já jdu hají, ještě mě čeká ta naše 5cm vana emoticon , nejradši bych šla k sousedům určitě mají rohovku emoticon
Mějte se tu pěkně!
dobrou emoticon
8. črc 2009 ve 22:50  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenka83
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenka83
1
 jo muj bracha je takovy křivak trochu no ale musim ho brat takoveho jaky je
8. črc 2009 ve 22:50  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenka83
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenka83
1
 dobrou noc a krasné sny papa emoticon
8. črc 2009 ve 22:50  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sametacek (34 r.)
Registrovala se 3. července 2008 na beremese.cz. Přidala 187 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Teplice.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
    Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
sametacek (34 r.)
Registrovala se 3. července 2008 na beremese.cz. Přidala 187 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Teplice.
    Region Teplice
 Holky jdu spát. Zdeni, nesmutni, dobře to dopadne, uvidíš emoticon
8. črc 2009 ve 22:51  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenka83
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenka83
1
 určitě jo a moc děkuju za podporu emoticon a přeji krasnou dobrou noc emoticon
8. črc 2009 ve 22:53  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
Registrovala se 1. července 2008 na beremese.cz. Přidala 1127 příspěvků a 1 album. Má 43 přátel. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
Registrovala se 1. července 2008 na beremese.cz. Přidala 1127 příspěvků a 1 album. Má 43 přátel. Region Ústí nad Labem.
 Zdeni, to je fakt smutný... Někdy si to ty lidi neuvědomují, nebo já nevím, snad to nemůžou myslet vážně. Snad si to rozmyslí a povede Tě.

Mně včera mamka taky řekla jednu věc, která mě mrzela, ale nenaděláš nic. emoticon
8. črc 2009 ve 22:54  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenka83
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenka83
1
 je to smutny máš pravdu ale člověk se stím pomalu smiřuje , bud pujde nebo ne- nutit ho nebudu, ale pak at si sahne na svědomí jestli se chova spravně. jojo od rodiny to hodně zamrzí
8. črc 2009 ve 23:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenka83
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenka83
1
 ja budu končit holky pujdu za honzikem a pak spat jsem utahana.
tak přeju krasnou dobrou noc a sladké sny všem!!!
papapa
8. črc 2009 ve 23:05  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
Registrovala se 11. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1298 příspěvků a 2 alba. Region Teplice.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Teplicích, Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
Registrovala se 11. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1298 příspěvků a 2 alba. Region Teplice.
 Dobré ráno všem, tak jsem vás dočetla. Zdeničko, tak to mě mrzí s tím bráchou, ale jak se říká příbuzní a hlavně ty blízcí jsou někdy horší než známí, já to vidím u nás. Snad to dopadne dobře a ty budeš spokojená.
9. črc 2009 v 07:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zazulka (34 r.)
5
Registrovala se 5. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1848 příspěvků a 2 alba. Má 49 přátel. Region Teplice.
    Ve Velkém Březně, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
zazulka (34 r.)
5
Registrovala se 5. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1848 příspěvků a 2 alba. Má 49 přátel. Region Teplice.
 Ahoj holčičky,

tak koukám, že se nám to fakt všem prostě musí zkomplikovat emoticon Zdeničko, je to tak, jak říkají holky, rodinu si nevybíráme a ani u těch přátel se nám ten výběr ne vždycky povede... emoticon

Já jsem se včera nepřipojila, nějak na mě všechno padlo, pořád se nemůžu srovnat s tím, co mi udělala ta kamarádka, zase jsem kvůli ní probulela půl dne emoticon Já vím, měla bych se z toho poučit a vidět, že mi za to nestojí, ale lidi, který mám ráda, opouštím jen těžce... je mi z toho smutno.

Navíc řeším s otcem jeho operaci očí, na kterou jde příští týden, mamka tady není, musím to s ním řešit já, je to s ním těžký (o tom se nechci ale rozepisovat), takže z něj mám nervy...

Dneska jdu na tu kardiologii, pak vám dám vědět, jak jsem dopadla... i když nevím, jestli bude ten výsledek směrodatnej, když beru 5 týdnů ty léky 2x denně na srdce emoticon emoticon Tak uvidím, snažím se nad tím nepřemýšlet...

Do toho jsem se chytla v práci včera, pracovně - bleeee.... emoticon

No, takže nálada nula emoticon

Naštěstí mě čeká hezkej víkend, tak doufám, že trochu vypnu emoticon A příští úterý už uvidím vás, tak to mi taky zvedne náladičku emoticon
9. črc 2009 v 07:46  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
siby
2
Registrovala se 3. února 2009 na beremese.cz. Přidala 636 příspěvků a 3 alba. Má 26 přátel. Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
siby
2
Registrovala se 3. února 2009 na beremese.cz. Přidala 636 příspěvků a 3 alba. Má 26 přátel. Region Teplice.
 Ahoj holky,

Zuzkou tou kamarádkou už se netrap, i když chápu, že to máš pořád na mysli, když spolu děláte, mám pocit, že jsi řikala vid. Řikej si, že pokud si to ona neuvědomí sama, tak možná nebylo o co stát. Kdyby jste dělali nějakou velkou svatbu, tak bych se možná také urazila, ale vzhledem k tomu, že jí máte spíš rodinnou, tak bych to vzala i tak. Já myslim, že ona na to přijde, dřív nebo později, pokud později, tak jí to bude mrzet, protože nebyla po tvém boku ve tvůj den, ale to už se vrátit nedá. Měla jsem to vlastně skoro to stejné, když mi moje kamarádka oznámila, že mi nejde na svatbu, protože jede pryč, celou dobu jsem věděla, že mi půjde za svědka, ale od té doby, co jsme se loni dost pohádaly, tak jsem si ujasnila své priority a pochopila, že ona mě nebere, tak jako já jí a musím uznat, že mě to taky dost dlouho mrzelo, ale mám jiné kamarádky, kterým na mě záleží. Takže prostě nemysli na to, ono to mrzí hlavně ted, protože jsi čekala prostě něco jiného, ale řikej si, že máš jiné kamarádky, který budou radi, že ve tvůj den můžou být s tebou.
9. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
siby
2
fotoportrét
fotoportrét
siby
2
 Jinak budu držet palce, aby jsi u toho doktora dopadla dobře
9. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evicka_k (31 r.)
3
Registrovala se 8. července 2009 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Krupka, Region Teplice.
    Na Hněvíně, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
evicka_k (31 r.)
3
Registrovala se 8. července 2009 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Krupka, Region Teplice.
    Na Hněvíně, Region Most
 livinkas: já tu nemám album, protože na to nemám moc čas a ani nemám moc fotek, všechno zařizujeme tak nějak ve spěchu, ale teď už mám trošku stres jak se blíží mé datum, tak jsem se ponořila do diskuzí do beremese a snažím se sklidnit emoticon
9. črc 2009 v 10:09  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
 Ahojky holky, koukám že tady máme dnes smutné téma, no k tomu počasí se to akorád hodí, i mě trápí dost věcí,ale vše skrývám a snažím se nikoho tím neotravovat,ale vám to řeknu. To že mi nejde babička na to už jsem si docela i zvykla a smířila se stím,ale co mě teď totálně užíra sprominutím sere je P. máma, já prostě z ní nemůžu. Moje mamka pro náš dělá první poslední, všechno nám obvolává a jezdí s námi aby nám ona řekla i svůj názor a jeho máma nic, sedí doma fňuká jak jí všechno bolí a jak je upracovaná a pak dokáže ze sebe dostat větu. Tak já mám platit hostinu když ani nevím jak to tam vypadá a kde to je?No ona něco platí, no holky jsem i teď vytočená jako blázen emoticon
9. črc 2009 v 10:12  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
siby
2
fotoportrét
fotoportrét
siby
2
 A to jste jí řekli vy aby zaplatila hostinu nebo to se nabídla nebo jak? Ted jsem to moc nepochopila
9. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
