Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
:-) Stejne to je hrozny, jak to leti... tuhle jsme se tu radovaly, ze mas v brisku malyho Founicka a on uz klepe na dvere :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo klepe a jak :-D :-D :-D Ale kdy se mu bude chtít ven tak to teda nevím.... Jenže podle toho jak to vypadá u nás v "bytě"-jestli se tomu tak dá říkat, tak bych potřebovala aby se narodil až tak na vánoce :-(
Odpovědět
No mam dojem, ze tak dlouho asi cekat nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D No mám ten samý pocit i já :-D :-D :-D :-D :-D Ale co s tím doma budeme dělat tak to nevím 8-(
Odpovědět
No co byste s tim doma delali - bude to rvat, ulozite to do postylky a bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenže já myslím s tím čurbesem tady!!!v tom našem "bytě" ]-( S prckem tak s tím se snad nějak poperem...nebo spíš já a pevně v to doufám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Taborky, jsem po dlouhe dobe u pc, byli jsme nejak furt pryc :-D a ted jsem nejaka urvana a nevim kam driv :-D jak se mate? co delate? :-D Elis - klid - hele do tak cca 3 mesicu stejne mimi jen lezi a kouka:-D - tak to je tak do tech Vanoc akorat :-D nebud ve stresu, vsechno si to sedne a bude to dobry, slibuju :-D Ziraf - kde si ted ty? ;-) hele opet vyzva..... MAM MYRTU.... STABILNE MAM MYRTU.... NECHCI JI STRIHAT DO KOSE..... KDO CHCE MYRTU??????????????????
Odpovědět
A ja mela takovej pocit, ze se dneska narodi nejaky miminko... takzeeeeeeee: "Ahoj! Jmenuju se Roman ..., narodila jsem se cisarem 2.9. v 16.28 vazim 3180g merim 48cm. Po vsech vysetrenich jsem zdrave a krasne miminko! :-) A + R + R" Gratulace x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) PS: Andeli, ja bych o myrtu zajem mela, moje mi nejak chcipla... :-p
Odpovědět
Jo a ja uz samozrejme blbnu, protoze v te SMSce je spravne uvedeno, ze se Roman narodil, nikoli narodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
HURÁ HURÁ HURÁ.. už víme, že Founík je krásný zdravý klouček ROMÁNEK. RODIČŮM MOC MOC MOC GRATULUJEME a "tetě" Žirafce také moc děkujeme za zprávičku. Poslední dobou jsou ty mimča nějak chtivý na svět a rodí se před termíne,, co to co to :-) A ANDELI MY CHCEME MYRTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne že bych nějak zničičla tu minulou, ta je nádhrená, ale proč si nevzít a nepěstovat další. :-D Budeme moc rády, když nám jí pár kousků schováš. Ale až do 19.9. kdy budeme na Táborsku a můžeme si pro ní přibrzdit u vás. Tak, podstatné zprávičky vím a můžu jít v klidu chrupkat. :-)
Odpovědět
Peti děkuju za zprávu!!! Gratuluju elis k miminkuuuuuu x-) x-) x-) x-) x-) x-) to si fouňa uměl vybrat pěkný datum 2.9.2009 :-D tak Románkovi přeju do života jen všechno dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, diky za zpravu, je to teda sok dva tri, coz? Tuhle jsem byla s Alou na icq s poradami na tema porod :-D Krem, to datum me taky napadlo ze je dobry :-D Maali - tak jo, hele to my uz budeme doma stabilnejc, tak se sejdem - treba konecne na to pivo ;-) a predame kontrabant :-D myrta - hele ja ji teda smiknu, dam zakorenit a kdyz budete kdokoliv v tabore, tak si vzpomente a nejak si ji predame, jo? mmj. Peti, ja treba myrtu od dubna do rijna mam venku na zapadni strane baraku v truhliku jako krovicko, s tim ze ji dvakrat tydne vezmu do vany a osprchuju :-D. a kdyby jste vedeli o nekom, kdo potrebuje na vyvazky, tak rikejte ze ja mam a dam - a mam ji hodne :-D a krasnou, prirozene 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi, tak já jí měla skoro rok ve skleničce od tebe a jen jsem dolívala vodu. Měla jsem obrovskou radost z toho, že měla kořeny jak hrom a vydržela to. No a bála jsem se ji zasadit, aby to přežila. A teď je fakt krásná, venku na okne od ložnice, nevim která světová, ale prostě roste jako hrom. Zalívám dešťovkou jak si vzpomenu a docela mámstrach, kam ji dám na zimu, aby nepošla a Vali se jednou s ní mohla vdávat. A o nikom, kdo by chystal svatbu, bohžel nevim. Jen pár manželat čeká na podzim/zimu mimi :-D Elis byla tuším 6 v řadě a ještě 4 kamarádky jsou těhule na leden :-) Dětí jako smetí :-) Jo a to pivko, nemůžeme dát ve větším počtu někdy brzy??? Když je i Zirafka v ČR? Já jdeu 15.9. ke gyndr a zdržím se do 17.9. HLASTE SE !!!!!!!!!! Večer pivko bez dětí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
15 je outerek, to mame dopo cviceni vecer volno, odpo odpadneme doma, 16streda mame volnos ale vecer ucim a 17 muzu cely den i vecer :-) Kami, ja ji mam normalne na okne, tentokrat prozmenu v obyvaku, coz je jihovychod, tzn. cely den slunicko a opet hodne zalivka + caste sprchovani, nezaskodi jednou zacas pohnojit... neboj nechcipne, bude to ok, ja obcas to zalivani trochu flakam a je to drzak :-D
Odpovědět
Caues Kracmery, bohuzel pracovni dny jsou pro me ted celkem pase, protoze kdyz jsem v CR, tak mam skoleni, takze prijezd do TA tak nejdriv v 7 vecer :-/ Jinak teda jsem tady do soboty 13/9, pak je to se mnou spatny tak asi do pulky rijna :-D Jo a s tou myrtou - jestli bude odolna a drzak, tak to jsem tuplem rada. Ja mela svoji z obchodu, hezky rostla, ale pak se o ni nejak staral polovice, takze mi ji pred svatbou temer zahubil... zustaly akorat takovy dva dlouhy slahouny, jinak nic... Takze samozrejme dostal vynadano a tak podobne :-) No a ted, rok po svatbe, mi myrta zacala krasne obrustat a kosatet, tak jsem z ni mela velkou radost... nacez jednoho krasnyho teplyho dne koukam, ha, ona bestie najednou uschla uplne :-N Tak mi polovice ty kecy zase hezky vratil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
..... prosimte, jak dlouho s nim jses? to mu musis politicky vysvetlit, ze ta kytka mela labuti pisen po JEHO zasahu - proste ti naposledy chtela udelat radost..... a pak v klidu odesla na lepsi misto, kde ji zalejva takovej hodnej pan :-D - takze ano, jako vzdy za vsechno muze manzel/pritel/draha polovicka :-D
Odpovědět
Diky za radu, clovek se porad uci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli,t ak z tebe je taky učitelka? Copak vyučuješ?? Mě by se teda hodilo hned to úterý úplně nejvíc, co vy na to? Žirafko, jj, to bude tim, že se o kytky chlapi starat nemaj. Jen na ně pomyslí, že by je měli zalít a už kytky umíraj. Není nad něžný přístup nás žen :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak v prvni rade gratuluji Elis k Romankovi, preji aby byl zdrave a stastne miminko a uz se tesim na fotecky... :-D Ja bych taky chtela MYRTU, ale pred mesicem, ted uz se asi v dohlednu znovu vdavat nebudu, tak bych ji nevyuzila... :-) Nakonec jsme meli svatbu bez myrty jen vyvazky.... A jak se jinak mate???? Ja cekat uz mesic na fotky ze svatby a nic, pan Sevcik mi rekl, ze meli rozbitej pocitac tak musim vydrzet to je fakt jednani.... :-| Hezky den!