Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 emoticon Stejne to je hrozny, jak to leti... tuhle jsme se tu radovaly, ze mas v brisku malyho Founicka a on uz klepe na dvere emoticon
31. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 No jo klepe a jak emoticon emoticon emoticon Ale kdy se mu bude chtít ven tak to teda nevím.... Jenže podle toho jak to vypadá u nás v "bytě"-jestli se tomu tak dá říkat, tak bych potřebovala aby se narodil až tak na vánoce emoticon
31. srp 2009 ve 21:54  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 No mam dojem, ze tak dlouho asi cekat nebude emoticon
31. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon No mám ten samý pocit i já emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Ale co s tím doma budeme dělat tak to nevím emoticon
31. srp 2009 ve 22:13  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 No co byste s tim doma delali - bude to rvat, ulozite to do postylky a bude emoticon
31. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 jenže já myslím s tím čurbesem tady!!!v tom našem "bytě" emoticon S prckem tak s tím se snad nějak poperem...nebo spíš já a pevně v to doufám emoticon
31. srp 2009 ve 22:52  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
 ahoj Taborky, jsem po dlouhe dobe u pc, byli jsme nejak furt pryc emoticon a ted jsem nejaka urvana a nevim kam driv emoticon jak se mate? co delate? emoticon

Elis - klid - hele do tak cca 3 mesicu stejne mimi jen lezi a koukaemoticon - tak to je tak do tech Vanoc akorat emoticon nebud ve stresu, vsechno si to sedne a bude to dobry, slibuju emoticon

Ziraf - kde si ted ty? emoticon

hele opet vyzva..... MAM MYRTU.... STABILNE MAM MYRTU.... NECHCI JI STRIHAT DO KOSE..... KDO CHCE MYRTU??????????????????
2. zář 2009 v 18:32  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 A ja mela takovej pocit, ze se dneska narodi nejaky miminko... takzeeeeeeee:

"Ahoj! Jmenuju se Roman ..., narodila jsem se cisarem 2.9. v 16.28 vazim 3180g merim 48cm. Po vsech vysetrenich jsem zdrave a krasne miminko! emoticon A + R + R"

Gratulace emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

PS: Andeli, ja bych o myrtu zajem mela, moje mi nejak chcipla... emoticon
3. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Jo a ja uz samozrejme blbnu, protoze v te SMSce je spravne uvedeno, ze se Roman narodil, nikoli narodila emoticon
3. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 HURÁ HURÁ HURÁ.. už víme, že Founík je krásný zdravý klouček ROMÁNEK.

RODIČŮM MOC MOC MOC GRATULUJEME a "tetě" Žirafce také moc děkujeme za zprávičku.

Poslední dobou jsou ty mimča nějak chtivý na svět a rodí se před termíne,, co to co to emoticon

A ANDELI MY CHCEME MYRTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne že bych nějak zničičla tu minulou, ta je nádhrená, ale proč si nevzít a nepěstovat další. emoticon Budeme moc rády, když nám jí pár kousků schováš. Ale až do 19.9. kdy budeme na Táborsku a můžeme si pro ní přibrzdit u vás.

Tak, podstatné zprávičky vím a můžu jít v klidu chrupkat.
emoticon
3. zář 2009 ve 23:06  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Peti děkuju za zprávu!!!
Gratuluju elis k miminkuuuuuu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon to si fouňa uměl vybrat pěkný datum 2.9.2009 emoticon tak Románkovi přeju do života jen všechno dobré emoticon
3. zář 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Peti, diky za zpravu, je to teda sok dva tri, coz? Tuhle jsem byla s Alou na icq s poradami na tema porod emoticon
Krem, to datum me taky napadlo ze je dobry emoticon
Maali - tak jo, hele to my uz budeme doma stabilnejc, tak se sejdem - treba konecne na to pivo emoticon a predame kontrabant emoticon

myrta - hele ja ji teda smiknu, dam zakorenit a kdyz budete kdokoliv v tabore, tak si vzpomente a nejak si ji predame, jo? mmj. Peti, ja treba myrtu od dubna do rijna mam venku na zapadni strane baraku v truhliku jako krovicko, s tim ze ji dvakrat tydne vezmu do vany a osprchuju emoticon. a kdyby jste vedeli o nekom, kdo potrebuje na vyvazky, tak rikejte ze ja mam a dam - a mam ji hodne emoticon a krasnou, prirozene emoticon emoticon emoticon
4. zář 2009 v 10:05  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Evi, tak já jí měla skoro rok ve skleničce od tebe a jen jsem dolívala vodu. Měla jsem obrovskou radost z toho, že měla kořeny jak hrom a vydržela to. No a bála jsem se ji zasadit, aby to přežila. A teď je fakt krásná, venku na okne od ložnice, nevim která světová, ale prostě roste jako hrom. Zalívám dešťovkou jak si vzpomenu a docela mámstrach, kam ji dám na zimu, aby nepošla a Vali se jednou s ní mohla vdávat.

A o nikom, kdo by chystal svatbu, bohžel nevim. Jen pár manželat čeká na podzim/zimu mimi emoticon
Elis byla tuším 6 v řadě a ještě 4 kamarádky jsou těhule na leden emoticon Dětí jako smetí emoticon

Jo a to pivko, nemůžeme dát ve větším počtu někdy brzy??? Když je i Zirafka v ČR?
Já jdeu 15.9. ke gyndr a zdržím se do 17.9. HLASTE SE !!!!!!!!!! Večer pivko bez dětí emoticon emoticon emoticon
4. zář 2009 ve 12:34  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 15 je outerek, to mame dopo cviceni vecer volno, odpo odpadneme doma, 16streda mame volnos ale vecer ucim a 17 muzu cely den i vecer emoticon
Kami, ja ji mam normalne na okne, tentokrat prozmenu v obyvaku, coz je jihovychod, tzn. cely den slunicko a opet hodne zalivka + caste sprchovani, nezaskodi jednou zacas pohnojit... neboj nechcipne, bude to ok, ja obcas to zalivani trochu flakam a je to drzak emoticon
4. zář 2009 ve 13:00  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Caues Kracmery,

bohuzel pracovni dny jsou pro me ted celkem pase, protoze kdyz jsem v CR, tak mam skoleni, takze prijezd do TA tak nejdriv v 7 vecer :-/
Jinak teda jsem tady do soboty 13/9, pak je to se mnou spatny tak asi do pulky rijna emoticon

Jo a s tou myrtou - jestli bude odolna a drzak, tak to jsem tuplem rada. Ja mela svoji z obchodu, hezky rostla, ale pak se o ni nejak staral polovice, takze mi ji pred svatbou temer zahubil... zustaly akorat takovy dva dlouhy slahouny, jinak nic... Takze samozrejme dostal vynadano a tak podobne emoticon No a ted, rok po svatbe, mi myrta zacala krasne obrustat a kosatet, tak jsem z ni mela velkou radost... nacez jednoho krasnyho teplyho dne koukam, ha, ona bestie najednou uschla uplne emoticon Tak mi polovice ty kecy zase hezky vratil emoticon
4. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 ..... prosimte, jak dlouho s nim jses? to mu musis politicky vysvetlit, ze ta kytka mela labuti pisen po JEHO zasahu - proste ti naposledy chtela udelat radost..... a pak v klidu odesla na lepsi misto, kde ji zalejva takovej hodnej pan emoticon - takze ano, jako vzdy za vsechno muze manzel/pritel/draha polovicka emoticon
4. zář 2009 ve 20:10  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Diky za radu, clovek se porad uci emoticon
4. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Andeli,t ak z tebe je taky učitelka? Copak vyučuješ??

Mě by se teda hodilo hned to úterý úplně nejvíc, co vy na to?

Žirafko, jj, to bude tim, že se o kytky chlapi starat nemaj. Jen na ně pomyslí, že by je měli zalít a už kytky umíraj. Není nad něžný přístup nás žen emoticon emoticon
4. zář 2009 ve 21:24  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sygy
Registrovala se 11. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 202 příspěvků a 2 alba. Má 21 přátel. Region Tábor.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    V Sezimově Ústí, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
sygy
Registrovala se 11. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 202 příspěvků a 2 alba. Má 21 přátel. Region Tábor.
 Ahoj holky, tak v prvni rade gratuluji Elis k Romankovi, preji aby byl zdrave a stastne miminko a uz se tesim na fotecky... emoticon

Ja bych taky chtela MYRTU, ale pred mesicem, ted uz se asi v dohlednu znovu vdavat nebudu, tak bych ji nevyuzila... emoticon Nakonec jsme meli svatbu bez myrty jen vyvazky....