 Hned na začátku když jsme to domlouvali a oznámili že se budeme brát, domluvili jsme se že pojedeme všichni na půl(moji rodiče, P.rodiče a my dva), na to konto nám P.mamaka řekla že nemají peníze a tak neví jak to bude,ale že by si to představovala tak a tak. To mě vytočilo úplně maximálně, ona nechtěla nic dát a ještě mi bude diktovat jak by to chtěla ona, to vžádném případě. Nakonec se P. domluvil s taťkou že zruší pojistku a peníze půjdou nám, Věruš nebyla to malá částka a my se přestali bát že na to mít nebudeme, i když vím že naši by nás vždy založili, hodně nám pomohli když jsme s P.šly do bytu,ale to jsem odbočila od tématu. teď v pondělí jsme byli na zahradě, kde najednou proběhla diskuze že ta svatba je moc drahá, takže obavy se opět vrátili, P. se narovinu zeptal rodičů a z té částky peněz co pro nás táta Pavlovo měl najednou byla polovina,a to je do svatby ještě dost času. Ona nedala nic jsou to tátovo peníze, ona to umí jen kritizovat nic víc.
9. črc 2009 v 10:23  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
siby
2
fotoportrét
fotoportrét
siby
2
 Takže myslíš, že když se složíte vaše čas, tvojich rodičů a jejich tedy půlka tak by to nestačilo? Jako je to blbý, ale jsou to jejich peníze a pokud oni se rozhodli, že vám dají mín, i když za to může pravděpodobně máma, tak s tím nevim jestli něco uděláte. Jako podle toho, co jsem už slyšela o tvé tchýni je jí fakt asi dost, ale řekla bych, že ty jsi dost od rány, aby jsi jí to řekla. Prostě bych si nad ní stoupla a všechno bych to na ní vychrlila, já vim je to blbý takhle před svatbou, ale když umí dělat jen problémy, tak co s ní. Myslim si, že kdyby jste se ve finále pohádali nebo spíš ona se urazila, tak na obřad jako synovi by určitě šla i tak a na hostinu at nechodí, myslim, že vám by to tolik nevadilo ne. Úplně nesnáším, když si někdo řiká, co tam chce mít a tak, ale my to platíme to je fakt síla. Třeba moje máma jo, ta chce koláčky do práce, tak mi je zaplatí, co já s její prací přeci, takže mi na to dá a Milanovo rodiče? Ty ví tak maximálně kde to máme, co tam tak zhruba budem mít, ale o nic se nezajímaj a ani s ničím nepomáhaj, ani od nich nic nechci, pomohou až v ten den svatby jinak nic nebude potřeba.
9. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
 To víš že bych jí to řekla,ale bojím se reakce, ona dokáže hodně lidi vydírat i psychicky a aby Pavla pak stresovala to nechci, víš mamka mi to říká pořád že se mám na to vysrat že oni kdyby nám nestačili peníze nám pomohou,ale to přeci není spravedliví, naši nás budou pořád dotovat,ale od ní jsme nikdy nic nedostali jen se dokáže ptát kdy se zastavíme a jestli vůbec žijeme a jestli jsme náhodou nezapomněli její adresu atd, prostě samé žvásty,ale zbytečný. No a pak tě vytočí když říká no tohle né a tamhleto taky ne. Vždyť i moje mamka musela jít s P. pořídit oblek protože ono se jí nechtělo co je to za mámu, je mi líto P. když vidím jakou já mám rodinu a co on má doma, to je smutnej pohled a hodně.
9. črc 2009 v 10:37  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zazulka (34 r.)
5
fotoportrét
fotoportrét
zazulka (34 r.)
5
 Tak jsem zpět od doktora:ultrazvuk srdce dopadl dobře, prý to není srdcem, ale asi tím, že získávám vysoký tlak a zatím se mi to projevuje v návalech, který se to srdce snaží dohonit vysokým tepem :-O Léky ponechat, pak konzultace s obvoďákem… ke sportu se mám vracet pomalu, dopručil mi vynechat antikoncepci na půl roku :-/ Prý tím, že jsme to chytli v začátku, tak budu brát tyhle léky a vysoký tlak tím oddálíme třeba na 10-15 let… :-OOO

Takže to je výsledek… odpoledne jdu k obvoďákovi a uvidíme…

K těm problémům tady: Věrko i ostatní, máte naprostou pravdu, děkuju za podporu, budu se snažit se s tou situací ohledně mojí "kamarádky" srovnat... děkuju.

Simi, prachy vždycky vždycky udělaj zle... nejlepší je všechno si platit sami emoticon Pak se člověk nemusí na nikoho tolik ohlížet...

