Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: Právě, že v těch druhých ta postava tak nevynikne a přišla sem si v nich trochu jako panna z kostela... Jojo v Dražicích, bydlela jsem tam a znám se s tím majitelem. Dost lidí se tam vystřídalo, naposledy tam byl i pan Samec a ted je tam taky Samec, ale nejsou příbuzní, je to jen shoda jmen. Ale tenhle to aspon natřel, vevnitř vymaloval a pořádá tam akce, takže si myslím, že to vede dobře... A co se týče paní z Narcisu, taky sem slyšela, že je hrozná tak sem tam s tím už šla. Nebylo to tak strašný, ale nechtělo se jí vůbec mi šaty upravit, vůbec mi to nenabídla...a tak jsme radši šli
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: jj v Česlavě je paní opravdu ochotná a má tam velikej výběr :-) , já tam byla opravdu spokojená a jak říkáš tak v narcisu mi žádný šaty neseděli :-| a taky jsem zkoušela troje :-D maalinka: tam jsme jí měli také :-N Já ho také znám přez manžela :-) a teď 5.1 se mu narodil klučík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: jojo narodil, to je ale ten co má tu hospodu a kulturák teď. Maalinka myslela někoho před tím ne? a holky můžu se teda zeptat jak to vyšlo cenově ta hostina? kolik jste měli lidí? atd. prostě podrobnosti A nevíte jestli mají hezký šaty v Oleně? to je salon na kterej sem úplně zapoměla
Odpovědět
Profilova fotka
pellu - saty ti desne seknou!!!!! hele a nechces vyzkouset i vic upnutejsi? mas krasnou postavu! uaaaaa si cela krasna :-D jdu stykovat, nemame jednu cepicy, se nam nejak ztratily 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: moc moc moc děkuju!!!!Jojo líbily by se mi i třeba uplý i na bocích a až pak sukně, ale nic takovýho sem zatím nesehnala. Ale ještě se mrknem...
Odpovědět
Profilova fotka
ABDELI, dnes se trefím určitě :-D, že jo... takže HAPPY BIRTHDAY TO YOU :-) PELU, no ten můj(bráchy) kamarád je Dan Skalák a myslím, že tam za nějakou dobu po naší svatbě (březen 07) skončil. A docela jsme tam byli spokojení. Byl tam ples, který nás neměl rušit :-S ,ale pak vše chodilo stejně kolem, obsluha nestíhala jak měla, ale to už bylo stejně večer, kdy jsme byli všichni unavení, najezení, napití i opití :-) , takže si nemůžu na nic stěžovat. A jeslti si vzpomínám, tak nás tam bylo nakonec 35 a co říkal tatík, tak jim dával 25 tisíc vč. dýška. Jo a bráchu jsem zkoušela, jak zná své kámoše z asfaltada a vůbec netušil, že by se tam měl někdo ženit... chlapi fakt nemaj přehled :-D :-D
Odpovědět
Andeli ma narozky? Tak vsecko nej nej nej k jednadvacetinam x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: on přítel nerad zatahuje lidi do svých osobních věcí. A právě proto, že moc nechtěl aby ho někdo očumoval tak se nebereme na táborský radnici. Jinak 25tis. je strašná pálka, to doufám, my budeme mít míň, ale my si hodně jídla na večer budem dělat samy a taky nebudeme platit tvrdý, koupíme pár flašek a zbytek si lidi zaplatí samy (panáky)
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu, tak to je škoda. To by bylo náhodou pěkné, kdyby s vámi jela taková kolona vytuněných aut ;-) Byla jsem s bráchou před lety na srazech a nemělo to chybu když nás jelo 10 za sebou a pak plná dálnice... uuuááá, to byly časy... brácha sám a já ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím že v Česlavě si vybereš nejlíp ;-) Jinak my jsme měli asi 25lidí, cukroví, tvrdej alkohol svůj, tak jsme na tom opravdu hodně ušetřili, pivo a nealko samozřejmě a oběd jsme platili, nechali jsme tam asi 5000kč což byl fakt krásná cena, jo a vlétě tam žádnej ples nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: vím jaký to je když jede kolona aut, taky jezdíme na srazy, ale svatba je přece jenom osobní záležitost a chceme tam jen ty opravdu dobrý kamarády, ne ty co to potom budou probírat,a tady v Táboře nejsou moc dobrý vytuněný auta, spíš si na to většina kluků hraje. Marrsee: Tak nás vyjde počítám tak 6tis. oběd i s pitím a pak záleží na večeru no. A to jste se v tý restauraci ptali jestli si třeba pití můžete přinést nebo tak? Já to totiž beru, že si pronajímáme salonek, takže si tam můžeme vzít co chceme..
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, Ziraf - diky, kezby 21! :-( jinak jsme se proprskali celym minulym tydnem, prskame a chrchlame dal a nevypada to ze by bylo lip - uplne blbe se ten moribundus stehuje po clenech rodiny :-( chjo. Pellu - bohuzel ti musim rict, ze svatby se probiraj vzdycky :-( - pocitej, ze se tomu nevyhnete :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ptali jsme se jestli by to nebyl problém, je lepší se domluvit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všm co jste měli nebo máte narozeniny......VŠECHNO NEJ.... :-D maalinka • jooo to byli pekne casy, kdyz jezdivali kolny vytunenych aut, dneska uz se to jentak nevidi, hlavne v asfaltadu uz je tolik clenu, ze by se mohli radit na zacatku Tabora a skoncit na konci Tabora :D A to už by nemělo ten efekt ;-) Jinak když jsme měli svatbu my, dlouho o tom nikdo nevedel, nakonec se to taky rozneslo a na svatbu s asfaltada nikdo neprijel ;-) Jen nejblizsi kamaradi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sygy: tak bylo by to docela blbý, když je nikdo nepozval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sygy koukala jsem ti do albba,moc hezký fotky,vy jste měli hostinu U Beranů,to je tam dole u řeky?,My tam chodíme v létě na prochajdu na pivíčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jooo. Já nemyslím je zvát na svatbu. My dělali doprovod v koloně jen aby byla pořádná řada :-D ANDELI, neplač ;-( taky už mi dlouho těch 21 nebude :-D
Odpovědět
Kami - 22 taky dobry, ne? :-D Mne kdyz ted kolegove v praci prali, tak prej - kolik ti je? 21 jako vzdycky, vid? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Maalinko, vsechno nej k tem 22!!!!! uzijte si babinec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: jéé já sem nevěděla, že jste tady taky takový mladý holky...to je super!! Vše nejlepší k narozeninám!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuji děkuji děkuji... Pellu, to my se už jen tak utěšujeme, že nám není tolik, kolik je... mě teda už ani těch 22 ;-( .. jsem postarší páka a od středy musím přiznávat 28 8-)
Odpovědět
Kamco, vsechno nejlepsi k 22 :-D :-D ;-)
Odpovědět
Jo a jinak samozrejme krasny vikend vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo dodatečně všechno nejlepší!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, děkuji, Jak se všichni máte??? Mě už leze zima trochu na mozek,ale pořád lepší sníh, než voda. To zase budem s Vali chodit z venku jak hastrmani :-| Jo a jaro se blíží, co se srazit???????????? :-D Ale fakt ve velkém!
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: já už chci jaro tak strašně moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Pellu - este trochu vic ale leto, vid? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to máš pravdu, ale zase jaro bude dřív..mě by vyhovovalo pořád tak 23 stupňů a sluníčko....úplný pařáky zase nemusím, jen když se můžu válet u vody :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellu - tak jsme meli na svatbe :-D - 22 a slunicko :-D - jinak pozor, ja jsem vylozene "stara paka" ;-) teda skoro 8-) 30 nojono - FUJ :-D ale co nadelam, zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tak co sraz? kdy kde kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem pro sraz ve velkém!!!!! ...ale zatím mámpořád taťku tady v Praze...a doufám už ho příští týden pustí..tak pak se už budu vyskytovat v Táboře!! A doufám tak zarazím i na delší dobu - třeba na celý týden :-D Evi za tebou bych se mohla kdyžtak stavit i doma a můžem pokecat ;-) Ty už máš Honzíka velikého a ten můj teď brečí a brečí a brečí :-( :-S ;-( V pátek jsme byli na očkování a za tři týdny jdem zase. Do toho nám lezou asi zoubky tak mi z toho asi brzo hrábne :-| =-) 8-( A zasloužilé matky...mám dotaz a prosbu...jak přesně a kdy jste začínali s příkrmama a jakejma?? Nějak nemám ani chuť ani čas něco hledat a přece jen rada zasloužilejch matek je nejlepší :-D :-D :-D Tak raďte!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?