Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Ahojda kocky :-) Byli jsme vcera vecer u nas v kine... este ted me z toho boli pr... zadecek, pac tam jsou strasne tvrdy sedacky :-D Ale film dobrej, byli to Andele a demoni, tak jsme zavzpominali na dovcu v Rime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak víkend nevyšel jak jsem si představovala, ale to vedro se mnou dělá divy...teda hlavně mám už teď stabilně nohy jako konve a nic na to nepomáhá :-( :-( Takže se je snažím mít 90% času z celého dne pěkně hore... Teda ty odběry u takovejch mrňousků...no zatím si to nedokážu vůbec představit!!A doufám, že nás to moc nečeká!!! Marrsee vůbec nestraším, jen říkám co si myslím nebo co bych chtěla nechtěla já :-D Evko no mě taky sestřička řekla až když už mě na ten monitor posadila...a najedená a napitá jste?? No mohli mě na to upozornit posledně, že to tak má být...jak to má člověk vědět, když na tom nikdy nebyl??? No ale něco jsem jedla, tak jsem tam pak s tím přístrojem tak trochu pochodovala a natočili co potřebovali, tak to snad bylo v poho. Nebo aspoň nc neříkali, že by nebylo.... No a ve čtvrtek jdeme znova...to abych si ten chleba namazala i sebou :-D :-D Ale dneska odpo se těším, jdeme s manžou na předporodní kurz... Sice je to jen na hodinu, ale dali si to jako podmínku aby mohl Romík k porodu se mnou....tak pak poreferuju jak jsem se bavila... Když totiž před Romču moje mamka položila klasika zavinovačku a zeptala se co by s ní děla a jak by do ní to dítě dal, tak to co vymyslel byla fakt legrace! Ale chudáček náš malej Founíček!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis - klid - hele normalka se nasnidej, pak si kup hroznovej cukr - miminko to stopro rozhejbe, je to vyzkouseny :-D jo - zavinovacku jsme vubec nepouzili, naposled v porodnici - Jenicek ji vubec nechtel, byl hrozne brzo rozvolnenej a spal roztazenej jako zaba :-D jo novinky - haha, vsechno vyslo v poradku - takze pricina blinkani nezjistena - no nevim, jestli mam bejt rada nebo ne :-D - znate to: pojmenovanej problem je resitelnej :-D Ziraf - me to vypravej - byli jsme na harry potterovi :-N :-N :-N nejen ze jsem byla v soku z filmu, jeste k tomu jsem myslela, ze ho budu sledovat vestoje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mamky a holky :-D Tady to žije a já absolutamente nestíhám dočítat natož reagovat. Zase je vedro jak v pekle, tak jsem venku a nebo nemám co připsat. O víkendu jsme byly v mém rodném Vyškově u známých. Mají 2měsíční Zuzanku, takže jsem si pojezdila s kočárkem, pochovala a jak mi bylo. Měla jsem strach z Vali, jak bude na mimi reagovat a bylo jí to šumák, že má mamka mimčo. Pusitli jí tam krtka, a hotovo. Neviděla, neslyšela... užasle koukala. Ale jinak si nedovedu představit mít to mimi už teď doma.Nee, to bych byla šedívá až na patách. ELIS, tak monitory už se vám točí, to to letí. Už se těšíme,až fouňíka zapijeme, že je ženský :-) :-) JARUŠKO, moc děkuji za fotečky dětí. Kája je slečna velká a Mareček je krásný. Zdá se mi podobný na taťku, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo takovejch je co se těší na zapíjení :-D Jen já budu zase pozadu :-( Ale myslím že si to užiju i tak! Evko, no když teď vím co po nás chtějí, tak já ho už umím vzbudit, ale když mi to neřekli dopředu tak nevím, co se jim nelíbilo :-p Takhle se pořádně nasnídáme a až v nemocnici napijeme (abychom zvládli tu cestu :-N ) no a pak se bude budit :-o Ještě teď bych spala...no tak to jsem na nás zvědavá :-D :-D Jo a hlásím, že ten předporodní kurz byl jen takové seznámení se s nemocnicí (ne osobně, jen v nějaké místnosti co tam na to maj asi připravenou) a s tím co je a co není možné...no a to je asi tak všechno. Za půl hodiny jsme byli pryč...doktoři měli nějakou poradu či co, tak to ještě o půlhodinu zkrátili. Jediné s čím přišel Romí že si musí rozmyslet je, jestli bude chtít stříhat pupeční šňůru...tak teď přemýšlí =-) a já si z něj utahuju že stejně dopadne jak Hrušínský v diskopříběhu :-D :-D :-D a jen tam přidělá všem práci....