Otevřenej konflikt rozhodně neradím. Myslím, že v tuhle chvíli bude nejlepší (a nejtežší zároveń) to spolknout, ponaučit se z toho, ale nedělat zle. S rodičema, našima i partnerovejma, budeme muset vydržet ještě spoustu let... tady by se asi hodilo, že "moudřejší ustoupí", i když sama vím, jak těžko se tohle provádí emoticon
9. črc 2009 v 10:49  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
 Zuzko, tak alespoň že ti ty výdledky dopadli dobře, takže pozvolna začneš cvičit a vše se srovná no uvidíš co ti ještě řekne obvodák. Já vím že je lepší si vše platit sami,ale na to by jsme šetřili ještě tak dva roky i když já jsem spořílek. Nikoho jsme do toho placení nenutili jen jsme se zeptali, naši mi hned přikívli, protože mi chtěji pomoci a hlavně se vdávám jako první,ale vím že na druhé straně u P. to dělá hodně že si bere mě, protože kvůli mě se odstěhoval od matky.Tohle vím na 100% a o to je to smutnější když vím že je to jen kvůli mě. emoticon
9. črc 2009 v 10:54  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evicka_k (31 r.)
3
    Na Hněvíně, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
evicka_k (31 r.)
3
    Na Hněvíně, Region Most
 Jak to tady pozoruju, zjistila jsem Věruš, že se známe ze školy emoticon)
jinak k tomu co se řeší, my jsme si s nastávajícím řekli že všechno platíme sami a aspon nám nikdo nemá do toho co kecat...
9. črc 2009 v 10:56  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
 Ahoj holky.

Já si říkám, když to teď čtu, proč se musí vše komplikovat pár dnů před svatbou. Proč se musí lidi bezdůvodně urážet a dělat problémy. Zuzko, věřím, že to budeš mít ještě hodně dlouho v sobě, ale zkus to nějak vynechat. Teď máš starosti se svým zdravím...hlavně aby ses dala do pořádku.

Simčo, tohle je fakt hodně těžký, ale asi bych to taky nechala být a nedělala problémy před svatbou...Jinak mi to přijde od ní sprostý emoticon
9. črc 2009 v 10:57  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
 Jo kdybych měla peníze tak bych se nikoho ani slovíčkem nezmínila,ale chtěli jsme jen pomoct a kde se toho ujal moji rodiče, ty nám pomůžou jak budou moct. Proč jedné straně to jde a té druhé ne.
9. črc 2009 v 11:02  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
 Jak píše Zuzka, peníze jsou vždy problém. Taky jsme si chtěli vše zaplatit sami. Jenže se nám nepovedlo našetřit tolik a chybí nám peníze na zaplacení hostiny + asi ještě 5000Kč. Naši řekli částku, kterou nám dají a že nám i něco dají před, ale nějak se k tomu nemají a my teď potřebujeme ještě něco zaplatit předem a nevím, jak jim mám říct, že už bysme ty peníze potřebovali.

Pak je to o strach, jestli Vám ty peníze dají, to chápu. Tak si zkuste promluvit jen nějak s tím tátou...
9. črc 2009 v 11:07  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
 No právě že to P.udělal a ten nám to vždy přislíbí,ale jak se na to téma dostaneme před mámou najednou změní názor a člověk z toho má docela strach co bude, nebojím se že ba nám peníze došli to ne, naši by nás založili,ale jaké by to bylo trapné i pro toho Pavla, že se žení jako první a rodiče nás takhle podělaj, jde o princip už ani nejde tolik o ty peníze, něco máme našetřeno a naši mi dají taky.
9. črc 2009 v 11:10  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
 Hm, rozumím. Pavel se cítí blbě za rodiče (spíš bych řekla, že za mámu) a máma je asi generál, co? Že když tam není, tak je táta v pohodě a jak přijde, tak musí táta dělat, jak ona řekne...Tohle jsem měla u bejvalýho...
9. črc 2009 v 11:13  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
fotoportrét
fotoportrét
livinkas
 No přesně tak to je. Já vím že když si beru Pavla beru si jeho mámu,ale já jí nikdy nebudu považovat za někoho blízkýho, v mých očích bude vždy jen jako P. máma,ale nic víc. Pavel se za ní dost stydí, říká to sám.
9. črc 2009 v 11:18  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš