Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak navrhněte nějaký termín! Jen hlásím, že v úterý pádím na staré město a ve středu na sociálku, finančák a katastr. Jinak mám zatím volno tak můžete vybírat!! A hlásit termín srazíku! Vyrazila bych někam na procházku a po cestě kafíčko nebo tak...tak sem s návrhama! Jo a ještě jednu věc musím udělat a to je vyprat a usušit a vyžehlit u mamky věci Fouňovi, protože tady nic neschne a nevím kam bych to taky všechno dala co pro mrňousa už teď máme. A naši my to sem přivezou na konci července tak doufám, že to už tu budem jako lidi aspoň s kuchyní..nebo že by to vyhrála jako první postel?? No nechám se překvapit :-D Sygy jsem na začátku osmého...je to sranda s tím břichme něco udělat, ale zvykáme si s Fouňou statečně :-D Jo a taky se chci zeptat, jestli by některá z vás neměla chuť jít o víkendu nebo i ty praconví dny na chvilku do bazénu! Budu mít teoreticky trochu volněji a protážení v bazénu by bylo fajn, ale samotné se mi tam chtít nebude určitě! Tak kdo se přidá? Vedle mě bude vypadat každý jako proutek, tak výmluvy typu že jsem tlustá neberu!! Jen to potřebuju vědět co nejdřív abych si vzala plavky!
Odpovědět
ahoj holky, tak já se k vám bohužel na srazík nepřidám, Petr zavřel firmu a vyrážíme na 2 týdny na chalupu tak doufám, že ještě bude příležitost ;-) to počasí je fakt děsný, mně taky prádlo neschne, mám ho tu už třetí den na sušáku a je furt vlhký ]-( jsme teď v jednorázovkách páč ty kalhotkový huňáče fakt neuschnou asi ani za tejden ]-( no ta bouřka včera byla masakr, jsem si říkala být zrovna venku s kočárem tak nás to asi odnese, takže lituju všechny co to zastihlo na cestě :-( jojo svatby, tak teď vzpomínám, minulý týden jsme byli na kamrádově, mmchodem první pařba po porodu :-D hlídala babička a bylo to úplně super, začátkem srpna nás čeká další :-) Jájince taky včechno dodatečně nej nej nej k svátku, hlavně lepší náladu a žádný deprese ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem byla včera v tu dobu v práci a fakt to bylo hnusný, vypadla nám elektrika, hučelo tam snad vše a doma nám to vytopilo sklepy, tak že teď sušíme a sušíme
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, děkuju za přáníčko k svátku, mooooc mě to potěšilo. ;-) Deprese jsou asi fakt z počas, nějak mi to leze na budku. Navíc i Pavel je takovej nemastnej neslanej a to na náladě nepřidá :-| . Ale nejhorší je na ústupu a snad bude konečně klid. :-) Vůbec se nedivím, že jsi měla v té čině strach. Já bych nejspíš nedojela, jenže já jsem řidič na baterky, nejezdím tolik. Hlavní je, že jsi to zvládla a v pořádku jste dorazili domů. :-) Bobulky, srazíku se nebráním, ale fakt mi nejvíc vyhovuje sobota až pondělí, pak to už nepůjde. Doufám, že se nějak domluvíme a jedno odpoledne nám na posezeníčko vyjde. :-) :-) Elis, s plavčením Tě vážně zklamu, já nevytáhnu pomalu paty ani v létě, natož se rochnit v plavečáku. :-N |-| O prádle mi raději ani nemluv, je to katastrofa. ]-( Suším jako zběsilá a výsledek téměř nula, je to zavlhlý a osmrádlý. Prostě je taková vlhkost, že se nedaří :-(. Bylo by fajn, kdyby se počasí umoudřilo a konečně šlo normálně fungovat. Kremrolko, neboj, určitě nám to vyjde jindy. Dovču si krásně užijte, hlavně pěkné počasí a aby Kubíček dobře spinkal. To si Petr konečně odpočine a vypne, viď? Svatba se tedy vydařila, to muselo být super odreagování. To víš, pro Tebe velká změna, když jsi neustále s Kubíčkem. Ono to občas chce, hned je člověku veseleji :-) Za přání děkuji. Deprese posílám k ledu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já bych mohla asi ve středu, nebo v pondělí navečír, záleží v koli a kdy přijedem od babičky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško dodatečně také vše nej nej nej k svátku!!!!!!!!!!!! :-) ;-) Hlavně ať tě ta špatná nálada hodně brzo opustí...
