Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
čauky, evi tak u nás pořád při stejným, od neděle se to Kubovi ještě trochu zhoršilo, tak jsem dneska zase našupajdila k doktorovi a trochu ho musela naťuknout, ale odebral krev na krevní obraz a udělal výtěr z prdelky, zítra budou výsledky tak jsem zvědavá ještě vyzkoušíme probitoický kapičky, no už jsem z toho tumpachová :-| elis no tak to je super, to je cobydup a jste konečně ve svým a může začít zařizování, já bych taky zařizovala, už si tu šlapeme po hlavě, všude hrací deky, křesílka, lehátka, hračky, nechci to vidět až se malje začne plazit po bytě
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ahoj Peťo! konečně někdo. Neboj s Kubou to bude určitě brzo v pohodě a není to určitě nic vážného!! Já už se taky těším až se budeme stěhovat! Teda spíš až budeme přestěhovaní!Do té doby toho bude ještě spousta! Hlavně se shodnout na kuchyni, spotřebičích, posteli....celkově zařízení a možná i malování.... Myslím,že než to rozhodnem, tak budu na škebli :-p Ael i tak se těším...hlavně už je načase...vždyť Ufonek už bude chtít za chvilku taky mezi nás...a do téhle naší současné garsonky, kde je teď 32 stupňů...tak to si nemyslím že by chtěl zrovna až tak moc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Elis - promin, ale uz se bohuzel nevejdes :-( - my jedeme v plne sestave - ja+honzik+segra+kamaradka+jeji holciccka +kocar - vubec si me nenapadla :-( promin :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hmm tak to mám smůlu...tak třeba příště. Tak si asi zkusím najít někoho jiného a nebo se rozhoupu a objednám se k němu sama....a udělám si s Ufčou výlet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peta, co kuba? uz lepsi? a ubejva nebo pribejva na vaze?
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo! Tak co? Jsme zvědavé co Kubík!!!!
Odpovědět
holky ahoj no čekám ještě na výsledky výtěru z prdky krev měl úplně v pořádku jinak už se mu to trochu zlepšuje, dneska musím zaťukat ani stopa a přibejvá nadstandartně, za týden zas 20 dkg, už bude mít za chvíli 8 kilo =-) objednala jsem mu probiotický kapky, je to ranec (přes šest stovek ]-( ), ale mělo by to tu střevní peristaltiku upravit
Odpovědět
Ahoja koceny, zdravim z dovolene, mame se bajecne :-) Kremrolko, doufam, ze uz bude vsechno v poradku... a vsem ostatnim preju krasne dny :-), ja se asi zastavim az nekdy v hrobe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, Álo, velikánská gratulka k přebírání bytu, tak je to konečně tady!!! Snad to půjde jako po drátkách a všechno dobře pofrčí. ;-) To je hned milejší, když víš, že se to hnulo ku předu a můžete začít zařizovat. Nyní nastanou starosti se zařizováním, to se vyřádíš. :-) Jéé, kadeřníka bych potřebovala jako sůl....pořád to nějak odsouvám a hlavu mám příšernou :-N . Klidně bychom se mohly domluvit společně a zajet do Sobíku, z Tábora je to kousek. Co Ty na to? Andeli, to budeš zase kóča...holt si to háro udržuješ, na rozdíl ode mě. :-) Se pak pochlub, ať můžu chytat inspiraci a závidět. Tady v Táboře jsem zatím na nijak extra kadeřnictví nenatrefila a zase nechci utrácet balík. Ty máš pokaždé moooc hezký účes. Snad se taky dokopu k tomu, abych "Růžu" prubla. Kremrolko, to mi spadl šutrák ze srdce, hlavně že je Kubík O.K. Věřím, že i výtěr dopadne dobře. ;-) Cena za kapky je masakr, ale pokud pomůžou, nebudeš litovat. Co bys pro prďolku malého neudělala, ne? Důležité je, že se to postupně zlepšuje a Kubíček prospívá...evidentně mu nechybí nic, je to cvalda. x-) Žirafko, Ty nás vážně provokuješ, viď? :-D Tady zima jako na Sibiři a dlouhokrčka si užívá dovči v teploučku....potvůrko :-D. Ba ne, my Ti to přejeme. :-) Ale jasně že i ta maličká závist tam hlodá. |-| :-D :-D
Odpovědět
Berusko, klidne bych to teploucko vymenila... tady bylo obzvlast ve CT a PA nechutne vedro... Az jsme oba zavideli, jak je v CZ krasne zima :-)
Odpovědět
čau holky jdu jen popřát dobrou noc a Kamče všechno NEJ k dnešnímu svátku!!!! :-o :-o :-o
Odpovědět
Je, tak to taky preju vsechno neeej
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky! Peťo tak to je super, že se to Kubovi lepší!No a kapky...bohužel se asi nedá dělat nic jiného než je koupit :-( V dnešní době není nic levného, ale je fakt, že když jsem tu jejich cenu zjisitla, tak mě taky omejvali!!! Sem si říkala, že stojí tak dvě stovky a už i to by byla pálka ]-( Evi jak moc dopředu se musíš u Růži objednávat? Plánuju celý týdne v Táboře, ale ještě nevím kdy to bude a tak bych při té příležitosti k němu zajela... No a když se ke mě Jaruško přidáš, tak já budu jen a jen ráda, jen hlásím, že bychom asi museli busem, páč já se za volant už nějak nevejdu ;-) a taky netuším, kde to v Sobíku je....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) konečně se zase maličko umoudřilo počasí, o víkendu to bylo na palici....byla jsem taková nevrlá, nic mě nebavilo. Sluníčko je mnohem příjemnější, hned se zvedne nálada. ;-) Žirafko, to Ti věřím, velké vedro není příjemné...to je zima snad i lepší. Ale jinak se máte dobře, ne? Kremrolko, já hlava děravá jsem na Kamču úplně zapoměla, to klidně přiznám....fuj, jsem ostuda :-N |-|. Vůbec mi to nedošlo a to jsem po očku do kalendáře jukla, jde to se mnou nějak z kopce a to čím dál víc. 8-( :-. :-D . Takže dodatečně přeju spoustu štěstí, zdraví, lásky a osobní spokojennosti....když k tomu budou ještě nějaké ty penízky, tak jen dobře. No, a taky aby byla Valinka hodná a poslušná holčička, protože si maminka zaslouží jen a jen poslušné sluníčko :-) :-) Alčo, já bych do Sobíku jela ráda, ale musíme to nějak skloubit časově. Bus nebo vlak mi nevadí, auto asi k dispozici mít nebudu. To se ještě domluvíme. Hlavně aby nás Růžička vzal obě a v rozumný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím, že dneska jsme přebrali byteček a zařídili i občanku...zbytek dokladů budeme zařizovat asi tento týden a jak to tak vidím tak minimálně ještě do konce června a to budu dobrá když to všechno zvládnu!! Pádím do postele, zítra to bude náročné a jsem dneska už úplně hotová :-( Jaruško tak se musíme nějak domluvit, ale já to vidím až možná na začátku července - s těma papírama se obávám, že to dřív stíhat nebudu :-( Ale uvidím tak za týden.... Ale jak dlouho trvá to objednání u Růžičky?
Odpovědět
Profilova fotka
Álo, velká gratulace k přebrání bytečku....to je slastný pocit, viď! Jsem ráda, že jste se dočkali a můžete konečně zařizovat. Snad to do narození Ufonka zvládnete a nebudete muset lítat jako hadr na holi. Kdybys náhodou potřebovala s něčím pomoct nebo poradit, klidně dej vědět. Pokud to bude v mých silách, pomůžu ráda ;-). Vůbec netuším jak to u Růžičky s objednáním je, to se musíme přeptat Evky, nebo rovnou brnknout do Sobíku. Já se přizpůsobím. Dosud mi ta moje hrůzná kedlubna vydržela, takže měsíc, dva to počká. Pokud něco zjistím, písnu, ju :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, moc děkuji za přáníčka k svátku... jste zlatíčka... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško tak to je fajn! Teď musíme zařizovat - Romík byteček a já všechny papíry kolem. Změnili jsme v pondělí i trvalé bydliště...takže teď nevím kam dřív :-| A co dřív zařízovat... ale už se těším až budu v bytečku aspoň trochu uklízet. Bylo by fajn, kdyby měl teď Romík trochu víc času...no ale musím počkat. Dneska navečer bychom měli vyřešit jak bude vypadat kuchyň.... tak uvidíme jak to půjde. A snad mi Romča brzo vymaluje aspoň koupelnu abych jí mohla začít umývat a trochu zařizovat alespoň tu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo, vůbec nemáš zač děkovat....první vlaštovkou byla Kremrolka, ta si vzpoměla!!! My ostatní se svezly :-D . Álo, moc vám držím pěstičky, halvně ať to jde dobře a bez komplikací. ;-) Snad zařizování nebude veliká dřina, ale i ta vynaložená námaha bude stát za to, uvidíš. ;-) Jéé, jak já bych znovu vymýšlela, plánovala apod.....to mě baví. Důležité je, abys měla představu, jak bude konečný výsledek vypadat....barvy, materiály, atd.... :-) Klidně nahoď nějaké fotečky, ať se můžu kochat. Jo a co kolaudace?? Že bych se pozvala na návštěvu. :-D
Odpovědět
Alco, gratuluju k predani a urednimu prestehovani :-) Zarizovani si uzij :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám ale problém! Vůbec nevím, jak mám naplánovat kuchyň a obývák...na další jsem zatím neměla ani chuť ani náladu! Prostě zbytek se bude řešit individualně, ale až už tam budem bydlet a třeba už i s Ufonkem. Taky se mu nelíbí, že pořád sedím u nějakých papírů a když neřeším změnu adresy, tak čučím na kuchyně a už jsem z toho tumpachová a úplně mimo. Nechcete se někdo realizovat? Když už jsem vymyslela jak budou skříňky, tak jsem narazila na barvu a provedení a jsem v koncích. Roman má úplně nesmyslné nápady a nikdo nám nic nechce vymyslet :-( Jaruško na návštěvu se klidně pozvi, jen řekni kdy a já tě budu čekat! Třeba bys vymyslela něco reálného a já se nemusela s Ufčou už trápit jak to dopadne :-N Když jsem navrhovala kuchyně někomu jinému, tak s tímproblém fakt nemám a úspěch to mělo vždycky, ale jak mám něco naplánovat pro sebe....no tak jsem v koncích ;-( Ale ofiko kolaudace bude asi až s tou kuchyní, páč i proto tam zatím nic nestěhujem aby tam měla Roman dost místa... Tak jsem tam včera jen odstěhovala jednu takovou křehkou kytičku (jeli jsme tam autem) a jinak tam zatím nebydlí nic jen věci na malování, hadry na úklid a kýbl :-D Se maj takovej přepych a já tu teď měla dokonce i bráchu = 3,5 lidí v garsonce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Alo, najednu stranu ti zavidim, na druhou vubec :-D - hele, s kuchyni mi nemluv, je to pakarna, segra zrizovala pidikuchyn, obehla sest studii aby truhlarovi vubec vysvetlila, jak co a kde...... a ma krasny odstin, svetla ale jakoby naruzovela, fakt to vypada dobre.... ne neni to jako barbie, je to takovy odstin dreva. ja mam javor/tmave modra :-D co se tyce ruzicky - jak kdy - treba kdyz ma dopoledni, tak patky rano ma volnejsi.... my ted jedem tri najednou a objednal me od telefonatu za mesic a pul letim zehlit, nebo me ta hora zavali papa
Odpovědět
Ahojda Alco, no, s kuchyni ti moc radit nebudu... staci asi kdyz napisu, ze jsem kuchyn resila rok. :-p A never more... doufam, ze me tahleta nova minimalne prezije, protoze to odmitam absolvovat znova. Jsem mrtva, jdu zhynout do postele... cestovani je fajn, ale mohla by mezi tim bejt aspon nejaka pauzicka, ze? :-D :-D :-D Aneb neni nad to se jeden den vratit z dovci v Rime a dalsi den letet na sluzebku do Bulharska... Ted budu doma celejch asi 9 dni a pak zase do luftu :-D Mejte se fajn!
