Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Jé, tak to jsem nečekala že mě hned dvě holky poznáte! Zdravím Alču a Janu! Sygy: Prosím prosím, napiš mi hned po svatbě Tvojí sestry, jak to dopadlo s koláčkama z Plané. Hlavně aby nebyly suché, ty Ševčíkovy bohužel byly. proč si je budete muset v srpnu upéct sami? Tu Besedu bych taky mohla zkusit, mám to kousek. Bydlím na Starém Městě. Alčo, ženicha mám sice z Prahy, ale bydlíme tady v Táboře. Kremrolko, péct se ženichem doma koláčky den před svatbou - to by mě nikdy nikdo nedonutil! Já péct vůbec neumím, vše dopadne na levačku, i obyčejná bábovka :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
magdavlk • Ok snad na to nezapomenu a ozvu se, segra uz to bude mit ted v patek, a kolacky objednavali v pondeli...ale myslim, ze v Plane maji vsechno pecivo mooc dobre tak snad budou dobre i kolacky :-) Me bude kolacky pect babicka, a budu ji pomahat, ale bohuzel se snazime usetrit kde se da, takze si je nemuzeme objednat....ale segra platila asi 4kc za ks...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Magdi to určitě zvládnete a někde koláčky seženete! Věřím tomu! :-D Jani to je dost, že jsi se tu na nás taky přišla podívat! A jak se máš? Co je nového? Nepojedete se podívat do Čech? Jinak to holky začíná vypadat čím dál víc na to, že bych mohla příští týden dorazit! Snad se to už dneska nebo nejpozději zítra dozvím - pořád ještě nevíme cenu kuchyně :-| a spotřebiče taky pořád nějak měníme...chvilku ten a za chvilku onen...Ale teď už jsem se rozhodla, že změny dělat nebudu a zjistím jen ceny a termíny dodání a bude!
Odpovědět
Profilova fotka
Magdi - gratulace - neporadim :-( - me pekla babicka-maminka-kmotra-segra, s laskou, ruckama, stavnaty, jako petikoruna velky..... ale jenom me - promin. Jo osmirla jsem ti album - mozolov :-D - kousek mam tetu - a na dalsim kopci dalsi - a co kopec to teta - a na jednom babicku :-D Janno - no to je doooost! zijes? co kluci? jak se mate???? Elis - jestli dorazis a budes mit cas, zkus me, jestli se potkame - sem ted nejaka totalne ulitana, furt neco podnikame, ale doufam, ze by to konecne vyslo!!!!! Krem - tak co? jak je to s Kubikem? uz vsechno ok? ja hlasim ze u nas OPET zuby, OPET ryma :-( Beru - jeste jednou DIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKY Mali - kde te mame? jak se mate? tuhle jsem si na tebe vzpomnela - honzik vymyslel dalsi vec - uz si me neusmiruje pusinkama - zanevrel na me :-D - leze za tetou a place ji srdceryvne na rameni a stezuje si na me :-D mno jsou to pekny vykukove, co? x-)
Odpovědět
ahoj holky - jen pro informaci: nově není nutné žádat o uzamčení diskuse, která překročila 10 tis. příspěvků, a zakládat novou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekujeme ikarkulko! mno my si jeste na tohle "vyroci" asi pockame :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se hlásím naposledy z našeho starého bytu.... Budu teď mít asi trochu pauzu,protože nevím, kdy rozchodím internet....no snad se to povede brzo a pak se tu objevím a doufám, že si nebudu připadat jako samomluvka!! Ukažte se tu taky a něco napísejte!! Zatím se loučím! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: gratuluji ke konečnému přestěhování, ani nevím jak jste na tom s ufounkem...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marrsee, děkuju a současně se hlásím z nového bytečku. Dneska jsem konečně rozchodila internet...ale jinak je to tu jak po boji :-( Ufonek roste jedna báseň, maminka se nevyspí už teď :-| No to jsem vážně zvědavá, co budeme dělat až se Fouňa narodí :-N Cestu do Tábora pořád plánuju, ale tady se stejně nikdo nevyskytuje...tak se třeba domluvíme spolu a sejdeme se a pak uvidíš jak vypadá mega břicho...ale stejně mám pocit, že si spousta lidí myslí, že jsem jen tak tlustá, protože jinak by mě přece pustili sednout ne?? Ale v dnešní době? Co bych chtěla co?
Odpovědět
Profilova fotka
magdavlk - tak uz mame po svatbe sestricky, kolacky z plane byli moc dobre, ruzne druhy makove povidlove i tvarohove a ruzne nakombinovane...akorat se jim stala jedna chybicka,segra jich mela 40 objednano na ctvrtek a 100 na patek a ve ctvrtek na to zapomneli :-| Doporucuji, byli dobre i v nedeli k snidani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: přesně tak co by si čekala od dnešní doby, kdo si sedne dřív tak ten sedí a sedí a nevidí... No já musím zase další měsíc čekat co bude, teď už vím že se to tenhle měsíc o5 nepovedlo... jo také bych se ráda s někým sešla, ale úterky a čtvrtky jsem v práci určitě do 18h, jinak tak do 14.30h a déle...já SYGY: tak to gratuluji, já myslela že jí máš až v srpnu
Odpovědět
Profilova fotka
Marrsee tak já se ozvu jak budu vědět kdy přijedu a sejdeme se! A neboj, my se taky začali snažit a nic. Pak mi doktroka doporučila 3 měsíce počkat...no tak jsme se snažit přestali a hádej co se stalo :-D :-D :-D Ufonek se nám povedl...doktorka sice radost neměla, ale když jsme zjistilli, že je všechno OK, tak měla radost s náma! ;-) Věž tomu, že kdy tomu dáte volný průběh, tak se to povede napoprvé!!
Odpovědět
Článek se načítá
Sygy: Tak to jste měli pěkně bouřkovou svatbu 8-) Já jsem si aktivně zařídila z Plané vzorky kláčků - dnes jsem je vyzvedla (20 ks, 4 náplně). A jsou fakt moc dobré, jenom trochu větší, těšila jsem se na ty pidi... No co, zítra si ještě vyzvedávám vzorky od Veselých (Staré Město), ale tam je dělají jako šátečky a za 6,- Kč/ks, tak nevím nevím :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Magdi! Nechci radit, ale od Veselých bych do nich nešla! My tam jednou pohořeli s dortem a to tak, že to bylo ke kulatinám, teď už nevím koho. Byl ošklivej, hrudkovatej, no prostě děs a cena taky celkem vysoká! Předtím jsme ho tam měli odskoušený, ale i tak to nepomohlo 8-( Tak raději varuju předem!
Odpovědět
Alčo, díky zavarování, mě se to taky něajk nezdá, ale dám jim šanci se ukázat ;-) . Jenomže 30% rozdíl v ceně je docela dost, ne? Kdy se vám to malé vlastně má narodit?
Odpovědět
Profilova fotka
Magdi termín máme 6.9. tak uvidíme jak se to povede :-N Jdu se vykoupat a do hajan. Mám toho dneska už dost a zítra bude hodně náročný den. Tak zatím papa a držím pěsti ať dobře vyberete!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky! Sygy, segre jsem poprala :-D seklo ji to, mam rada netradicni svatby a je fakt dobra: svatba za mesic - to je fajnova pracicka :-D - ale jak rikam, nam se to povedlo +- za dva, je to lepsi, nez 10mesicu neco pilovat a pak bejt na prasky, ze neklaplo vypousteni motylu..... nic proti dlouhodobym planovackam x-) Marsee - klid, klid, klid, znam jen jeden pripad, kdy kamaradka otehotnela hned prvni mesic, co vysadila antikoncepci, ale to je vyjimka z vyjimek, takze klid, nechte tomu volnej prubeh, kdyz se pul roku nic nestane, pak bych to zacala resit - ale na urovni jakoze kdyzetomamtyplodnydny? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adelik: jo tak u nás už to je přez rok... :-( elismi: dobře budu se těšit, napíšu Ti tel. do íčka...no uvidím co mi zase řekne doktor, jdu tam v pátek na 8h...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, tak se taky hlásím, poslední dobou to vážně flákám....takže se omlouvám :-( . Prostě mě to vysedávání u PC nějak nebaví. Většinou se svalím k telce a bez nálady čučím. Netuším, co to se mnou je....nějak mě zmáhá nechuť a deprese. :-| Alčo, neboj, Ufonek bude hodné mimi a nechá vás spát. S tím sezením je to hrozné, neochota lidí je příšerná. ]-( Dnešní omladina nechce pustit nikoho, natož těhuli. Asi to beru podle sebe, mě by hamba fackovala. Nechápu ten přístup a výchovu, vždyť je to přece normální! :-o Bříško máš určo pěkné a jako tlustá teda navypadáš!!!! Už máš bližší představu o tom, kdy dorazíš do Tábora??? Andeli, mě se taky líbí netradiční svatby. Obdivuju lidičky, co se nebojí jít tzv. proti proudu. Odhodí konvence a tradice. Nedávno jsem zrovna tady na beremku slintala nad albíčkem jedné nevěsty, fakt kráááása x-) . Každé plánování má své pro a proti, ať už to dlouhodobé nebo krátkodobé. Já osobně bych volila kompromis a zlatou střední cestu. U nás je celkem výhoda, že nechceme nic extra a fandíme jednoduché a malé svatbě. Marr, moc vám s miminkem držím pěstičky! Sama vím, jak je to čekání a snažení depresivní. :-( Věřím, že se to povede a dočkáte se vytouženého pokladu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee ahoj Beruško! To je dost že s mezi nás zavítala! Zatím je představa taková, že zůstanu v Táboře do 8.7, pak musím do Prahy, protože máme ve čtvrtek kontrolu a v pátek taky něco...no uvidíme. Takže tímto dávám do placu pracovní dny, které máte drahé polovičky v práci, a tak bychom mohli někam vyrazit! :-D Tak koho a co napadá?? Marrsee určitě se ozvu a domluvíme se! Srazík je fajn kdykoli a jakkoli! Jo a jediné co v Táboře musím je zajít na město kvůli popeláku a pak na katastr... Tak doufám, že to nějak stihnu :-N
Odpovědět
Holky, přináším další koláčkové zpravodajství :-) : Od Veselých jsou fakt boží, křupou a jsousalďoučký a voňavý, ale jsou to spíš šátečky a navíc z nějakého listového těsta, takže to svatebně moc nevypadá. Navíc ta cena 6,-/ks... Jak pořád zkjoušíme, už mni lezou koáče i ušima :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Magdi tak nějaké přihraj! Já teď můžu všechno a v jakémkoli množství :-D Tak klidně budu ochutnávat za vás :-D :-D Jinak hlásím, že tady u nás byla včera šílená buřina! Padaly kroupy a vyjížděli hasiči čerpat vodu ze sklepů... fakt hnus!A vydrželo to pěkně dlouho. No a já byla doma sama a vůbec to v tom našem zatím neútulném bytě nebylo příjemné :-( 8-( Lidi já se z toho uklízení a přehazování věcí z tašek do beden a opačně asi nevymotám! A to chci jet už v pátek k našim! No to to asi zase dopadne....budu to muset do zítřka tady nějak profackovat aby si mohl manže přivézt tu kuchyň a už začít pracovat...Teda přivítala bych, kdyby začal postelí, ale na tu mu bude určitě něco chybět...tak uvidíme jak to půjde rychle!
Odpovědět
Ahojda kocky, zdravim po delsi dobe a hlasim, ze ziju :-) Na skoleni to bylo bajecne, akorat se porad musely vymetat nejake bary, takze to bylo misty velmi narocne :-D No a ted jsem doma, tady spousta novinek kolem baraku, tak kazdy den koukam, co se stalo noveho :-) Elis gratuluju k prestehovani... a drzim palce se zarizovanim a uklizenim... Jinak sraz by byl fajn, ale hlasim, ze v pracovni dny jaksi nemuzu, neb porad jeste nejsem ani na materske ani na rodicaku /a zvidavym tazatelkam hlasim, ze jeste dlouho nebudu/ :-D
Odpovědět
Jo a kolacky bych ochutnavala taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee - my mame svatbu az v srpnu :-) Tahle byla moji segry ;-) magdavlk - tak to jsem rada, ze planacke kolacky chutnaji ... a ze jsem dobre poradila... :-) Ale jak rikas jsou trochu vetsi, no trochu proti tem co dela nase babicka jsou ooobr..ale chutnali nam... :-) andelika - vsak ja vim, ze jsi prala, moooc dekuji, tedy za segru, ona totiz o zadnych pranich jeste nevi, tak jsem ji to musela rict at se taky jukne....:-) Jinak taky nemam rada dlouhe planovani, ale nechtela bych to planovat jako segra, zas mi to prijde moooc narychlo, ale zvladli to a bylo to uzasny....my jsme sice zacali planovat uz mnohem a mnohem driv, asi leden nebo unor, ale pripravy jako takove zacali az v dubnu nebo kvetnu....a jeste ted nemame uplne vsechno zarizene...a uz pomalu zacinam blaznit, ze to nestihnem....ale snad nakonec ano... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko a víš co se říká jo? Odříkaného chleba největší kus!!! :-D :-D :-D :-D a věř mi, že to platí! :-N Sygy neboj! To určitě dáte všechno dohromady a budeš stíhat! Vždyť už toho tolik uričtě dodělávat a připravovat nepotřebujete! :-N A že bych namlsala táborky a jeli jsme se podívat na svatbičku??? Tak kdopak se hlásí? My bychom snad ještě na ten termín mohli do Tábora dorazit....snad se ještě v srpnu nerozmnožíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, já tomu netu poslední dobou vážně moc nedám...nějak mě to nebaví a přinutit se neumím. :-N Možná to bylo i tím hrozným počasím, snad se to časem zase zlepší a juknu mezi vás častěji ;-) . V týdnu to asi nehrozí, ale mohla bych sobotu, neděli odpoledne. Vůbec se nedivím, že ses při bouřce necítila dobře....já bych taky chytala nerva. O provizorium mi povídej, mám to ještě v živé paměti...je to divné a depresivní. Dlouho jsem měla pocit, že se takhle žít nedá, všechno na mě padalo. Navíc jsem propadala panice, že nemáme šanci to zařídit a zútulnit. No, a šlo to celekm rychle. Nesmíš se bát a zbytečně stresovat. Věř, že veškeré úsilí se mnohonásobně vrátí a výsledek bude stát za to! ;-) Každopádně všechny začátky jsou těžké a bydlet mezi krabicema je nepříjemné.
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, téda, Ty si žiješ. Hlavně, že se máš fajn. Srazík by byl fajn, snad to klapne brzo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Berus - hele jo vsechno nej k svatku :-D opozdene, ale nejnejnej ;-) Ziraf - to jsou ty sluzebky, cooooo - zname - u nas to bylo parafrazi na vino-zpev-zeny chlast-drby-cigara :-D - priznavam decentne hrichy mladi :-D - je to asi sto let 8-) Sygy, Magda - bych taky ochutnavala - ostatne dneska jsem ochutnala tchynini - bylly pekne velky, moravsky s trojnaplni..... mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaam - hele uzivejte si to, bylo to desne fajn, tohle planovani - teda obcas, kdyz zucastneni neplnili ukoly, popr. vymejsleli blbiny (KAZDA nevesta ma na aute panenku a KAZDA ma zavoj a ty musis mit furt neco extra) jsem byla dost ale dost naprasky :-D - ale jinak na to vzpominam s laskou - jasne, dneska mit ten rozum a moznosti tak mam treba jiny saty nebo kytky, no ale ve svy podstate bych asi nic nezmenila .... manzel uz ma stejne po zaruce :-D Marsee - nepreju nezavidim :-( preju, ja uz jen preju - prej a bude ti prano. zadny deprese (Beru, jasny?) holky hlavne klid, miminka si maminky najdou - vid, Elis? Hele srazik - jak jsme natom? nejaky den jeden, sobo nebo tak, pojdte se zcuknout? jo - NENAVIDIM tohle pocasi - dneska jsem myslela, ze se rozplacu v aute - chytla me ta desna burina, a to uz za Sobeslavi, v aute Jenicek, mama, segra.... pod hrbitovem 20m siroka, 40cm hluboka reka.... to samy u gymplu, tam jeste vylezly ven kanaly - fakt jsem byla hotova :-(. nastesti jsme dorazili v poradku domu, ale byly to nervy - kdybych jela sama, tak je to OK, ale s posadkou uz se bojim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
elismi - chybi a nechybi, dulezite mame zarizene jeste drobnosti, ale porad dokola resim jidlo aby toho bylo dost aby to bylo cerstve a kam dat a tak dale....misto toho abych odpocivala pred svatbou...porad se nervuju.... ;-) Kdy mate termin??? Ja byla minuly rok take na svatbe jeste mesic pred porodem :-D andelika • joo joo tak to ja jsem v te burine byla dnes take ve meste a padila jsem s Anetkou domu, nastesti mi spinkala v kocarku a nic nezaregistrovala, ale ja mela vodu po kotniky a promacena uplne vsude, destnik mi fakt moc nepomohl... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?