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, pondělí by šlo...středa bohužel nee. :-( Za přáníčko děkuju i Tobě, jsi hodná ;-) Si najednou připadám v kurzu a pomalu jako celebrita :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Jaruško a já na tebe tentokrát úplně zapomněla :-( Tak to se omlouvám a jako poslední ostuda přeju dodatečně všechno nejlepší!!! Holky a co teda třeba dneska navečer? Já půjdu nějak po páté vzprovodit manžela na autobus...tak potom bychom se někde (pokud mohu navrhnout nejlépe u nádraží, abzch se nevalila moc daleko) mohli sejít a zajít aspoň na to kafíčko či u mě čajíček...nebo že by čokoládu v pohodě?? :-D Je tam moc dobrá :-D :-D Tak pokud se někdo rozhoupe...tak já jdu na 100%!!!
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: až teď jsem se dostala k netu(bohužel), vědět to odpoledne tak si dáme spicha, přijeli jsme kolem 14h. beruska80: tak si to aspoň chvilku vychutnávej a užívej dokud to jde ;-) :-)
Odpovědět
Holky nemáte nějaký tajný recept na předsvatební horečku? Jak zjistím, že jsem na nic nezapoměla? Měly jste taky ty příšerný sny, jak nic nevychází? Prý nejsem jediná, kdo je má - kamarádka mě docela potěšila se svým snem, že se vdává ne v šatech ale v zácloně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčandy, sice už přes 3 roky bydlím s přítelem v Praze, ale u Tábora jsem vyrostla a dodnes tam ráda jezdím za rodiči, tak snad nebude vadit, že se k vám sem občas podívám. :-N ;-)
Odpovědět
Magdi - s tim asi nic neudelas :-) Dulezity veci jsou obcanky, vsechno ostatni je de facto "nepodstatnej detail". My treba malem nechali v aute prstynky, ale pak se po nich zacala ptat matrikarka, tak jsme si brzo vzpomneli :-D A jinak se mi jednou zdalo, ze se vdavam v syte ruzovejch dvojdilnejch plavkach, pres ktery mam hozeny takovy nejaky bily prusvitny saticky, no des bes, a este ke vsemu je u oltare nekdo uplne jinej... a nakonec to dopadlo dobre :-D Sfings - ahojda kocko, radi te vidime :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sfings: to víš, že sem mezi nás můžeš! Já jsem teď taky už v Praglu... Tak to bychom se mohli někdy třeba v Praglu i sejít ne? Magdi....neboj! To je normální! Já měla taky hrozné sny ]-( marrsee: Neva. Nakonec jsem vyrovázet nešla. Ale přijedu ještě asi za týden....a to bych tu byla celý týden... Tak to nějak dáme dohromady a sejdeme se potom! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: dobrá já teď budu chodit do práce po-ut na 12h, st-čt na 8h, pa 12h a sobotu jednou za 14 dní na 12h. holky kdyby někdo věděl o nějaké normální práci dejte mi prosím vědět co se děje teď u nás to je hrůza!!!! :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky mate nekdo zkusenost s videostusio Sevčík ???? Fotografovani.....
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: jasan, klidně můžem a můžeš mi předat moudra z tvého svatebního dne a nějakou inspiraci. :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ševčík nám tuším natáčel maturitní ples, ale fotky jsem od něj asi žádný neviděla. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
sygy: nám natáčel maturák, ale mě se to teda nelíbilo vůbec. Nějaké fotky jsem viděla, ale názor stejný jako to video ]-( Hledala bych jinde! sfings: Tak už jsem v Praglu, kde bydlíš a kdy by ses chtěla sejít? Co budu vědět tak ráda poradím... marrsee: ZAtím to vypadá, že na víkend budu ještě v Praglu a přijedu až v týdnu! Každopádně napíšu sem a na tebe mám i číslo, tak ti kdyžtak písnu SMSku a nějak se už konečně domluvíme! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bydlím na Zličíně, ale pracuju v centru, takže v poho kdekoli na metru B :-) . Ale teď mám dalších 14 dní docela narvaných. :-(
Odpovědět
Holky má pocit, že po tomhle maratónu je ze mě odborník na svatby :-D Asi si otevřu agentůůůůru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky segre taky natacel maturak, ale pred 10 lety tak si myslim, ze se toho hoodne zmenilo, a na strankach ma moc pekny fotky...no ja asi asi moc vybirat nemuzu, uz mam jen necely mesic a tezko nekoho na nas datum sezenu.... magdavlk • uz to mate za dva dny, ze?? Tak at Vam to vyjde.... ;-) mimochodem byla jsem na svatbe Tve sestry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
magdavlk: Maraton? Myslíš svatební přípravy? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Magdi držím pěsti ať to všechno dobře dopadne! No a jinak mám novinky ze včerejší kontroly u MUDry....tak Ufonek mám 2 kila a já jsem zatím přibrala 12 :-. Tak nevím, jestli poroste ty poslední dva měsíce hodně, tak porodím asi malého slona :-D Ale všechno je jinak OK, zase nám nabrala krev na nějaké testy...no a za 14 dnů máme další kontrolu...za chvilku už taky dostanu papír na mateřskou a bude veselo! :-p Kuchyň by měla být nařezaná asi v úterý, takže pak jedu směr Tábor. SPotřebiče už tu máme vybalené...Romčovi se moc líbí. Tak jsme snad vybrali dobře, teď ještě až je všechny zapojíme.... No a o víkendu musíme sehnat polohovací rošty do postelí...tak to už se moc těším, protože už nebudu vstávat z matrace na zemi, což je pro mě teď šílenost!!! A kor, když dneska v noci jsem musela vstávat asi 6x :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Magdi,k zejtřejšímu dni ti přejeme,aby všechno klaplo tak,jak má a nestresuj se,určitě bude všechno v pohodě,užijte si to :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Magdi, taky drzim palecky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Magdi, tfujtfujtfuj, at Vam to dobre dopadne - a vis jak - hlavne se vezmete 8-) 8-) 8-) ostatni jsou prkotiny :-D - jo jasne a kdyz uz se vezmete, at je to nadlouhoooooouuuuuuuhoooooooooooooooooooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, už je Magda v chomoutu? :-D Doufám, že jim vše vyjde na jedničku, počasí sice trošku zlobí, ale snad na jihu neprší. :-N
Odpovědět
Meli to v jednu, tak snad uz jo :-) Tady je pocasi docela hezke, ale hodne se honi mraky :-)
Odpovědět
Ahoj vdané paničky, hlásím se do party ;-) . Děkuju, že jste na mě tak mysleli a mysleli jste dobře. Bylo to teda naprosto nádherný, nezapomenutelný. Všechno podle mých představ, kytička, účes, líčení... Ale hlavně ten příval energie a lásky během obřadu, strašně dojemný a pravdivý, tak jsem teda řekla ANO a bylo to :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé tak to Ti moc gratulujeme mladá paní!!! :-D :-D :-D Tak nám sem dej rychle hodně foteček, ať se na to taky můžeme podívat a pokochat se!!! A kam pojedete na svatební cestu? Jestli teda něco plánujete? A co ostatní táboračky??Tady vážně podlesní dobou nikdo není a nikdo si nechce povídat s kulatou a už teď moc nepohyblivou :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?