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Sygy, sakra, to je blby :-D - pred mesicem byla jeste bidna, strihala jsem v cervnu takrka dohola na jednu svatbu, no bylo to vic jak 100 brk bratru 10cm dlouhejch - bylo to jak pro svatebcany, tak na auta, na cukrovi.... byly fakt holy, ale ted pred zimou mam v zamyslu jeste jeden strih..... 8-) Zirafko - sakra musis mit fantazii :-D Kami - ja svejm kytkam dost pernamentne vyhrozuju smrti a rostou i bez nezneho slova :-D a ucim anglinu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, taky jim občas říkám, že buď půjde( jako poroste jak já chci) nebo půjde (jako z baráku) a zatim se daří. ALe už jsem to zkrouhla jen na orchidee, protože ty fakt jdou. A taky se vám musim omluvit, že ten sraz přes týdne nedám. Jednině v to úterý večer. Protože ve středu už máme s Valinkou první hodinu na zpívání. A to jsem se dověděla až v pátek při zápisu. Ale zase je tu možnost, že zůstanu v Táboře na slavnostech a pak v pondělí a úterý ;-)
Odpovědět
Alčo gratuluju k miminku, ukaž nám fotky plííís :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andelika - to je škoda, já už se letos asi znova vdavat nebudu, ikdyž bych si to určitě rada zopakovala...ale zvladli jsme to i bez myrty...tak treba priste :-D :-D :-D :-D Joo joo elis ja chci taky videt fotecky... ;-) Ale asi toho máš ted moc, že??? Však to zname... ;-)
Odpovědět
Ahoj kocky, co takhle se srazit v sobotu odpoledne/v podvecer? Mesto bude asi nacpany kvuli Taborkam, ale nekde by se pro par kecalek misto mohlo najit, ne? :-) Mejte se!
Odpovědět
Profilova fotka
mohlo by byt - budu sama, uplne sama samicka - manzel pracuje, rodice na dovolene, sestra ve viru zabavy.... tzn. ze jsem cele odpo k dispozici ale v 7 musim bejt bezpodminecne doma a jasne, bude se mnou Jenicek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak hlásím, že jsme dneska konečně doma...ale teda bylo to hodně husté! Všechno! A příště muísm mít lepší ruku s výběrem porodnice!!! To co jsem si zažila bylo snad horší než za komančů... a to nekecám, páč když jsem to řekla jedné paní co tam rodila kdysi před X lety, tak byla v šoku, že je to tam ještě horší než předtím ]-( Musím jít malého nakrmit, tak se ozvu jak to půjde a přidám asi i nějaké fotky na koníka....a možná i na střechu...doma to pokročilo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, napis, co a jak, jak se mate, co malej Romik, proc cisar proc tak rychle??? co mlicko? jak papa? no jsem zvedava jako bleska :-D, ale chceme detaily, zeeeeeeeeee Taborky!
Odpovědět
elis ahojkííííí, vítáme doma tak to mě mrzí, že jseš z porodnice zklamaná :-S no já byla taky a fest teď už bude fajn, hlavně že jste s Romíkem už doma :-) těšíme se na fotečky x-) x-) x-)
Odpovědět
jo jinak srazík v sobotu by byl fajn, kdytak mi plís písněte zprávu, v poledne se jdem juknout na svatbu a pak bych měla být volná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krem, v klidu, ja byla taky z porodnice lehce mimo :-( naopak z pobytu na sestinedeli jsem byla mile prekvapena - no mozna tim, ze jsem byla zasita v pokoji trochu mimo a nic nam nebylo a nic jsme nepotrebovali :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?