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj určitě to dopadne vše v naprotém pořádku a nad Tvoje očeká
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem na to všechno fakt zvědavá! Teď se sem snaží docpat tchýně.... mám pocit, že jestli porodim dřív, tak jen kvůli ní ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
...elis, tak co? uz rodis nebo to tchyne stihla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tchýně je k.... a díky bohu jim to snad Romča vysvětlil že sem ať nejezdí a když nám nechtěli pomoct když jsme to potřebovali, tak teď jim o pomoc nikdo nestojí!!! Ještě nerodím....ještě to snad chvilku vydržím! O víkendu jsme makali,ale kuchyni pořád ještě něco chybí...Romík toho měl fakt plné zuby :-( No a já tu teď už spíš jen překážím neža bych něco udělala.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, Álo, neboj, Ufča bude rozumný a počká v bříšku poslušně až do termínu. ;-) Je mi jasné, jak Ti muselo být, když se tchýně kufrovala k vám a její návštěva byla nechtěná....holt kde není rozum 8-( . Já bych rostla stejně, fakt děs. Když mohla být potřebná, tak jí to ani nenapadlo a teď, když už je nežádoucí, cpe se najust. Buď ráda, že je Romík takovej šikovnej a zvládá skoro všechno sám....těžko bys něco dělala, přece jen se porod blíží a pupendo roste. Hlavně abyste to stihli a měli pak klid a mohli Founíka přivést do hotového. ;-) Já jsem dneska K.O.. Byla tu ségra s malým a Karolínkou, takže veselo. Jely jsme venčit kočárek a malou na hřiště. Ale zase jsem si aspoň podrandila a užila prcka. Je to docela nezvyk. Ani se mi nechce věřit, že už je na světě....děsně to utíká.
Odpovědět
Profilova fotka
... si piste, ze to utika, Jenicek ma zejtra rok.... nevim, kde mi ten cas probehl pod rukama, vzdyt jsem nedavno rodila =-) =-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evko před rokem! :-D a já rok po tobě :-D :-D teda plus mínus samo ;-) Jaruško taky se dočkáš a už aby to bylo. Dneska jsem se dozvěděla, že bude další miminko...podrobnosti zatím nevím,ale už jsem na ně moc zvědavá! No my zatím čekáme jak se Founík rozhoupe... doma už fakt nic nedělám, ale hlásím, že tašku pro sebe i věci pro prcka na cestu z porodnice mám zabalené! Tak aspoň něco :-D Jdeme s manžou do hajan. Tak přeju všem dobrou noc a krásné sny :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Andeli, jasně že to utíká a zvlášť Tobě jako mamině. Jeníčkovi přeju vše nej!!! Hlavně ať je zdravej a spokojenej. A vám dělá jen samou radost. :-) :-) Alčo, doufám, miminko by bylo krásné a logické vyústění dlouholetého vztahu. Snad se zadaří a dočkáme se malého pokladu ;-) . Jéé, další prcek na obzoru??? Někdo ze známých? V klidu si užívej posledních volných dnů bez mimouše. To je fajn, že máš vše nachystané. Zase je o starost méně. Ségra to dělala na poslední chvilku a měla pěknou honičku.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ahoj Jaruško! Nop konečně jsem zabalila, páč se bojím kdy to bude..... :-N
Odpovědět
ahoj holky Honzíkovi všechno nej nej nej k ročku!!! x-) x-) x-) no hrozně to uteklo dyť už je po prázdninách, za chvíli zas budou Vánoce a budem slavit i my =-) elis ještě v celku? :-D už jsem na toho fouňu moc moc zvědavá :-) Jarko děkuju za fotečky Marečka, je to ňu ňu miminko x-) x-) x-) a z Káji už je teda velká slečna, úplně jsem koukala
Odpovědět
Profilova fotka
andelika - gratuluji Jeničkovi k jeho prvním narozeninám :-D Nase Anetka mela rok 13 srpna a taky mi to nejak rychle uteklo, vsak jsem nedavno porodila.... :-) elismi - ještě se miminku nechce na svet????... urcite dej vedet az to budes mit zasebou.... ;-) Krasny vecer holky Taborky.... ;-) To jsem zvedava, jestli uz jsem nekterou z Vas nahodou nepotkala...... :-D
Odpovědět