Odpovědět
Jo, abych byla trosku kreativni - Elis, doporucuju planovac kuchyni na strankach Ikea... je fakt peknej... a my si v nem nakonec navrhli a nakreslili kuchyn sami...
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafko, jsem tedy zvedava, jakou vymluvu mas TED ze nejsem jako prirucni zavazadlo!!!! :-D jo, na ikee my vubec ten planovac nefungloval :-( - ais spatny nastaveni boco :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ikeaáckej plánovař mám už dlouho a už dlouho se snažímplánovat, ale výsledek je skoro nulový :-( Pořád nevíme co a jak...ale ty skříňky už mám asi jasno...tak teď řeším tu barvu a kombinace a nechceme asi obklad za kuchyň, tak tam bude něco...ale co a v jaké barvě? No pořád samá ale a dohady...nebaví mě to!A to bych to měla už mít skoro komplet aby to Raomn stihnul dát dohromady před tím, než se tam budem stěhovat :-( Tak to abychom se s Jaruškou už k tomu Růžovi objednali co? Jenže to asi bude muset být nějak odpolko Jaruško že? Mě je to jedno....tak co to zkusit a objednat se? Pokud by to byl pátek nebo pondělí, tak bych to asi zvládla kdykoli...(ale i v týdnu) stejně musím do Tábora zabalit věci co potřebuju odvézt do Praglu a pak to všechno přesunout a hlavně pouklízet, což bude největší horor!!! :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Hele Elis, jestli nechcete klasickej obklad, dneska uz se najde spoustu obkladu, co jako obklady nevypadaj! ale asi neporadim, my mame klasiku :-D. ale kdybych dneska delala kuchyni, dam ji tam znova, jen jinou - desne se mi libi mala mozaika (no manzelovi samozrejme ne :-D ). mmj. ja vsechny navrhy vseho stejne delam v ruce, kdyz malba nestaci, jsem schopna si vyrobit modylky :-D, zrovna vcera jsem manzelovi vysvetlovala na modelu hodin, jak bych si predstavovala novy vesak na pradlo na balkon :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evko díky za radu, já už si taky dělám model...no prostě se v tom strácím :-( Ale snad to nějak dáme dohromady. Včera jsme koupili dvě skládací židličky na balkon, barvu a spoustu dalšího. Dovezli jsme to do bytu, ale už nestihli nic dát dohromady. Tak pokud přijde dneska manža brzo, tak se na to vrhneme. No a já jdu vařit aby mi ten můj hladovec neumřel až prijde :-D :-D Jo a koukejte sem taky někdo chodit...si tu připadám jak kdybych tu byla jediná a smamomluvou trpím doma s Ufčou už i tak dost! :-D Občas si připadám jak šílenec :-p =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak já jsem tu opravdu dlouho nebyla, nějak jak vás neznám tak nevím co psát... elismi: jo já bych to těhulkování už také brala, ale stále a pořád nic... :-(
Odpovědět
elis koukám že zařizování je v plném proudu :-) břísko taky roste a ufča je tu cobydup, už jen tři měsíce, viď? až budeš v Táboře tak určitě dej vědět ať se ještě pokocháme pupíkem :-) já jsem pořád taky v jednom kole Jakoubek už se přetáčí na bříško a snaží o lezení, je to náš šikula, tady video: http://n-joy.cz/video/snaha-o-prvni-l...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?