Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Takze klasika ve 2 sraz u nadrazi?
Odpovědět
A jinak Elis, vitejte doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele muze bejt - my jdeme dopo na trhy, pak pres poledne doma, odpoledne se vyprdelime zase klidopido do mesta, jen doufam, ze se to bude libit jenickovi - kdyz nema naspano "svoje" tak obcas tropi desive veci :-D - hele jen mam takovej podotycicek : v sobo ma bejt v tabore sraz delnicke strany, a to od 3 hodin tusim - tak me napada, ze nadrazi neni zas az tak vhodny misto :-| :-| :-| jo a asi bych rada videla pruvod - myslite, ze by to slo? staci mi klidne od zemedelky k bille - segra jde v pruvodu, tak ji musime s jenickem zamavat...
Odpovědět
ja nevim jestli druhou stiham, jak se ta svatba protahne, pak s obedem pro Jakoubka v kolik zacina pruvod? kdyztak budu volat
Odpovědět
Profilova fotka
takze jak to s nama vypada? vypada to nestale, takze navrhuju nasledujici - az budete nekdo na meste, napiste ostatnim, jestli tam nahodou nejsou taky.... bude to nejjednodussi, nechame to nahode! nas program je nasledujici : dopo budu ve meste URCITE, a to cca. 9-11, odpoledne doufam taky, tady se to meni podle toho, jak bude spolupracovat Jenicek ;-) ale rada bych ve 13 hodin stihla pruvod.... pokud ale Jenicek odpadne, asi se pujdu jen tak mirnyxtyrnyx cournout mestem ale to az tak kolem 15-16,00.... jinak pruvod se radi v 13,00 v Husove parku, pokracuje mestem a cca. ve 14,00 by mel byt na namesti. slavna strana delnicka (nacci, nevim proc se ohani delniky) ma zamluven husuv park 15,00-19,00, dle taborska.
Odpovědět
Profilova fotka
.... a vypada to tak, ze jsme se nesesly :-D - teda mimo velke nahody s Kamcou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak se mi to konečně povedlo a dala jsem na koníka nějaké fotky...tak se můžete pokochat :-N Jak to, že jste se nesešli? Táborky jdou letos nějak mimo mě....ale plánovala jsem, že se na ně letos kouknu abych porovnala jak moc se změnili.... Já dneska trochu bojovala s Románkem...pořád plakal a nepřišli jsme na to proč :-( No ale snad už se to uklidnilo... TUK TUK TUK abych to nezakřikla!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ALČO mamčo vítej z5 doma a tady. Teda zírám, že to muselo v porodce být dost hustý. Tak jsi urči ráda, že jsi doma. Tam je vždycky nejlíp. ANDELI, to byla krásná náhodička. Jen teda z Jeníčka jsem byla úplně mimo. Ten papulatý blonďáček, co si pamatuju, je fečácký tmavovlasý klučina. Fakt jsem se u kočárku zarazila!!! Ale bylo to moc milé!! vali řve tatíkovi v ložnici, že chce za mamkou, tak jí jdu naproti. Opatrujte se, pa
Odpovědět
Profilova fotka
elismi - to je fajn, ze uz jste doma z porodnice, a Romanek je roztomile miminko, a je cely tatinek :-) Mejte se moc a moc kraaasne ;-)
Odpovědět
ahoj holky, elis Románek je krásnej x-) moc se vám povedl ;-) evi promiň, nějak mi to v sobotu vůbec časově nevyšlo, svatba byla nakonec až v půl jedný, pak se ještě jelo připravovat takový ty úkoly, řezání špalků apod., a pak se nabídnul jeden kluk, co by nám měl pomáhat se stavbou, že se pojede podívat na pozemek, tak nám ho bylo blbý odmítnout, v těch šest jsme akorát dorazili domů jo já vám to tu vlastně ani nepsala :-D koupili jsme pozemek a budeme stavět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alo, ten je ale kraaaaaaaaaaaaaaaasnej! a ty vlaaaasky!!!!!!! Maali - hele Jenicek nebyl nikdy svetlovlasej - napred holohlavej, pak takovy divny cmiri svetlounce hnedy kdenictunic a pak mu narost haros - takovej - hmmmm..... hnedozrzavej :-D Krem - hodne ale opravdu hodne sily preju :-D - ale preju v dobrem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Wau, tak Kremrolky budou stavě nové hnízdečko. Gratuluju. Tak to máme holky srzík jasný, na kolaudačce :-D :-D a si tak květen 2011 , dělějte si volno :-D Peťo,to je jen legrace. Moc přeju,ˇať vše jde jak má abydlíte fakt brzo!!! Těšim se na fotečky, jak to roste. Já ani fotečky nedávám, páč není jaký. Na našem starém domku není co. Kuchyni bude rok, stále nemá dvířka, sama si je neobjdednám ]-( Okna si můžu malovat tak na papír,Valinky pokojíček taky tak. Toho se chudinka nedočká. Protože táta taky neměl pokojík a přežil. No a obývák zabetonovat a modernizovat do letošních vánoc?? To je můj sen už od roku 2007. Taky nebude. Takže mi tady z toho hrabe, že je to barák jako kráva a my máme 1 místnost pořádně obytnou+koupeknu+xc+kuchyň. Děs. No poplakala jsem si a můžu jít žehlit, ať se z toho dostanu ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky! tak všechny se ptáte jak to bylo a proč a co se stalo a tak... Je to fakt story na hodně dlouho! Ale ve zkratce. V tu středu jsem šla na poradnu. Nemohli natočit monitor. TAk že prý se mám dojít projít a pak to zkusíme znova. Tak já se došla najíst (byla jsem tam od 10:30 a jíst sem šla ve 13:15 - už sem z toho šilhala hlady! a doktorka my ještě povídala, že jim tam dobře vaří - no vyhrálo uzené s knedlíkem a se zelím)Za hodinu jsem se vrátila a opět žádný monitor...tak mě vzali nejdřív na jeden ultrazvuk, pak druhý a řekli, že malému nepravidelně tluče srdíčko...no a do hodiny byl na světě - pod takovou tou částečnou narkozou či co.... No a pak jsem malého viděla když ho ze mě vyndali - asi tak 2 vteřiny, pak když ho umyli tak další asi dvě....a tím to haslo. Do 20 minut se mu srdíčko srovnalo. Mě dali na JIPku a jeho podle toho co jsem četla v nějaké zprávě co se kemě dostala tak do inkubátoru asi taky na nějakou JIPku na Vinohradech. Druhý den jsem ho viděla hodně - asi 5 minut než ho odvezli do Motola na vyšetření toho srdíčka s tím, že odpo my ho přivezou na kojení...jenže to se nekonalo a nikdo my ani neřekl co se děje...ptala jsem se jak šílenec, ale bohužel! Měla jsem vztek a byla nervózní co s ním je.... dlaší den dopo za mnou přišel primář dětského a že prý malého převezli v noci na Bulovku, že prý měl teplotu a nějak se jim nezdál....no a já byla pořád na Vinohradech.Kdykoli na dotaz jestli mě teda za ním přeloží - což bylo logické a říkalo mi to spousta doktorů, tak že ne a že se uvidí a že tak možná v pondělí, a že se to dozvím na vizitě.... Jak horkej brambor. Bez dítěte jsem se nedostala na šestinedělí, ale zůstala jsem ležet na gyndě...kde teda ležely ženské s problémama typu rakovina vnitřku a tak....no bylo my fakt veselo a já se pořád ptala co malej...no a nevěděla jsem nic! Nakonec v sobotu dostal Roman od jedné sestry z dětského telefon na Bulovku a ať si tam zavolá...no další pohroma...nevěděli jsme co se děje!Takže tam Romča v osm večer ještě jel zjišťovat co se děje. Po telefonu nám totiž takhle večer už nikdo nic neřekl - neměli tam doktora, ale když tam přijel osobně, tak se dozvěděl všechno!Románek tam byl v pohodě a primář na Bulovce se divil, proč mě tam nepošlou, že je to normální a měli by to udělat...no ale já bohužel pořád zůstávala na Vinohradech... V pondělí se moje propuštění nekonalo... až v úterý...no a když Vám řeknu, že na vizitě řekli, vytáhneme stehy (o den dřív!) a když to bude do dvou hodin v pohodě, tak paní propustíme. Tak sestra vytáhla stehy...čekala jsem na vyšetření krve, které noční sestra poslala o 2 hodiny později...takže taky sranda-výsledky místo v 10 byly až v poledne.... no a pak nikdo se na tu jizvu nepodíval a sestra my rovnou přinesla propouštěcí zprávu podepsanou doktorkou, která mě ani nevyděla...ve zprávě napsáno, že jsem mlěa plnou anestezii, což nebyla pravda a já si dovolila to chtít opravit.....No a protože jak ten císař probíhal rychle, tak si moje doklady z tašky brala nějaká sestra. Občanku a pojišťovnu mám, ale bohužel mi vzala i doklady další co jsem měla jen založené u dokladů jako fotky z ultrazvuku a tak. Roman tam byl v pondělí no a neuhodnete co...oni ZTRATILY mojí kartu!!! Ani ne týden po propuštění už jí tam nemaj!! DAlší problém byl s vracením peněz za tatínka u porodu...no ale to si myslím už stačí.... Bulovka byla moc super!!! Sestřičky zlatíčka, doktoři taky!! Na jakýkoli dotaz jsem dostala ihned odpověď. Jednali tam se mnou jako s člověkem a ne jako na Vinohradech, kde mě provokativně sestra nechala celou noc bez pití, protože jsem si dovolila číct, že nevstanu až jak mi to řekl anesteziolog a to po 24 hodinách...jenže to jí přidělalo práci a tak se mi pomstila... Všem nalila pití, na mojí prázdnou skleničku se jen podívala a odkráčela....
Odpovědět
elis no tak TO je SÍÍÍÍLLLLLAAAAAAA ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( chudninko to je mi strašně líto co sis musela vytrpět, to jako nechápu!!!!! =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) já bych je snad zažalovala nebo já nevim, jenže čeho se člověk domůže, ničeho na druhou stranu zaplaťpánbůh že se ta vada objevila včas a Románek v pořádku!!!! to je nejdůležitější. Kolik už jsem slyšela příběhů, který dopadly bohužel špatně :-( hlavně že jste doma, už bude dobře x-) x-) x-) podařilo se ti i přes tohle všechno rozkojit? šmarjá mně to pořád jako nejde na rozum, že tě k němu nepřevezli rovnou ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
jo a díky, snad všechno dobře dopadne a budem bydlet dřív než v květnu 2011 :-D, chtěli bysme tak za rok se pomalu stěhovat, nedělám si iluze že to bude procházka růžovým sadem, ale těšíme se na to :-) na kolaudačku jste předem všechny zvány :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
.... Elis, to je hnus..... hlavne je mi lito Vas tri - narozeni miminka je doba, kdy by - i pres obtize - mela bejt rodina pohromade, minimalne maminka a miminko i v pripade kritickeho stavu :-( - naferovku: udelala bych jim tam TAKOVY coro, ze by me mozna prelozili na psychiatrii, ne na Bulovku..... myslim, ze bohuzel zaloba neobstoji, myslim, ze si to dobre pojistili.... ale vis co? napis to na konika a jiny servery pro maminky - at se vi, jak taky muze "nasledna lekarska pece v 21.stoleti" vypadat :-( nejhorsi je, ze si clovek opravdu nepomuze - hlavni je, ze jste ted spolu, stastni, zivi, zdravi..... tfujtfujtfuj, at to tak zustane
Odpovědět
tyblaho, elis... tak to je fakt hardcore... fakt praktiky jak z predminulyho stoleti... ]-( ]-( ]-( drzim palce, at uz mate vsechno v poradku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo rozkojili jsme se! A brouček baští jako o život a jak jsem byli včera na kontrole, tak jsme přibrali a už vážíme 3360!!! (ve čtvrtek když nás propouštěli tak jsme měli 3100) jo a taky jsme vyrostli a už máme 50,5 cm :-D Napíšu to kam to půjde...vlastně to nejsou zkušenosti přímo z porodnicí...ale kdo ví jak dopadne? Já to taky netušila! Takže pro příště doporučuju nekoukat jen na porodnici, ale i na gynekologii!!! A taky vyzkoušet nějakého jejich pediatra!Páč ten z Vinohrad je strašnej!!! Ale na Bulovce se mi moc líbilo!Tak třeba někdy příště.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hele Elis, napadlo me taky se obratit na svaz prav pacientu nebo jak se to jen jmenuje.... pockej zeptam se gugla...asi mozna pacienti.cz, urcite musi mit nejakou poradnu..... a fakt se branit, tohle neni normalni.
Odpovědět
elis tak to je super ;-)
Odpovědět
kami njn kovářova kobyla co...? :-| snad se Valča dočká aspoň do 18 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
UFF. tak to je tedy příběh jako hrom. ELIS, taky bych si to nenechala pro sebe. To je fakt hnus, jak s člověkm jednaj a ještě ti ztratí během chviličky kartu a NIC SE PŘECE NEDĚJE. Jsme registrovná na www. miminko.com, tak jeslti budeš chtít, tak ti tam příspěvek ráda okopíruju, taky si tam rády počtou, na co si dát pozor. Ale hlavně, že jste v poho doma, kojíte a užíváte si to. ANDELI, v úterý jsem ti volala, víš to? Nebo mám špatné číslo. :-N Peťo, jojo, kovářova kobyla... teď zatopila a "vykouřila" celý obývák.ALe co si tady neudělám sama, není 100 let. Budete dřív bydlet vy, jak my :-| Jdu na pochcajdu Vali. Mrška, jak se zabaví, nemá na počůrání trávy včas. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo jo jo, klidně to okopíruj kam jen můžeš!! S odkazem na beremko...sem chodím aspoň zkouknout co je nového skoro každý den. Holky a jestli můžu o to samé kopírování poprosit i vás, kam chodíte a kde víte, že by to někomu mohlo pomoct! Nepřeju tohle nikomu a ráda poradím, když vím, jak těžké bylo sehnat jakékoli info :-( a pak jsem dopadla jak jsem dopadla.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Maali - hele ja na to prisla az vecer - mela jsem vypnuty vyzvaneni, a pak a to priznavam bez muceni, jsem na to zapomnela..... PROMIN - kazdopadne - na myrtu si budete muset chvilicicku pockat, ted jsem ji ostrihala na svatbu zname :-D Elis - hele fakt jste hrdinove, ze jste se rozkojili!!!!!!! vzhledem k vasi anabazi a dlouhemu odlouceni - no proste 1***** x-) - hele ze je to dojak mit dite, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Evko je to fakt...sice jsme se viděli a já měla malého na ruce v době, kdy jsem se nemohla skoro pohnout na posteli (navíc jsem to na 24 hodin měla zakázané od anesteziologa) ale to bylo všechno. Dokonce o nějakém přikládámí jsme si mophli nechat jen zdát. Vysloveně nám to zakázali. Pořádně jsme se viděli až to další úterý a to jsem na Bulovku dojela asi ve čtyři hodiny - takže to už mu byl víc než týden.... 8-( Hlavně jsem z toho byla pěkně nervózní!! Prostě máš dítě, ale je někde pryč, tak jsem mu začala odstříkávat mlíko a Roman dělal kurýra. Bylo to fakt hustý! Jo a to jsem taky mohla dopadnout tak, že mi chtěli chytráci na Vinohradech zastavovat laktaci! :-o Tak to už bylo i na mě moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Elis, tak už jsem "to roznesla" dál :-) . http://www.miminko.com/modules.php?na...
Odpovědět
Profilova fotka
... zastavit laktaci? hele tohle je i na me moc - proc proboha? maj smlouvu s vyrobcema mlika neboco? hele a dali ti aspon odstrikovacku nebo rucofuco???? to by me zabilo, odstrikovani jsem nezvladla 8-) hele zkus ty pacienty, nic zato nedas....
Odpovědět
Profilova fotka
Evko blázníš??? Nic my nedali ani nepůjčili abych si to vyzkoušela a nechala si jí pak koupit...prost ěnic!Nedostala jsem ani skleničku abych měla do čeho odstříkávat...dostala jsem jednu malou od Nutrilonu - nesterilní! a abych prý odstříkávala...jak?To se neikdo nezabýval! A když sem pak viděla tu sestru z dětského jak tam jen proběhla s dětma na JIPku tak my zmáčkla prso, ale jen bradavku a tak mi ho pochroumala, že jsem se z toho ještě teď nevzpamatovala....a do toho jsem dostala teď ten zánět a pak vtipně prohlásila, že nemá čas my prsa odstříkávat...takže než my kamarádka přinesla odsávačku, co jsem jí poprosila ať my koupí, tak jsem měla na prsou takové strupy a tak je zničené, že jsem myslela, že se zblázním!
Odpovědět
elis to je děsnej přístup fakt :-( ty asi nálepku baby friendly hospital fakt nedostanou ]-( hele já taky na šestinedělí odstříkavala růčo: kojení, odstříkání, dokrmení (dudlíkem!!!), kojení, odstříkávání, dokrmení,... kolotoč jak u blbejch na dvorečku, fuj ještě že už je to za mnou a příště už budu zkušená matka a pošlu je do p.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jednže já to měla s tím rozdílem, že mě nikdo neřekl jak odstříkávat...kojit jsem neměla koho...takže ani dokrmovat :-( o to to bylo horší! No ani bych se nedivila, kdyby ji dostaly...ale fakt se na ně chystám. Dneska se z Vinohrad nikdo eozval, takže mě tam asi v pondělí budou mít jak na koni! A to sem na ně teda fakt zvědavá!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?