Ahojda koceny, taky moc gratuluju Jenickovi k prvnim narozeninam, je to uz velkej chlapak a za chvilku si zacne vodit domu slecny urcite :-) Jarus, diky za fotky Marecka a Kaji :-) Elis, tfuj tfuj, drzim palce, at jeste stihnes vsechno, co potrebujes stihnout :-) A jinak krasny den vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! ještě jsem celá a dneska jdu na kontrolu - za chvilku. Tak jsem zvědavá jak dopadneme a jestli se ještě vrátíme sami nebo jestli už tam zůstaneme... ;-) nebo se tam rychle vrátíme? Moje mamka to tak měla, po jedné kontrole se nestihla vrátit ani domu :-D :-D Zatím jsem nestihla všechno co potřebuju, ale snažíme se jak to jen jde! Kuchyň už má úchytky, a dneska jí musím umejt a začnu do ní už asi stěhovat nějaké nádobí...a to bude mýt myčka. Včera jsme jí vyzkoušeli a ejhle FUNGUJE!! Evko já jsem taky zapomětlivá, dodatečně všechno nejlepší Jeníčkovi k tomu jednomu roku!!!!! Sygy tak mě jsi asi určo nepotkala...teď už jsem v Táboře nebyla 14 dnů.... Naši maj doma staveniště, tak nevím kdy se tam pak s Founíkem podíváme...no ale možná až po šestinedělí......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. játo věděla, že jsem si to myslela dobře, že má Jeníček rok a nenapíšu. No holt tu pusu si nezasloužim :-) Ale nevadí, EVI, ty mu ji dáš za mne i Valču určitě ráda a přejeme všechno NEJ... hlavně, aby ho rodiče poslouchali, jak potřebuje :-D :-D ELIS, těhulko, doufám, že jsi ještě celá. Moje kamarádka porodila minulou sobotu 2 dny před termínem, tak ještě vydrž. I když to bříško a vedra je kombinace na prd, viď. A tchýni fakt neřeš. Komu není rady, tomu není pomoci. Se cpe aby mohla machrovat, že ti pomáhala, když "jsi nemohla" nebo co? ]-( Jo a už máte vybraný jména.Nějak jsme mimo x-) U nás je pohodička. Míra předělával s klukam apřístřešek na auto, protože dřevo už bylo zhnilé, takže za 5 minut 12, aby to nespadlo na hlavu někoho z nás. Tak jsme měli 2 dny n dvoře rušno a spoustu otázek."Hele, co to děláš, hela jak se jmenuješ, hele nedělej to" no mazec. Ale nasmáli jsme se. Zítra jedeme s Mírou do Náměště nad Oslavou. Začal jezdit maratony na kole, a toto je další ze závodů. Míra jede teprve 3,ale baví ho to a já budu mít výlet. Bez Valinky, ta bude u mamky v Táboře. Jdu vám hodit fotečky na koník ai střechu, tak jukněte.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! No jo ne tchýně je hrozná, ale díky bohu jí to Romík vysvětlil doufám dost jasně. Když jsme potřebovalipomoc, tak jste nám nepomohli a teď už jí nepotřebujem! Sice sem koukala, ale fakt to takhle řekl! Taky je na ně pěkně nabroušenej, ale než jim být vděční, tak si raději všechno uděláme sami i za cenu toho, že to prostě bude trvat a doděláme to až s Founíkem. Já si na tuhle myšlenku už taky zvykám...jediné co chci je rozchodit kuchyň. Spát kde máme....no a vytírat a uklízet pak budu každý den...no a možná se Romčovi povede ještě něco udělat než se vrátím z porodnice...To by bylo nejlepší,ale když to nestihne tak co?? Se z toho už nezblázním (aspoň doufám! :-N ) No ajinak jsem pořád ještě celá, ale prý už ne na dlouhou dobu...takže to čekám každým dnem i hodinou.... :-D Ale když něco, tak napíšu SMSku aspoň jedné z Vás! :-D
Odpovědět
tak co elis ještě nerodíš??? :-D :-D :-D tuhle otázku jsem měla moooooc ráda ;-) :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Nerodim...sedim doma a koukám, jestli se někdo ukáže a bude se mnou mluvit, ale toho se tu poslední dobou člověk nedočká :-( Takže jsem jen smutná a brouzdám po netu, což už mi leze krkem :-p
Odpovědět
Ahojda Eliiiiiiiiiiis :-) Brouzdas tu jeste?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo brouzdám!
Odpovědět
Cauky kocko :-) Drzim palce Founikovi i Tobe do finise :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme...jediné čeho se tak trochu bojím je, že nebudu vědět kdy mám odjet do porodnice...divně se totiž cejtim už asi tak 3 neděle :-D a jak se máš ty?Copak je nového?
Odpovědět
U me noveho to, ze porad nekam litam... ale ted budu 2 tydny v CZ :-) Kde vlastne budes rodit, jestli to neni tajnacka?
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě není...budeme na Vinohradech...teda jestli to dopadne jak má :-N No víš jak to tu chodí, když maj plno, tak si pak ty maminy posílaj od čerta k ďáblu....ale až se Founík narodí, tak urči napíšu....a když ne všem (páč na všechny nemám telefony) tak určitě aspoň jedné z Vás...co si vybrat třeba tebe a ty to sem holkám napíšeš že jo?
Odpovědět
Jojo, klidne budu poslem dobrych zprav :-) Vinohrady znam... ne teda gyn/por, ale jina oddeleni a uz z drivejska... tak at jsi spokojena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no snad budeme!! Necháme se překvapit! :-N Ale všude sjou jen lidi, tak doufám narazíme na tu lepší čás tnaší populace :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?