A jak se jinak mate????

Ja cekat uz mesic na fotky ze svatby a nic, pan Sevcik mi rekl, ze meli rozbitej pocitac tak musim vydrzet to je fakt jednani.... emoticon

Hezky den!!!!
5. zář 2009 v 15:01  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Sygy, sakra, to je blby emoticon - pred mesicem byla jeste bidna, strihala jsem v cervnu takrka dohola na jednu svatbu, no bylo to vic jak 100 brk bratru 10cm dlouhejch - bylo to jak pro svatebcany, tak na auta, na cukrovi.... byly fakt holy, ale ted pred zimou mam v zamyslu jeste jeden strih..... emoticon

Zirafko - sakra musis mit fantazii emoticon

Kami - ja svejm kytkam dost pernamentne vyhrozuju smrti a rostou i bez nezneho slova emoticon a ucim anglinu emoticon
5. zář 2009 ve 21:08  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Andeli, taky jim občas říkám, že buď půjde( jako poroste jak já chci) nebo půjde (jako z baráku) a zatim se daří. ALe už jsem to zkrouhla jen na orchidee, protože ty fakt jdou.

A taky se vám musim omluvit, že ten sraz přes týdne nedám. Jednině v to úterý večer. Protože ve středu už máme s Valinkou první hodinu na zpívání. A to jsem se dověděla až v pátek při zápisu.
Ale zase je tu možnost, že zůstanu v Táboře na slavnostech a pak v pondělí a úterý emoticon
6. zář 2009 v 11:17  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdavlk
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
magdavlk
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Region Tábor.
 Alčo gratuluju k miminku, ukaž nám fotky plííís emoticon
9. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sygy
fotoportrét
fotoportrét
sygy
 andelika - to je škoda, já už se letos asi znova vdavat nebudu, ikdyž bych si to určitě rada zopakovala...ale zvladli jsme to i bez myrty...tak treba priste emoticon emoticon emoticon emoticon

Joo joo elis ja chci taky videt fotecky... emoticon Ale asi toho máš ted moc, že??? Však to zname... emoticon
9. zář 2009 ve 22:18  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ahoj kocky,
co takhle se srazit v sobotu odpoledne/v podvecer? Mesto bude asi nacpany kvuli Taborkam, ale nekde by se pro par kecalek misto mohlo najit, ne? emoticon
Mejte se!
10. zář 2009 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 mohlo by byt - budu sama, uplne sama samicka - manzel pracuje, rodice na dovolene, sestra ve viru zabavy.... tzn. ze jsem cele odpo k dispozici ale v 7 musim bejt bezpodminecne doma a jasne, bude se mnou Jenicek emoticon
10. zář 2009 v 10:11  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Ahoj holky!
Tak hlásím, že jsme dneska konečně doma...ale teda bylo to hodně husté! Všechno! A příště muísm mít lepší ruku s výběrem porodnice!!! To co jsem si zažila bylo snad horší než za komančů... a to nekecám, páč když jsem to řekla jedné paní co tam rodila kdysi před X lety, tak byla v šoku, že je to tam ještě horší než předtím emoticon
Musím jít malého nakrmit, tak se ozvu jak to půjde a přidám asi i nějaké fotky na koníka....a možná i na střechu...doma to pokročilo emoticon
10. zář 2009 v 19:34  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Elis, napis, co a jak, jak se mate, co malej Romik, proc cisar proc tak rychle??? co mlicko? jak papa? no jsem zvedava jako bleska emoticon, ale chceme detaily, zeeeeeeeeee Taborky!
10. zář 2009 ve 20:06  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 elis ahojkííííí, vítáme doma
tak to mě mrzí, že jseš z porodnice zklamaná emoticon no já byla taky a fest
teď už bude fajn, hlavně že jste s Romíkem už doma emoticon
těšíme se na fotečky emoticon emoticon emoticon
10. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 jo jinak srazík v sobotu by byl fajn, kdytak mi plís písněte zprávu, v poledne se jdem juknout na svatbu a pak bych měla být volná emoticon
10. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Krem, v klidu, ja byla taky z porodnice lehce mimo emoticon naopak z pobytu na sestinedeli jsem byla mile prekvapena - no mozna tim, ze jsem byla zasita v pokoji trochu mimo a nic nam nebylo a nic jsme nepotrebovali emoticon
10. zář 2009 ve 20:30  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš